• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
autor
Verdik to mě mrzí.Tak se v pátek drž.Budeme na tebe myslet.No jo takový je život. :cry:

Jinak srázek by jsme klidně mohly dělat pravidelněji ať se vidíme.Takže klíďo každej týden :grinning:

Dadli tak to pěkně zkoušíte chudáčci.Nevím po jaké době už nenakazíš mimíska,ale u chřipajzny to je 3 dny tak nevím.Toto asi víc. :unamused:
Tak se držte a brzy se uzdravte ať už se sejdem na srazíku s tebou jsem se ještě neviděla :wink:

Normo co ty dorazíš teda zítra?????

Deny jak ses teda rozhodla?To vaše vyspávání taky není dobrý.Vždyť je ošizený o půlku dopoledne.Řekla bych že to pro jeho režim není dobrý.Teď mě tak napadlo a v kolik obědváte když vstáváte tak pozdě

Jinak jsem psala že porodnici Prostějov jsi založila ty o tomhle tématu jsem nepsala.Jinak to je to samý jen jsme přesídlily.
11. bře 2009 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Abinko taky jsem dávala návrh každý týden,vidíme se pomalu jednou za půr roku.deti se ani nevidí...hrozně to letí.....tak jsem pro to domlouvat každý týden,protože kdybyb jsme se meli domlouvat abychom se slezli opravu všichni v ten den,tak jsme se ještě nevideli nikdy.....a jak bude teplo,tak to bude fajn.....ješte sehnat zahrádkuna léto kde je pískovište a hopačky atd...a to vlastně tady je....kousek od našeho,ale bývá tam otevřeno v léte až po obedě ...a jsou tu živé kozenky pro deti,a jinak houpačky,pískoviště a strašně moc maminek...se nedivím jinak v pV nic není kromě hřišt....
11. bře 2009 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
NO a v létě se budem srážet v aquaparku :wink: to bude super.Já myslím že by jsme měly častěji jak říkáš marti děti se pořádně neznají.
11. bře 2009 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky a když tu byla řeč o tom ežimu,tak od známe malej usíná kolem půlnoci a spí s ním do 11 dopoledne.Což se mi zdá špatný teda...ale každýho vec,jak si to doma zařídí...
11. bře 2009 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky kdyby to bylo příští týden,tak jdu na 100%,ale zákon schválnosti já beru antibiotika,mám zánět dutin a v pondělí jdu na ORL na kontrolu,a aby toho nebylo málo,tak mám tatu po operaci obou nohou,a na víkend jede k nám,protože bydlí ve 3patře,nemají výtah a on schody nevyjde,protože má ortézy na nohách a teprve je týden na rehabce :frowning2: .
11. bře 2009 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jojo taky jsem pro srazík častěji, každý týden to asi neklapne, ale čím častěji tím lépe :slight_smile:
11. bře 2009 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, dohodnuto...dorazím, určo vás poznám :sunglasses:
11. bře 2009 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Marti mě se to taky nelíbí.Jak píšeš každého věc.
11. bře 2009 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
My když jsme byly se ségrou malý (tak 4, 5 let) tak jsme na večerdu musely být okoupaný a pak se hned šlo spát...natož pak, když je to malý mimčo....myslím, že ty návyky se pak teda nedaj odstranit, nebo možná hodně těžce, netuším. Ale to si musí každý zařídit jak je mu libo...
11. bře 2009 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Naše teda usíná podle druhých detí pozdě,ale je to živel od mala a jsem ráda že se to urovnalo aspon tak,že v 9 usne a chrní až do rána a vzbudí se mijen 1 x na mlíčko....A vstává tedy o půl 7, v7 jak kdy::Stane se že chrupká i do půl 8,8 hodiny a to už se na ni chodím dívat,jestli se neco nestalo...Jsem zvyklá takto vstávat už kvůli hafanavi a i když hafan nebyl tak mi s mužíčkem tak vstávali...Co kdyby nám neco uteklo... :grinning: :grinning: A vstávat v 10,to je dopoledne za náma...to mám pomalu navaříno atd....dneska jsem teda měla :grinning: :grinning: :grinning: .Jsem šílenec.....ale zase je pravda,že nekdo vydrží ponocovat,to my zase moc ne.....tsk přes týden chodím spávat s tatkou,do 22 nejpozdeji.Vstává totiž 3:50 h,tak aby se vyhajal...ale v léte o víkendu to chodíme i po půlnoci..to je pravda...to sedíme na chaloupce na dvorku,grilujeme atd..
Ale myslím si že pro deti kolem roku aby chodili spát o půl noci,či pozdeji,tak to není zdravé...
Ale je to každýho vec,jak jim to vyhovuje..nechci se tady nikoho dotknout.

Dobře zuzík..počítám stím,akortá ti pošlu do interní pošty muj mobil...
11. bře 2009 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak zítra v devět papa :wink:
11. bře 2009 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky přeji krásný večer!!!
Po delší době se zase ozývám, ale dočteno mám poctivě!! :wink:

Můj streptokok je už pryč, Sárinka s uchem taky dobrý, stihly jsme ještě i hory, bylo tam skoro 2 metry sněhu, takže super lyžovačka :grinning:

Holky na zítřejší srazík taky bohužel nedorazím, původně jsem chtěla, ale Sára dnes ráno začala kašlat a soplit, takže jsme dnes poprve odsávali :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Takže to nechce nějak hrotit... tak příště :slight_smile: .

Už se těším až bude teplo, šupajda někam ven na zahrádku.. :confused: :wink:

Jo a vítám tady zuzíka.. no taky ti docela závidím, že máš vše ještě před sebou, hodně rychle to utíká a z miminka je batole atd....

Všem přeji krásnou noc!!
11. bře 2009 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
verdiku k nam na zahradu :slight_smile: klidne :grinning:

abi ja za to prece nemuzu ze vojta vstava v 9 co s tim mam delat budit ho asi nebudu ze...a obedva normalka po 12 o pul 1 ...a rozhodovat jsem se nemela jak psala jsem ze jdu ke kamosce odpolko...jako to by klidoo pockalo ale sraz je moc brzo....
11. bře 2009 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Denoušku vždyť si psala že vstáváte o půl desáté.NO já osobně bych se to snažila ovlivnit.V kolik chodívá spát?
Malej mi jednu dobu chodil spávat kolem 8h a vstával tak něco před devátou,ale budil se.Tak jsem zrušila dopolední spaní a už to bylo v poho.Teď se párkrát stalo že nespal celý den a vstal hodně brzo něco kolem půl sedmé a spal blbě.Takže se musíme snažit nic nevynechat.

NO já bych byla taky radši kdyby byl srázek odpo jenže než se malej vyspí a dojedem do pv tak jsou tři hodiny to je o ničem.Maximálně že by usnul v kočáře a to teda nevím.Jak vidí že se něco děje tak musí být vzhůru.

Tak pampalá na srazíku :grinning:
12. bře 2009 v 06:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Verdíčku, to je mi líto, s tím umrtím, drž se . To jsou pak věci, když si uvědomím, že kolikrát řeším kraviny

malej zatím stále spí celou noc, ale zapomněla jsem napsat, že se budí kolem 5, 5:30, pak ještě s tatkou leží hodku, ale je to síla / spát chodí hned po večerdovi/

s tím režime, musím říct, že jsem měla první 2děti naučený : koupání po šesté, pak kaše, večerda a spinkat, a bylo to super, vydrželo to skoro do puberty a prcka taky tak dávám, ikdyž se někdy stane, že spí do 16:30, tak ho stejně dám po večerdovi a usne, déle to trvá ale zachovávám režim, myslím si že se dá dítě naučit věčným opakováním, ale dělala bych to tak jak to vyhovuje rodině

holky kojím už jen malilinko a snažím se už měsíc naučit prcka na UM , ale nechce mi ho, zkusila jsem nutrilon a sunar a nic

marti , jinak máš pravdu, že jsem od nového roku nahromadě, já která vyznávám prevenci , neuznávám léky a už vůbec nééé antibiotika, když je někdo často nemocný, tak chytře radím, že musí něco dělat, žít zdravě atd a vidíš ted se mi to vymstilo
12. bře 2009 v 07:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Bááááf,
tak my už jsme doma :wink:

Dadli já zkoušela Sunar a Hami. A Hami Jája jí.
12. bře 2009 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
My už taky :grinning:

Holky moc se mi to líbilo.Děti byly úžasný :wink: Fotečky dodám jestli to půjde během dneška a jestli ne tak až mi opraví pc snad to do víkendu bude.
12. bře 2009 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
MY PŘIJELI DOMU PŘED 12,malá usla hned v kočíku,tak jsme chodili po venku......

Jsem ráda že jsem vás videla.. a i poznala nové tváře... :grinning:

Zizík co říkáš na naši sestavu :grinning:,uteče to a taky budeš sedet s prckem....ale to bude hodnej brouček chrnet,to není jak ti naši divočáci.... :grinning:

Musíme se sejít určitě,co v nejbližší době.... :grinning:
12. bře 2009 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jojo bylo to super, Jarýsek byl nadšenej a já vás zase ráda viděla.
Zuzi to jsi koukala co tě čeká, až mimčo povyroste co :wink:
12. bře 2009 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky já dorazila teprve teď a hned k vám sedám :wink: Bylo to bezva, už se těším na mimi no a hlavně na další setkání s vámi, ráda jsem vás všechny poznala...
Šla jsem si pak projít město, protože už jsem nebyla venku 14 dní...no a taky jsem potřebovala něco málo nakoupit. Takže jsem koupila kojící polštář nahoře v prioru a zase omrkla ten "náš" kočár...pak jsem vzala útokem drogerii...nějak se mi to tam nastřádalo, že jsem měla 4 tašky (balení plínek do porodky, ubrousky, pr. prášek na mimi a hromadu takovej těch dalších věciček). Pak mě přemohl hlad, tak jsem zašla na meníčko do fontány a jako na zalovanou volala ségra jestli s ní nechci zajet do tesca...tak jsem byla ráda, že se s tím nemusím tahat...ještě jsem nakoupila jídlo a pak se nechala odvézt domů. Teď to všechno vyskládám a půjdu hodit nohy hore k telce, kde stejně nic nebude :grinning:
Pěkný odpoledne
12. bře 2009 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
abi on nekdy vstava v 9 nekdy o pul 10..nebudi se kazdej den presne na minutu..

a jak jste se meli ja jsem se dnes vubec nevyspala zkolila me chripka takze bych stejne ani nedojela rano sem vypadala jak mrtvola...teda je to zatim pocinajici asi chripka :grinning: ale citim se fakt bidne....ani leky doma nemame :frowning2:
12. bře 2009 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak, jak to tak čtu, tak srázek byl parádní, děti se vyřádily a zuzikovi se to taky líbilo :grinning: :grinning:

už se těším na fotečky, které abinka, jak bude chvilinka zařadí do albíka :slight_smile:
zuzik , tak moc to s těma nákupama a taháním věcí nepřeháněj, ještě , že ti zavolala sestra a pěkně tě i s nákupama zavezla domů, odpočinek ti pak jistě přišel vhod :slight_smile: :slight_smile:
jinak máš vybraný stejný kočárek co mám já a renca, peg perego GT3, budeš spokojená, uvidíš, je fajn a prostorný, hluboká korbička nám vydržela 7 měsíců a pak jsme dali sporťáček :wink:

renci co Sárinka??dobrý nebo odsáváte, včera tu sice kýchla 2X, ale jinak mi připadala úplně v pohodě

my jsme dnes byli na oslavě malé roční slečinky a taky fajn, Adámek si s malou Sárinkou pohrál v pokojíčku, zatancovali si u písniček a co ho nejvíc potěšilo, že teta měla všechny zvířátka, ptáčka, dva psy, kočičky , rybičky, :grinning: :grinning: a v tom jejich novém domečku bylo tooolik prostoru na běhání :grinning: :grinning:

dadli doufám, že už ti zítra bude líp a v neděli už o žádné angíně nebudeš vědět!!!!!!!!!!!!!!!drž se a vyspinkej se z toho,Adámek ti posílá další sladké pusenky :slight_smile:
12. bře 2009 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko všem tak se mi to povedlo :slight_smile: Fotečky jsou v albíku :slight_smile:
13. bře 2009 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
bré ránko,
Abi fotky super, i šilhající Jaroušek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Dadli přejeme brzké uzdravení,
Reni Sárince také, ať je brzo líp.

Holky normálně mi málem kápla slza, jak jsem koukala na ty fotky, Jarýsek jaký byl ještě mímo, Klárinka taky děsně vyrostla, Chosínek je pořád děsně vysmátej.
Jen jsem teda chytla depresi, že v létě jsem snad byla míň tlustá než teď :sweat_smile: :angry: :frowning2:
13. bře 2009 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky včera mi manža pěkně vyčinil, že nemám nikde běhat a nakupovat...no jo, když já jsem ještě skoro nic neměla :wink: ...tak jsem mu musela slíbit, že budu dneska pořádně odpočívat :unamused:
Denoušku brzy se uzdrav (teda všichni ostatní taky jestli jste nemocí :slight_smile: ) a příště žádný obavy...holky mě neukously :grinning:
13. bře 2009 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Kolca prosím prosím...co je to mešavice? K tomu se pořád nemůžu nějak dopracovat, holky na látkovkách si to nějak chválí a já furt nevím co to je :sweat_smile: :grinning:
13. bře 2009 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Kolči schválně jsem se dívala a nepříjde mi. :slight_smile:
Zuzi to je pěkný že má o tebe takovou starost.no budeš muset nakupovat přes net a nebo vytáhnout tatínka na nákupy :wink:
13. bře 2009 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi to je myslím Itti Bitti http://www.branakdetem.cz/det_obr.htm?pod=detail/ibgroup.jpg. Já ji teda nevlastním :frowning2: :frowning2:
13. bře 2009 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ale jsou nádherné
13. bře 2009 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek