• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@mysycka pěknej pejsek :slight_smile:
30. bře 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka tak předně gratuluju k tomu, že sliznice ok a budu v pondělí moc držet palečky...dají vám ty poslední dvě embrya? nebo to rozdělíte po jednom ještě na další hrazený pokus?
Jinak pesánek je fešáček...vypadá moc chytře
31. bře 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 díky moc dáme si obě a risknem to. Pesánek není chytrej, ale vychytralej :slight_smile:
31. bře 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka Co to slyším?Že by dobré zprávy?:slight_smile: Každopádně na vás taky budeme myslet a držet vám pěstičky,ať to vyjde... :slight_smile: Tentokrát už musí :slight_smile:A to si tě tam nechají asi zase do úterý,že?
Jinak pěknej pesan,i vaše fotky na FB...ještě jsem se pořádně na net nedostala,jen v telefonu,tak jsem jen tak mrkla :slight_smile:
@zuzik28 Já možná viděla tvoje děti dnes dopoledne s nějakým pánem? :confused: Děti i kočárek popisu odpovídali,už bych i začla mávat,kdybych si nevšimla,že s kočárkem nejde mamka,ale nějaký pán...no budu muset asi začít nosit brýle :grinning:
31. bře 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn jj asi si mě tam nechají, ale uvidíme :slight_smile: jinak vyjít to musí, prostě musí :slight_smile:
copak tě dneska tak nabudilo, že jsi jako znovuzrozená?
31. bře 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka Masáž...hodinová,naprosto parádní :slight_smile: Trpím totiž od porodu na silné bolesti zad a včera mi to vyvrcholilo už v migrénu,vůbec jsem o sobě chvílema nevěděla,tak jsem honem musela jít na uvlnění :unamused:
31. bře 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn tak to je mi líto, že po porodu tak trpíš, ale masážka je určitě fajn taky bych si nějakou dala
31. bře 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn Hani, tak o něco později, než obvyklý čas, ju? asi tak o půl, ještě musím něco vyřídit
31. bře 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka :slight_smile: takže to s vámi umí, šikulíček..však on půjde na druhou kolej, až budou v domě dvojčata:slight_smile: :grinning:
31. bře 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 no to ona není nějak extra středem pozornosti máme tu ještě kočky a pejska máme na zahradě, ale je to trdlo je ještě malá má 1,5 roku. no jo je to trdlina, ale až budou dvojčata tak to bude tuplem mimo
31. bře 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka ale tak vlčáčci jsou chytří pejsci, ta bude ještě ochranitelka
31. bře 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 tak to mě pobavilo, ta naše Kellynka asi nikdy hlídat nebude je s každým kamarádka :slight_smile:. Předtím jsme měli něěmeckýho ovčáka a to byl hlídač, ale Kellča asi ne, je to myzel, možná z toho vyroste
31. bře 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka vyroste nebo ji právě změni ten příchod miminek a ty její pudy v ní vyvolá
31. bře 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 no mohly by se v ní probudit ochranitelské pudy :slight_smile:
vy doma žádného mazlíčka nemáte?
31. bře 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka v bytě psa nechceme, přijde mi, že má lítat po venku a mít výběh, takže čekáme, až postavíme
31. bře 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady jsme se štěpánkem na stavbě naší základové desky, je to fotka ze včerejška
31. bře 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 teda moc Vám to tam se Štěpánkem sluší, ale stavbu Ti teda vůbec nezávidím, je to běh na dlouhou trať a těch nervů, si pamatuju u nás a to jsme jen přistavovali podkroví :slight_smile:
jinak s tím psem je to určitě pravda, do bytu by to chtělo něco malýho a to zas není podle mě pořádnej pes, teda nic proti malejm rasám :slight_smile:
31. bře 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka to já zas mám radši malý rasy psu sem jednu dobu chodila pomáhat do psího utulku v olmiku a byl tam jeden nadhernej jezevčík kterej měl strach z chlapu byli tam 2chlapi na 1směně a moc jim to něšlo se domluvit s tím psem většinou po nich vyjel :wink: a když sem tam přišla já tak byl klidnej
31. bře 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice20 to je hezký :slight_smile:
31. bře 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
njn ale co mám malou tak už tam nechodím
31. bře 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo ono s miminkem neděláš spoustu věcí co předtím, ale ona Ti to určitě mnohonásobně vynahrazuje :slight_smile: a jak jste oslavili narozeniny?
31. bře 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo Lucinka je uplně hodná zlatá od mala skoro vubec neplače a to ani ted když jí rostou zoubky a nrozky budem slavit v neděli včera dostala jen hračky třikolku stou vodivou tyčí pak mašinku která hraje a dávají se do ní kostky ruzných tvaru,...atd a ještě nějaké oblečení dostala..... :slight_smile:
31. bře 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn Jééé, tak to jsme nebyli my :grinning:...dopoledne byl venku Luba jen s Ondrou a to v Tescu a Obi a odpoledne jsme byli na bruslích s croozrem, ne kočárkem. Takže asi má někdo podobný :wink: :slight_smile:
Sákriš, ale to by bylo, aby jsme se někde nepotkaly :grinning:
31. bře 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky dlouho jsem tu nebyla pořad jsme venku a dělali jsme malímu pokojíček už tam spinka od neděle jednou někdy dvakrat se zbudí ale jinak pohoda ja si myslím že to chce víc času aby spinkal celou noc ale už nemusíme uspat dame pusinku on řekne papa a hají zakriju a jdu a ani neplače
31. bře 2011 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzik28 Ahoj,tak to je ale úplně velká náhoda...chlapeček právě vypadal tak na +/- 2 roky,je to těžký odhadnout,ale byl ještě prďolka malej a holčička v kočárku malušká,zababušená a celá béžovo-růžová,tak jsem si právě říkala,že by to byla náhoda,kdyby jste to nebyli vy...a nebyli :grinning: Tak třeba příště :grinning:
@pajinka29 Pavli,včera nám to moc nevyšlo,že? :unamused: My jsme pak nakonec skončili u našich,mamka mi volala a já byla i ráda,protože se mi tak motala hlava a bylo mi zle od těch zad,že jsem uvítala,že s malým řádil někdo jinej :slight_smile:
@mysycka Tak ono to jde zvládnout ty záda,jen mě to občas chytne a teď i do mogrény až a to už je pak naprd :unamused: Mám i nějaký cviky,tak snad se to bude jen zlepšovat... :slight_smile: Jinak masáž doporučuju,už jen ta chvilka odpočinku a vypnutí stojí za to :slight_smile:
1. dub 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik26 Tak to teda to usínání závidím. Malej spí taky tak cca měsíc ve svém pokoji ve velké posteli, ale večer při usínání uněho musíme být a to ještě, jak se přehodil ten čas, tak usíná třeba až o půl desáté. To je na palici :frowning2:
1. dub 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn No to teda nevyšlo, no co se dá dělat, tak snad ten příští týden!!! Hlavně, at ti je už líp!
1. dub 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes první plavání a Mareček moc spokojenej :grinning:
1. dub 2011 v 17:05  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na picasu v albu přibyli nové fotky s dortíkem a Lucik se mi naučila vstavat o pul7 ráno a kolem 9h mi usína a pak ještě jednou odpoledne :unamused: a to už mi jednu dobu spávala jen odpoledne
4. dub 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, neměli byste někdo zájem o kupon do Junge Olomouc na 2X90 minut hraní, 2X palačinka Černoška,2X nápoj Jupík, a 1X esspreso - může se použít na 2 návštěvy nebo najednou. cena 150kč. platí do 15.4 .. mám 2 ks.
kdyby jste měly zájem napište IP...
4. dub 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek