• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@imila A kam chodíte plavat? :slight_smile:
@janice20 Dort je pěknej,jsi pekla sama nebo některá babička? :slight_smile: No někdy těm dětem zkrátka neporučíš... :unamused: Mně malej přestal spát dopoledne tak v 10-11 měsících,ale za to spí až třeba do 8-9 ráno,takže možná proto :wink: Ale pokud ti chodí hezky spávat odpoledne i večer a vyhovuje jí to tak,tak to nevadí,ne?
A jak se mají ostatní?Co jste dělaly o víkendu holky? :slight_smile:
4. dub 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn ahojík, my byli v kyjově, měli jsme se parádně. Malej pořád běhal venku, šli jsme na výlet na hrad..a máme novinku, už chodíme i venku bez plen. Čuráme na kytičky a dokonce si řekl i o bobek a vykakal se venku, takže s ním v klidu můžeme být celý den venku. Měli jsme ho v krosně a po obědě jsme ho dali do golfáče a usnul v něm a my si mohli dát v klidu na zahrádce kafe. Jen teda oběd v restauraci děs:frowning2: nevydrží sedět, pořád lítá...museli jsme se střídat, kdo s ním půjde ven, ještě, že jsme byli i s dědou a babi..a co vy? A co KOstelec ? byli jste se juknout?
4. dub 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Vy jste šikovní,Štěpánek je jednička!!! :slight_smile: Že mu za to posílám pusu... :slight_smile: Tééééda,vy se máte....taky bych se chtěla mít u tchánovců tak parádně,ale to nehrozí :grinning:
Jinak my jsme byli v pátek u známých udit,přijeli jsme až o půl 9 večer,tak jsem si to trochu vyčítala...ale malej byl spokojenej,tak se snad nic nestalo :slight_smile: V sobotu jsme byli v Syrkách,jakože jedeme do vinhradu ho vyvázat,jenže tchán už to v týdnu udělal,ale v pátek večer nám to nemohl v tel. říct,takže jsme tam jeli vlastně zbytečně :angry: A v neděli jsme byli u našich na chalupě,Mareček umýval s Maru auto,zalíval kytičky a hrál si,takže jsem si taky aspoň trošku odpočinula :slight_smile:
V Kostelci jsme nebyli,majitel na to hrozně spěchá na ten prodej,takže jsme to zavrhli... :unamused:
4. dub 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn a jo,,,něco jiného máte v oku? to je zase počasí, co?:frowning2:
4. dub 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn né teta ho pekla ale jj večer mi usiná zas pěkně
4. dub 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn Do Držovic. A v plavečkách bylo to moje mimi k nakousnutíííí :grinning: :wink:
4. dub 2011 ve 20:02  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Nooo....máme,ale chceme na t pomalu,co nejvíc toho prohlídnout,ať se neunáhlíme :unamused: Stejně ještě nejsou penízky...
@imila Aha,to jsem ani nevěděla,že tam je plavání....to věřím,už se těším na léto a na moje mimi ve vodě :grinning:
4. dub 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 No a počasí naprd.....ještěže aspoň dopoledne to ušlo :slight_smile:
4. dub 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn njn včera u náss začalo pršet aš v 15h a Lucik šla spát ve 14h a furt sem přemejšlela jestli sní jít ven nebo ne nakonec sem jí nechala doma tak sem si říkala jaký je to štěstí že nemusím venku moknout :wink: dnes teda je pěkne svítí sluníčko
5. dub 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micinka22 kde je to jungle olomouc předpokládám že v olmiku ale nevím na kde někde v centru?? :wink:
5. dub 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejezdíte někdo do olmika??
5. dub 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice20 je to kousek od Globusu
5. dub 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte děvčata, tak mi měli včera mít 2 transfer, ale při rozmražování se nám obě vajíčka rozpadla takže nemáme nic. Tak jsem to řádně oplakala a teď rozmýšlíme s manželem co dál jestli to zkoušet dál, ale to bychom museli napřed našetřit další korunky nebo se na to už vyprdnout, protože to stojí spoustu peněz a výsledek je vždy nejistý a raději si zkusit požádat o adopci. V domovech je tolik děětí co budou vděčni za naši lásku
5. dub 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
omlouvám se - my včera měli mít transfer ....
5. dub 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice20 Tak sis aspoň doma trochu oddechla a odpočinula,když malá spala doma,ne? :slight_smile: Dneska je krásně...ráno jak jsme šli do obchodu,trochu foukalo,ale před polednem bylo už krásně :grinning:
@mysycka Ojojoj....to jsou špatné zprávy :frowning2: Moc mě to mrzí :frowning2: Ale je mi jasné,že to vám moc nepomůže :unamused: A to nemáte právo dostat další dvě náhradní za ty,co se rozpadly?To pčece není vae chyba :unamused:
No...stojí před vámi velké rozhodnutí...vůbec si to my ostatní podle mě nedokážeme představit :unamused:
5. dub 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka to mě taky mrzí že se vám to tak nedaří...i když co jsem slyšela o té adobci tak je to taky na dlouhou cestu ale vysledek je jistější že byste dostali nějaké díte které by vás pak mělo rádo...kamarádka měla problém otěhotnět a tak si vzala mimi z kojěnáku a pak za rok a něco otěhotněla tak ma ted 2 děti
@hannn to jo dneska je pěkně sice ten větr mě trochu štve ale neprší tak je to v poho aj celkem teplo :wink:
5. dub 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka ježiš, to mě mrzí...ale taky tak nějak nechápu, proč to pojištovna neuhradí, protože to přece není vaše vina, že se rozpadla..jak k tomu přijdeš, když jsi podstoupila stimulaci atd a ono nic...vůbec si to nedovedu představit...i to rozhodování...ale já být váma, s adopcí bych ještě počkala..ona totiž ta adopce je nakonec o dost nejistější výsledek, než tranfer- nikdy nevíš, co z toho dítka vyroste, geny jsou geny a to, čím si prošli je jistě taky ovlivnilo negativně..pokud nejste zadlužení atd..ještě bych zkusila nějaké korunky našetřit a šla do toho ještě..vždyt jste to v podstatě zkusili tím pádem jen jednou...
5. dub 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky všem Vám moc děkuju no nějak to budem muset přežít :frowning2:
jsem se snažila trochu zabavit tak jestli chcete tak mrkněte na www.mysycka.estranky.cz
5. dub 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 to určitě když by si vzala nějako to dítko z děcáku tak neví jaké má geny sice záleží i na výchově dítětě ale je toho tam hodně...já nevím já v takové špatné situaci nebyla tak nevím no
6. dub 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka koukala jsem, jsi šikovná, ty stránky jsi si dělala sama?
6. dub 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 ahoj, jj dělala jsem ty stránky sama a děkuju za pochvalu :slight_smile:
6. dub 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka pěkný stranky, to já ted chci začít plést čepičky atd. když malá spinka nebo si hraje sama v klidu tak se nudím když nemám co dělat :wink:
7. dub 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka Souhlasím s holkama....už jsem se koukala na fb a super,jsi moc šikovná... :slight_smile:A ty dorty s tím ovocem,hmmm...hned bych si dala ke kafíčku :grinning: I ty stránky...na to já jsem třeba antitalent :confounded: Vůbec i na pečení,pletení,háčkování a takové ty ruční práce jsem nemehlo...akorát vyšíváni celkem zvládám,to je tak všechno :unamused:
7. dub 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky, já jsem na ruční práce uplně mimo. Neumím nic a ted mě to teda mrzí, hodilo by se uháčkovat čepičku, uplést svetr pro štěpku..ale bohužel.
7. dub 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dámy je třeba se učit.... :slight_smile: ruční práce...
7. dub 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak to já jsem taky na ruční práce antitalent pletení, háčkování, vyšívání mi nic moc neříká :grinning: jo a ty stránky jsou sice moje tvorba, ale tím stylem, že jsou tam přednastavený obrázky a tak a ty si jen vybíráš jakej tam chceš
@janice20 tak až budeš plést ty čepičky tak já u tebe nechám uplést synovcovi :slight_smile:
7. dub 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka jj dobře ale teprve se to učím tak mi to bude možná trochu dýl trvat :slight_smile:
8. dub 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice20 to vůbec nevadí, on se synovec má stejně teprve každou chvilku teprve narodit
8. dub 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka tak to jo :wink:
8. dub 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co jinak co Lucinka?
8. dub 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek