• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@janice20 No taky mě láká něco začít kutit ale když já u všeho moc dlouho nevydržím :frowning2:
Jo a mám dojem že sem vás vyděla v Lutíně u cukrárny ve středu byla mi povědomá tvoje sestra- z fotek a po delší době mě to došlo že vás znám odsud. (Já sem seděla s kamoškou a děckama venku na zákusku :dizzy_face: )
8. dub 2011 ve 12:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imila jj možná vím ty máš takovej modrej kočárek pro malyho že? já taky u všeho dlouho nevydržím ale to zkusím no pač chvílema se fakt nudím :slight_smile:
8. dub 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka no dobrý už začína běhat sice se mě drží ještě za ruky ale už jinak hodně divočí no je to rošták :slight_smile:
8. dub 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
KOukám, už se tady holky paktují, poznávají:slight_smile: to je dobře!!!!! Já bych možná i vydržela, ale jsem orpavdu na ruky strašně nešikovná:frowning2: někdy si až říkám, jak je možné, že ten můj chlap se mnou je:- :grinning: )
8. dub 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
to právě každej říká o mně že zas šikovná na taky ruční práce... :grinning:
8. dub 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice20 jojo, modro-černej :slight_smile: akorát prcek v něm poslední dobou není moc rád a chce se nosit :rolling_eyes:
8. dub 2011 v 16:24  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
njn to Lucka jak se dostává na nohy tak nechce v něm vubec sedět chce furt tapat
9. dub 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme novou autosedačku a starou prodáváme-vajíčko :wink:
10. dub 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice20 ahojky, můžu se zeptat, jakou autosedačku ste koupili :wink: ? já taky zrovna vybírám novou, malej už se do vajíčka už dávno nevleze... :sweat_smile:
10. dub 2011 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky chtěla jsem se zeptat kam chodíte s prckama k détské zubařce? nám bylo 16 měsíců, tak už by bylo asi na čase, chtěla bych asi přímo dětskou zubařku, ale nejsem přímo z PV tak nemám přehled. dík moc
11. dub 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simkat je od 9kg do 18kg za 500kč od známé ale značka nevím co to je není to tam nikde napsané
jinak to vajíčko bylo malé Lucince až ted no
11. dub 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simkat ahojík, my máme obyč sedačku tuším za cca 3tis korun, coneco...Kupovali jsme to v sam baby u tesca. MAlej v ní sedí rád, je v ní spokojený. Jde polohovat, kdyby náhodou usnul, tříbodové zapínání, polstrování pod hlavu, které jde vyndat...
11. dub 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petula7. Ahojík, vím, že je tady dětská zubařka dr. Zapletalová, ale my chodíme normálně k mé dospělé, minulý týden jsme tam byli poprvé a malej to zmákl na jedničku. Nidke není dané, že by mělo dítě chodit k dětské...spousta mých kamarádek mamin to má, jako my:slight_smile:
11. dub 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 to my mame taky 3bodové zapínani 5bodu na polohování akorát ji teda mám od známé no za levno ale taky tak nějak mohla stát když sem jí chtěla včera do ní dát poprvé tak brečela že ne pak k ní normálně lezla tak sem jí tam posadila a zas s ní něchtěla slézt no
11. dub 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 ahojky, právě taky přemyšlim, jestli mám kupovat uplně novou..., vajičko teda máme novy (Cybex), malej se do něho nevlezl už ve 4 měsících :sweat_smile:
11. dub 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simkat jo, tak to je jasný.. kdybych měla možnost koupit někde v okolí už použitou ale prověřenou značku typu cybex, tak bych do toho šla. Jinak by se totiž člověk nedoplatil. :confounded:
11. dub 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Jo, to máš pravdu. Kolikrát když vidim ty ceny, tak se mně protáčijou panenky :dizzy_face:
11. dub 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simkat koukala jsem na tvoje fotečky, máš krásného klučíka. Je na vás hodný?
11. dub 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Jj, je až moc hodnej :slight_smile:. Ale strašně rychlo to utiká, už má přes 7 měsíců...
11. dub 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simkat taky si to říkám. Když byl malinkatý, tak jsme si pořád říkali, at už sedí, at už leze at už chodí a ted se nám stýská po malém mimískovi.:frowning2:
11. dub 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Tak to je nejvyšší čas pořídit si druhy mimi :wink:.
11. dub 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simkat to ano...ale s malým prckem, co nás nenechá chvíli samotné se to pořizuje hůř:slight_smile:
11. dub 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 jj, to věřim, taky pořád řikám mymu chlapovi, že na druhy mimi máme ještě dost času :slight_smile: :sweat_smile:
11. dub 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simkat to my bysme už i chtěli, ale prostě není čas na sexík:slight_smile: malej chodí pozdě spát a večer jsme mrtví, než malej usne..ale jinak teda , v sedmi měsících štěpánka by pro mě otěhotnění bylo ještě katastrofa:slight_smile: dokázala jsem si to pžedstavit až tak někdy po jeho roce:slight_smile: vy jste přímo z PV? ASi ne, že?
11. dub 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 nee, přímo nee, z bilovic u kostelce n/h...
Já teda na druhy mimi vubec nespěchám, zatim mně stačí Pepča :sweat_smile:.
11. dub 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simkat Ahoj :slight_smile: My máme teda myslím d Baby Active,teď si to nemůžu uvědmit přesně,ale stála kolem 2500,--kupovali jsme ji na předloňské Vánoce,když byl malému měsíc,protože jsme měli vajíčko sice Chico od kamarádky,ale nebylo vůbec vypolstrované po těch letech,co ho používala a dost malýho tlačilo.... :unamused: Objednávali jsme ho z netu....
Jinak máš fakt moc krásnýho chlapečka...a když je i hodnej,tak je to super kombinace :slight_smile:
@petula7. Ahoj,my to máme přesně jak Pavla,malej chodí normálně k mojí zubařce,myslím,že pokud máš svoji dobrou a vezme ti i dítě,tak je to vcelku jedno....My byli poprve asi v 10 měsících,teď pofrčíme asi znovu,už nám chybí jen 3 zuby,tak budeme muset začít pořádně čistit a čistit :grinning:
@pajinka29 Ahoj Pavli,tak jakej byl víkend,užili jste si ho?Nakonec nebylo nějak deštiv...ale ten vítr :unamused:
11. dub 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mala má jen 5 zubu a budu ju hlasit asik k tomu ke kterému chodím já jinak sme byli dnes s malou ve městě busem 4hodky sme tam byli a nebyla vubec uřvana :slight_smile:
11. dub 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pajinko a nevíš náhodu kde má ordinaci? já jsem se dívala na známýlekar.cz a našla jsem tam Zapletalová Marcela, ale není tam napsaná dětská zubařka, jen zubařka. Sídlo má asi v areálu nemocnice, podle toho. nevíš náho
dou víc informací. dík
11. dub 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn Ahoj, no já bych chtěla do té nové autosedačky investovat tak max. 5 tis. Vybírám mezi Maxi Cosi, Cybex a Römer. Kamarádka mi doporučovala zrovna ten Römer, protože ze všech testů vyšel úplně nejlíp. Ale je nejdražší ze všech. Ta cena se tam pohybuje od 2 tis. do 10 tis. A taky je to jen pro váhu od 9 do 18 kg :unamused: . No, ale uvidime :wink:
11. dub 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simkat Aha,já vím,že spousta známých Maxi Cosi nebo ten Cybex,ale na nás to bylo dost drahé v tu dobu.... :unamused: Tak jsme se snažili vybrat z těch lepších a cenově dostupnějších,navíc nejezdíme zas tak často ani žádné extra dálky,tak nám opravdu vyhovuje :slight_smile: Jinak váhu máme 0-18kg,protože jsme ji potřebovali už místo toho vajíčka :slight_smile: A byli jste se už dívat někde po obchdech nebo objednáte z netu?
@janice20 Tak to je malá moc šikovná :slight_smile: My teď máme asi nějaké vzdorovací období...malej chce dělat všechno sám,furt se vzteká a z běžných činností se stávají neskutečné boje,které zatím teda vyhrávám,ale mám pocit,že za chvilku padnu :angry: :slight_smile:
12. dub 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek