• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@hannn Zatím prohlížím, co je kde na netu... :slight_smile:. Pak bych zkusila ten obchod, i když u nás toho času moc není :frowning2:.
12. dub 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak budu ráda, když si pokecáme :slight_smile: :wink:
12. dub 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn to jo včera byla hodná ale kolikrát už se taky pěkně vsteká když jí něco nedovolím nebo chytá na něco na co nesmi :slight_smile:
12. dub 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petula7. ahojík, nebyla jsem u ní v ambulanci, tak nevím přesně, ale myslím, že je to v areálu polikliniky u nemocnice.
@simkat jj, kámoška má taky romer, akorát se nechala prodávajícím překecat, aby si koupila místo s pásy s tím pultem, že si na tom bude malej hrát a kdesicosi a ted si nadává..malej ten pult totálně nesnáší, vadí mu, že nemůže v pohdoě pložit ruce atd..takže pro mě stejnou značku, ale klasiku pásovou:slight_smile:
@hannn víkend byl fajn, taky nám nepršelo, svítilo sluníčko, jen škoda toho větru, Byli jsme u babičky a malej byl nadšený-slepičky, velká zahrada, jezdil na tříkolce, zalíval kytky a semínka, co jsme zasadili, trochu jsme mákli na zahradě, tak jsem měla pocit, žýe jsem si aspon trochu protáhla tělo a Martin taky:slight_smile: A jak jste to strávili s Marouškem sami? Tou nevěřím, že se vztaká. Taková pusinka:slight_smile: ten to snad ani neumí:slight_smile:
12. dub 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 jj, vím, od toho pultiku mě taky kamarádka odrazovala, a máte obě pravdu, je to uplně zbytečny, protože pak by se to ditě v té sedačce skoro ani nepohlo a nemělo by kolem sebe prostor..., lepší je klasika, s tim souhlasím :slight_smile:
12. dub 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simkat malej ti ted spinká? jaký máte režim? máte už vlastně nějaký?
12. dub 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 momentálně spinká..., režim už tak trošku máme, zatím teda papá místo poledního mlika zeleninu a maso, ale už bych mu chtěla nahradit i to odpolední mliko svačinkou :slight_smile:
12. dub 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simkat tak to jste šikulící, že už ti jí pěkně příkrmy..já mylsím začla prvně dopolední svačinou, tojsem dala ovoce, potom obídek a potom jsem nahrazovala UM nebo jogurtem odpo sváču
12. dub 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 zrovna minulé tyden nechtěl dva dny po sobě jest, protože měl teploty, a dneska sem zjistila, že mu lezou dva vrchni zuby :slight_smile:
12. dub 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simkat jj, malej taky nechce jíst, když mu lezou zuby:-/ a taky spát a je protivný...teda, aspon to svádím na zuby:slight_smile: pomalu už rok a půl:slight_smile:
12. dub 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 no, tak to se mám naco těšit :sweat_smile:
12. dub 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
to malá ze zubama nemá skoro žádnej problém spí dobře ani tak uřvana není a to už má 5zubu první ji vylezli v 10měsících a další 3ted :wink:
12. dub 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice20 Pepča s těma spodníma dvěma neměl taky žádnej problem, vůbec o tym nevěděl, že mu lezou :sweat_smile:, a teď mu lezou dva nahoře, minulej tyden měl dva dny horečku, no a trochu uřvanějši a spavějši je
12. dub 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simkat každý dítě to má jinak Lucik je zatím v klidu ale slyšela sem že když rostou stoličky tak že ty jsou nejhorší
13. dub 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice20 u nás byly totálně nejhorší špičáky...ještě, že jsou jen čtyři:slight_smile:
13. dub 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simkat To jo,taky se napřed vždycky poohlížím na netu a pak jdu až do obchodu.... :slight_smile: A na ten pultík jsem zatím slyšela taky jen negativa,kamarádův chlapeček to tak nesnesl,že ji museli jít vyměnit ještě na poslední chvíli :unamused:
Jinak zuby....no my nejvíc obrečeli a prožívali ty první 4,teď stoličky i špičáky celkem ok...sem tam je prtivnější,ale nic co by se endalo zmáknout :slight_smile:
@pajinka29 To jste museli být ve svém živlu naprosto všichni teda :grinning: Já osobně práce na zahradě nesnáším,ale tělo prtahuju cičením na ta záda každej den a cítím se fakt líp :slight_smile: Víkend byl fajn,nakonec jsme v sobotu spali u našich s bráchou a Terkou,dali jsme si vínko a pokecali a jinak jsme byli na Hloučeli na koně se mrknout a tak různě po hřištích :slight_smile:
No teď je jaksi dva dny od vztekání klid,ale ten minulej týden,to bylo na mě fakt něco... :angry:
13. dub 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
njn u nás je to zatím v klidu máme 5 zubu a 6 na ceste tak uvidíme u kterej zoubku bude problém :slight_smile:
13. dub 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO, tak dneska je štěpa trochu protivák, možná na něho začlo působit očkování. U ničeho nevydrží, pofnukává, do toho leze stolička. Ještě k tomu škaredě. Sice na chvilku jsme byli jezdit na tříkolce, je to šílené, jak mu to už jde, ujíždí o stošest a já za ním lítám, jak hadr na holi. To by člověk nevěřil, že se tak rychle naučí šlapat. Pak jsme přesazovali kytky, to byl štěpa ve svém živlu, ale zase to trvalo strokát dýl a ten binec potom:frowning2: takže jsem zbytek dopoledne strávila uklízením, umýváním, vysáváním, drhnutím koupelky.já nevím, připadám si lehce neschopná. Mám pocit, že to tady ani pořádně neumím udržet v pořádku, na štěpu taky věčně nemám čas, jakože bych si s ním nějak dlouho četla nebo tak...nestuduju ani při mateřské nepracuju, jako jiné, nemám dvě děti...no, jsem zvědavá, jak to bude u nás vypadat, až se budem stěhovat do domku, nebo budou přitom ještě dvě děti...
:frowning2:
13. dub 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 by mě zajímalo, jak třeba řešíš úklid, uklízíš, když jsi s dětma doma sama, nebo čekáš, až ti je někdo vyvenčí nebo jaký na to máš fígle??? a jak se jinak máte?
13. dub 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Taky jste byli na očkování? :unamused: Mareček šel zatím klidně spát,ale čekám,že odpoledne to bude to samo...a neleze nám sice stolička jako vám,ale horní špičák,takže jsme na tom asi podobně :slight_smile: Pavli,vždyť toho stíháš podle mě až až...My dneska převlíkali postele akorát,vysávat a umývat podlahy budu až večer a jinak uklízím hodně tak 2-3* do týdne-jako i s prachem,koupelnou,kuchyní a vším a mám pocit,že ještě ten den večer je tu zase strašněj bordel :unamused: Takže nevěš hlavu,necítíš se takhle určitě jediná,myslím,že se nás s tímto potýká dost... :unamused: Jsi šikovná mamča :slight_smile:
13. dub 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn no, my byli na očkování minulý týden, reakce se většinou dostavuje právě až za 8 dní nejdříve..tak si říkám, že už to tady možná je. Dnes jsme od půl druhé do půl paté nespali. Pořád chodil za náma, nebo po pokoji k hračkám, volal, že chce pusu...prostě zuby:frowning2: ale už se naučil usínat sám. Je ted nějaký šikula, bez plen, tříkolka a ejště samostatné usínání. SIce za nama třeba přijde, ale my ho zavedem zpět a pak už usne.-) a ten řetízek jsi dostala jen tak od Marka?
13. dub 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Aha,no nám právě reaguje jaksi hned ten den večer,usíná třeba v 7 úplně vyřízený vždycky a ve 2 ráno je vyspanej :grinning: Ale dr taky říkala,že se to může objevit až do týdne,tak uvidíme...
Tééééda,vy jste šikovní...my teď jaksi jen divočíme a je z něj strašný rošťák,nee,že by nebyl šikovnej,ale jen když se mu chce :unamused:
No dostala jsem ho k MDŽ ještě :slight_smile:
13. dub 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn ten se nějak snaží, ne :grinning: ? my taky máme reakci většinou hned, ale tohle je jiný typ vakcíny, kdy je ta reakce opožděná...
13. dub 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Aha,tak doufám,že nebude hned v pátek,kdy má jít přes den na hlídání k babičce :slight_smile: Jj,teď je fakt zlatej....ale jen aby mu to vydrželo :grinning:
13. dub 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn tak konečně si to uvědomil, to je super. A co jste ted v týdnu dělali a co máte ještě v plánu?a co budete v pátek dělat, že budeš mít hlídání?
13. dub 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 No já doufám...dává mi to teda dost najevo,že si to uvědomil,ale stejně se tak troku bojím,že mu to nevydrží a zase pdlehne jejich vlivu :unamused: Jinak jsme nedělali nic moc...klasika,já byla akorát včera na masáži a pak jsme byli na zámečku na večeři se zmámýma...v pátek Mara potřebuje zasilikonovat koupelnu a já udělat takový ten velikonoční úklid a umýt okna..a mamka má dovču,tak si malýho ráda vezme :slight_smile: Jinak v sobotu by měli přijet švagr se švagrvou a s Terezku půlroční na celý den na návštěvu-ještě tu nebyli u nás a v neděli slavíme bráchovy narozyk...jen nevím,co mu koupit :unamused: A co vy máte v plánu? :slight_smile:
13. dub 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Páji, tak děti mi nikdo venčit nechodí. Chodí za náma sice můj tátá celkem často, ale spíš tak na pokec...pohraje si s Ondrou doma. Ven chodím s dětmi sama než přijde manžel z práce. Uklízím tak nějak průběžně. Většinou když je Ondra vzhůru a malá spinká...krásně se to dá.
Musím valit, Kristý řve...dopíšu později
13. dub 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 jsi fakt dobrá!!!! budu se těšit na další zprávy!!!
13. dub 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn ty jo, to je fakt super. Ale to se máte fajn, že i do hospody si můžete zajít. Taky bych si zašla...už jsme dlouho nebyli:slight_smile: zkusím udat štěpánka některý večer. My byli do včerejška sami, MArtin byl na školení v pRaze, takže jsme se plácali na našich hřištích, včera, jak bylo škaredě, tak jsme jeli pouličkou k mamce na Finskou a za hodinu zpět, aby měl program:slight_smile:
13. dub 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 No na tom zámečku je dost místa,že si tam malej může v pohodě chodit a ani tam není zrovna narváno a nekouří se tam nahoře,takže pro nás ideální kombinace než začne být pořádně teplo na zahrádku :grinning: Pak musíme zajít někdy i spolu :slight_smile:
Jsi šikovná,takový program vymýšlíš...to je fajn :slight_smile: Příští týden bychom se mohli už knečně sejít,hm? :slight_smile:
A co plánujete na víkend?
@zuzik28 Taky tě obdivuju,šíleně!! :slight_smile:
13. dub 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek