• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@hannn no to doufám, že už se konečně potkáme!!!Snad už bude počasí solidní!!!! Na víkend budeme doma, možná nějaký výlet...podle počasí
13. dub 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Já též...a i v to lepší počasí,protože třeba dneska je fakt zima...nasadila jsem zase zpátky i fusak,protože deka nám furt sjíždí neb ulítává :unamused:
Jj,taky bysme asi někam sjeli,kdyby ta návtěva nedojela...ale záleží,jak bude :unamused:
Nenapadá tě,co koupit 21 letýmu klukovi? :unamused:
13. dub 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dneska píšu zase jak pako,pardon za chyby :unamused:
13. dub 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn asi bych koupila nějaké oblečení, nebo kosmetiku, parfém nebo tak..to vždycky u bráchy zabere-je mu 24
13. dub 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 No u mýho právě ani moc ne...kosmetiku mu kupuje Terka v Avnu a s oblečením je to u něj děs,i když znáš jeho vkus,absolutně se netrefíš,nikdo se netrefí,vždycky má nějakou výhradu...i v obchodě si třeba 3* zkusí tričko než ho vezme,je na toto strašnej blázen :unamused: Nejradši bych právě koupila triko a bylo by...peníze mu totiž dá každý a my si je navzájem nedáváme...ach jo,musím popřemýšlet,ale mám jaksi v hlavě prázdno :unamused:
13. dub 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn tak nějakou knížku? třeba některý díl z té trilogie od Larsona? To ted letí
13. dub 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Na knížky on vůbec není,reps. nemá na to nějak čas...napadla mě peněženka nebo hodinky,ty má rozbitý,ale zase nevím,jestli by o ně stál... :unamused: A když se ho zeptám,tak řekne,že nic nechce ani nepotřebuje...těžký je to s ním :sunglasses:
13. dub 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn no , hodinky se taky těžko vybírají...je jich ted tolik typů...to bych asi šla spíš do té peněženky nebotřeba nějaké té pánské sportovné brašny, co ted kluci přes rameno nosí
13. dub 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 No nic,děkuju za tipy,snad něco ještě vymyslím neb vyberu...zatím se loučím,jdu poklidit obývák trošku a počkat až malej bude vstávat...zatím se mějte krásně a užijte si zbytek dne :slight_smile:
13. dub 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn vy se taky mějte krásně!!§papa
13. dub 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes je tam opět hnusně a zima :unamused:
14. dub 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, je to hnus:frowning2: malej má rýmu, tak to stejně ani na nějaké chození po venku v tomto počasí není. o to víc nevím, co s ním budu dělat doma. Venku je nejštastnější
14. dub 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 tak to se nedivim, že je mu venku lip než doma, Pepča je to samo, jenom když vyjedem, už musí všechno vidět, je to malej zvědavec :slight_smile: :sweat_smile:
14. dub 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simkat jj, to si ještě živě vzpomínám...v tom věku jsem chodila ven skočárem jen tehdy, když jsem věděla, že bude spát...:slight_smile: jinak to byl boj, nevydržel, vztekal se, posazovat jsem ho ejště nechtěla, když se neuměl sám posadit a na bříšku s výhledem taky moc dlouho nevydržel:slight_smile:
14. dub 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 malej spával v kočáře tak do 5. měsíce, no a přes zimu se moc ven jezdit nedalo :frowning2:, teď když s nim vyjedu ven, tak vůbec nespí, dala sem mu do kočára polštářek, aby měl lepší rozhled a všechno viděl :slight_smile:, taky ještě pořádně nesedí
14. dub 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simkat já právě chodila v dobu, kdy jsem věděla, že bude spát..prostě psycho:slight_smile: Vždycky mi spával dopoledne tak kolem desáté hodiny a pak odpo kolem druhé, třetí...tak jsem vyrazila:slight_smile: až později jsem ho začla učit na odpolední spánek v posteli...tak to jo, to je spokojený, s polštářkem:slight_smile: začíná se už plazit, nebo zatím klasika otáčení? My se ještě v tomto věku neplazili, ale vím, že je spousta lozičů už v sedmio měsících..
14. dub 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 plazit? o to se ani nesnaží... :slight_smile:, jenom se otáčí z jedné strany na druhou, a na břicho a konec, zpátky už se neotočí :sweat_smile:
14. dub 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simkat tak máš aspon pohodu, ještě ti nikam neuteče a nic nevykramuje:slight_smile: neboj, ono se to hodně rychle zlomí:slight_smile: a jak bydlíte? asi v rodinném domku, že, se zahradou...
14. dub 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 zatím mám pohodu, to jo, a pak za ním budu jenom běhat :slight_smile:, šak pohyb mně určitě neuškodí :wink: ... no, a jinak bydlime na vesnici v rodinnym domku, zahradu u domu nemáme, jen potok, ale zato můj chlap má tady kousek farmu, tam taková malá zahrádka je :slight_smile:
14. dub 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simkat farmu? Jako svou? Se zvířaty?
14. dub 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 no, svou, se zviřatama :slight_smile:
14. dub 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
on se tím živí? něco jako biofarma? nebo jen tak, pro zábavu? tak to je Pepča nadšený, ne, že vidí zvířátka..
14. dub 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 jj, živí se tím, biofarma to není, má tam přes 150 býků, několik prasátek a menší drůbež....je kolem toho docela dost práce...
Pepča těch zvířat zatím moc neviděl, a když už, tak jen malym očkem :slight_smile:
14. dub 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simkat to má na maso? ty jo...to je aspon zajímavá práce, něco jiného..a ty jsi mu tam pomáhala, nebo je to čistě jen jeho byznys
14. dub 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak konečně mám chvilku a dostávám se k tomu, abych vám napsala pár řádek.
Včera jsem rozepsala příspěvek a pak musela zase odběhnout a pak na to zapomněla. U nás je hromada novinek. Včera měla Kristýnka 3 měsíce (5.900 g a 63 cm), dneska jsme byli na vítání občánků. Bylo to pěkné, jen s námi nemohl tatínek...má novou práci tak mu to nevyšlo. Ale to nevadí...i tak jsme si to s Týnkou užily. Je to pořád naše hodná holka, takže zatím všechno ok.
Ondra je teda jiný raubíř, ale co už naděláme :sweat_smile: Včera jsem prodala sourozenecký kočár, takže už mě podle něj nepoznáte :grinning: Byla to rychlovka...dala jsem ho dva dny předtím na net, pán se přijel podívat a hned si ho odvezl. Je pravda, že jsou docela žádané a já jsem měla dobrou cenu. Hned ten den jsem měla ještě další dva zájemce. Objednala jsem si kočárek jen pro Kristýnku (Quinny Speedy), přijde mi asi v pondělí a pro Ondru chci dokoupit takový ten skejtík. Už totiž krásně chodí a moc v kočáře nechtěl jezdit. Vozili jsme v něm motorku tak jsem si říkala, že je to hloupost si ho nechávat (má záruku ještě do září), že ještě může někomu posloužit.
Jinak Ondra už chodí pořád bez plínky, dokonce i na polední spinkání. Krásně si říká "aa aa", zvládne to všechno sám....sundat kalhoty, sednout, vyčůrat a ještě si to po sobě vynese do záchodu. Venku taky bez plíny a očůráváme stromečky. No prostě jsem hrozně pyšná...jako každá matka z pokroku jejího dítka, že holky?
Taky jsem mu včera koupit už takové to kolo odrážedlo...vůbec z toho ještě neslezl, nechtěl jít ani včera spát. Dneska ráno v šest hodin už na něj jezdil. A normálně mu to už jde...asi ho o víkendu prubneme i venku, jen ještě musíme dokoupit helmu. On je opravdu ďábel, takže bych měla bez helmy strach.
To bude zase román...musím psát častěji, aby jste nemusely číst tak dlouho :grinning:
Určitě jsem ještě na něco zapomněla, ale to neva...třeba si vzpomenu...
Přidávám pár foteček
14. dub 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simkat Vítám tě tady mezi náma...budu muset dočíst pár stránek, abych si o tobě něco zjistila :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 jj, prodává je na maso..., zatím si tam vypomáhá s rodičama..., no, je to náročny :unamused:
14. dub 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 Ahojky :slight_smile:, a děkuju za přivítání, taky se tady trošku rozkoukávám, myslela sem, že nás maminek sem chodí víc... :slight_smile:
14. dub 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné odpoledne holky!! :slight_smile:
@zuzik28 Ahoj,to je novinek :slight_smile: A hezký fotky,máš dítka fakt moc šikovný,takže myslím,že jsi pyšná právem :slight_smile: Jen teda nevím,jak tě bez toho kočárku budeme poznávat :grinning: Ale je fajn,že jsi ho prodala tak rychle...kéž by tak rychle šel prdat i pozemek :grinning: A jinak vítání občánků vám všem holky moc závidím,my žádný neměli,protože v Syrkách dělá na úřadě nějaká paní,která na nás zapomněla...a oba s manžou nás to prostě hrozně mrzí :frowning2: Snad s dalším mimčem bude :slight_smile: A Ondru jsi měla s sebou na vítání?Na té první fotce jsou úžasní,jak se mazlinkají... :slight_smile:
@pajinka29 Ahoj Pavli,takže Štěpula byl včera tak protivnej nakonec z rýmy? :unamused: Je tam ale fakt zima jak blázen...dneska už možná lepší než včera,ale stejně jsme byli jen v obchodě a stačilo....
@simkat Ahoj,taky to budu muset dočíst...jen mě zaujala ta farma,tam pak bude malej podle mě ve svým živlu až z toho bude mít rozum :slight_smile:
Jinak já s malým ven chodila spávat až tak do 10-11 měsíců,ale jen odpoledne většinou,ale v kočáře mi vydržel normálně i tak,když nespal,takže jsme byli furt venku jako teď :slight_smile:
14. dub 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 Jo a na té fotce z vítání vám to taky opravdu sluší,je na tobě vidět,že jsi šťastná a spokojená máma :slight_smile:
14. dub 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek