• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@hannn Ahoj :slight_smile:, tak to más super, ten můj malej je strašnej zvědavec :slight_smile: :wink:
14. dub 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 Máš moc pěkny děti! :slight_smile:
14. dub 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 ahojík, tak předně gratulace k odstranění plen, je to paráda, že? My taky kudy jdeme, tam venku značkujeme:slight_smile: Štěpka jezdí na tříkolce, moc ho to chytlo a k narozkám dostane to kolo odrážecí, tak jsem zvědavá,,,helmu taky musíme pořešit, protože je to šílenec...jinak k vítání-moc vám to, holky, sluší..super, že jste prodali kočár, ale jak píše Hanka, to tě už nepoznáme:slight_smile: A proč měnil manžel práci? Něco lepšího?

@simkat tak to musí být hodně náročné...a jak píše Hanka, Pepča z toho bude jistě nadšenej, jak bude velký.
@hannn to nevím, jestli to bylo kvůli tomu, ale rýma je tady:frowning2: tak jsem koupila plastelínu, už jsme něco dělali a moc se mu to líbilo,t ak po odpo spánku zase vyndám. Už jsi vyřešila ten dárek?
14. dub 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simkat No Mareček je taky,nic mu neujde...ale t je tak jediná věc,která mu nedělala problém,jinak jsme měli problémy skoro se vším :grinning:
14. dub 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 No vidíš,aspoň ho nějak zabavíš...jste šikovní,to malýmu by to asi ještě nic neříkalo :unamused: Ale příští p bude mít svátek,tak uvažuju mimojiné i o těch křídách na chodník...Jinak dárek nevyřešen doteď...nechci ho nějak obejít bonbkou a pod.,ale ta inspirace fakt není...Zítra ještě zkusímk brnknout Terce,ta ho vidí přece jen víc :slight_smile:
14. dub 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 jak uvidí tatina v traktoře, tak s nim bude chtit byt furt :slight_smile:
@hannn já už bych ho nejradši posadila, ale sám to ještě nezvládne, zatím jen s oporou
14. dub 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simkat jj, když jedem ke tchánům do Kyjova a do vinohradu, tak tam je traktorů a malej se může zbláznit:slight_smile:

@hannn tak třeba ti něco poradí...bonboška je fakt blbá a peníze taky...jo, křídy chvilku vydrží...jinak nám už tady před domem dodělávají to hřiště, už se tam ale dá být a štěpka je nadšený, tak třeba ten příští týden, jeslti bude hezky, můžete dojít k nám to hřiště zkolaudovat:_)
14. dub 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 No právě,je to naprd s ním...je hrozně náročnej :slight_smile: Nějak to dopadne no...on by tak chtěl auto a telefon...a my nemáme ani na jedno :grinning:
Jj,to je dobrej nápad...rádi omrkneme nové hřitě,aspoň se vyřádí :slight_smile:
@simkat Mara má taky traktr do vinohradu,malej už s ním několikrát jel a fakt se mohl zbláznit,nechtěl ani dolů :slight_smile: A jinak malej si sedl sám v 7 měsících,ale dokud se sám neposadil,tak jsem to taky nelámala přes koleno a nechala ho sice trošku nadzvednutýho,ale furt v leže....
14. dub 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 to věřim, malej už má čtyři traktory, se kteryma si hraje... :slight_smile:
@hannn jj, taky to tak dělám, že si ho v kočáře nadzvednu
14. dub 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nějak nestíhám dočítat jinak to počasí venku je fakt strašné je tam zima, prší tam je tam velkej fiják, dnes mi Lucka zvracela ale teplotu nemá tak uvidím co bude zítra :wink:
14. dub 2011 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
tak dneska vypadá počaí zatím celkem dobře...mohlo by to vydržet co? Ráda bych šla s Ondrou na Kravařku vyzkoušet softshellovou bundu. Byla jsem tam včera mrknout a mají velký výběr, ale neměla jsem ho sebou tak buď dneska nebo zítra tam skočíme a vyzkoušíme. Ale i to "xs" se mi zdálo velké...no uvidíme. Ale bundičky super, krásné a i za super cenu (690 kč).

Díky moc všem za pochvalu jak to krásně zvládám...Ale opravdu není co obdivovat, jde to skoro samo :sweat_smile: :grinning:
Páji, manžel měl firmu s jedním kolegou (dělali alternátory), jenže převážně je fyzicky montoval a s VŠ je to takové nic moc :confounded: Takže ho to nebavilo, chtěl kreslit...je to strojař, konstruktér...tak si našel práci v Ol, kde je to o kreslení.
15. dub 2011 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 Ahojky, no, dneska má byt slušně, ale příští týden ještě líp, a už teplo :slight_smile:.
Na Kravařku chodim taky nakupovat, maji tam moc pěkny věci a člověk si tam i vybere. Někdy bych si vzala všechno, co mně prodavačka nabídne, ale to už by toho bylo moc a malej by to nestačil unosit :wink:.
15. dub 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, joo, hurá, konenčě vidím z okna sluníčko:slight_smile: Paráda...My asi budem jezdit na tříkolce, nebo pujdem drandit na hřiště u domu-udělali nám tu nové, tak máme blízko hned dvě pěkná hřištata, však je tam při pělném počasí vždycky totálně narváno.

@zuzik28 Dobře vyberte,my máme něco ještě ze Skotska, co nám přivezla babi z dovči a něco donáší ještě z podzimu...sice je v tom jak ťula, už mu z toho vylízá málem pupek, ale stačí..beztak bude zase brzo horko...ale ta cena je super! Tak to je jasný, že ho to moc nebavilo, když to bylo více o rukách než o tom, co vystudoval. Takže vzdal podnikání a je ted ragulérním zaměstnancem? Hlavně, že je spokojený...
@janice20 tak uvidíš, snad už je vám dneska dobře, když se konečně to počasí umoudřilo
15. dub 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Jo jo, teď už je normálně zaměstnaný...
@simkat už se na teplíčko moc těším...teď těch pár dní bylo hrozných

Já jdu zrovna objednat ten skejtík za kočárek, už mám vybráno tak ať ho mám co nejdřív a můžeme ho vyzkoušet.
15. dub 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 Jj, taky už se nemůžu dočkat :slight_smile:, sme byli skoro furt zavřeni doma :unamused:
15. dub 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Ahoj :slight_smile:, slunko vylezlo, taky z toho mám radost, konečně po pár dnech :wink:. My teda ještě na tříkolce jezdit nebudem, ale zas vyjedem s kočárem :sunglasses:. Super, že máte uplně novy hřiště u domu. My tady máme jenom školku, a tam si děcka hrajou... :slight_smile:
15. dub 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
přidávám se ke chvále počasí,je fakt krásně :slight_smile:
@zuzik28 @simkat Jj holky,na Kravařku taky chodím moc ráda,máme od tama skoro všechno,i moje mamka se tam občas zastaví,když jde z práce :slight_smile:Mají tam pěkný a cenově celkem dostupný věci....
Jinak my s manžou budeme dneska pracovat-Mara silikonuje koupelnu,protože prý občas voda protíká k sousedům a já už mám umytá okna a pokračuju v "jarním" úklidu :slight_smile:A Mareček je dneska celý den s babičkou,tak to pro něj bude určitě moc příjemná změna :slight_smile:
Užijte si všechny den i víkend :slight_smile:
15. dub 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn Ahoj, mě "jarní" úklid teprve čeká. Vždycky to nechávám na poslední chvilu. Ono toho času taky moc není, když musim litat kolem malyho.
Tobě taky pěkný den i víkend :slight_smile: :wink:
15. dub 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak to já mám jarní uklid za sebou, okna umytá, ale v podstatě to vypadá tak, jako bych nikdy žádný úklid nedělala..na oknech je už zase binec a v bytě jakbysmet:frowning2:
@hannn tak pěkně pracujte:slight_smile:)
@zuzik28 jsem zvědavá, co budeš říkat na skejtík:slight_smile: jsou všechny univerzální na jakýkoliv kočár?
15. dub 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 njn dopoledne svítilo pěkně sluničko a ted je zas pěkně zatáhli ale Lucik je bez teplot a zas dnes zvracela no snad ju to přejde
:wink:
15. dub 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Lucinka už nezvrací tak je to v poho jí asi něco nesedlo a venku je dneska pěkně teplo :wink:
16. dub 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice20 dneska bylo krásně, co na to říct... :slight_smile:
16. dub 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 no to mi povídej....já mám pocit, že snad nic jiného než úklid nedělám :grinning:
Skejtíky jsou vesměs univerzální...já jsem si vybrala tento http://www.babystyle.cz/doplnky-ke-kocarkum/lascal-buggy-board-zavesne-stupatko Noo, jsem zvědavá jaké to bude a jestli na tom bude Ondra vůbech chtít být :slight_smile:

Včera jsme si užívali u dědu v Přerově, je tam takový velký park s hromadou dětských atrakcí...tak se Ondra pořádně vyblbnul. Dneska dopoledne valíme zkoušet zase kolo a odpoledne na brusle.
Jo a včera jsme byli ve městě na té Kravařce a bundičky pěkné, ale tak blbý střih, že mu byla bunda dobře, ale rukávy měl tak dlouhý, že to prostě nešlo vzít. Pak jsme jeli ještě do Arkády a koupili krásnou softshellku hned u vchodu...seděla mu lépe než z Kravařky a myslím, že byla i lépe propracovaná...za 750 kč, takže spokojenost. Helmu jsme taky koupili...prostě úspěšný den.

Tak vám přeji hezkou neděli holky
17. dub 2011 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podařilo se mi najít i tu bundu...tady je http://www.lemimax.sk/lemimax/eshop/26-1-Oblecenie-pre-DETI-o/0/5/792-Detska-softshellova-bunda-MICKEY-tyrkysovosiva-zelenosiva Máme ji v té modré barvě. Dneska ji vyzkoušíme...ale asi na ni bude už teplo.
Ještě jednou pěkný den
17. dub 2011 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré nedělní odpoledne,holky! :slight_smile:
Je tam fakt krásně a prý to má i vydržet a být čím dál tepleji,tak uvidíme...neměla bych nic proti :grinning:
@zuzik28 Ahoj Zuzi,tak bundička je fakt parádní... :slight_smile: Věděla jsem,že tam mají tento typ bund,jen jsem nevěděla,že už i na takový prťata...to jste kupovali v těch pracovních oděvech?MY tam máme spadeno na montérky pro malýho na vinobraní :grinning:
Já myslím,že na skejtíku se malýmu líbit bude a když už pěkně chodí,tak je to lepší než tahat velkej kočár :slight_smile:
Tobě taky hezkou neděli a užijte si odpoledne :slight_smile:
@pajinka29 Pavli,jaký byl víkend a co Štěpánkova rýmečka?Je to lepší?Jinak s tím úklidem jsme na tom stejně,už včera večer to tu bylo jak po výbuchu :sunglasses:
17. dub 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn Joo, v pracovních oděvech. Nejmenší velikost je 100 a tu má právě Ondra. Ale co vím tak jiné značky dělají i menší velikosti, protože kámoška má holčičku, která je drobná a mají taky.

Jdu pomalinku do pelechu ať si trochu dáchnu než se některé dítko vzbudí :grinning: Dobrou všem
17. dub 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno maminky
Ach jo, u nás se vstávalo zase brzy...Ondra je jak hodinky, vstává pravidelně v šest ráno, ale dneska už v 5:40 Tak jen doufám, že to další dny nebude ještě dříve
Dneska mi má přijít ten nový kočárek tak už se moc těším. Taky jsem našla na aukru jeden skejtík, aukce končí ve 14 hodin...zatímm to nikdo nepotvrdil tak snad bude můj :wink:
Vám pak poreferuju...zatím
18. dub 2011 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 njn u mě Lucinka taky poslední dobou vstava v 6h jinak dřív spávala aspon do 7h asi je nějaky blbý období :wink:
jinak dnes jdeme na slav.otevření rodinného centra tady v Lutíně a ve čtvrtek jedem do Olmika do dět.centra kvitko na 6hodinových vstupu za poloviční cenu-120kč
18. dub 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 Tak to je Ondra fakt dlouhán,my máme tak 92...ale věci na léto beru už radši v 98 :slight_smile: A jak bylo na bruslích?To jezdíš sama s oběma dětma nebo i s manželem a máte to nějak rozdělené?A kam tak jezdíváte?Taky se chystáme vyrazit :slight_smile:
Téééda,takový ranní ptáčata :slight_smile: My vstáváme taky dřív,jak je světlo,ale teda furt se držíme tak na 7:30.... :grinning: Ale čekám,kdy ho to přejde a bude vstávat v 6 jak loni...A Kristý ti spává do kdy?Budí se v noci ještě často?
Už se na kočárek určitě těšíš,že?Jaké ho máte barvy?A skejtík ti snad teda vyjde,držíme palce a pak čekáme na další zprávy :slight_smile:
@janice20 Ahoj,to je dobře,že máte taky v Lutíně centrum...můžete si tak alespoň zpestřit všední dny :slight_smile:
18. dub 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn to jo ale zrovna ta která založila to centrum tak je to učitelka kterou vyrazili ze školi a má 3kluky ktery co sem eda slyšela tak nezvládá ale podívat se tam pujdem uvidíme no
18. dub 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek