• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@hannn ahojík, víkend byl prima. V sobotu jsme se byli projít na Plumlovskou přerhadu a na Loupežníka, bylo nádherně, všude to krásně vonělo, viděli jsme srnky:slight_smile: v neděli za náma přijeli babi a děda, tak jsme jim jeli ukázat do náměště tu naši základovou desku. Jinak pořád má soplík, ale vyloženě čirý, samo to teče, takže v pohodě.

@zuzik28 njn, jsou to darebáci. Stěpka nám taky vstává kolem šesté, když se zadaří, tak o půl osmé-ale to musí v noci nespat-takže to není žádná výhra:slight_smile: včera nám usnul večer až o půl desáté. Už jsme z něho byli na mrtvici..pořád za náma chodil z postele, chtěl pusu, pak auto, vyčurat atd... a přitom po obědě nám usíná krásně do pár minut uplně sám...

@janice20 no jo, takové jsou nejlepší, samy to doma nezvládají a jiným budou málem radit. Ale co, třeba se tam s někým zajímavým potkáte, zase změníte místo...
18. dub 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Tak to jste měli určitě krásný víkend :slight_smile: Jako babi a děda z Kyjova dojeli na návtěvu?Nám nakonec návštěva nedojela,tak snad příště...ale i tak jsme se měli fajn :slight_smile:
Tak to jo,taková rýma je pak nejlepší,když už to teče samo a nemusí se moc odsávat....
18. dub 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn jj, ti z Kyjova...oni jsou ted na tři týdny v rehabilitačním ústavu s jejich zádama, tak konečně měli čas dojet..jinak je pořád co dělat ve vinohradě..však to znáš:slight_smile:
18. dub 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Znám no...a už z toho hrabe i Marovi teď :unamused: Tak to je fajn,jestli trpí na záda,tak je aspoň dají snad dopořádku :slight_smile:
18. dub 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, právě je mají hodně špatné, asi na to nic moc už nepomůže...
ale aspon chvíli se třeba budou cítit líp
18. dub 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
nonic, jdu uklízet skříně, dokud štěpka spí a nebude se mi v tom hrabat:slight_smile:
18. dub 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy, dneska to nějak nestíhám, tak snad zitra :slight_smile: :wink:
18. dub 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 to jo však sme tam všera byli ten její nejmladší syn má 2roky a Lucku tam začal nějakou kostkou mlatit po hlavě jako řekla sem mu že se to neděla ona tam s každým vykecávala ale zapoměla si hlídat vlastní dítě, tak ani neviděla co tam dělá později se tam šduchal s někým na skluzavce, ale ve čtvrtek jedem do toho kvikta :wink:
jinak dnes po dlouhé době mi zas Lucik spala do pul8
19. dub 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mala mi dnes o pul7 zdrhlaz postele normálně spím Lucka vedle v místnosti jen slyším od tama rany no malá dáma mlatila kotkama do stolu a ještě z toho měla srandu jak sem tam přišla :wink:
20. dub 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice20 ahoj :slight_smile:, to je Lucka šikovná, asi ti chtěla dát najevo, že už máš taky vstávat :sweat_smile:
20. dub 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chtěla sem se zeptat, chodíte někam cvičit? :grinning:
20. dub 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice20 tak to hledím..ona nespí už v normální postýlce, nebo se nějak dostala přes ty šprušle?
@simkat ahojík, no, dříve jsem chodila na zumbu tady u nás v ulici a taky hodně do Kubusu na pilates a kalanetiku., Jsou tak fakt profíci..pročpak?
20. dub 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Tak se ptám..., předtím než sem otěhotněla sem chodila taky cvičit, a měla bych zase začít ! :wink:
20. dub 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simkat Ahoj...já nechodím,ale plánuju společně se spolužačkama z gymplu začít chodit na Zumbu na újezd do Fitklubu Linie,tak uvidíme...ale těším se už teď :grinning: Mám problém v tom,že samotné se mi chodit nechce a se spoustou kamarádek nám to nevychází,protože většinou nemůžou,když můžu já a naopak :unamused:
20. dub 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, zumba je super, fakt. asi mě oslovila zatím ze všeho nejvíce. ale hodně záleží na tom, kdo ji vede
20. dub 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka
@edousek holky, jak se vám vede? Už jste se dlouho neukázaly...
20. dub 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka vidím, že jsi už v 37tt.tak jste to spolu s miminkem tak dlouho vydrželi, to je prima. Takže budeš rodit v pv, že?
20. dub 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Jj,taky nmě nadchla...i když občas civčím jen podle DVD vypálenýho od kamarádky...ale není to ono,chtělo by to hodinu...jj,kamarádka říkala,že toho už vystřídala hodně a že na tom,kdo to vede,fakt dost záleží...máme jít za 14 dní poprve,protože holky nestudují v PV,tak snad to klapne..i když ještě nemám hlídání :unamused: A chodíš :unamused: ještě někam,už asi ne,že?
20. dub 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik24 taky vidím, že jste to spolu doklepali až ke konci, to je prima!!! Dejte nám pak vědět, jak je!
20. dub 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 letí to jak šílenou rychlostí ten čas, kluci měli teď v neděli už půlročku. No je to hrůza. No a už mají zase rýmečku, ale ještě že je venku tak krásně, že můžeme chodit ven. Venku se jim totiž dobře dýchá. Teplotky totiž nemají.
Tak konečně můžeme chodit na procházky tady na Hloučel. Je tam tak krásně....
20. dub 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn chodila jsem na Bulharskou tady do autoclubu na Viktora, tuším, že ten to vede i v tom fitklubu..jinak tam chodí i můj kamarád a v pátek tam i předcvičuje na zumbě chvíli mtv dancing...sama se nedá srovnat s cvičením ve společnosti.když tancuje hodně lidí dohromady, předává se tím neskutečná energie.Fakt super.
20. dub 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edousek jj, máš pravdu, je tam krásně, taky tam rádi chodíme. A co kluci, už se pěkně přetáčí, darebáčci, že? za chvilku se vám rozlezou každý do jiné strany a bude ultra veselo:slight_smile:
20. dub 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 No ona to má v ten pátek a tuím i čt vést přítelkyně jejího bratra(té kamarádky) tuším,tak uvidíme...na kluka bych asi chodit nechtěla,to bych si připadla jak lempl :grinning:
20. dub 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn tak on je ten V9ktor profi tanečník, takže strčí všechny tady ty holky do kapsy levou zadní. Ale zase to dělá moc tanenčně, ale nemá moc povědomí o fyziologii a anatomii těla a neřekne ti, co děláš a neděláš blbě, aby ti to nejvíc zabíralo..prostě to bere spíš jako takové tancování a to mi trochu vadilo..jinak jsem byla ještě na MArtině a Jirkovi. Nebude to mít ta Veronika?
20. dub 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 ahojky, jj zatím se držíme, zítra začínám 38tt, takže pv to jistí :wink: :dizzy_face: Nakonec budu ještě přenášet :grinning: Přiznám se ti ale, že už to odpočítávám, mám toho totiž plné kecky. :grinning: ale zároveň chytám depku z porodu :grinning: bojím bojím :grinning:
20. dub 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka jj, to chápu, taky jsem ke konci dělala všechno možné i nemožné, abych štěpánka přesvědčila a vykouknul na svět:slight_smile: ale stejně měl svou a narodil se přesně na termín:slight_smile: neboj, porod sice bolí, ale je to aspon bolest, která má smysl, no ne?
20. dub 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Jj,já vím o koho jde,kamarádka s ním dřív tancovala či co... :grinning: Ale já mám prostě takový nějaký zábrany jít tam,kde to předcvičuje kluk...jsem blbá :sunglasses: Jj,Veronika se jmenuje...
20. dub 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zvědavá, co na to budeš říkat. a co máte jinak dnes v plánu?
20. dub 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edousek Ahoj,to to letí :slight_smile: A jsou hodní kluci? :slight_smile: Třeba se na Hloučeli někdy potkáme,teď se tam chystáme to vzít do cirkusu na zvířátka některý den a pak na procházku :slight_smile:
20. dub 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Jestli to bylo na mě,tak jsem sama taky zvědavá...hlavně jsem zvědavá,jestli tam vůbec dorazíme,protože s nejlepší kámoškou chodíme už od října a ještě jsme nedošly :grinning:
Dneska půjdeme se známýma asi někam na zahrádku,kde je písek :slight_smile: Co vy?
20. dub 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek