• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@hannn To znám, to je i můj případ.
Na Újezd sem taky chodila, ale zumbu sem tam ještě nezkusila. Chodila sem na powerjógu a chtěla bych dál pokračovat.
20. dub 2011 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannn my budem u nás na hřišti...apson je to oplocené, víš že na písku nám moc nevydrží:frowning2: darebák jeden..MAroušek je tak zlatý v tomto. a kam chcete jít? Na farmu? nebo máte v merku ještě něco jiného?
20. dub 2011 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Vy ste se rozepsaly :grinning:. Nějak nestíhám dočítat :sunglasses:
20. dub 2011 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 No...jen abys ho nepřechválila,včera dopoledne jsme šli po půl hodině domů,protože si otvíral a utíkal..dneska to zkusil dvakrát a jak jsem řekla,že jdeme dom,tak utekl na druhý konec hřiště jen,abysme nešli :grinning:
Já ještě nevím právě,mají se nám ozvat...ani nevím,jestli je farma už otevřená,dlouho jsem tama nešla :unamused:
20. dub 2011 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannn je už otevřená, kamarádka tam už byla...to je ale šikulík... :grinning:
20. dub 2011 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@simkat a co děláte přes den vy?
20. dub 2011 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Tak to děkuji za info :slight_smile:
20. dub 2011 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Zrovna teď sem doumyvala okna! Pak budeme ven na čerstvé vzduch :sunglasses:
20. dub 2011 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@simkat u nás je už taky uklizené a doufám, že mi to tady hošánci moc nerozhážou do Velikonoc:slight_smile:
20. dub 2011 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 @simkat Jste šikovný,holky :slight_smile: U nás je pěknej binec,uklízet hodlám zítra a doufám,že mi to na Velikonoce vydrží....
20. dub 2011 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 @hannn Ostatní mám ještě dělat, zatím mám jen ty okna :wink: :grinning:
20. dub 2011 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte maminy, dluho jsem tu nebyla, ale jaksi teď není moc čas, spousta práce, no aspoň nemám čas na blbosti :wink:
20. dub 2011 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 no jo už se točí, jen je položím na chvíli na záda a už je mám hned na břiše. To je rychlovka. Někdy se teda oblíká! když se mi mezi tím několikrát přetočí. Jednou jsem si je nechala chvilinku na koberci u sedačky a najednou byl jeden pod stolem a druhý tahal za šňůru počítače....takže to asi tak bude jeden tam a druhý tam :slight_smile: ikdyž je fakt, že chtějí jít pořád za sebou. Když jsem je dala k sobě tak na sebe chytají a smějí se na sebe. Už je s nima pěkná prča....jak se řehní nahlas a piští
20. dub 2011 v 17:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannn ae jo hodní jsou boboušci, to jo jsou to moje zlatíčka. No teď tam asi budem chodit častěji na tu hloučel. My to máme d nás kousek a je tam moc hezky a klídek. Už mě nebaví pořád chodit po tom městě. Tam je moc lidí. Tam se jim aspoň hezky spinká. Je fakt, že když se probudí tak ž by chtěli koukat, ale já s nima chdím až odpoledne ven, to se jim totiž chce spinkat.
20. dub 2011 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@simkat no to nejspíš jj, ale slizá nohama první tak je to dobry :slight_smile: horší by to bylo kdyby šla po hlavě
20. dub 2011 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 spí v postylce,ale ona má tu postylku takovou kovovou a místo prušlí je tam taka sítka a ta jedna strana jde uplně dát dolu tak jí ma tu postýlku přiraženou k mé postely a já jak spala tak nějak slezla a šla naštěstí nejde po hlavě dolu ale první nohama :slight_smile:
20. dub 2011 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice20 šak ona se to naučí, den ode dne jí to půjde líp a líp, uvidíš :wink:, musí prostě vyzkoušet všechno
20. dub 2011 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@simkat jj ted ještě aby začla sama běhat a bude to dobry nebo ted chodí za 1ruku už občas za 2
22. dub 2011 v 07:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannn promiň, že reaguji až teď...jaksi jsem to zazdila :sweat_smile:
Na bruslích jezdíme docela často, jezdíme hlavně po stezce do Smržic (mám tam babičku). Vozík utáhnu v pohodě s oběma dětma, ale je pravda, že do kopce je to teda na nic...to předávám manželovi :grinning: Sama jezdím jen po rovince.
S tím vstáváním nás tady moc neštvi :grinning: :grinning: O půl osmé? To snad není možný...my jsme tady všichni o šesti vzhůru.... :grinning:
Kristýnka je pořád ještě hodňoučká. Přes den moc nemůže doma spinkat, ale to je kvůli Ondrovi, protože dělá hroznej bugr a když ona zabere tak ji za chvíli probudí. Ale venku spinká krásně a v noci taky. Budí se jednou a to většinou kolem 4 ráno. Takže super. Pak spinká ještě tak do té půl osmé. Ale taky jak kdy...dneska byla třeba o půl šesté vzhůru. Teď teda usnula znovu.
Kočárek už mám, máme ho v takové zeleno-žluté barvičce...mně se líbí. A jsem s ním moc spokojená. Skejtík by měl dojít dneska tak jsem zvědavá.

Jo holky a musím se vám pochlubit, že se včera Kristý sama poprvé otočila na bříško. Byla nahulatá na podložce a najednou hups a byla tam :slight_smile: Možná to byla ale náhoda, nevím...
Jéé, musím letět...pěkný den
22. dub 2011 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice20 už se těšim, až ten náš malé špunt začne chodit :slight_smile:, to za nim budu furt běhat :sweat_smile:
22. dub 2011 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzik28 tak to máte s tím nočním kojením a spinkáním krásné. To je prima, to když je člověk vyspaný, hned si to dvojí mateřství může líp užívat. To je ale šikulka, že se už otočila. náhoda, nenáhoda, nikdo jí nepomáhal, takže to zvládla sama! Jinak s tím Marouškovým spaním od Hanky mi to taky příjde neuvěřitelné, taky jí vždycky říkám, že se máááá....:slight_smile: My pořád bojujeme s večerním usínáním,..včera zase až o půl desáté..pořád za nama chodí, chce pusu, přitulit, na nočník..prostě vymýšlí nesmysly, jen aby nemusel ležet:frowning2:
@simkat taky sem se na to moc těšila, od toho jednoho roku to pak bylo krásné období...máš se na co těšit
22. dub 2011 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Je super, že se budí na papání jen jednou, jenže potom už spí tak lehce...pořád se mele, vyplivuje dudlíka, mrčí, takže jí ho musím chodit dávat zpátky. Takže já už pak nespím...no a v šest vstane Ondra, takže to je po spaní úplně. Ale je to v pohodě, už jsem si zvykla.
S Ondrovým spaním jsme to vyřešili tak, že jsme ho šupli zpátky do postýlky. Taky pořád vylízal a chodil za náma...takhle spinká někdy i celou noc :slight_smile: Ale budu ho muset naučit spinkávat ve velké posteli. Už v ní tak krásně spal, ale jaksi se zase pokazil.
A s Týnkou to asi náhoda nebyla, protože dneska se přetočila už dvakrát. Mám z ní radost, je rychlejší než Ondra...ten byl docela lenoch.
22. dub 2011 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzik28 jo, to se říká, že holčičky jsou ve všem rychlejší, lepší...ty jsi si to už užila s Ondrou, budeš zvykýlá na horší věci, tak ted ti to přijde jak procházka:slight_smile: Štěpka ted spí celou noc, asi mu zrovna neroste žádný zub, ale když se vzbudí náhodou, tak jde hned k nám, takže ho třeba dvě hodiny v noci vracím a pak stejně vyměknu, protože toho mám plné zuby a spí u nás:-/ I na to usínání by byla ta postýlka lepší, nikam by neutekl a my bysme měli večer klid...ale už ji mmáme rozloženou a brala bych to jako krok zpět:frowning2: tak holt budem trpět:frowning2:
22. dub 2011 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 taky se na to těšim z toho důvodu, že ho nebudu muset tahat v náručí, už teď váží skoro 10 kg, dost se pronese
22. dub 2011 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzik28 Ahoj,v pohodě....já se chci právě s manžou taky na brusle vypravit,ale máme jen kočár,tak jsem zvědavá,jak se bude malýmu líbit,že budeme jezdit a on bude sedět :unamused: Ale zkusit to musíme :grinning:
No ale tak na to,že máš děti dvě,tak ti spí taky krásně,i to Týnčino buzení,to je paráda :slight_smile: A k tomu přetočení gratuluju,my jsme byli taky líní,co máš z toho :slight_smile:
A neee,že bych vás chtěla štvát,ale včera jsme vstávali až v 9 a dneska o půl 9...jenže pak má problém usnout v poledne,takže nevím,co je lepší :unamused: :grinning: Ale asi měl reakci na očkování,měl vyrážku kolem pusinky a na pytlíku,ale dneska už je to dobrý,tak snad to byla fakt ta reakce :unamused:
@pajinka29 Pavli,tak třeba má zase nějaký období...třeba se to časem spraví :slight_smile: Ale souhlasím,že ta postýlka by asi byla krok zpátky :unamused:
22. dub 2011 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@simkat to jo ale ted ju vodím za ruky tak to je zas na záda trošku :wink: dnes byla poprvé na pisku si hrát má lopatku kyblík s bábovkama tak sem si sní hrála no sice sme z něho přišli jak čunata ale kukala se jak dělám babovky a zkoušela to taky sice ten písek byl suchej tak to moc nešlo :slight_smile:
22. dub 2011 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice20 já když tahám Pepču v náručí, tak se taky pronese, má skoro 10 kg, a záda dost citim :confounded:
22. dub 2011 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@simkat to Lucik má necelích 8kg ale když ju chovám tak už je taky těžká no :wink:
23. dub 2011 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice20 tý jo, tak to máme docela dost, když čtu, kolik máte vy :slight_smile:
23. dub 2011 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
no divám že máte necelích 8měsícu a my už máme 1rok a 1měsíc skoro a rozdíl 2kg :slight_smile:
23. dub 2011 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek