• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@janice20 máme sice skoro 10 kg, ale nijak baculatí nejsme :sweat_smile: :slight_smile:
23. dub 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky nevíte prosím jestli má dneska Interspar otevřený? na netu jsem nic nenašla,dík
25. dub 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simkat a kolik měříte my 73cm :wink: no Lucinka je drobek od malinka
25. dub 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice20 no, naposled sme se měřili v 6 měs., to měl Pepča 70 cm, za tyden máme jít do poradny, tak uvidime, jak vyrostl... :wink:
malá je fakt drobek :slight_smile:
25. dub 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simkat to jo ted je jen o 3cm větší
26. dub 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simkat ahojík, tak to my jsme na tom byli váhově stejně, jako vy:slight_smile:

JInak holky, doufám, že jste si všechny užily krásné Velikonoce!!!
26. dub 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
to je zas počasí,co? :frowning2:
@simkat Taky jsme na tom byli tak nějak stejně,pak až jsme se začli víc hýbat,tak už jsme tak nenabírali...do poradny máme jít až 12.5.,tak jsem zvědavá,jaké budou míry...myslím,že rosteme spíš do výšky,včera už jsme si otevřeli dveře na chodbu dokonce :sunglasses:
@pajinka29 Tak za mě musím říct,že jo,bylo nám hezky...a jak vy jste se měli?Slavili jste u vašich už i ty Štěpkovy narozky? :slight_smile:
26. dub 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
to my jdeme za2 měsíce se očkovat a za 5měsíco na 18měsíční prohlídku :wink:
26. dub 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn anoano, slavili, bylo to moc fajn, dojeli i strýc s bratránkem a rodinou, tak bylo všude lidí a štěpánek si měl s kým hrát:slight_smile: užili jsme si to na max. V pondělí nás štěpánek vyšlehal-záměrně píšu nás, protože se mu to tak zalíbilo, že šlehal i tatku:slight_smile:
26. dub 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 To je super,že jste se měli tak fajn....letos se ty Velikonoce fakt vyvedly :slight_smile: To je šikula...to Mareček se kocaru bál,i těch mašlí na něm,tak šlehal jen rukou :grinning:
26. dub 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 @hannn Ahoj holky, to je teda počasí :confounded:, zase hnusně. Tak má byt pomalu celé tyden.
26. dub 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, koukám, že jste si svátky užily...u nás to bylo také super. Ondra šlehal o sto šest...asi to budou jeho oblíbené svátky :grinning:

@simkat míry máte teda krásné...další chlapák. U nás to bylo také takové...v půl roce 9 kilo :grinning:

Jo a musím vám sem hodit mou prvotinu...háčkovanou čepičku pro Kristýnku. Teď zrovna dodělávám další :grinning:
26. dub 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 téda, Zuzi, ta je fakt parádní!!! KDypak to, prosímtě, děláš? vy jste všechny tak šikovné...
26. dub 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já jsem právě dodělala dortík pro štěpánka-sice to nevypadá, jak od cukrářky, @mysycka se pobaví:slight_smile:, ale do jeho 18tin to snad vypiluju. Časem sem hodím foto štěpánka s mým výtvorem
26. dub 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 děkujem za pochvalu..., jinak moc pěkná čepička :wink: :grinning:
26. dub 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 Ahoj Zuzi,čepička je naprosto parádní!!! :slight_smile: Je to fakt mazec,jak jste všechny šikovné :sunglasses:
@pajinka29 Pavli,přejeme všichni Štěpánkovi všechno nejlepší k 2. narozeninám,hlavně zdravíčko,ať vám dělá pořád jen a jen radost a taky ať se dočká bratříčka nebo sestřičky :slight_smile:
Jinak to holky vypadá,že se počasí začíná umoudřovat,tak snad to vydrží :slight_smile:
27. dub 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn děkuji za přání, až se vyspí, tak bude oslavička, ted jsem dobalila dárky:slight_smile:
27. dub 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Ten se bude mít,bude určitě šťastnej jak blecha :slight_smile: Slavíte jen vy 3 dneska?A co všechno za dárečky dostane? :slight_smile: To je stejně k neuvěření,jak to všechno utíká,už máte doma dvouletýho prcka :grinning:
27. dub 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn Taky jsem si říkala, už je to tak dávno, co byl malé mimi, ted už je to klučík se vším všudy. No, máme pro něho malý traktor, tirák, bagříka:slight_smile:, kopačák...jinak dostal hafo dárků od babičky a dědy na ty Velikonoce a přpřespříští týden to ještě asi oslavíme s Martinovými rodiči, tak to bude taky zase kupa dárků-mezi nimi to odrážedlo kolo
27. dub 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Ten bude mít radost,bude vybavenej na venek,nic mu nebude chybět :slight_smile: Hlavně vám pak s tím kolem nebudeme stačit,protože ještě furt neumíme ani na tom odrážedle :grinning: Jj,babičky vždycky rozmazlují,to znám :grinning: Martinovy rodiče přijedou k vám nebo pak pojedete slavit k nim?A Martin dneska dojde dřív? :slight_smile:
27. dub 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn potom pojedem k nim do Kyjova. ted v neděli za nimi pojedem na výlet do těch lázní, kde jsou a potom asi za 14 dní bude oslava-martinuv brácha ma narozky na začátku května, tak se to asi spojí. Dnes jsem viděla Marečky ve městě-ale nezdravila jsem se, páč se koukali na jinou stranu:slight_smile:
27. dub 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dnes snad přijede celkem brzo, abysme měli čas to v pohodě oslavit-vyfotit, rozbalit
27. dub 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 To je fajn,že se to může spojit...nám teď psala švagrová,ať dojedeme v neděli na oslavu na grilovačku,akorát vůbec netušíme,kdo co slaví :unamused: :grinning:
Jj,byli dopoledne...já jsem uklízela,ale už je tu zas binec :unamused: A odpo až se vyspí,pofrčím do města pro změnu já,mamce naproti a chci se kuknout na nějaký bodýčka s krátkým rukávem :slight_smile:
Tak pak se těšíme na fotky :slight_smile:
27. dub 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn takové oslavy jsou nejlepší:slight_smile: takže pojedete do syrek? a byli jste tam na Velikonoce?
27. dub 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Jj,praveze jsme tam byli v pondeli,mame tam jet pristi stredu a ted jeste ta nedele....nevim,jak se Mara rozhodne....ale je to v nedeli a az od 15:00,takze kdyz pojedeme,tak jen na 2-3 hodiny a pojedeme zase zpatky... :unamused:
27. dub 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani a taky přeju opožděně Marečkovi k svátku, s těmi Velikonocemi mi to uplně splynulo v jedno:frowning2:
27. dub 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn tak to bych asi nejela...
a dobrý, šlo to tam?
27. dub 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 No právě,taky se mi nechce....příště je na oslavu taky nechám dojet v neděli :grinning:
Jo,celkem šlo...tak normál :slight_smile: Děkuju,vyřídím mu to...v pohodě,nic se neděje :slight_smile:
27. dub 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn a slavili jste to nějak?
27. dub 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 No my jako tak svátky moc neslavíme,ale malýho mamka oslavit chtěla,tak jsme v neděli u nich grilovali,i s bráchou a Terkou,dostal kupu dárků a bylo to fajn....hlavně,že jsme se tak sešli všichni :slight_smile: V Syrkách dostal triko a sami jsme to nijak neslavili,jen jsem jim oběma v pondělí ráno popřála,oba dostali pyžamo,Mareček ještě plyšovej autobus,kterej troubí a křídy na chodník,Mara šortky a deodorant...to je tak vše :grinning:
Hlavně vy to dneska pěkně oslavte,pak poreferuješ :slight_smile: A Štěpulovi ještě jednou vše nej :slight_smile: My pádíme do toho města....
27. dub 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek