• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Tak holky, oslava se povedla, štěpánek měl velikou radost i z mnou vyrobeného dortu:slight_smile: Zbytek celého dne a ještě dnes si pořád hrál s novými hračkami, takže super:slight_smile:
28. dub 2011 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a ta kytka na stole, tak ta je od MArtina-dostala jsem ji včera jako poděkování za to,ž e jsem to před těma dvěma rokama tak zvládla, stejně, jako ty dva roky potom:slight_smile: moc mě to potěšilo
28. dub 2011 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 dort je moc krásnej, jsi moc šikovná a Štěpánkovi všechno nejlepší :slight_smile:
28. dub 2011 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 perfekt dort, moc se mně líbí :grinning:
28. dub 2011 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
holky díky za pochvalu
29. dub 2011 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 pěknej dort a všechno nejlepší s 2ročkum, jinak dnes sme chtěli jit smalou odpoledne na pálení čarodějnic a stavění máje a celé odpoledne tady leje a je bouřka, to dopoledne bylo pěkně sme byli s malou v Třebčíně na prolizkách.... :slight_smile:
30. dub 2011 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak jste prožily první máj? Která z nás uschne? Musím se přiznat, že já asi jo..MArtin se na tu "povinnost" nějak vykašlal. Nechtělo se mu na povel, přes den jich dostávám dost, tak co:frowning2: tak jsem ho jen preventivně varovala, že jestli mu přijdu v tomto roce nějaká škaredá, tak to bude jen a jen jeho vina:slight_smile:

Jinak jsme celý víkend výletovali. Dokonce jsme byli v restauraci a štěpánek nás poprvé za celou dobu, co ho máme, nechal aspon trochu v klidu najíst:slight_smile: Ale je fkat, že to bylo tou restauračkou-vyloženě pro děti, s hracími koutky, uzavřenou zahrádkou...v Olomouci.škoda, že tady v PV nic takového není..nebo je, jen o tom nevím?
2. kvě 2011 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice20 koukám taky docela rajzujete a užíváte. To je potřeba!
2. kvě 2011 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 to jo ve čtvrtek jdem tady v lutíně do toho mateřskýho centra se mě ptala ta co to tu otevřela jestli tam přijdu tak tam pujdem at neřekne :wink:
2. kvě 2011 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
maminky prosím prosím o radu kam tady v Prostějově s miminky na plavání???a jaké máte zkušenosti????
2. kvě 2011 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky zdravím holky! :slight_smile:
To je zas počasí....sedíme od rána doma,ale nemáme knedlu ani brambory k zelí k obědu,tak asi budeme muset vyběhnout do obchodu :unamused: Co vy děláte v tak škaredém počasí?
@pajinka29 Pavli,já neuschnu jen díky Marečkovi,ten mě pod tím stromem úplně zulíbal.....tak aspoň někdo :grinning: Marovi se taky na povel nechce,ani jsem ho nijak nenutila...Tu restauraci takového typu bych v PV určitě uvítala a myslím,že by takových maminek bylo víc :slight_smile:
@edousek Ahojík,já vím,že kamarádka chodila někam do kasáren či co a byla strašně spokojená....pak myslím,že je i něco na Dr. Horáka,ale to si nejsem jistá co nebo jestli to ještě probíhá :unamused: Bohužel tady na to jsem úplnej neznalec,nikdy jsem s malým plavat nebyla totiž a krom té kamarádky ani o nikom ze svého okolí nevím.... :unamused:
Jinak mám pocit,že jsem tě zahlídla v neděli odpoledne v parku :slight_smile:
3. kvě 2011 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannn no já právě chci s klukama chodit plavat a nevím kam. Jelikož už mají přes půl roku a vím, že se nějak v půl roce začíná. No musím to ještě nějak pozjišťovat. Jo v neděli jsme byli v parku. Až jsem se divila, jak mi kluci i přes ten kravál spali. To jsem fakt zírala, protože někdy jdu a stačí projet kolem nás sanitka a mají po spánku.
No dneska je teda hnus počasí. Ach jo. Ještě, že jsme si udělali včera i s manželem krásnou procházku a natrhala jsem si šeřík, který mi tady teď krásně voní. No to bude den, když ani nemůžem ven. My teda rozhodně nééé. To je teda květen a to říkali, jak má být keásné počasí a kde je??? Ještě, že dnes má manžel raní v práci a přijde po 14 hodině, tak aspoň bude s klukama a já si můžu udělat doma úklid :slight_smile:
3. kvě 2011 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, to se dalo čekat, že bude pršet :unamused:..., ostatně celé minulé tyden byl nic moc. Včera sme ještě s Pepčou pochodili polničky, no, dneska kdyby sme šli, přišli bysme jak prasátka :grinning:.
Chlapeček spal v kočáře přes dvě hodiny, to je co říct. Málokdy vydrží tak dlouho...
@edousek Ahojky :slight_smile:, kamarádka z práce chodila plavat v PV sem http://www.klubchobotnicka.cz/clanky/prostejov-plavani.html
Moc si to chválila, taky mně to doporučovala. Momentálně zvažuju :wink:
3. kvě 2011 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
holky jojo, to počasí je děs...:frowning2: už nevím, co smalým dělat doma. Venku je štastný jak blecha a doma se nudí k smrti, mám ho pořád za sebou jak ocásek:frowning2:
@edousek taky jsem slyšela o chobotničce, má to být u FTL. Názory na to se různě lišily, asi záleží, jakou chytneš instruktorku a obecně skupinu maminek.
@simkat tak to máš pěkné tůry:slight_smile:
3. kvě 2011 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 jj, mám radši delší tratě :wink:
3. kvě 2011 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@simkat a dá se tam u vás někam víc chodit? Taky mě baví chození a docela jsem trpěla, jak jsem pořád chodila ve městě na stejná místa, měla jsem pocit, že už mám po cestě vyjeté koleje:slight_smile:
3. kvě 2011 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@mysycka jak se daří? Asi je pořád smutno, že? Už padlo nějaké další rozhodnutí ohledně budoucího postupu? ASi je to moc rychlé, že...to chce víc času
3. kvě 2011 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Pavli,já už pak po obědě taky...už nevěděl vůbec,co dělat...doufám,že po spaní se zase něčím zabaví :unamused:
@edousek @simkat Tu chobotničku jsem myslela těma kasárnama-nevěděla jsem,kde přesně to bylo,teď jsem se na to kamarádky ptala...chodili prý asi od 3 měsíců až skoro do roku a byli moc spokojení,malou mají i natočenou a vyfocenou pod vodou,sem tam s nimi chodili i tatínci,prý paráda....já to posoudit nemůžu,tak aspoň nějaké info :slight_smile:
3. kvě 2011 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29No po městě se dá aspoň nějak měnit trasa,ale tam,kde jsme bydleli dřív jsem měla za 20 minut pomalé chůze projetou celou vesnici a to byla teprve muka... :unamused: Malej mi spával 3-4 hodiny a já neměla kam jít :unamused:
3. kvě 2011 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannn tak tomu věřím, že zto bylo psycho..ale já jsem pak i tady v PV měla pocit, že jsem byla všude, každý den dvě douhodinové prohcázky, to bylo hotovo..i na hřbitově jsme byli:slight_smile:
3. kvě 2011 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 :grinning: Tak to my neee....ale je to fakt,po čase se ti to okouká a už tě nebaví chodit furt na ta samá místa...já už jsem pak kolikrát seděla jen v parku hlavně v těch vedrech v létě,protože už se mi po vyprahlým městě ani moc chodit nechtělo :slight_smile:
3. kvě 2011 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,vypadá to,že se počasí aspoň trochu umoudřilo a neleje jako z konve :slight_smile: Ale teploměr nám ukazuje 0,asi se zbláznil :confused:
3. kvě 2011 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannn nulu? Koukám,ž e už opravdu neleje, asi už ani nebude, ale nula???bože, to stejně asi moc na vychzku nebude
3. kvě 2011 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 dá se tady chodit různě po okolí, a hlavně je tady klid, žádny auta, prostě klid :slight_smile:
@hannn ta chobotnička by měla být, jak sídlí FTL, někde tam v areálu
3. kvě 2011 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Nám to asi ukazuje špatně...možná je na tom nějaká kapka nebo něco,protože to přece není možný... :unamused: Ale teplotu doma i hodiny to ukazuje dobře,tak nevím :unamused:
3. kvě 2011 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannn tak náš teploměr ukazuje 4stupně, takže zima!!!brrr
3. kvě 2011 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Jj,teď jsem to sledovala,ukazuje tak 3-4,ale jak zafouká,tak problikla i -1,takže fakt asi žádný teplo....už je mi z toho zima i doma :slight_smile:
3. kvě 2011 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannn děkuji za tip
3. kvě 2011 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte holky, no nic moc přesně jak psala pajinka :angry:

@pajinka29 jinak rozhodnutí, no není to ještě 100% jisté, ale s největší pravděpodobností to vypadá na tu adopci, ale ještě se uvidí
3. kvě 2011 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@edousek No já tě nějak nechci lámat, ale do Chobotničky bych nešla ani zadarmo. Natož za ty prachy co tam chtějí :sweat_smile: :slight_smile: Já tam byla s Ondrou jednou a už jsem tam nepáchla. Nechápu jak to může někdo chválit. Je to tam malilinkaté, nedá se tam pomalu pohnout, když se střídají kurzy, jsou tam jen dvě sprchy na všechny maminky a miminka. Taky je to tam takové špinavé...Mám známou co tam uklízí a prý bychom se všechny divily v jakých podmínkách může probíhat plavání miminek. O zánětech oušek a prcky u holčiček ani nemluvím. Ale je to každého věc.
Pokud můžu radit tak vyzkoušej tady v Prostějově, v Držovicích...teď si nemůžu vzpomenout jak se to jmenuje. Ale má to jedna paní u sebe v domě, je to všechno nově postavené a plavání probíhá i ve slané vodě. Ale nebyla jsem tam. Asi bych se do obou šla podívat a pak se rozhodla. Joo, a ceny jsou prý stejné jako v Chobotničce.

@mysycka Mě ta vaše situace hrozně mrzí...pořád si říkám, že to určitě dobře dopadne...držím vám palce.

No a počasí....tak k tomu se snad ani nedá nic říct. Seděli jsme dnes doma jak pecky...naštěstí byly děti celkem hodné. Joo a mám rozdělanou další čepičku, nevím jestli jsem vám sem házela tu poslední :slight_smile:
3. kvě 2011 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek