• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Holky normálně mám doma Šípkovou Růženku. V šest měl mlíko. V osm jsme jeli na rehabku, v půl deváté mi usnul v autě a ještě spí. Zaspal svačinku :confused: :confused: :confused:
13. bře 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidala jsem fotečky také.....a musely jsem vytvořit i druhé album...tak kuknite...
13. bře 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem shlídla taky všecky fotky se srazíku...a není možný ani,jak nám ty dětičky vyrostly....takový prtátka to byly... :grinning: :grinning:
13. bře 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak koukam ze srazik se asi vyvedl co ...to je super....

nejlepsi fotk jak je tam klarinka a pepes vzadu dela takovou bomba kulisu :slight_smile: jak tam leze po tech zidlickach :grinning: to je fakt dobre zachyceny....

ja jsem porad nemocna ale uz je to lepsi v patek valim na ples snad to vylezim no..
13. bře 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abinka...jj přesně jak píšeš :wink: ...protože jsem vzorná, tak dnes nevytáhnu paty z domu...zrovna jsem objednala matraci do postýlky, povlečení, prostěradla, peřinky a takový věcičky...to bude mít tatínek radost až přijde z práce :grinning:
Kolca díky, mrknu na ni...
Jinak jsem koukala na fotky a jsou bezva, už se nemůžu dočkat až budeme mít toho malýho darebu venku :slight_smile:
13. bře 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hi hi kolca, už vím, který to jsou...koukala jsem na ně na bráně taky, jen jsem nevěděla, že se jim tak říká...fakt parádní....sákriš, teda nevím jestli odolám :sweat_smile: Ale pokusím se vydržet...aspoň než mi přijdou všechny ty co jsem zatím objednala :slight_smile:
13. bře 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi no já se teďka taky kochla, když jsem ti je hledala, a červíček hlodá.... :grinning: ALe jestli kupim, tak asi až na větší dítě, až bude J. třeba i chodit na nočník, pr teď fakt čurá jak průtokáč, by se mi oprala :grinning:
13. bře 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky něco pro zasmání, Jarýskova nová zábava:
http://www.youtube.com/watch?v=978SsOjq-EQ&feature=channel_page
13. bře 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kolči to je takový šikula to není ani možný.Jak si umí se vším poradit :slight_smile:
13. bře 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky :grinning:

sraz byl super až na to že se Any nějak zvlášt neprojevovala :grinning: Ona je jinak strašnej lezec,běžec atd.....

Ted spí a tak se sem musím aspon mrknout co je novýho :grinning:

Víte že je dnes zas pátek 13? tak doufám že nebude žádnej karambol :grinning:

tak zatím pááááááááááá mějte se fajn :wink:
13. bře 2009 ve 14:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééééé, kolča, to je bezva...musela jsem se mrknout na všechny vaše videa...máte fakt šikulu...
13. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaelan, jojo hned ráno, když jsem vyjížděla směr město, jsem na to myslela, ale naštěstí zatím ťuk ťuk, pátek třináctého se neprojevil.

Zuzí kuji, je to takový živel, ďáblík - ale má být po kom :grinning:
13. bře 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi téda, to sis dost pokoukala. Je jich tam dost, pr naši bydlej daleko a pořád chtějí fotečky a info co dělá Jarýsek. Tak jsem to vymyslela takhle. :slight_smile:
13. bře 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, nádherný fotečky ze srazíků, to mě mrzí, ale bude zase vidte

holky já furt tady otravuju se sebou, ale pátý den penicilinu a mám stále 39 teplotu , zítra mám jít na krev zda to není mononukleoza, já se asi po......... No jdu rychle zase ležet , třeba budu do zítra ok, ale to už říkám od pondělí
13. bře 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli do háje, pořád není líp, mononukleozna, no nazdar. Tak držíme palečky moc, ť je lépe a krev je ok.
13. bře 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dadli teda co tě to přepadlo za potvoru.No držíme pěsti ať je zítra líp. :wink:
13. bře 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkyyyy, tak konečně máme první zub :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,Kocčo gratulujeme k prvnímu zoubky
u.Mi máme pořád 5 zubů asi dva měsíce a žádnej se zatím neklube.
Dneska jedeme na karneval z holkama tak jsem zvědavá jak to bude Kája zvládat tolik dětí a hluku .Včera jsem byli v OL koupit holkám dotasky no kájince to stračně pasuje je to hrozně roztomilé.tak se mějta pa pa
14. bře 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kolči taky gratulujem.Námse taky asi něco děje v pusince.\Začal pořádně slintat a zase máolezlou celou pusinku.No vypadá to hrozně.\Už i krk začíná mít zase škaredý.
14. bře 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :grinning:

Kolčo gratulac Jájovi k prvnímu zoubku :slight_smile: ted to půjde jak na běžícím páse uvidíš :stuck_out_tongue_closed_eyes: a za chvíli budeš mít pořádnýho zubatce :grinning:

Dadli brzo se uzdrav :wink:

Kristi holkám se to bude určitě líbit uvidíš.My byly minulý týden a dobrý :wink:

Dnes je hezky čekám až dorazí nasi a vypuím holky s nima ven a trochu si poklidím a večer má přijít návštěva tak musím nachystat nějaký samožerky :grinning: :grinning: :grinning: (jednohubky).

Tak se mějte pááááááááááááááá
14. bře 2009 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Marti chtělal jsem se tě zeptat kde máte tu chatu??????možná už jsi to psala ale já to asi nečetla :grinning:
14. bře 2009 ve 13:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, je mi líp, tak snad to tak zlý nebude, dám vědět až budou výsledky, jste moc hodný , děkuji za podporu

holky , sháním golfáč, a vůbec nevím čím se řídit, ted jsem mrkla na net a líbí se mi tenhle
http://www.babydracek.com/zbozi/2039-golfove-hole-jeep-candy-plus-toffie
14. bře 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Dadli, to je dobře, že je líp.
Vypadaj dobře ty golfky. Já mám tyhle
http://www.darababy.cz/zbozi/chicco-multiway-2009
14. bře 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dadli ty jsou úžasný.Já bych je brala všema deseti :dizzy_face:
jsem ráda že už ti je líp.
14. bře 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dadli, tak konečně je líp, to je dobře :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , golfky???taky jsemse po nějakých koukala a líbili se mi v prioru , ještě se kouknu jinde, vypadají dobře i ty tvoje, i co přidala kolca

abinko malý má taky olezlý pusenku od slin, čím mu to mažeš a slintáme a slintáme, tak čekáme na další zoubky

kolci tak první zub, paráda, gratulujeme

teď jsem douklízela stejně jako kaelan, zítra přijede návštěva :wink:
14. bře 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky my byly včera na chalupe,přijeli večer a dnes jsme jeli hned v 9 na chalupu a přijeli až ted..takže vybalit,koupání atd..tak písnu zítra pa pa

A chalupa je v Klužínku.Kousek od Konice.... :wink:
14. bře 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolči gratulujeme k prvnímu zoubku, nám dnes vylezl 8-mý
a ty tvoje golfky jsou taky dobrý

Verdiku tak by jsme mohly mrknout na nějaký golfky živě, příští týden , co hned v pondělí , prcek bude muset jít ven a já už jsem dobrá tak mě na chvilku vytáhne
:grinning:

jinak včera ještě 39, krk oteklý a šílená bolest a dnes jsem se vzbudila a není ani zvýšená teplota, krk ok, bez povlaků atd. nechápu. asi jak mě pohrozili mononukleozou tak jsem se vyburcovala k uzdravení :grinning: :grinning: :grinning:
asi je všechno psychika
:grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.dorty-brno.cz/foto.php?foto=fotogalerie/batole_vyv____en__.jpg

mrkněte co mám pro prcka k narozeninám, na středu , doufám že se krystian nebude zlobit :unamused:
14. bře 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten je krásnej..ten dortík.....kristyan je hodná holka, zlobit se určo nebude...

Holky vyberte golfáček...at vím jakej koupit,budu kupovat v pátek....jedem na veletrh do brna na kočárky atd...ale jestli vyberete tady nejakej super skladnej i s nánožníkem tak dejte vědět..

Oli gratuluju k zoubku..vidíš už ses dočkala....my máme stále 4..ale tlačí se nám další dva na hoře hned vedle předních...tak at už jsou venku...v noci sem tam pomrčí... :wink:
14. bře 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek