• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@zuzik28 tak to moc děkuji za názor, já právě něco podobného o té špíně už taky slyšela, ale nevěděla jsem přesně. Tak jsem ráda, že jsem slyšela další názor a vím že tam asi určitě nepůjdu. O těch Držovicích jsem slyšela ale právě, že vůbec nevím jak se to tam jmenuje a kde to tam je....

no počasí bylo fakt děsné, to je teda květen....taky jsme byli zalezlí doma, ještě, že včera byla krásná procházka :slight_smile:
3. kvě 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edousek Nedalo mi to a našla jsem ti to druhé plaváníčko. Je to toto:
http://www.info-olomouc.cz/martina-sikorova/index.html
ale jestli mají nějaké webovky to nevím...
3. kvě 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 jéééé děkuji strašně moc, mrknu se na to a když tak tam zavolám.
3. kvě 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edousek tak o té špíně jsem to slyšela taky, ale já tam osobně nebyla, takže jsem to nechtěla šířit a některé maminky jsou spokojené. Jinak já obecně souhlasím s tím, co říká Zuzik ohledně zánětů atd, takže plavání mě neoslovilo...

@zuzik28 Teda, ty jsi ale šikulka, kde na to bereš čas?
:wink:
4. kvě 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Tak většinou po večerech, když koukám na telku :grinning:
4. kvě 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 chjo, já chci taky volné večery:slight_smile:včera nám darebák usnul zase o půl desáté, nějak nemá potebu spánku...spí dost dlouho po obědě a pak nemůže večer usnout, asi ho budu při tom odpo spánku budit dřív, ale bude chudák asi naštvaný, vždycky spí jak dřevo
4. kvě 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Tak to u nás je tohle v pohodě. Děti vždycky do osmi hodin spinkají. A to teď Ondra začal přes den spávat 2 a půl i 3 hodiny. Takže večer už mám volno....no ještě že tak....jinak bych si neopočinula nikdy :grinning:
4. kvě 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 si myslím, přece jen, dvě děti, to je trošku silnější kafe, než jen jeden darebák:slight_smile: no, nějak to budem msuet vyřešit, protože půl desátá je na můj vkus už orpavdu pozdě..onp rávě po obdě spí taky tak dvě hodky minimálně
4. kvě 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale Ondra zásadně usíná v obýváku u televize. Po koupání v sedm hodin si vleze na sedačku, dá si mlíčko, už leží a do té osmé vždycky usne. Pak ho přenášíme do postele. Taky to asi není správně...že neusne rovnou v posteli. Budeme to muset ještě nějak vyřešit. Hlavně ten přechod na tu velkou postel. Z té pořád utíká za náma, to je hrůza. A přitom už v ní spinkal tak krásně.
4. kvě 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 no, to jsme taky zkoušeli takhle, když jsme se třeba chtěli na něco v tv dívat. Ale on na té pohovce prostě nevydrží ani sedět pořád slízá, chce chodit atd, prostě není unavený. Z postele taky za náma pořád chodil, takže jsmedospěli k tomu, že ho zase uspáváme, resp. jsme s ním na té posteli, chvíli si povídáme, co jsme ten den dělali, co budem dělat ten druhý den atd a potom jsem potichu a on se skoro 30min ještě prevaluje, mrví, nebo jen kouká...prostě není unavený:frowning2:
4. kvě 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edousek ahojky my ted chodíme do těch Držovic - www.rchastrmanci.cz Je to tam samozřejmě nové takže i majitelka s instruktorkou dbají na čistotu a nedělá jim problém i někoho sprdnout když nááááhodou nechtěně na něco zapomene-např. vrátit podložku pod mimi na své místo. což se mě jako zákaznici nelíbí :frowning2: protože se všechny maminky snaží co nejrychleji vystřídat tak se to může stát a slišela sem že tam bylo víc takových "výstupů" kvůli malichernostem ale jelikož sem nebyla svědkem tak nemůžu psát.
Shrnu to - prostředí moc pěkné ale chování k zákaznikům by si měli trochu zlepšit
PS: zákaz focení!!!!!!! :frowning2:
4. kvě 2011 v 19:12  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imila jééé děkuji mrknu na ty stránky.a děkuji za názor.no tak s tím focením to je teda fakt hoooodně blbý. :(
4. kvě 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky nějak nestíham dočítat mala mi ještě spinká tak mám ted trochu klid no jinak dnes jdeme do toho rod.centra tak uvidím jak dlouho tam mala vydrží :wink:
5. kvě 2011 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky :slight_smile: není mezi vámi náááhodou nějaká svobodná maminka?:slight_smile: na kafčo,na prochajdy atd? :wink:
5. kvě 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 jinak Zuzi koukám na ty čepičky jsi šikovná....já taky jsme zkoušela jsme na to jelito :grinning:
a děláš jen pro malou nebo na prodej máš?
5. kvě 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Romi...zatím dělám jen pro malou, ale kdyby jsi mooooc chtěla tak bych ti nějakou klidně udělala...teď dělám takovou hezkou dírkovanou, takový trošku klobouček. Hodím pak foto jak dodělám...
5. kvě 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj klobouček bych brala ju:slight_smile:měla bych představu Zuzi bílý s beruškama..?
5. kvě 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, tak berušky jsem ještě nedělala :sweat_smile: Zatím jen samé kytičky. Zkusím se na netu mrknout na návod na nějakou berušku a dám ti vědět...
6. kvě 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak sem tu delší dobu nebyla včera sem byla smalou ve městě a že si koupím já boty no nakonec sme jeli domu s 2páry bot-koupila sem i malé
jinak taky sem chtěla plést čepičky atd, ale už měsíc si říkám že bych měla začít jestli chci začít stím pletením a pořád sem se k tomu nedokopala :wink:
6. kvě 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 Zuzi, to jsi teda dobrá, jestli zmákneš i ty berunky...
@janice20 nojo, klasika, člověk chce něco pro sebe a stejně neodolá a koupí i těm svým miláčkům
@jonuska jinak, klidně se můžeme nějaké dopo potkat, mohl by se udělat třeba i nějaký srazík, už se tady o tom kdysi dávno mluvilo
6. kvě 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imila a jak se vy máte, Už jsi se dlouho neozvala
6. kvě 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Ahoj páji, jojo my ted nemáme moc času protože kopem na zahradě bazén a jak pršelo tak je to pořád dokola uhrabat a ono naprší a zase uhrabat :confounded: Jinak Marečkovi rostou zoubky takže je takovej umrčenej a pořád se chce chovat takže toho taky moc nepodělám :rolling_eyes: Ale dva spodní zubule už jsou na světě :grinning:
A co vy a stavba v Náměšti?
6. kvě 2011 v 15:14  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imila no, už se to hýbe. Máme udělanou základovou desku, ted sháníte stavitele na zbytek:slight_smile: v červnu nebo červenci to vypukne naplno a příští rok už budem snad skoro sousedky:slight_smile:
6. kvě 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky, jak se vám daří? copak je tu nového? nějak teď nemám moc čas sem chodit . Jinak nám se tedaa 4:5 narodil synovec Matyášek s mírami 2920 g a 48 cm ak jsme z něj všichni na měko
9. kvě 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka ahojík, máme se dobře, jsme hodně času venku se štěpánkem na hřišti..Jinak se u nás doma všechno točí kolem následující stavby domečku a už nám z toho začíná solidně "hrabat". Jinak gratulace k Matyáškovi. Doufám, že to zvládáš dobře-je mi jasné, ež máš radost, ale na druhou stranu možná kapička lítosti, že to není tak u vás..ale neboj, není všem dnům konec. Třeba se nakonec rozhodnete pro tu adopci a budete mít doma krásné dětátko..
9. kvě 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 tak teď jsi to řekla´úplně přesně, radost veliká, že jsou oba v pořádku, ale taky lítost že není náš, ale co naděláme. Jinak to opravdu vypadá na adopci, takže jakmile se trochu vzpamatujeme s těma penězma a posbíráme odvahu tak vyrížíme na sociálku pro papíry. S tou stavbou ti rozumím, je to na bednu si to pamatuju u nás.
9. kvě 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka na adopci jsou taky potřeba peníze? :confused:
@zuzik28 nebyla jsi dnes odpo na hřišti na sídlíšti svobody? Já jen, že tam byla taková na tebe podle fotky podobná, sympatická mamina:slight_smile:
9. kvě 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Jééé Páji, to jsem asi byla já. Měla jsem béžové kalhoty a zelenkavé tričko, kočárek a ještě jedno hodně zlobivé dítko :grinning: A ty jsi byla která? :grinning: :grinning:

@mysycka Gratulace k Matyáškovi...ať je zdravý a poslouchá maminku :wink: :slight_smile: Matyáška bychom měli také, kdyby měla Kristý pindíka :grinning:
9. kvě 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 A pořád jsem vozila kočár, protože Týnka nechtěla spinkat...
A proč ses ke mně nehlásila? Já bych ráda poplkala
9. kvě 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno přeji :slight_smile:
@mysycka Taky gratuluji k Matyáškovi :slight_smile: A jsem za vás ráda v tom,že jste se už zřejmě rozhodli pro řešení-tzn adopci....Pokud to tak chcete a budete šťastní,tak je to naprosto v pořádku...a navíc je to obdivuhodný,co chcete udělat a uděláte pro nějaký drobátko,který taky nemělo moc toho štěstí a skončilo v kojeňáku nebo v domově(nevím,jak starý dítě byste si chtěli vzít).Takových dětí je mi fakt hrozně líto a tak nějak furt nechápu,jak jim to rodiče můžou vůbec udělat :confounded: Budu na vás myslet a doufat,že to dopadne dobře... :slight_smile:A peníze jsou na adopci potřeba z jakého důvodu?
Jinak my jsme taky furt venku,když to jde....o víkendu jsme byli na Kopečku a na grilovačce u našich a bylo to moc fajn :slight_smile:Jo a taky jsem byla v pátek konečně poprve na zumbě a teda úplně super,dneska jdu zas :slight_smile:
10. kvě 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek