• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@zuzik28 jj,tak to jsi byla ty..takový zelenkavý kočárek..no, bylo tam hodně mamin, takže nevím, jesti jsi si mě všimla. Měla jsem hnědy triko, rifle a honila se za štěpánkem-ale byla jsem tam s kamarádkou. PO čtvrt roce za nama se svým klučíkem přijela z Olmika, tak jsem se jí věnovala:slight_smile: Ale ted už vím, že jsi to ty a příště ti řeknu ahoj, myslím, že tě znám z MK:slight_smile: a bud to odkýveš, nebo to bude někdo jiný:slight_smile:
@hannn no teda, takže zumba se zalíbila, to jsem moc rááááda!
10. kvě 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, díky všem. Matyáškově mamince vyřídím gratulace :slight_smile:. Jinak k adopci zřejmě peníze potřeba nejsou, ale myslela jsem to tak, že chceme zaplatit nějaký dluhy abychom měli o starost méně
10. kvě 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Jj,Pavli zumba byla super....sice jsme byli rovnou na pokročilých,takže se stalo,že jsem se sem tam nějak nechytala,ale myslím,že za pár hodin už to bude lepí...jestli se teda donutím chodit pravidelně :confounded:
Jinak s tím srázkem by to byl dobrej nápad,už je hezky,tak se dá být někde na hřišti nebo někde na zahrádce...my byli včera na Farmě a bylo to super,skoro vůbec jsme kolem Marečka nemuseli lítat a hlavně nikam neuteče :slight_smile:
@mysycka A jo takhle....tak pokud máte možnost,tak je to asi lepší....i když já osobně mám pocit,že dneska to bez dluhů snad ani nejde :unamused:
10. kvě 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn mám stejnej pocit, je mi jasné že hypotéky se nezbavíme, ale toho ostatního bychom mohli :wink:
11. kvě 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn no právě, my jdem na farmu dneska, ale trošku mám obavy. Když jsme tam byli posledně, tak štěpa pořád lozil nahoru na tu skluzavku, takže jsme za ním pořád běhali, aby nespadl z těch "schůdků" k ní a taky pořád lítal před ty hpoupačky, tak jsem se stresovala, aby ho někdo houpající nesmetl:frowning2:
@mysycka jasný, když si něco ted našetříte a splatíte dluhy, hned bude veseleji a prcek se u vás bude mít o to líp.
11. kvě 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 No malej je trdlo,znáš ho...takže než se rozkoukal trvalo tak půl hodiny,pak to šel prozkoumat a pak si tam tak poběhával,hrál si na písku a na skluzavce jsme taky bli samozřejmě,chytl od větších děcek móresy a jezdil hlavou dolů,pak po břichu nohama dolů,no na palici :confounded: Ale pak natěstí děti odešly a ho to tam už nebavilo,tak si zase jen tak hrál...a houpačka už je tam jen jedna taková ta klasická dřevěná pro malý děti,takže to je taky fajn :slight_smile: Tak snad se vám tam dneska bude líbit víc a stihnete i pokecat a najíst se :slight_smile:
@mysycka Jo,tak to chápu....člověku se uleví,.když se zbaví aspoň něčeho :slight_smile:
11. kvě 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn u té skluzavky ty houpačky už nejsou? tak to by bylo super
11. kvě 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 U kteé myslíš?Tam jsou dvě...a teď si teda vůbec nemůžu vybavit,že by tam byly houpačky....ale možná,že jsou a já je jen nevnímala :unamused: Na tu dřevěnou mě malej hned táhnul,ale jinejch jsem si fakt nevšimla... :unamused:
11. kvě 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě u té dřevěné velké skluzky, s tím dřevěným jakoby domkem-to je uplněp oslední atrakce, pak jsou už kozy, jsou dvě houpačky a malej, jak letěl bezhlavě na skluzku, tak vždycky kolem těch houpaček a já šílela
11. kvě 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Aha,no to se ti nedivím...fakt bych řekla,že tam už nejsou,ale 100% to tvrdit nebudu,protože jsem docela dost nevímavá a co mě netrkne,to nevidím :slight_smile:
11. kvě 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak já dám potom vědět:slight_smile: třeba tam štěpa nepoleze a tak bude klídek..dkyby si aspon chvíli hrál na tom pískovištátku.
11. kvě 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Dobrá :slight_smile: No na tom pískovišti je to blbý,je strašně malý a děcek kupa...ale malej si poradil a hrál si i vedle,kde byl písek rozházenej...a kolik vás jde?bude tam mít nějakýho kamaráda/kamarádku? :slight_smile:
11. kvě 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn no, jdem s kamarádem a jeho přítelkyní, ty děti ještě nemají, ale předpokládám, že štěpka se tam hend na někoho nalepí:slight_smile: jinak mi mamka přislíbila, že kdyby to nešlo, že by si malého vzala na chvíli k sobě, abysme mohli vypít v klidu aspon pivo:slight_smile:
11. kvě 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Aha,ale tak my byli taky se známýma,kteří děti ještě nemají a sem tam se malýmu věnovali a bylo to fajn....tak to je hodná,toho můžete využít,když ji máte kousíček :slight_smile:
11. kvě 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn no právě:slight_smile:
11. kvě 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
@pajinka29 Ahoj Pavli,tak jak včera bylo?Líbilo se vám tam i Štěpkovi nebo nakonec zůstal u té babičky? :slight_smile:
A jak se daří ostatním?
My byli dneska v poradně-18M,vážíme 12 640 g a měříme 88 cma paní doktorka nás chválila,akorát malýmu se teda jako vždy líbilo akorát v čekárně,kde vydržel hodinu a něco,v ordinaci takovej cirkus,že z toho doma hned usnul :slight_smile:
12. kvě 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn teda to jsou míry, jako my ve dvou letech uplně přesně stejně..jo, holt budete mít velkého chlapa. U nás se už taky spí.
Jinak na farmě ty dvě houpačky fakt sdělali-asi se tam někomu něco stalo a zustaly tam jen prázdné háky. No, štěpa byl u vytržení, ale pořád lozil na ty skluzavky a to se ho ještě bojíme nechat samotného, takže cca po 40min jsme ho poslali za mamkou, at za ním pořád nemusíme lítat. byla to ale sranda, byly tam jen samé ženské s miminkama-chlapi asi čuměli na hokej:slight_smile:
12. kvě 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 A to se mi zdá drobnej :grinning:
Super,aspoň si nepřipadám jak blbec,že jsem si jich nevšimla :sunglasses: Já bych se totiž ani moc nedivila...To je fajn,že jste si to užili a měli i čas splknout :slight_smile: Jj,když jsme tam byli my,tak tam taky bylo minimum tatínků...a vy hokej nesledujete?
12. kvě 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn sledujeme, ale když je jiný dorbý program, tak ho oželíme... :sunglasses:
12. kvě 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj nějak nestíhám dočítat venku už je pěkne a tak smalou chodíme i víc ven už jezdíme i na kole mala v sedačce do okolních vesnic na hřiště ale sme i tady v lutíně na hřišti mala jak vidí děcka tak chce jít hnedka za nima a pak ji nemužu z hřiště dostat a to i když je tam sama :wink:
13. kvě 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu k vám? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. kvě 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkabl Ahojky :slight_smile:, jasně, že mužeš. Proč bys nemohla? :wink: Já sem tady taky nová
14. kvě 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ivi :wink: :grinning:
14. kvě 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkabl Ahojky,myslím,že určitě,budeme jedině rády :slight_smile: Jinak jsem se teda už rychle koukla na nějaký fotečky a jste moc hezká rodinka a Julinka je překrásná holčička :slight_smile: Dělá vám určitě jen radost,že? :slight_smile:
14. kvě 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simkat Super, bude nás víc, nebudem se bát vlka nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 Ahoj Zuziku :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
14. kvě 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn Ahoj, to víš že jo. Je jednak nádherná (v mých očích :sweat_smile: ) a jednak hrozně hodňoučká :slight_smile: A moc děkujeme za pochvalu a lichotky :wink: Musím vás holky také pročmuchat :grinning:
14. kvě 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. kvě 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak počasí teda hrůza. Tatínek nám odjel hrát fotbal, Týnka spinká, tak mám relativně klid...na úklid :grinning: Mám rozvařený oběd (budeme mít kuřecí závitky na smetaně), ale do toho žehlení, co mě čeká, se mi teda vůbec nechce :sweat_smile: :grinning:

@simkat ad autosedačka...my máme Romer King plus a jsem s ní moc spokojená. Taky si holky chválí Maxi Cosi Tobi. Já jsem na tu bezpečnost, chtěla jsem, aby měla všechny ty testy...takže tak :slight_smile:
http://www.myspulinek.cz/autosedacky-romer-9-18kg/autosedacka-romer-king-plus-organic-nature-2011-
15. kvě 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 Ahojky, díky za tip, pořád se rozmýšlím a vypadá to, že opravdu pořídíme autosedačku od Römera. Co sem se tak ptala maminek, většina z nich mě odkazuje právě na tuhle autosedačku. Tak ještě jednou díky. :wink:
15. kvě 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek