• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@zuzik28 Jj,to počasí je naprd....vždycky,když je Mara doma,tak je škaredě a když je v práci,je nádherně :unamused: Ty jsi šikovná,fakt tě obdivuju,že to tak všechno hezky stíháš :slight_smile: Mí chlapi jsou už tak hoďku u mýho bráchy na návštěvě a já mezitím taky pokízím,vařím a peču....ale pořád mám nějak pocit,že nestíhám,tak jsem zvědavá,co budu říkat,až budou děti dvě jak u vás :grinning:
A za co manžel hraje fotbal? :slight_smile:
15. kvě 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn Hani, to je jak naschvál co? S tím počasím...
Díky za pochvalu...se červenám :sweat_smile: :slight_smile:
Luba hraje za takovou dědinku, kde bydlel s rodiči než se přestěhoval za mnou do PV...Měrovice nad Hanou :dizzy_face:
Nevím jestli jsem se vám chlubila novým kloboučkem pro Týnku. Jestli jo, tak se omlouvám, že vám to sem cpu podruhé :sweat_smile: Ségře jsem včera dodělala další čepičku, musím ji ještě vyfotit...teda né ségře, ale její Abi :grinning:
15. kvě 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 No je no,pak to dopadá tak,že na výlet jedeme třeba bez něho a tak a to nás všechny 3 mrzí...ale tak co naděláme,třeba už bude brzo hezky pořád až do konce léta :grinning:
Aha,tak to neznám,teda jen ten název mi něco říká...
Kloubouček jsem viděla myslím včera v albíčku,je úžasný :slight_smile:
Tak mě napadá,kam vyrážíte na dovolenou holky,jestli teda vyrážíte? :slight_smile:
15. kvě 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn My pojedeme do Itálie, autem...Už jsem vybrala i kam, ale teď si za nic na světě nemůžu vzpomenout jak se to jmenuje :grinning: :grinning: Chtěli jsme Chorvatsko, ale nechtěla se mi hledat písečná pláž, takže jsme zvolili Itálii...prý je to tam pro děti lepší, tak uvidíme.
15. kvě 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 teda ten klobouček je krásný!!!! Jsi šikulinda. Jinak s tou Itálií pro děti jsem to taky slyšela, že je to lepší, než chorvatsko
16. kvě 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkabl ahojík, taky tě tu vítám mezi námi. Přesně tak, nebudeme se bát vlka nic:slight_smile:
16. kvě 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
JInak my jedeme na konci června na týden do Krkonoš-berem krosnu, tak snad něco pochodíme:slight_smile: NO a potom v září bysme chtěli ještě s manželem sami třeba do Tater nebo tak...jsme spíš na ty hory
16. kvě 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 To je super,my jedem poslední týden v červenci na Šumavu, ale s kolama a vozíkem, tak jsme moc zvědaví, jaké to s prckem bude. Ale zatím je s ní všechno jen lepší :dizzy_face:
16. kvě 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 Zuziku, ty s tím háčkováním nepřestaneš?? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Po několikáté ti řeknu, moc krásné :slight_smile:
16. kvě 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkabl no právě, my byli když bylo štěpkovi půl roku v Luahčovicích, brouzdali jsme kolem přehrady atd s kočárkem, v jeho roce a čtvrt jsme byli na Vysočině a to už s krosnou a super!!! Tak jsem zvědavá, jaké to bude letos, ale určo v pohodě. S tím vozíkem to máte prima, tam se malé určo líbí a vy tam toho hodně projedete. Nad šumavou jsme taky uvažovali,a le už jsme tam jednou, i když letem světem, byli, tak zvítězily Krkonoše, tam jsme ještě nebyli
16. kvě 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
teda vy jste všechny tak akční...to já neměla na dovolenou s malým ani jaksi pomyšlení,no my jsme nikdy tak na dovolený vlastně nejezdili,tak možná proto mi to ani nepřišlo,že bychom někam měli jet... :slight_smile: Spíš jen ty výlety jednodenní...Ale příští rok,pokud nebude druhý mimčo,už bych se někam s malým vypravit chtěla :slight_smile:
Teď asi taky nikam nepojedeme,protože potřebujeme šetřit penízky na bydlení...možná třeba na 3-4 dny do Maďarska do termálů nebo jen sami s manželem někam na wellness nebo Prahu bychom možná proli a rovnou to spojili s oslavou prvního výročí svatby,ale ještě přesně nevíme... :slight_smile:
@pajinka29 A jak jste si užili víkend,Pavli? :slight_smile:
16. kvě 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn ahojík, byli jsme od čtvrtka do neděle v Kyjově u MArtinových rodičů, ejště se slavily štěpánkovy narozeniny, takže to bylo moc fajn. A pršelo tam až v neděli, takže jsme si užili i gralivačku, zahrádku, písek atd..:slight_smile:copak jste dělali vy?
16. kvě 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Takže jste jeli nakonec už v ten čtvrtek,jo? :slight_smile: To je fajn,že jste si to tam užili :slight_smile: A slavili jste to jen s M rodiči nebo jste měli nějakou větší oslavu?
My jsme byli v pátek v těch Syrkách a Mareček byl celé odpoledne na hlídání u tchána a tchýně a teda musím říct,zvládli to na 1,tak jsem za to ráda :slight_smile: V sobotu jsme byli i s bráchou a Terkou u našich taky grilovat a včera na Kopečku....zní to divně,já vím,ale známí nás chtěli vzít na výlet a půjčili si už i auto,tak by bylo blbý to odvolat....ale mělo to svoje kouzlo,krásně jsme se prošli a nebylo to tak úmorné jak ve vedru...a taky jsme tam byli skoro sami,takže prostě fakt paráda :slight_smile: A pak ještě vzali Marečka na Happymeal do MCDonadla,tak byl úplně šťastnej,moc jsme si to i přes to počasí užili :slight_smile:
16. kvě 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn byla to celkem velká oslava-myslím počtem, protože tam byli všichni MArtinovi sourozenci, tety, bratranci, rodiče:slight_smile: ale zmákl to na jedničku
Tak výlet musel být paráda. No ne, to hledím, že ty Syrky proběhly tak v klidu a ještě hlídali. Tak třeba se to usadí a budou vztahy zase lepší
16. kvě 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Já ti ani nevím jestli jsem Štěpánkovi gratulovala k narozeninám...kdyžtak se moc omlouvám a přeji dodatečně všechno nejlepší. A ať ho ti rodiče moc nezlobí :grinning: :grinning: :grinning: Bezva, že se vám oslava vydařila.
Nás to čeká příští měsíc...dneska jsem si to uvědomila...že bychom měli začít přemýšlet nad nějakým dárkem :slight_smile:
16. kvě 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Tak to je paráda,ten se teda měl,že jste mu uspořádali takovou oslavu....určitě si to užíval :slight_smile:
No uvidíme...zatím se to tak nějak dá :slight_smile:
16. kvě 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 juj, tak vy už taky, letí to letí. A kam do Itálie? asi někam na sever, když jedete autem, že? Aby prcci cestu vydrželi
@hannn darebák měl v podsatě tři oslavy- s náma dvěma, s našima a Martinovou rodinou, pěkně tři dortíky...
16. kvě 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Však si to zaslouží,drobek,žádnej darebák... :grinning: My budeme žít oslavama teď celý léto...ale na to se těší hlavně Mara,já oslavy moc nemusím a Maroušek je taky pak docela protivnej,jak už je hodně lidí :unamused:
16. kvě 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co budete slavit? Rodiče atd?
16. kvě 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Jj,Marova rodina je skoro celá včetně jeho přes léto,do toho hody u nich a u jeho ségry-tam na to hodně drží,u nás děda a babička teď začátkem června a strejda v červenci....to je vždycky co 14 dní něco,někdy i každej týden... :unamused:
A co dostal Štěpánek v Kyjově? :slight_smile:
16. kvě 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vyrážíme na hřiště na Sídlišti u školy...tak třeba někoho potkáme :wink: :grinning:
16. kvě 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 no, my se dnes asi budem placatit jen na hřišti unás za domem. tak snad jindy, už vím, jak vypadáte a budem se hlásit!
16. kvě 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn tak on dostal už předtím od nich to firstbike s helmou a rukavičkama, dokonce ty kola kupovaly dvě-jedno k nám do PV a jedno u nich do Kyjova
a potom mašinku Tomáše, stavebnici, trička, pěnové puzzle..
16. kvě 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já dneska na hřišti potkala Hanču...teda spíš ona mě, protože já nehledím napravo, nalevo :slight_smile: Jejda, ale podle fotek bych tě teda nepoznala :sweat_smile: :grinning:
Ani jsem ti pak neřekla ahoj, jsi byla u skluzavky a my už šli....ale vzkazovala jsem po Peťce, tak snad ti to vyřídila :wink: Třeba příště trošku splkneme....
16. kvě 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn Teď koukám na fotky, že bych tě poznala...mrkla jsem na ty ateliérové. Mimochodem moc krásné. Mareček je kouzelný...
16. kvě 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 Ahoj,jj Peťa mi to vyřídila...taky jsem tě pak akorát zaregistrovala s kočárkem až skoro u toho paneláku,jak odcházíte...uhlídat Toníka a ještě Marouška stálo za to na té skluzavce,malej totiž na to ještě neumí vylízt :unamused: Ale teda měla jsem trému,jako kdybych šla na první rande skoro :grinning: Kdyby ti Peťa neřekla "Zuzi",tak se tě asi ani neodvážím oslovit,protože bych si tě beztak s někým spletla jak se znám....A pak už jsem tě nechtěla otravovat,když Týnka plakala a pak papala....tak příště už splkneme :slight_smile:
A jinak děkujem za pochvalu :slight_smile:
16. kvě 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Jj,o tom kole vím....téééda,fakt ti tu tchýni s tchánem závidím,to je super,jak se o malýho zajímají a jak se o něj starají,je to strašně hezký :slight_smile:
16. kvě 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 No vidíš, jela jsme tam, ale až po páté a nikde nikdo, vyhlížela jsem tě :wink:
16. kvě 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29
@hannn Tak vy jste tam byli všichni :grinning: No..mám to smůlu... :fearful:
16. kvě 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkabl Ahojík,jsme mohli teda udělat nějaký ten srazík :grinning: ....akorát já jela taky až kolem 5té a naslepo,jelikož jsem nebyla už na netu,když Zuzka psala,že tam mají namířeno...
16. kvě 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek