• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@hannn No to by bylo fajn, se poznat osobně :wink: Třeba jsme se potkaly a ani o otm nevíme :slight_smile: Jaký máte kočárek? Mrknu do albíčka, jestli uvidím :confused:
17. kvě 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkabl Jj,to bylo :slight_smile: Je to možný,maminek potkávám denně dost,ale většinou po nich moc nečučím :grinning: Máme modrý sporťák Casualplay Vintage.... :slight_smile: A vyyy?
17. kvě 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkabl A jo,už vidím....máte stále ten zeleno-černý,co je v albíčku? :confused:
17. kvě 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn Momentálně cosatto mobi šedivej, takovej nizunkej. Anormálně Jané unlimit -šedozelený :slight_smile: To není ten, co máš nafocený v albíčku ten černo-bílý. Podle něj by to bylo snadnější :grinning:
17. kvě 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn Máme :slight_smile: ale měli jsme ho na reklamaci, pokazilo se nám přední kolečko, tak jsme koupili přes Aukro náhradní a jsem s ním spokojená. Tak si ho ještě užívám. Bude i dobrý na dovču, je hodně skladnej. :slight_smile: A hlavně je to i příjemná změna, vyjet s jiným. Je to jako modní doplněk :grinning: :sweat_smile:
17. kvě 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkabl Aha,teď budu koukat víc po kočárcích asi :slight_smile: Nee,ten je bohužel na reklamačce.... :unamused: A je jinak normálně béžovo-černý,ta fotka dost zkresluje...ale i tak jsme byli téměř jediní s tím kočárkem tady po PV...nebo jinak jsem teda krom 2 lidí s ním nikoho nikdy nepotkala :grinning:
17. kvě 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn Taky na reklamačce, to je pech. Ale nám ho opravili, tak je to fajn. Také přeji úspěšnou reklamaci, člověk dneska nikdy neví... No vidíš, ten bych poznala, ale není problém se domluvit konkrétně a potkat se. Je to snažší než šmírovat maminy a kočárky :grinning: :grinning: I když...ráda se dívám a pozoruju...Keliška..pak po kom ta Julča je :dizzy_face: :dizzy_face:
17. kvě 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkabl Jj,praskl nám tam plast v konstrukci a skládal se nám za jízdy :unamused: No právě,dneska člověka zkouší všude :confounded: Ale přinejhorším pohrozím ČOIkou a třeba to zabere :slight_smile:
No to máš pravdu....já se strašně ráda dívám na malý miminka,ale pak vypadám asi jak nějaká "úchylačka",tak se vždycky radši vzpamatuju a jedu dál... :grinning: Můj Mareček to má asi po nás obou,manža taky rád pozoruje a je hrozně zvědavej,asi ještě víc než já si myslím :grinning:
17. kvě 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkabl já tam nebyla:slight_smile: byla jsem u nás na hřišti a šmírovala okolí, jestli tady náhodou nejste:slight_smile: přece jen je to hřiště tam pro mě trochu z ruky, štěpka se už nechce vozit v kočáru, ale ještě tam nedojde... a jsem mimo, žádnou Petu neznám:slight_smile: Takže neboj, nejsi v té neznalosti sama:slight_smile:
17. kvě 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Ahoj Pavli,Peťa sem myslím ani nechodí-já se s ní znám už odmalička-bydleli jsme naproti sobě a naše mamky spolu hodně kamarádí a až tam jsem zjistila,že se zná právě i se Zuzkou :slight_smile: Na kočár se Štěpkovi nechce už?Nám právě taky ne,je to vždycky boj...až když je opravdu unavenej,tak si sedne..jedině doma se mi ho tam podaří dostat,když vycházíme ven...
17. kvě 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn to je ta, jak jsi mi o ní posledně vyprávěla?:slight_smile:
No, právě moc nechce..ale tak občas jasně, že vydrží...zase se musíme potkat, jsem si právě říkala, že jsem vás už dlouho neviděla. Ale ted je to počasí nějaké nestálé:frowning2:
17. kvě 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Nene,to je jiná.... :slight_smile:
Jj,to bysme měli,klidně dojdeme i na to vaše hřiště,nám je to v podstatě jedno :grinning: Jj,třeba dneska jsem měla pocit,že začne pršet a nic...ale dusno teda furt je :confounded: Ale od zítřka má být zas pár dní krásně,tak snad bude :slight_smile:
17. kvě 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn aha, tak to potom jo..tak třeba se domluvíme potom ty další dny, když má být hezky...dnes ještě raději moc daleko od domu nejdu, když straší přehánkama...ale potom se můžem domluvit klidne i na park nebo to na sídlišti...
17. kvě 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Ta,o které jsem ti říkala je už naštěstí odstěhovaná někde pryč :grinning:
Jj,to by šlo...my jdeme dneska stejně mamce naproti do města nejspíš pokud teda nezačne chrstat :unamused:
17. kvě 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn :slight_smile: no právě, to je na prd to počasí. A MAra to má ted s prací jak? Bude s váma o víkendu, nebo ne?
17. kvě 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 No jde ještě dneska a pak v pátek a v sobotu,v neděli má volno a jedeme na prohlídku pozemku,přihlásilo se nám pár lidí,tak jim to jedeme ukázat....kéž by se našel nějaký vážný zájemce :pensive:
17. kvě 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, myslím, že vy dvě (Pajinka a Blazenkabl) se budete znát...bydlíte totiž obě na Bulharské :grinning: :grinning: Aspoň od vidění...
Hani, já se s Peťou znám přes mou ségru...dělaly spolu kdysi na městě v Adidasu. Jo jo, nechodí sem.
17. kvě 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týnka se mi dneska po 11 dnech vykakala...to jen tak na okraj :grinning: :grinning:
17. kvě 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 Jj,říkala mi to pak po cestě domů...svět je malej :grinning:
17. kvě 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, vy prodáváte nějaký pozemek?
17. kvě 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 Jééé,tak to jste na tom stejně jak u švagrové,malá kaká třeba 1* za 14 dní,to je mazec....vůbec jsem tomu zezačátku nechtěla věřit,náš malej totiž kakavál i několikrát denně :slight_smile:
17. kvě 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 JJ,prodáváme....akorát nee tady,až za Brnem :slight_smile:
17. kvě 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn No jo, je to divný, ale všechno to asi spotřebuje...ale je to pak síla...ani se mi nechce prát pak ta plína :grinning: Jejda to je téma co? :sweat_smile:
17. kvě 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 a jo,vy vlastně máte ty látkový,že?Já teď přemýšlela,co pereš :grinning: Já už budu muset Marouše začít dávat do slipečků pomalu a to bude taky jistě nadělení...njn,občas je potřeba probrat všechno :sweat_smile:
17. kvě 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 jj, už jsme to spolu skomentovaly na fotoblogu-poznaly jsme stejné bydliště:slight_smile: Ale asi si ji od pohledu nevybavuju, přece jen,mezi prckama máme rok a půl rozdíl, takže asi chodíme ven každá v jinou dobu a na jiný místa...ale ted budu víc hledět po kočárkách kolem:slight_smile: Jinak mě taky štěpka tak od dvou měsíců a půl kakal tak jednou za 10-14 dní a většinou jsem z toho byla na prášky, že má hlad a kdesi cosi:slight_smile: No hysterická matka..
@hannn Hani, takže ta paní, co to tehdy chtěla pro syna, padla?
17. kvě 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Jj,už se vůbec neozvala...takový lidi nemám ráda,napřed naslibuje a pak se ani neozve,podle mě je slušnost se aspoň ozvat,že teda nemám zájem... :confounded:
17. kvě 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 jo, to si dovedu představit, to musí být síla prát..mě stačilo prát ty slipy, když se někdy ze začátku štěpka obtěžoval s oznámením, že chce "bobek":slight_smile:
@hannn to je teda divný, to by člověk nevěřil... :confounded:
@hannn kdyby vám třeba řekla, v čem je problém, co se jí nelíbí, tak byste třeba podle toho mohli upravit inzerát nebo na to lidi dopředu varovat, aby jste tam pořád nejezdili jak blázni zbytečně
17. kvě 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Jj,ale dneska jsou někteří lidi fakt divní....si nevybereš asi :unamused:
17. kvě 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek