• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@pajinka29 Tak tak...ale v tom telefonu se právě na všechno vyptávala,podle mě toho věděla až moc,věděla,že jsme schopni jít s cenou i dolů apod.,je to nějaký divný no...ale teď se nám ozvali i nějací cizinci,tak jsem zvědavá,co z toho bude :confounded: Ale je fakt,že furt tam taky jezdit nemůžem no,Marovi volno moc dát nechtějí a ti lidi si děsně vymrčují a taky se jakoby nepodřídí nebo nejsou schopni kompromisu....už jsem na nějakou paní,která mi sdělila,že jí máme být neustále k dispozici,vylítla,že nejsem žádná realitka :confounded:
17. kvě 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn to je drsné...a proč si tam nezajedou sami? my, když jsme ještě sháněli pozemek a viděli jsme, že ho třeba prodává realitka nebo i nějaký inzerát od soukromého prodejce, tak jsme si ho našli na katastru, na mapách a potom jsme jeli na vlastní pěst....takže jsme pak nemuseli nikomu vysvětlovat, proč ne, proč jo atd..nemluvě o tom, že jsme tím mohli obejít i realitku...prostě jen zkontaktovat majitele,a by to prodal bez realitky...někteří lidi jsou holt divní, no:frowning2:
17. kvě 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Já nevím,fakt na to nemám vysvětelní...my jsme to s těba baráčkama,jak jsme se jezdili dívat,dělali úplně stejně jak vy...zajedeš si tam sama,obhlídneš to z venku a když se ti to líbí,tak někoho kontaktuješ...A navíc jako ty Syrky nejsou tak velký,aby to podle popisu,kterej jim do telefonu příp. dám,nenašli...jedna paní nás třeba furt otravovala,už jsme málem dělali i odhad a já nevím,co všecko,měli jsme s tím lítání a pak nám řekla,že to nekoupí,že prý tam bude asi foukat....tak co chceš na to říct :rolling_eyes: :sweat_smile:
17. kvě 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn :grinning: to je děs, tomu už se dá snad jen smát:slight_smile:ale už se to teda celkem vleče, jsem myslela, že za takovou super cenu to bude hend pryč:frowning2:
17. kvě 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 No právě,vleče....už ani jakoby nedoufám,že se to prodá :confounded: Uvidíme po tomhle víkendu,kdyžtak to asi probereme buď s fin. poradcem a nebo s odhadcem a popř. budeme kontaktovat nějakou realitku,která má přeci jen větší pole působnosti než my... :slight_smile:
17. kvě 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn tak tak , zkuste to ještě bez nich a potom to dejte odborníkům, třeba ty lidi ukecají, přesvědčí..oni to umí
17. kvě 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 No právě...ono člověk si řekne,času dost,ale čas tak letí a furt nic...a my tak nějak do toho července potřebujeme vědět,co a jak :unamused:
17. kvě 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn ty jo, to není moc času. Víc už čekat nechcete? Kvůli novému bytu nebo i snaženíčku?
17. kvě 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Hlavně kvůli tomu bytu....jako asi čekat budeme,ale museli bychom si asi vyřídit hypotéku a potom,až by se to podařilo prodat,to splatit :unamused: Jenže všecko se to dozvíme asi až v tom červenci,taky to záleží,jestli pak v práci dají Marovi smlouvu na dobu neurčitou,protože jestli nee a nepordá se ani ten pozemek,tak asi budeme muset zůstat tady :unamused:
17. kvě 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn jo, ale proč zrovna ten červenec? kvůli té marově práci? A máte už něco najítého? Jinak to je taky varianta s tím splacením hypotéke...proč ne..
17. kvě 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Jj,podle té Marové práce se rozhodne....no najitého,tak na půl máme,ale dokud nejsou peníze a podepsaná smlouva,tak není jistý nic :unamused: Uvidíme...ale už bych měla nejdraši nějakou jistotu,ať už takovou nebo takovou...hrozně se to táhne a dost nám to dává zabrat :grinning:
17. kvě 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn no právě...tak oni by na vás ale mohli s tím bytem počkat, ne? třeba sepsat smlouvu o smlouvě budoucí nebo tak...
17. kvě 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dlouho sem tu nebyla nějak nestíhám jak smalou chodíme ven jak je teplo tak malé se nechce moc domu pak :wink:
17. kvě 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice20 jj, to znám...vždycky musím štěpku táhnout s řevem domů :confounded:
17. kvě 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
to Lucka když sme na hřišti tak jdem někdy s křikem a nebo když vidí někde děcka tak si chce s něma hrát
17. kvě 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn Já bych dala krk za to, že jsem tě dneska potkala :grinning: U Dési u schránky, modrý kočárek, pruhované triko :grinning: Čuměla jsem na tebe jak padlá z nebe, tak to jsem byla já :grinning:
17. kvě 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkabl Téééda,to není možný,já ale vůbec nevím,že by na mě někdo čučel a už vůbec nee jak padlá z nebe :grinning: Podle popisu jsem to byla asi teda já,jestli to bylo po 17 hod.,byli jsme naproti mojí mamce a Mareček s ní pak házel dopisy do schránky...a já jsem nervovala a schovávala mamce vajíčka do kočáru :grinning:
Snažím se si zpětně vzpomenout,ale nic si nevybavuju....ale vlastně vzpomínám si matně,že jsem malýmu chtěla dát ruku a nějaká paní se na mě usmívala....měla jsi na sobě něco tmavýho? :confused:
17. kvě 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 No uvidíme Pavli,zatím nám nezbývá než doufat :grinning:
17. kvě 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice20 Ahojky,my jsme na tom úplně stejně...malej je jak pavián,když jde domů...manžel vždycky říká,že nás někdo přijde vystěhovat,protože to je řev na celý sídlitě :grinning:
17. kvě 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn Tak ta paní jsem byla s největší pravděpodobností já :sweat_smile: :sweat_smile: Měla jsem rifle a černý tričko :slight_smile: Takže příště se hlásím a budu mávat jak na prvního máje :sunglasses:
17. kvě 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn JO a neměla jsi na sobě to triko co máš v profilovce? :grinning: Teď se ujišťuji a šnupu a byla jsi to na 1000% ty :slight_smile: I podle Marečka, jé, doufám, že je Mareček, už se mi ty jména pletou... :unamused:
17. kvě 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkabl Aháááá,to mně ale zas vůbec nedošlo,že by se na mě někdo smál proto,že mě zná :grinning: Myslela jsem si,že se někdo jen tak soucitně usmívá,že mi dítko nechtělo dát ruku ani omylem a vůbec jsem to neřešila...nemám vychování,měla jsem se aspoň usmát taky,když už mě nic jinýho netrklo... :confounded: Se omlouvám,normálně taková nejsem :grinning:
Jj,měla jsem přesně to triko i Mareček je Mareček :sweat_smile: Tak to je škoda,že mi to nedocvaklo...už se budu kolem sebe dívat :slight_smile:
17. kvě 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn No a vidíš, mně přišlo, že ses i na mě trochu usmála, a tak jsem si říkala, že jsem ti také trochu povědomá... :grinning: :grinning: Tak samá voda... A věříš, že ani nevím, že ti Mareček nechtěl dát ruku, já jen řešila: to je určitě ona, nebo není? Ale i kočárek je modrý, to určo bude. :sunglasses:
17. kvě 2011 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
A není to pěkná náhoda, že si píšem a hned se potkáme na městě?! Asi není, protože je Prostějov malá dědinka, když se to vezme kolem a kolem :slight_smile:
17. kvě 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
A s Pájou bydlíme skoro vedle sebe :grinning:
17. kvě 2011 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkabl No možná jsem se pousmála,já popravdě ani nevím,nějak si to nemůžu vybavit,pamatuju si jen,jak jsi se usmála ty :slight_smile: Ale je zajímavý,že jsme v tu stejnou chvíli každá řešily něco úplně jinýho,ty,jestli jsem to já,já mamčiny vajíčka a Marečkovu ruku :grinning: No vedle jsem každopádně byla já,takže se fakt omlouvám a od zítřka chodím a dívám se kolem sebe :grinning: A to jak naschvál měsíc nepotkám nikoho :slight_smile:
Ale je to fakt dobrý tady v tom "malém" Prostějově,jeden den řešíme,jak kdo vypadá a jaký má kočár a druhý den se hned potkáme :slight_smile:
Tak třeba se za chvilku budeme znát všechny :slight_smile:
17. kvě 2011 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
tak už jsem si vzpomněla kam chceme jet na tu dovču. Je to Ricione, není to nahoře...tam je špinavé moře. Je to trochu níž, kousek od San Marina. Jen teď nevím jestli si máme nějaké ubytování domlouvat dopředu nebo jen tak s tím, že si něco seženeme tam...jako v Chorvatsku.
Mám další čepičkové úspěchy...teď dělám kámošce ze základky pro chlapečka stejnou jako jsem udělala Ondrovi a ona mi za to zase ušije dvě krásné mikinky pro obě děti. A pak budu dělat pro jednu holčinu...Takže už za peníze...to je co? :grinning: :grinning: :grinning: Sákriš proč já tu VŠ studovala... :sweat_smile: :grinning: :grinning:
Bláži promiň, ty už jsi to vyděla na FB...
18. kvě 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 Dobré ráno i tobě :slight_smile:
S tím ubytováním nemám zkušenosti,vím,že se to v Chorvatsku dělá běžně,ale o Itálii jsem ještě neslyšela...i když kamarádka letos vyráží na "dámskou jízdu" do Itálie a ubytování prý budou shánět až na místě...ale je to asi o něčem jiném,4 mladý holky se vyspí v podstatě kdekoli,kdežto pro ty děti nebo celkově pro rodinu je určitý standard potřeba :slight_smile:
A s těma čepkama jsi strašně šikovná...Ondra je jak pravej skejťák,fakt super :grinning: A když tě to baví a ještě si u MD přivyděláš,je to bezva kombinace :slight_smile:
18. kvě 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn njn to sou děti mala se vžycky hodně vsteká když ju dávám do kočára fakt kravál ale třeba se to časem spraví a pujde to i bez toho kraválu :slight_smile:
18. kvě 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 Zuziku, to se neomlouvej, to já se ráda pokochám, jen prostě závidím no... :confused: :sweat_smile: :slight_smile:
18. kvě 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek