• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Holky, kdo dnes odpoledne vyrážíte do parku? Že bychom se potkaly? :wink: Zuzi a kdy dáme ty brusle, počasí nám přeje... :wink:
18. kvě 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Téda a já pořád nikoho nepotkávám:frowning2: Mám já to ale smůlu:frowning2:
18. kvě 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 jinak ta čepka je tady parádní, jsi fakt dobrá'!!! A za penízky to těší dvojnásob, ne?:slight_smile: To si právě taky myslím, že sever Itálie je moře nic moc, ale dole jsem nebyla, takže nemám srovnání. S tím ubytkem-kdybych jela jen s manžou, tak bych to neřešila, ale pro děti bych chtěla asi určitý komfort, takže bych si to hodně studovala dopředu a vybrala to nej...ale nemám s tím zkušenost v Itálii v reálu
18. kvě 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Pavli,já taky néé....a když jo,tak o tom,jako včera,nevím :grinning:
@blazenkabl Já vůbec ještě netuším,kkde my s manžou dneska skončíme nakonec....známí nás táhnou na Farmu,tak uvidíme,ale to stejně až k večeru...kdyby něco,tak mávej nebo volej :grinning:
Teď pádím za chvilku na masáž holky,tak zatím přejeme s Marečkem všem pěkný den :slight_smile:
18. kvě 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi, já určitě odpoledne někam půjdu, ale nevím kam. Jestli ti nevadíme my, tak klidně do parku :sweat_smile: :slight_smile:
18. kvě 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 Zuzi, teď mi volala mamka a mám s ní sraz kolem půl třetí, počítám že tam dojdu ale až kolem čtvrt na pět :unamused: Pokud tam budete , budu moc ráda a najdu si vás na hřišti... :slight_smile: Určitě nevadííííteeee :dizzy_face:
18. kvě 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkabl no, já bych taky klidně zašla, kdyby jsme neměli dnes domluveného instalatéra-má přijít mezi čtvrtou a pátou a jak ho znám, tak dorazí v šest :angry: takže se pak budem plácat už jen u nás na hřišti. zrovna dopoledne jsme byly s maminkama kamoškama a jejich prckama tady na hřišti za vaším domem a tak jsem koukala na balkony, jestli na mě náhodou někdo nemává a přemýšlela, který je asi ten váš :sweat_smile:
18. kvě 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 no vidíš, já tam koukala. Měl malej bílej klobouček? Věsila jsem prádlo. Náš balkon poznáš jednodušše, pořád tam visí prádlo, mám pocit že peru snad i ve spaní :grinning: :grinning:
18. kvě 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkabl klobouček neee, to byl asi Vašíček. ten můj dareba měl kšiltovku-ale taky do bíla a černé triko a tmavé tepláky a jezdil pořád na tříkolce:slight_smile: Jj, tak to asi vím, který-plný prádla tam bývá oprvadu většinou jen jeden:slight_smile:Někdy mezi nás maminy doraž-jsme celkem fajn banda, už je to jak ve školce-pořád se na hřišti potkávají stejné děti a stejné maminy:slight_smile:
18. kvě 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkabl Tak my teda kvůli tobě dojdeme do parku :grinning:
18. kvě 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 Díky Zuzi, bylo to fajne :slight_smile:
18. kvě 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, my byli včera celý den venku...a teda bylo to pořádně náročné. Ráno jsme vyrazili do města něco pokoupit a poběhat, potom obídek v Národě, potom pohrát do parku a nakonec jsme byli ještě u Anděla na zahrádce. Mají tam hromadu věcí pro děti tak se Ondra pořádně vyřádil. Nevylezl z takové té velké trampolíny.
Dneska dopoledne jsem tady něco pouklízela a odpoledne vyrážíme určitě zase ven...už se na to vedro těším :wink:
Jo a musím vám říct, že mi Ondra přestal po obědě spávat...včera sice usnul asi na 20 minut ve vozíku, ale doma jaksi nechce...no paráda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 teda vy jste akční-my takhle výlety na celý den venku děláme přes víkend-to vyrazíme třeba do Kroměříže, nebo Olomouce, nebo někam do lesa a malej spí v kočáru, zbytek nesem v krosně nebo pochodí. Na obědy se s ním moc chodit nedá, nikde neposedí, nevydrží, děs:frowning2:
Jinak štěpka ted po obědě spí jak hodinky, musím to zaklepat. Usne sám bez remcání ve velkjé posteli tak v jednu hodinu a spí do tří. Večer usíná v devět, ale musíme tam s ním být a říkat pohádky. Ale aspon, že u toho nevyvádí a nedělá blbiny
20. kvě 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 Ahoj Zuzi,téééééda,to bych si taky nechala líbit celý den venku...i když nárořný by to asi bylo-nevím,jestli bych do malýho někde jinde než doma nasoukala oběd a jestli by chtěl vůbec spát po obědě,když by místo toho mohl radši lítat...
A od kdy malej nespí,od toho,co začly ty vedra?Našemu malýmu se vyjímečně včera taky nechtělo,usnul až ve 4 v autě cestou z nákupu....
K Andělovi jsme zašli dvakrát,ale mně se to tam popravdě moc nelíbí,možná až pro starší děti-malej tam nemá písek a navíc furt zdrhá ven,když je to tam otevřený :unamused: Ta trampolína je tam asi nová,že?Protože ještě tak před měsícem tam nebyla...A taky tam nebyl gril a nic,jen makrele tam měli a z té jsem pak zvracela,takže tak :grinning:
20. kvě 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn Hani, není tam písek, ale kamínky...pro nás vítaná změna...na písku jsme furt. Trampolína nevím jak je tam dlouho, my tam byli tak před 14 dny poprvé a už tam byla. Jinak tam dělají makrely, klobásku, cigáru, krkovičku a ještě cosi, ale to si nepamatuju. A ty dveře se tam zavírají, když jsou tam děti...což je skoro pořád. Ondra teda utíká spíš těmi dveřmi do hospody a pádí tam do zadu jak je ten fotbal a balóny a řve tam "gój gój" :grinning: :grinning:
Tento týden se s tím spaním tak pokazil. Jestli je to tím vedrem...to nevím. Ale, abych mu nekřivdila, dneska usnul. Šel si k němu sednout děda jak tady byl...a spinkal hned. Tak nevím jestli potřebuje společnost nebo co :slight_smile:
Ale hned pak se probudila Týnuš, takže stejně nemám klid :sweat_smile: :grinning: A to mám pro ni rozháčkovanou čepičku...ona mě ji snad nenechá dodělat :grinning:
20. kvě 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď špekuluju co jí obleču na ven...asi tam bude pěkný vedro...
20. kvě 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 no, my jsme byli nadšení se zahrádky ve fitku na ˇujezdě. Na ostatních zahrádkách nemůžeme sedět, protože štěpa lozí na všechny možné i nemožné skluzavky a člověk ho musí přidržovat. Ale tam je to dělaný vyloženě pro prcky, takže to bylo první posezení, kdy jsme fakt mohli sedět. Ale je fakt, že jinak je ta zahrádka o ničem a navíc tam mají -dle Martinových slov-hnusné pivo:slight_smile:
20. kvě 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 Tak to děkuju za info,že se to tam tak lepší-možná to tepvre otevírali a nebyli ještě tak vybavení-měli akorát ty makrele a za 1. mi vůbec nechutnala a za 2. můj Mara je víc na maso,takže mu to vadilo,že si krom makrele nemůže nic dát a ta branka byla non stop otevřená,i když ji někdo zavřel,za chvilku ji zas někdo otevřel :confounded: Jj,do té hospody nám pak malej zdrhal taky,když viděl,že tam chodí chlapi na záchod....Tááákže jsme si fakt ani pivo nevypili,nic,furt jsme lítali za ním...
Nám teď malej spí nádherně,i po obědě,kolikrát usne dřív než ho uložím,akorát včera mi přiel takovej přetaženej z toho horka,že nemohl ani usnout :unamused: Ale dneska už zas chrní :slight_smile:
A Týnka má už nějaký "režim" nebo spinká kdykoli se ji chce?
To já tady mám tak akorát Marovy děravý šusťáky,to ještě zašít zvládám :slight_smile: Jsi fakt dobrá... :slight_smile:
20. kvě 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 @hannn Holky, že vy jste byly v pátek dopoledne na písku za barákem spolu. Uspávala jsem malou na balkoně v kočárku a nasisovala :grinning: A řekla bych, že jste to byly vy :slight_smile: Hani, tebe už snad fakt poznám :slight_smile: Pořád jsem se chodila dívat a chtěla mávnout, ale nikdo neviděl :frowning2: Jinak dneska byl fajn den, až na to počasí. Byli jsme na první Julinčiné narozeninové party. Emička (kamarádka .-) slavila rok. Moc dětí a supr den :sunglasses: Krásnou neděli vám přeji... :dizzy_face:
21. kvě 2011 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkabl Ahojky,jj byly jsme to my :slight_smile: Akorát já tě zase jako vždy neviděla...vlastně nemám ani tucha,který je váš balkón-my tam byli teprve potřetí za Pavčou a Štěpánkem,takže se tam ani moc nevyznám...vždycky mám problém trefit i na to hřiště nebo ze hřiště domů tam mezi těmi baráky :grinning:
Jůůů,to zní dobře ta párty...to bylo někde na zahradě? :slight_smile: A co Julinka,vládla to dobře tolik dětí a rušno? :slight_smile: Za chvilku budete mít párty i vy,to uteče,ani nebudeš vědět jak :slight_smile:
Jinak my byli u našich na chalupě s malým celý den,protože manža byl v práci,ale jak dojel,tak jsme společně aspoň grilovali....dneska jedeme ke tchánovcům též na celý den,takže aspoň vypadneme z paneláku :slight_smile:
Taky všem přeji hezkou neděli :slight_smile:
22. kvě 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn Příště holky vyvěsím vlajku na balkon :grinning: :grinning: :grinning: Jinak Julinka byla naprosto spokojená. Miluje společnost a ruch :slight_smile: No, mělo to být na zahradě, ale bohužel pršelo, ale navečer se udělalo hezky tak jsme byli venku. Bylo to moooc moooc fajn. Dneska jsme byli na chaloupce celý den, byl nádherný den :slight_smile:
22. kvě 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Julinka se poprvé koupala v "bazénku". Byla nadšená :grinning:
22. kvě 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkabl jj, chce to vlajku.A kde máte chalupu? V těch Kralicích? štěpka je taky společenský, ale je fakt, že když byl malej, tak ho pak už velké množství lidí unavovalo a ke konci akcí byl protiváček. Zato ted je k neutahání.
22. kvě 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak my byli včera celý den u známých na chalupě, grilovačka, výlet do lesa, moc prima. Dnes jsme se plácali doma a to už byla nuda. těším se na domeček a zahrádku, protože v bytě bez balkonu je to děs:frowning2:
22. kvě 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 V Mostkovicích vedle tábora :slight_smile:
22. kvě 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkabl Tak tam muselo být parádně. Mě to jen napadlo s těma Kralicema, že jste tam měli vítání občánku...Mostkovice a vůbec to okolí kolem máme moc rádi
22. kvě 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
@blazenkabl jj vlajku by to fakt chtělo...byla bych aspoň v obraze :grinning: Jinak Mareček má teď už větší akce taky rád,rád je středem pozornosti,ale když byl malej,tak to bylo přesně,jak psala Pája-ke konci už to bylo úmorný :slight_smile:
Jinak tu chalupu a Julinčin "bazének" vám závidím :wink:
@pajinka29 Pavli,to jsem vůbec netušila,že v tom bytě není balkón....taki to jste na tom skoro stejně,my tu už teď máme 29 stupňů a je to děs,chystám se na větší úklid,tak počítám,že ze mě poteče než to tu dám do kupy :confounded:
A jak bylo na té chatě?Žádný problém při tom seznamování?Určitě si chlapi padli do oka,ne? :slight_smile:
23. kvě 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn Hani, bylo to moc fajn, velmi rychle se rozproudila řeč, prostě výborný den. Jen škoda, že tam odpo pršelo..
23. kvě 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Tak to je super,že se to tak vyvedlo...a co ta holčička,už byla v pohodě? :slight_smile: Nám taky pršelo,ale malej zrovna spinkal,takže se probudil a už byla fajn...ještěže...mamka tam má malý okna a strašnou tmu přes den,když je zataženo :unamused:
23. kvě 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky dámy.... :wink: My měli super víkend...v sobotu jsme byli připravit a vyzkoušet vozík za kolo, udělat generálku kol...vyrážíme totiž ve středu ráno na takovou menší dovolenou na kolech. V neděli jsme byli u tchánovců, na fotbale, koupání v bazénu, paráda.
Teda ale řeknu vám...chystat na dovolenou dvě děti, sebe a ještě k tomu něco navařit...no žádná sranda :grinning: :grinning: Nevím kam všechny ty krámy nacpeme...
23. kvě 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek