• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@hannn ahojík, jj, byla v pohodě, prý dokonce ráno stála půl hodiny u okna a netrpělivě vyhlížela štěpánka:slight_smile: prostě se to vydařilo se vším všudy
23. kvě 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 ty jo, to je pravda, to musí být děs, všechno čtyřikrát:frowning2: a prcci toho potřebují hodně..a kam fičíte?
23. kvě 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky :wink: tak vas vsechny po dlouhe dobe zase zdravim a mam pro vas novinku...v brisku je pro Sebika nachystany braska :grinning: Takze ruzova se nekona :grinning: Poradte, sem s tipy a navrhy...porad nemame vybraby jmeno! Podle Sebikato bude Pepiceeeek a bude mu pry rikat Pepino :grinning: Nam se to ale moc nepozdava, coz jiste chapete :grinning: :grinning: :grinning: :wink: A jak se jinak vsechny mate? docist vas nemam sanci, tak budu pokracovat tim, co nejdu pod sebou :grinning: Preju vam vsem hezky odpo :wink:
23. kvě 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen no, takže žádné šatičky..no, neva..aspon budou kluci partáci...:slight_smile: A co domeček? Asi už bydlíte, co? Jinak mě se líbí spíš ta klasická jména, takže to se k Sebikovi moc nehodí-Ondřej, David, Jakub, Vojtěch, Honza..Martinovi se teda líbí Richard a Kryštof...
23. kvě 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Tak to je výborný,že se to nakonec tak zmáklo :slight_smile:
@zuzik28 Téééda,máš toho určitě až nad hlavu...aspoň,že máš tak hodný děti,že to s nima všechno stihneš :slight_smile: Mám stejnou otázku jak Pavča,tudíž kam frčíte a na jak dlouho? :slight_smile:
@lusyen Ahojky,tak to je krásná zprávička :slight_smile: Gratulujeme :slight_smile: Mně se teda líbí Vojtíšek,toho chceme my :grinning: Ale jinak Samuel,Kryštof a Teodor se mi líbí,ale Marovi teda vůbec...a z těch klasických se budu opakovat-Honza,David,Jakub... :slight_smile:
23. kvě 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen Také moc gratuluji... Ke jménům: mně by se líbil Matyášek, Denis, Štěpánek, a teď jsem na dětském hřišti zaznamenala Jonáška...to se mi moc zalíbilo :slight_smile:

Holky, my jedeme na Vysočinu, přesně do Dalečína, kousek od Pernštejnu...Jedeme jen od středy do neděle. Už mám na neděli naplánovaný výlet do Šiklova Mlýna...vypadá to tam moc pěkně. Luba za náma totiž přijede až v pátek večer...tak snad to tady bez nás ty dva dny vydrží :grinning: :grinning:

Hani, mi přijde, že toho mám pořád až nad hlavu :grinning: :grinning: S dětma je prostě sranda.
Zrovna dneska jsme museli vyletět z dětského hřiště, protože Ondra si trošku hrábnul hrabičkama do písku na jednu holčičku :sweat_smile: ...ale opravdu né úmýslně a maminka to dost těžce nesla...tak jsem mu musela nasekat a odvléct pryč. Hádat se s nějakou husou opravdu nebudu...Místo aby se mezi sebou děti srovnaly...teda samozřejmě bych ho nenechala děti mlátit nebo tak něco. Ale prostě takové "drobnosti" bych nejraději neřešila, ať se děcka trochu otrkají...no ale to je zase na jinou debatu. Tak ho musím mlátit a mrzí mě to, ikdyž vím, že je hodný a nebýt matek "ochranitelek" bych to vůbec nedělala. Doufám, že chápete co tím chci říct... Omlouvám se za vykecání a kdyžtak někomu, koho můj názor naštval...
23. kvě 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 treba to vyjde s ruzovou a satickama nekdy jindy v budoucnu :grinning: S tema partakama mas pravdu, Pavli, pro kluky to bude fajn :wink: A pro me asi nakonec taky, i kdyzm i David slibuje, ze na Barum ralley muzu jezdit s nima :grinning: Nejdriv jsem to obulela, protoze tohle prece neni zabava pro holky a me vubec nelaka :grinning: Pak mi ale bylo vysvetleno, ze brecet kvuli tomu nemusim, ze budu rada, kdyz jim vsem nabalim batuzky, vyslu je za zabavou a ja si naplanuju svou, babskou, proste takovou, ktere se neda odolat :grinning:

@zuzik28 Tak Matyasek a Denis se mi taky moc libi, Zuzi :wink: Matyaska bysme sice dali jako Mathiase, nebo Mattiase, chceme totiz jmena bez hacku a carek...ne proto, ze ja tak pisu :grinning: A Denis se mi zalibil vcera :grinning: Obdivuju, jaka jsi cestovatelka a moc Ti fandim a preju vam, at si ten vylet krasne uzijete :wink: Jinak o tom, co clovek zazije na pisku a hristich by se daly vymyslet romany...clovek se velmi casto nestaci divit :unamused:

@hannn tak vy planujete druhyho chlapecka? :grinning: Vojtisek je moc hezky jmeno :slight_smile:
23. kvě 2011 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 Tak s tím,že jedeš sama máš můj další obdiv :grinning: Ale bude tam jistě krásně :slight_smile:
Jejda a téme dětský hřiště....to je fakt vždcky na dlouhý debaty,protože čeho jsou někteří rodiče schopní mě vždycky udivuje...taky jsem toho názoru,že se děti tak nějak srovnají samy a zásah rodičů není nutný,až v nějakých extrémních případech,kdy už to děti nedokáží nebo dělají fakt něco zlého...Taky jsme jednou museli odejít,protože bíle oblečený chlapeček celý ve značkovém nemohl být od písku,který na něj Mareček taky omylem vysypal a druhý chlapeček prý nesnese další děti...otázkou,proč teda chodí na dětské hřiště,které je pro všechny děti a proč je maminky oblíkají jak na módní přehlídku,když je logické,že na písku se zašpiní,se asi nemá cenu zabývat :confounded: :grinning:
@lusyen No zatím jen plánujeme....a jestli to bude chlapeček,to se teprve uvidí :grinning: Ale už máme prostě vybraný jména,už asi tak od té doby,co jsem čekala Marečka a od té doby se nic nezměnilo,líbí se nám pořád ta stejná jména :slight_smile:
A kdy máš vlastně termín,jestli se můžu zeptat? :slight_smile:
24. kvě 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn Hani, já nejedu zase tak úplně sama...jedu s mojím taťkou a jeho partií :grinning: Už se těší jak si užijí prcka. Je tam jeden "strejda" a ten Ondrovi říká "nazdar doktore" :grinning: :grinning: To jen taková vsuvka :wink: :grinning:
24. kvě 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 Teda,to je super,že i taťka je tak akční....takže to budete mít parádní,hlavně Ondra bude určitě ve svým živlu :slight_smile:
24. kvě 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn uz se to pomalu blizi, termin mam 23.8. , takze letni miminko :slight_smile: Sice uz bliz k podzimu a babimu letu, ale i tak budeme moct poradat zahradni oslavy na narozeniny :wink: A protoze jsme cela rodina "zimnata" a "podzimnata", moc se na to tesime :grinning: Uz si rikam, ze bych pomalu mela zacit nakupovat veci...obleceni, kocarek, zatim mam jen par drobnosti a veci po Sebikovi prijdou na radu az tak od pul roku, ty miminkovsky se nam podarilo mlikem z lahvicky dost znicit, takze dupajdy a bodicka musi mit mimisek novy...a ja je rada nakoupim :grinning: No vlastne ktera mama by z toho nemala radost :grinning:
Takze chlapecek by byl Vojtisek a holcicka? :wink:
24. kvě 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen jej, tak to je už opravdu za pár:slight_smile: To je super, že jste to všechno zmákli a jste v pořádku a bez problémů
@hannn ,@zuzik28 jj, na hřištích je to někdy na zabití. Možná i proto chodím většinou na ta u našeho domu, tam chodí v podstatě stejné maminky, stejné děti, v podstatě taková miniškolička a myslím,ž e jsme tady celkem dobrá parta maminek a nějaké cipoviny, co jsi popisovala ty, tady teda nikdo neřeší. Taky jsem spíš pro to, aby si to děti mezi sebou vyřešily samy, at se pomalu učí být v kolektivu. Někdy stačí jen trošinku navést, usměrnit a není třeba to hrotit..nojo, ale holt, některé maminy jsou mimo:frowning2: Nebo jsme mimo my? :grinning: Zuzi, Vysočinu závidím, je tam krásně, to musí být super, už zítra a ještě počasí budete mít nádherné. Paráda.
24. kvě 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen To máte super to letní miminko,akorát pak na konci s bříškem to bude asi záběr,jestli budou vedra :unamused: Ale taky bych chtěla letní nebo spíš jarní mimčo...škoda,že se to nedá až tak moc ovlivnit :grinning:
A kočárek po Sebíkovi nemáte nebo chcete jen nový?Na to nakupování bych se taky těšila,hrozně mě bavilo chystat tu první výbavičku :slight_smile:
No a holčička by byla Adélka :slight_smile:
24. kvě 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, mějte se tady krásně...já už mám všechno pobaleno, navařeno...takže můžeme ráno vyrazit. Doufám, že si to užijeme a že budou děti hodné...tak čaooo v neděli...teda spíš v pondělí :slight_smile: :slight_smile:
24. kvě 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Pavli, taky jsem rada, ze i s domeckem stihame a brisko nezlobi :wink: Jsme prestehovani neco malo pres ctrnact dni, vetsina krabic uz je vybalenych a nic nijak zmatene nehledame, coz je parada :grinning: A bydleni v domecku je krasny...jednoduchy, zadny schody, vytah, sklepy a cesty s kocarkem sem a tam :slight_smile: Nemuzu si to vynachvalit, clovek jen nazuje tenisky, otevre dvere a muze vyrazit :wink: Zatim nam chybi zahrada, ale k Sebikovymu nadseni uz nam v pondeli zacal po zahrade jezdit, jak on rika, pan zahradnikar :grinning: Bagruje, vymeruje, vyrovnava a pripravuje...takze i tady pokracujeme :slight_smile: A jak se dari s domeckem vam? :slight_smile:

@hannn Adelka bylo moje holcici jmeno u sebika, Hani :grinning: Jinak kocarek musime koupit, ja jsem totiz v presvedceni, ze to bude holcicka...fakt me na ultrazvuku pan primar dostal, ja si byla jista :grinning: ...ten po Sebikovi prodala, protoze se mi zdal malo holcici :grinning: A ted to mam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@zuzik28 Zuzi, uzijte si paradni a pohodovy vylet :wink:
24. kvě 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 Ve tvém případě se nebojím,že by děti hodné nebyly :slight_smile: Užijte si to :slight_smile:
@lusyen Tak to jsme se v tom jméně shodly :grinning: Tak třeba se pan doktor spletl a byla to jen pupeční šňůra :sunglasses: I když já doktorům tak nějak věřím :slight_smile:
25. kvě 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen to je paráda. Já se toho uplně děsím, jak se budem stěhovat se štěpánkem, nedejbože ještě s někým v bříšku nebo už na světě. Jak budem všechno hledat, jak budu unavená na úklid, vyskládávání krabic atd...Jak jste to měli vlastně s úklidem po stavbě? Předpokládám, že to hrubé vám uklidili, ale do čista to bylo na vás, nebo se pletu? JInak my máme už hotovou základovou desku, ted jsme ve fázi výběru firmy na hrubou stavbu a zažádání o finance. Během těchto dvou týdnů by nám měly přijít cenové nabídky a podle toho se bude dále postupovat. Ale máme představu v červenci začít a příští rok v květnu, červnu se stěhovat:slight_smile: Otázka, jak to bude ve skutečnosti:slight_smile: Holčičí jméno jsme měli u Sťěpánka Karolínku, ale ted se mi spíš líbí Zuzanka, nebo Kačenka:slight_smile:
25. kvě 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn Jak se máte? Co nového? Jak bylo v neděli na pozemku? rýsuje se něco?
25. kvě 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Karolínka je pěkný jméno :slight_smile:
Jinak se máme dobře,tak normál...co vy? :slight_smile: No,pozemek úplně padl-kupci už byli a obecní úřad z ničeho nic nepovolil zastavět těch 400 m2,právně na to právo mají,akorát se k tomu takhle mohli vyjádřit už v tom březnu a ne nám tvrdit,že pokud na to máme dokument,nebude problém :unamused:
Taakže teď vymýšlíme co dál.... :unamused:
25. kvě 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn ty jo, to jako fakt? Tak to mě mrzí:-/ tak by se vám ty peníze hodily. Takhle je vám ten pozemek v podstatě k ničemu:frowning2: alespon prozatím. Takže budete čekat na Marovu smlouvu asi?
25. kvě 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Jo :confounded: Ale štve mě,že je všude takovej bordel...už jen když uvážíme,kolik jsme do toho už vrazili peněz a času :angry:
Je k ničemu...prý zatím a že ať se nebojíme,do 3 let tam budou sítě a okamžitě nám to na stavební pozemek převedou a bla bla bla... :sunglasses:
No počkáme a uvidíme,zkusí se dneska zeptat,jak to vypadá...a taky na výplatu,jestli bychom to vůbec utáhli....což pochybuju :unamused: Spíš jsou ve hře Syrky,nějaká půjčka by sice byla taky potřeba,abysme to mohli uzpůsobit tomu,abysme tam měli relativně klid a byli sami,ale rozhodně se nezadlužíme na celý život :unamused:
25. kvě 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn no teda, to jsou pořád u vás změny...a pak,že se máte stejně..tohle rozhodnutí je na vás, tedy spíš na tobě, protože vím, co by Mara chtěl..jsi hodná, že jsi ochotna tam po tom všem znovu jít..ale přiznej se, že ti hlodá v hlavě i ta prac nabídka:slight_smile:
25. kvě 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 No změny,za ty my ale zas tak nemůžem :grinning: Já vím,přemýšlím o tom fakt už nějakou dobu a tak nějak cítím,že b to blo nejlepší...Marovi jsem o tom řekla až dneska a prý vůbec nečekal,že by mě něco takovýho napadlo....A ta pracovní nabídka mě tak láká,není to ale jen o ní....mám pocit,že pokud by Mara i oni vyšli vstříc s mýma "podmínkama",bude se to dát :slight_smile:
25. kvě 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn Hani, moc bych vám přála, aby jste byli štastní...a kdy myslíš, že by se to realizovalo? A Mara by nastoupil zpět k tomu strýcovi? A co mamka, jak by jsi to tam měla s hlídáním Marečka? Kdy by jsi nastoupila do té práce?
25. kvě 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Děkuju Pavli,snad už budeme.... :slight_smile: No asi snad přes léto,takže bychom se stěhovali asi tak na podzim,jak nám tu bude končit nájem....asi se to ale nestihne všechno,třeba taková terasa by se asi začla dělat až na jaře,pře zimu stejně není potřeba....A na práci se tam Mara pojede asi příští týden nebo až ten další zeptat,zatím má info,že teď někoho potřebují,tak uvidíme....a tím hlídáním to problém taky snad nebude :slight_smile:
25. kvě 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý ránko nejak nestíhám dočítat a doufám že dnes nebude tak hnusně tak jak včera že celí den jen lilo tady zatím naštěstí neprší :wink:
28. kvě 2011 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice20 ahojky :slight_smile:, to u nás teda prší už od včera, ještě nepřestalo :unamused:, ale zítra už má byt pěkně :sunglasses:
jinak ani já to tady nestihám čist, nemám na to čas, moc práce
28. kvě 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simkat to jo my dnes s Lucou nebyli doma byli sme u příbuzných ale bylo pěkně
29. kvě 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem zjistila, že sem musím chodit každý den, protože jinak to také nestíhám číst :grinning: Ale zase jsem se na téhle stránce dozvěděla o vás moc nových věcí pro mě :wink: Jinak Zuzik mi posílala mms a strašně jim to s kolama a vozíkem sluší :slight_smile: Krásná rodinka :slight_smile:
29. kvě 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkabl jj, to máš pravdu, vypadají ideálně, tak doufám,že si to tam užili a snad jim tam tak nelilo, jak tady:frowning2:
30. kvě 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek