• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@simkat a copak pracuješ?:slight_smile: KOlem malého, nebo na domečku nebo něco jiného?
30. kvě 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,taky zdravím :slight_smile:
@blazenkabl Taky jsem tu zjistila jak je Prostějov malý :grinning: Tak to je super,že jim výlet vyšel,jen škoda toho počasí :unamused: Ale tak snad jim nelilo nonstop :slight_smile:
@pajinka29 Ahoj Pavli,jaký vy jste měli víkend?
30. kvě 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn ahojíik, no nakonec uplně jiný, než bylo v plánu. Měli jsme jet do Kyjova, ale těsně před odjezdem nám volal M tatka, že mamku vezl na pohotovost, že ji zase děsně chytla ta záda, takže nemáme jezdit. takže jsme jeli do Ol do Olympie-to bylo děsné, štěpka hulákal, chtěl jít na ty kolotoče tam a vůbec nechtěl vydržet v obchodech-nakonec ale Martin vybral sandále a letní kalhoty do práce a fičeli jsme pryč:slight_smile: v sobotu jsme byli doma a v neděli jsme jeli k našim k babičce na zahradu, štěpka byl nadšený, trošku jsme tam pomohli na záhoncích atd
30. kvě 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
my se včera večer vrátili z výletu. Bylo to parádní, jen táhnout ten těžký vozík po těch krpálech bylo opravdu náročné. Děti byly spokojené a vůbec jim nevadilo, že musely být vyklepaní jak hrom :grinning: Jen rodiče si trošku dali do těla :wink: :grinning: Ale spokojenost veliká. V pátek a sobotu pršelo celý den, ale co se dá dělat. Měli jsme náhradní program...byli jsme na zámku, na hradě a tak po okolí.

Ivi, tu mms jsem ti chtěla poslat už dříve, ale mobil jsem měla sebou až včera :grinning: :grinning: Jinak s Ivčou (Blazenkabl) jsme chodily do třídy na střední škole.
Ještě jsem vám sem hodila pár foteček...Ivi, promiň, ty už jsi je viděla na FB :wink:
30. kvě 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 teda, ta příroda tam vypadá nádherně. Jsem ráda, že jste si to i přes nepřízen počasí užili. A děti to na zámku zvládly? stěpka by s prohlídkou asi udělal krátky proces. A to máš manducu nebo nějakou klokanku? A jak jste s ní spokojení?
30. kvě 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 Ráda se pokochám znovu :wink:
30. kvě 2011 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 Tak jsme ti s Jarouškem pročmuchali fotečky. Moc hezké ještě jednou musím uznat :slight_smile: Jinak jsme pročmuchali všechny od narození Ondráška až po Kristýnku :grinning: Chtěl vědět, jak vypadáš a tak :grinning: No Keliška v mužském přestrojení :grinning: Jsi prý šikovná :wink: A ještě můj postřeh. Kristýnka je skoro kopie Ondráška, když byl malej. :dizzy_face:
30. kvě 2011 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 Hledala jsem tě dneska v parku a ty nikde. :slight_smile: Chtěla jsem vědět všechno o dovče :slight_smile:
30. kvě 2011 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Bylo to tam opravdu překrásné...
No ten zámek a hrad jsme dali jen z venku...myslím, že prohlídka by taky neprošla :sweat_smile: S Kristý by asi nebyl problém, ale Ondra by lítal a kdyby se nešlo kam by on chtěl, tak to by byl problém :grinning:
Máme manducu a je skvělá...teda já jsem spokojená a malá v ní taky, vždycky usne :slight_smile: Nešla bych do jiného než ergonomického nosítka...když vidím ty dětičky jak se blimbají v klokankách a ještě zády k nositeli tak mě jímá hrůza...
Tohle byly jen naše fotky, ještě budeme mít hromadu od tatu a ještě dalších účastníků, takže budu postupně přidávat :grinning: :grinning:

@blazenkabl Ivi, já taky vždycky projedu všem fotky...taky jsem zvědavá. Ty vaše mám už dávno...a vždycky tiše závidím :wink: :slight_smile: Díky za pochvalu. Hodně lidí říká, že jsou si podobní (jako miminka).
No a venku jsme včera byli skoro celé odpoledne. Byli jsme v poradně s Týnkou a pak až do pěti venku. Mimochodem naše míry: 6920 g a 68 cm :sunglasses: To je škoda, že jsme se minuly....byla jsem i s Hančou a Abi tak od jedné hodiny v parku a pak asi ve tři jsme se přesunuly na hřiště na sídliště (tam za to školní hřiště) a plkaly ještě s Peťou.

Dneska půjdeme určo odpoledne taky ven, kdyby se chtěl někdo přidat :wink:
31. kvě 2011 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Chudina a už jí je líp?Tak to tam asi pojedete tento týden znovu,ne? :slight_smile:
No my už v obchodech taky moc nevydržíme,ani si s malým v klidu nenakoupíme,ale co se dá dělat :slight_smile:
Taky jsme v neděli měli podobný program :grinning:
@zuzik28 Ahoj Zuzi,fotky opravdu moc pěkný,muselo tam být nádherně,i když pršelo :grinning: A musela to být příjemná změna oproti paneláku :slight_smile: Předpokládám,že i taťka s partií si dětí užili :slight_smile:
A Týnka má teda pěkný míry,správná ženská :grinning:
31. kvě 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn ahojík, no moc dobře jí teda není, ted bude lítat po magnetických rezonancích a spinálních jednotkách, protože je na tom hodně špatně. Nemůže ani jít a tohle teda nechat až do smrti nejde- i když ona má pořád kecy typu, že do hrobu má jít člověk zhuntovanej atd..ale je jí proboha , takže do hrobu má ještě daleko a přece by ještě mohla žít relativně plnohodnotný život, ale tak, jak je na tom ted, to by teda rozhodně nešlo. No, jsme domluvený, že tam pojedeme ted o víkendu, tak uvidíme, jeslti to nezruší.

2. čer 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Tak,konečně můžu psát....máme naši novou 3. klávesnici :grinning:
Pavli,to zní docela hrozně teda :unamused: Si chudina užije... :confounded: Ale aspoň,aby jí to spravili,takhle fakt do smrti žít nejde....já jsem si s těma zádama vytrpěla taky docela dost a to jsem mladá a není to určitě ani zdaleka tak hrozný jak u ní...
Ale teď tím cvičením to mám asi dobrý a bez problémů,tak to snad nezakřiknu :grinning:
Tak si to užijte a odpočívejte :slight_smile:
3. čer 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn :_) teda. vy nevíte, co s penězma:slight_smile: Co tvůj bacil? A co máte v plánu na víkend?

A co ostatní holky? Nějak to tady flákáte. Asi jste pořád všechny venku s dětičkama, že?
3. čer 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 No,spíš náš Marounek neví,co dřív rozbít :angry: :grinning: Můj bacil snad dobrý,do zítřka mám ty ATB a pak si hned asi v úterý skočím na ten kontrolní výtěr...jinak je mi jako tak dobře,ale kdyby nebyla ta blbá alergie,tak ještě líp,úplně mě to ždímá :confounded:
Jinak v plánu nic,Mara je do pondělí v práci,takže budu s malým tady někde po okolí,v ne bych s ním chtěla aspoň do parku,má tam být nějaký karneval či co :grinning: Pokud nebude pršet teda...ale pro mě by to bylo lepší,s těma ATB bych na slunce vůbec neměla :unamused:
Co vy?Jedete do toho Kyjova? :slight_smile:
Taky by mě zajímalo,co ostatní,co nového u nich :slight_smile:
3. čer 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn zatím to vypadá, že jedem. Taky jsme dostali nabídky od stavebních firem a aztím to vypadá,ž e jsou finančně pod naším plánem, takže super!
3. čer 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 A jedete asi už dneska,že? :slight_smile: To je dobře,snad bude hezky krom nějakých bouřek :slight_smile:
Týýý jo,tak to jsou super zprávy...teď jen vybrat tu nejvýhodnější firmu a může se začít :slight_smile:
3. čer 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn tak nějak, jsme ve fázi výběru a domlouvání ještě lepších podmínek:slight_smile: Asi dneska..snad bude hezky
3. čer 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminky, omlouvám se dlouho jsem tu nebyla, ale nějak jsem časově nestíhala, ale teď to bude lepší tak se Vám zase začnu věnovat :slight_smile:. Jak se všechny máte? U nás to celkem jde až na to, že teda máme starosti s penězma, jelikož ještě finančně pomáháme rodičům, ale snad bude zase brzo dobře a pak se vrhnem na tu adopci, abych taky za váma mohla vyrazit na sraz s kočárkem :slight_smile: Ne vím, že to dlouho trvá, ale kdo si počká ten se dočká :slight_smile:
3. čer 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Určitě to domluvíte,vám se nedá odolat :grinning:
@mysycka Jee ahoj :slight_smile: Mám takový blbý asi dotaz,ale nepotkaly jsme se tak před měsícem,možná i dýl u Katky?Mě to furt hlodá,tak jsem si říkala,že se tě zeptám,až se tu potkáme :slight_smile:
Jejda,s těma penězma je to teď fakt naprd :unamused: A rýsuje se aspoň nějaké "lepší" období? :slight_smile:
Jak říkáš,trpělivost je v tomhle asi velice důležitá,ale za to vás pak bude čekat určitě pěkná odměna :slight_smile:A jste 100% rozhodnutí pro tu adopci nebo je ještě nějaká šance,že zkusíte ještě aspoň jednou to umělé?
Jinak my se máme taky celkem fajn,furt řešíme bydlení a peníze,naše snad věčné téma :grinning:
3. čer 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn a kdo takové téma nemá:slight_smile: mě přijde, ž eneřešíme nic jiného:slight_smile:
3. čer 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 To je fakt....co naděláme,aspoň,že se to v obou případech snad brzo vyřeší :slight_smile:
3. čer 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
hann jestli jsme se potkaly u Katky to nevím, je pravda, že jsem jí tam byla vrátit asi před měsícem formu na dort a pak tam přišla holčina na nehty tak možná si to byla ty :slight_smile:. Jinak jedinná neděje na zlepšení je práce, jelikož s tou prací tady je to na h...o, sorry že to tak musím napsat, ale je to tak. No snad se něco rýsuje tátovi tak by to mělo být lepší. Jinak pro tu adopci jsme rozhodnutí 100% jedinně pokud by jsme našetřili další peníze na další pokus tak bysme do toho šli, protože ta adopce se stejně povleče. Jo a hann jinak jsem koukala na FB a já myslím znám tu tvoji kamarádku z Krumsína, nejsem si jistá, ale mám pocit že bydlí za Hrubanovic večerkou, ne? A moje sestra s ní chodila na základku :slight_smile: Jak je ten svět malej :slight_smile:
3. čer 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, bydlení je snad to jedinné co máme opravdu vyřešené :slight_smile:
3. čer 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka no a já jsem zase viděla na FB, že se znáš s Leonou Vorrethovou-je to moje spolužanda z gymplu:slight_smile:jj, svět je malej:slight_smile: neskutečně..adopce vám jistě vyjde a penízky se určo taky našetří. Ty už nebudeš pracovat tam, kde předtím? hledáš něco jiného?
3. čer 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka no, my máme projekt a budem stavět, takže ted se to celou dobu točilo kolem projektu, ale jak se začne stavět, tak snad to pujde jak po másle. Já vím, idealistka:slight_smile:
3. čer 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 tak to teda je fakt malej, dělaly jsme spolu ve Spořce. Budu pracovat tam kde pracuju, ale měla jsem ještě sehnanou brigádu v Olomouci a tu jsem pustila, protože se mi nevyplatilo dojíždět. Jinak v práci to sice není žádná sláva, ale zase mám tam peníze jistý a hlavně co je pro mě důležitý tak tam mám smlouvu na neurčito, což mi teda dodává určitý pocit jistoty, protože tu už teď nikde nedostanu
3. čer 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka Jj,tak to jsi byla teda ty... :slight_smile:
No je to tu naprd...ty děláš tam,kam má nastoupit po mateřské i Katka,myslím,že?A rodiče jsou noba bez práce?
Tak to je super,sice se to asi povleče,ale aspoň jste našli řešení :slight_smile:
Asi myslíš Peťu Janečkovou,že?No bydlí,tam pak trošku do kopce ještě :slight_smile: Svět je fakt malej a PV ještě menší :grinning:
3. čer 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn jj myslím Peťu Janečkovou :slight_smile:. Správně dělám tam jak má katka nastoupit po mateřské, jenže Katka to hrozně prožívá a komplikuje si to, navíc má mylnou představu o tom, že jí bude někdo uzpůsobovat směny o čemž pochybuju, protože to by pak chtěl každej.
Naši jsou oba bez práce, nebo mamka dělá, ale má tam nepravidelný příjem takže to je prd a táta teď jezdil na stavbu až do Vsetína a pak jim sdělili, že nemají na výplaty
3. čer 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka No říkala právě,že se jí tam nechce....že jsou tam i noční a že by nejradši šla jinam,jenže nemá kam :unamused: To o směnách njevím,to se nezmiňovala,říkala jen tady toto,že se jí tam nechce kvůli té noční...Ono je ta noční podle mě i dost o zvyku :unamused:
Ale s tím přizpůsobováním máš určitě pravdu,dneska ti nikdo nebude uhýbat...
Aha...to se fakt vyplatí,dneska je všude takovej bordel :confounded: Tak snad se mu poštěstí aspoň teď :slight_smile:
3. čer 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj snad jo. No ty noční sice nejsou žádná výhra to určitě ne, ale v dnešní době je člověk rád, že má aspoň něco. A já osobně mám třeba noční radši, protože nesnáším vstávání brzo ráno a spát přes den mi nedělá problém, pravda nemám dítě. Ale dělá se tam krátkej a dlouhej týden takže ne týden noční v kuse
3. čer 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek