• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@hannn však jasné, hlavně je to změna a člověk vypadne z toho paneláku.
6. čer 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 fákt? Na hřišti byla jedna maminka s mimčem v bílé kšiltovce nebo klobouku, to jsi byla ty? :grinning: Tebe ještě nepoznám ale Hanču jo :slight_smile: měla jsi zamávat. Třeba příště :slight_smile:
Jinak byli jste někdo na tom karnevalovém odpoledni? My to nestihli. V sobotu jsme vyrazili na kolech, že uděláme pořádný výlet, a jeli jsme kolem přehrady ke Žralokovi, a pak zpět do Mostkovic na chaloupku. Tam jsme ztvrdli až do půl sedmé a pak jsme ještě dali cyklostezku do Smržic a dom, aby jsme si to trochu napravili :grinning:. A v neděli jsme dostali super nápad, že vyjedem cyklobusem do Protivanova a pak žlebem přes Hamry domů. Bylo to perfektní. Moc jsme si to užili. Nazpátky jsme se zastavili vedle koupelek (v mezírce tomu říkáme, mezi těma buňkama) na zahrádce, dali jsme grilované dobroty. Je to tam super pro děti, doporučuji. Máme to tam moc rádi :dizzy_face: Takže takových víkendů víc.
6. čer 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 tak tak....ale nakonec to vyšlo :slight_smile:
@blazenkabl Ahojík,my jsme byli :grinning: Šla jsem teda až po 4té až se malej vyspal a bylo to moc fajn,malej tancoval v kočáře sotva jsme do parku vjeli,pak jsme to tam prošli,pořádně se na všechno podívali,koupili balónek a pak ještě došli známí,tak se s malým svezli na kolotoči-na tom vláčku,malej nadšenej mával jak o život a ztvrdli jsme tam nakonec tak do 7 skoro a pak jsme stihli ještě jedno pivo U Anděla :slight_smile:
Bylo to moc fajn,těch lidí tam bylo dost,ale po tom parku se to hezky rozptýlí,děti vypadaly všechny nadšené,počasí taky vyšlo,takže co víc si přát :slight_smile:
Ale vy jste měli bez pochyby taky parádní víkend :slight_smile: A je super,že Julinka to hezky všechno zvládá... :slight_smile:
6. čer 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky z Prostějova. Nevím, jestli jsou tu i těhulky, ale byla bych moc ráda, kdybyste mi mohli poradit. Sháním v Prostějově cvičení pro těhotné a nedaří se mi. prosím moc, jestli o něčem víte, třeba jen radu, která mi pomůže s dalším hledáním, pisněte. Nejlépe asi do interní pošty, ať všechny odpovědi najdu...moc moc díky :slight_smile:
7. čer 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakade Ahojky, já jsem teda na cvičení nechodila, ale vím, že v nové nemocnici probíhá tuším 2 x týdně cvičení pro těhotné. Více najdeš na stránkách nemocnice...
7. čer 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakade určitě, ségra chodila také do nemocnice :slight_smile:
7. čer 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminy, tak vás všechny zdravím pěkně po noční, ale byla to celkem pohoda tak to šlo a dneska a zítra volno :slight_smile:. Co vyvádíte? asi někde rajzáte s prckama, ach jo jak já vám závidím :wink:
8. čer 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, moc děkuju za radu, hned kouknu co tedy nabízí nemocnice :slight_smile:
8. čer 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem tu dlouho nebyla mam toho moc brigada malej ještě jsme dělali novej dvorek a dodělavame barak malej už měl dva klíštaky dnes druheho a to jsme nebyli venku jen na dvoře tak nas doktor dnes rovnou naočkoval prí aspon nějake protilatky tak snad to bude dobrí mam stoho strach kamoška měla zanět moskovejch blan a dnes skončil na infekčnim i kamarad stím samím vše od klíštěte
9. čer 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, musím se trochu pochlubit...Týnka se začíná snažit stavět na všechny čtyři...
http://www.stream.cz/uservideo/590551-sikulka-kristynka-4-mesice-a-3-tydny
9. čer 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 Neuvěřitelné, ta je tak šikovná. To teda u štěpky neznám a to si myslím, že je pohybově nadaný. Ale v pěti měsících se teprve přetočil na bříško:slight_smile:šikulinda
10. čer 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik26 jj, taky mám strach z klištáku..jak jdem do lesa, tak manže hned nějakého chytne..štěpka naštěstí ještě nee
10. čer 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 No Zuzi, to si děláš srandu, to Julinka ani náhodou :slight_smile:)) Ale dneska řekla nádherně a srozumitelně mama, takže také paráda :slight_smile: Jinak opravdu Kristýnce tleskám :dizzy_face:
10. čer 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mzu se pridat? jsem z Pv a mame cerstve prcka:slight_smile: skoro 11 tydnu. teda a koukala jsem na video a moooc šikovná malá slečna :grinning:
15. čer 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakade este je tu plavani pro tehotny to je fakt super:slight_smile:
15. čer 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynka1 no jasan, pojd mezi nás:slight_smile:
15. čer 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak tu jsem po dlouhe době ani dočítat nestihám máme hanáckého cestovatela tak jezdíme na kolech včera sme byli v zoologické na kopečku a dnes s rodinnym centrem klásek tu z lutína na kolech do Luběnic a pak do Slatinic na prolizačky tak ted pujdu malou nakrmit a pak ju uspím :wink:
16. čer 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, koukám že to tu všechny pořádně zanedbáváme, ale co venku svítí sluníčko a to je lepší :slight_smile:.
tynka1 i já tě vítám :slight_smile:
16. čer 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice20 to je fajn, že takhle cestujete malá si to asi pořádně užívá, co?
16. čer 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysycka jj obvzvlášt když sme někde na hřišti se jí pak nechce dom vubec a trochu i brečí u toho :slight_smile: jak nechce jít
16. čer 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak štěpánek bere první antibiotika v životě. Má angínu a do toho ještě zánět dásní, pusinku plnou aftů, tak nechce nic jíst. TO je tím, jak ted pořád na hřištích všechno olizuje a tím, že znám některé maminy, které si klidně jdou s dítětem s teplotou a streptokokem v krku na hřiště mezi ostatní děti. Jak sobecké a bezohledné:frowning2:
17. čer 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 to ti nezávidím ale mala 3dny teploty kašel a rymu ale bez antibiotyk a paky by nejradš jedla písek na pískoviští a futr jí vykládám aby nic venku nestrkala do pusy
17. čer 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynka1 a kde se plave??? O tom nic nevím a bylo by parádní :slight_smile:
17. čer 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky :slight_smile: Taky to teď jaksi zanedbávám :slight_smile:
@tynka1 Ahojík,taky tě vítám mezi námi :slight_smile:
@pajinka29 Ahoj Pavli,takže se z toho nakonec vyklubala hnusná angína,jo? :confounded:To mě mrzí,chudák Štěpula,že si musí tak vytrpět :unamused:Už mu je aspoň líp nebo má aspoň nižší horečky?
Některé maminky tohle fakt neřeší a pak na to doplatí i někdo jiný :unamused:Nám už sice rýmečka skončila,no vlastně vůbec se nevyklubala,bylo to asi ze zubu nebo alergie,ale taky mě to štve....jenže z druhé strany si člověk řekne,že by nemohl vylízt už nikam a že ve školce to bude to samo... :unamused:
Tak ať je brzo líp,posílám pusu drobečkovi ať se uzdraví :slight_smile:
17. čer 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc vás zdravím po náročném víkendu :slight_smile: V pátek se séstřičce narodila dcera Rozálie. Měla 3,3 a 49 cm. Je úžasně malinkatá. Jsem strašně dojatá teta. :slight_smile: A moc si to užívám.
19. čer 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkabl tak to gratuluju. Je to hrůza, jak človek rychle zapomene, že ti naši prckové taky tak vypadali, že?:slight_smile:
20. čer 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkabl tak to gratuluju. Je to hrůza, jak človek rychle zapomene, že ti naši prckové taky tak vypadali, že?:slight_smile:
20. čer 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Přesně :slight_smile: A moc děkuji :slight_smile:
20. čer 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkabl to gratuluju to moje mala před rokem byla v peřínce a ted už běha to strašně rychle utíka s těma dětma :slight_smile:
20. čer 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se nám sem, holky, vetřela, nějaká nostalgie. Tak z jiného soudku, kam plánujete jet na dovču?
21. čer 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
my nikam snad jen na chatu na hrubou vodu a pak na slevamat.cz byla sleva na olomoucky rodinné centrum Jungle na neomezeny vstupy na neomezenou dobu v době prázdnin z 5100kč na 245kč tak to máme tak aj tam pudem s malou chodit pak ještě občas někam na bazen nebo do prostějovskyho aqvaparku tam je to super a co vy :slight_smile:
21. čer 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek