• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
dobré ránko,
děkujeme za gratulace k zoubku.
Holky od včerejšího odpoledne jistím dítko, pr má novou zábavu:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=2517014#navigator :sweat_smile: :confused: :grinning:
15. bře 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli super, za chvíli chodí kolem nábytku....

nakonec pro kočík pojedem tady do berušky...zjistili jsme ,že parkovné a vstup na tel veletrh nás přijde tak na 500 kč+cesta..to by nám kočárek vyšel opravdu draho..Vydelávají tam na všem..
15. bře 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti kukněte i do Prioru, tam měly taky pěkný.
15. bře 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau

tak já mám tenhle v černé barvě a jsem spokojená :grinning: jde složit uplně na minimum tak krásně vleze do auta i kdyxž on tam vleze i bez rozložení a to má
me Forda combi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

http://www.detskydum.cz/detail/moon-buggy-fit-3-109101/

Jinak včera večer jsme kecali a popíjeli až do půl 1 a ráno jsem vstávala až 10.50h a Radek vstal s holkama a jěště uvařil vepřo ,knedlo,zelo :grinning: :grinning: No jo tak kdyby to bylo každej den tak se vůbec nezlobím :wink:

tak hezkou neděli pááááááááááááááááá
15. bře 2009 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaelen..ty se teda máš....fakt ti závidím.. :wink:

Kočárek s emi líbí,ale čtu že to nemá polohování nožiček a to já ještě chci... :unamused:
15. bře 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten Moon se nám taky líbil, je lehkej, složí se na super placku, ale má měkká záda,takže pro našeho prcka to není.

Kaelan paráda, to sis hezky pospala. U nás dítě vstávalo v půl šesté, musím ho zkusit dát spát později, pr teda v půl šesté s ním nevstávám... :angry:
15. bře 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nzdárek maminky,

Kaelan to jsme na tom podobně.Já byla s holkama s Přemek na babincu,každý měsíc mají sedánek.Na mě je každý měsíc celkem často,ale teď jsem šla.Perfektně jsme se bavily až do 3h.No a ten morybundus co se mě drží tak to je peklo :sweat_smile: Spala jsem dopo hoďku a půl a po obědě pomali tři s Chosínkem no a už je to lepší.Jo jinak mezitím se měla pauzu na obídek táta uvařil,měly jsme řízečky s brambůrkem a oblohou tak to mě asi částečně vyléčilo :grinning: Před chvilkou jsem už začala trošku fungovat.NO ale musím říct že asi budu mít delší pauzu.Ikdyž včera jsme se domlouvaly na zábavu do Xka nebo někam do města,ale já budu řídit tak mi to nevadí :grinning: To mi blbě nebude :grinning:
Jinak malýmu asi leze nějaký zoubek protože pusenka pořád červená a krk začíná být to samé co v létě-Ještě že jedem zítra na kožní.
Tak zatím papa já jdu něco dělat ať nejsem ostuda s morybundem,která tu celý den jen hnípe :wink:
15. bře 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak to se teda máte..... :grinning:

Beruška se dnes vzbudila až v 8...zázrak...a to usla v tedch 9 večer.Po 11 sice mrčela,ale zoubke už máme skoro venku....tak jsem ji dala mlíčko dříve a od tecj 11 chrněla nonstop do 8 do rána....Prdelka naše...

Není hned líp když ráno otevřete oči a svítí sluníčko!!!! já jsem hned líp naladená a veselejší.. :grinning: :grinning: :grinning: asi jsem prdlá...

Verdíku,dadli kdyby jste si vyhlídli nejakej ten golfáček tak tu písnite jakej......
16. bře 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ne Marti prdlá nejsi je to fakt že líp leze z pelehu a je to úplně o ničem jiným když tam tak hezky svítí :grinning: ale ted jsem čtla na netu že nás má zavalit zase sníh :cry: takže se těšíme asi zbytečně :slight_smile:

Já už mám upečenou buchtu a půjdu vařit brambory máme zelí a maso od včerejška :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Eli je ve školce a Any čumí na Mr.Bean :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo Ele se kýve přední zub tak se pořád bojí at jí ho nevytrhnu :grinning:

Zkus se mrknout na nějaký diskuze na konikovi probírají tady skoro všechny :grinning: tak třeba se pro nějakej rozhodneš

tak hezkej den páááááááá
16. bře 2009 v 10:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaelan..díky za radu.najít si diskuzi..nevedela jsem,že tady nejaká je...

tak jsem si pročetla a vedou golfky chicco multiway,jané energy .....a asi vyhrály chicco..má je i Kolča.... :grinning:
16. bře 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kukuč,
tak jsme byli na 10. měsíční. Takže Jarýsek v 9,5 měsících váží 9240 gramů a měří 76 cm, dr. se sama ptala jestli stojí, pr jak ho držela, tak cítila, že je krásně pevnej. Zdrbly jsme rehabku, říkala ať to neřeším, že prostě některé děti nelezou. Jo a tradičně ječel jak tur. Mudra na něj sáhne a je hotovo. Přitom je taková hodná.
16. bře 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli naše taky řve jako tur na prohlídkách..bylo to dobrý,ale jak ji dávali naušničky,tak od té doby se otevřou dveře a ječí a ječí....a Jaroušek je teda dlouhej,my měli v roce myslím 78 cm....

takže se na rehabku vykašlete ne? naše taky nelozila.... :wink:
16. bře 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Marti a bavili jsme se i o té kožní, tak dle popisu tadle dr. je Salloumová, Dr. říkala, že je dobrá, ale taková akorátní, přísná...Akorát teda říkala, že tu alergologii kdyžtak později, že teď se ještě nic nezjistí.
16. bře 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je akorátní,já sama nevím jestli tam mám jít znovu ,jak tenkrém dojd nebo ne..nic neříkala,ani papír nedala. Ale asi tam půjdu nebo zavolám,protože to má pěkný po tom kremá a tomu oleji na koupání.Ale človek prd ví...Ani papír od ní nemám....a chtela jsem ho dát mudr.Mikuláškové že... :angry:
16. bře 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak ten olej na koupání Ti může napsat i Mikulášková
16. bře 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné odpoledne holky...dneska ráno jsem byla na kontrole a světe div se...pan doktor nás pochválil, že je vidět, že jsem ležela (čípek se nějak zvětšil o 5 mm) takže prý uspokojující nález. Malej je kebulou dolů, tak třeba mu to vydrží :slight_smile: Ale pořád mám ještě polehávat, nejlepší to ještě není. No každopádně mám velkou radost, tak jsem hned ve městě koupila podložku na přebalování a lehátko do vany :grinning:
Takový krásný počasíčko...už by to mohlo zůstat...je to nádhera jak to dokáže zlepšit náladu...
16. bře 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky zdravim vas...

no jo je to pravda je vazne pekne co..
a zuzik delej si radost vecickama pro mrnouska to ja jsem hrozne rada nakupovala a tesila se na prcka .-)

oli a na rehabku kasli.....kadej na to uz pak kasle mam sestrenku ma 9 mesicni mimco a taky se na to vyprdla.....
16. bře 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek,
Kolči je to na prd s těma rehabkama.Kdyby člověk věděl že se pak nebude tlouct do hlavy a nadávat si že tam nechodil,ale já myslím že Jájoušek je šikulka :wink: On si dělaá rehabky doma :grinning:

Zuzik tak to mám radost že se ti to zlepšilo.NO jen tak dál :wink:
My dnes byly u Sallomové no a prý to je atop. :frowning2: :angry: olej do koupele Balneum,dvě mýchaný mastičky a v té jedné jsou přimýchaný kortikoidy :unamused: no a ještě zyrtec :confused: Takže Chosé má už krabičku na léky jak důchodce :unamused:
Vůbec jsem se o ten atop nezajímala takže to budu muset naštudovat. :rolling_eyes:
16. bře 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abi právě, si to pořád rovnám v hlavě, že když se na to vyprdnu a pak třeba bude mít nějaký problém s chozením nebo tak.... no ale jsem ve fázi, že teda doma cvičit nebudem, ted už jsem stejně cvičila jen ten cvik na lezení ( a bez efektu...) a budem teda ještě chodit na rehabky, abychom byli pod dohledem. No uvidím, ještě to proberu s manžou až přijede ze cvičení.

Abi tak to mě mrzí s tím ekzémem. Chosínek to měl teda dost to je fakt, tak snad ty mastičky zaberou.
16. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzik, tak jen tak dále, žádné velké nákupy a pěkně polehávat, malý je hlavičkou dolů, paráda,tak ať mu to tak vydrží až bude chtít přijít na svět :slight_smile:
taky jsem milovala to nakupování těch nejmenších věciček, pořád jsem přikupovala a přikupovala a věčně jsem si ty dupačky a bodyčka, kabátky prohlížela a představovala si, jak malého do těch věcí oblíkám....no a vidíš, bylo to nedávno a teď to miminko se změnilo v batole a už se pomalu dokáže sám vyslíct :grinning: :grinning: fakt to děsně letí, takže si užívej ještě toho krásného 2v1 :grinning: :grinning:

dadli tak já jsem dnes sice byla ve městě, kupovala jsem Adámkovi botečky na jaro a koukala i na ty golfáče, vyhrává u mě chicco mult. ,pak jsme měli sraz se švagrovou v café baru ,tak příště, zítra mi přijde kamoška a ve čtvrtek kolca s Jarouskem, však si zavoláme :slight_smile:

abi tak nakonec je to atopák :frowning2: :frowning2: potvora jedna zákeřná,to je asi běh na dlouhou trať , tady ty atopický ekzémy :frowning2:

marti ty prý nedorazíš k nám, asi něco máte, tak příště :wink:
16. bře 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

jen píšu na skok....malá má 5 zoubek jupííííí..

Verdíku, v ten čtvrtek ještě uvidím,písnu Kolči....měly jsme jít cvičit,ale Sárinka je stále nachrmcaná,ve středu jde sní k mudr...
Tento týden mám jaksi nabitej...nevím co dřív a kam dřív...... :grinning: a z toho celej týden nic :astonished: .

Zítra jdu vyzvednout snubní prstýnky... :wink: ,tak jsem zvedavá....berušku bude hlídat babička....a já si pochodím mesto...

Abinko tak vidíš..já ti říkala že to atopák asi není,že naše mela suchý fleky a vidíš...na konec je...taky máme balneum a míchanou mastičku..ale ted nemáme skoro nic....zpravilo se to..takže to domažeme a uvidím,pokud ji to zase nevyleze tak tam nepujdu a když se to zase vrátí,tak budu muset.Akorát mi teda říkala,že bude mít bílé fleky v léte,pač se letos neopálíí,kde ji mažu....to ji mažu skoro všude...ale že příští léto už ano...

A příští týden opet srazík???aspon zase nekdo.... :sweat_smile:
16. bře 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ,tak konečně jseme doma byli jsme v PV .dočetla jsem co jste napsali a
dadli: já se nezlobím kvuli tomu dortu není nikde napséno že když peču dprty tak ho musíš mít ode mě :wink: takže popho .
kaelan: na karnevale pohoda ale ten náš divoch to byla honička v jednom kole.ale užili si to holky i tombola byla dobrá a celkem jsme vyhráli.
Abi no AE tak ten řešíme u Kristýnky od 2 let takže vím své
16. bře 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,to počasí se mi snad jen zdá :angry: ,člověk se těší na jaro a nic.Jsem si říkala,jak budeme pěkně jezdit už s golfákem a asi z toho nic nebude.Abinko no my máme taky AE,oba dva ho mají už od narození,a pořád lítáme jen po kožním,ale kupuju si v lékárně olej do koupele a Excipial na mazání,nebo obyčejnou modrou indulonu :wink: .
17. bře 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak se zase po dlouhé době hlásím, máme se skvěle...počasí je tu stejné jako u vás prostě hnus...

Jinak abi být tebou tak zkusím jinou kožní, já u ní byla taky a řekla nám, že má malej taky AE a přitom je alergickej na jižní ovoce, jakmile jsem ovoce vysadila bylo po vyrážce...tak záleží na tobě, ale na tvém místě bych pro jistotu šla i k jiné dr....
17. bře 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau kočky :grinning:

tak to nám dlouho nevydrželo to teplo a sluníčko že??? :frowning2:

člověk už pomalu chystá jární oblečení a boty a ona dnes zase sněží to je hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Abi to je na prd s tím AE.Any je taky pořád celá suchá a to dávám taky Balneum a mažu ji po koupání tím gelovým Johnsnem ale nějak to nepomáhá :frowning2: ráno je zase jak struhadlo :angry:

Anet včera večer lítala nahá po obýváku a dělala nám divadlo prča jak hrom ale dnes má z toho rýmu :cry: se na to vyprdnu.

Tak nic jdu smažit sýr prtě spí tak je chvíli klid :grinning:

Co pořád vaříte já už nevím co leze mě to na mozek :grinning:
17. bře 2009 ve 12:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Magee ráda tě tu vidím :slight_smile: To je fajn že se máte dobře.
Všem děkuji za rady.Teď momentálně budu koupat v tom oleji a mazat mastičkou bez kortikoidů a uvidím co dál.Určitě skočím k druhé kožní.Chodíme k paní Dr Korandové úžasný človíček a odborník jen je v Olmiku no a já byla shnilá jeszdit tam.Moc to tam neznám.Pv mám přece jen líp z máknutý.No nic tak začnem jezdit zase ke KOrandové.říkám ozkouším toto bez kortikoidů a pokud by to nebylo lepší tak povalíme k ní.NO ale mám pocit že to lepší je :slight_smile: Já osobně si myslím že to AE není ale nejsem odborník.NO a alergie na něco to nevím ovoce nejí :confounded: Maximálně že by byl přejezenej těch kuliček to bagruje pořád.Kdyby to neexistovalo tak ten kluk umře hlady :slight_smile: No a maso nebo chlebík s dobrou pomazánkou.Tý jo teď mě napadlo nemůže to být na mouku,ale to už je přeci něco jiného ne???Hm uvidíme :unamused:
NOrmo zkusím ten olejíček děkuji za radu.Teď to budem používat preventivně pořád.Ta indulona taky pomůže????
17. bře 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
abi nám pomáhá úplně zázračně na všechno, používám prakticky jen modrou indulonu :grinning:
17. bře 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hm tak to budu muset přikupit :slight_smile:
17. bře 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
megee teď jsem se dívala do albíka a je mi z toho úzko.úplně si vybavuju to malé mimušenko z porodky a on už je to takový chlapák.Je to krásný že tak roste,ale už nebudeme mít žádný miminka :frowning2:
Jak to jinak zvládáš v Praze zvykla sis???
17. bře 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abi já tou indulonou mažu Natálku od mala,a jak mi došel Excipial,tak jsem ní namazala i Áďu a dobrý.Poradila mi to doktorka i sestřička v nemocnici.
17. bře 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek