• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@pajinka29 no to doufám že to pujde samo pač při svých 167cm mám 69kg a měla sem 64kg a jde celkem dost vidět že sem přibrala
24. čer 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky nedavno jsem se pristehovala do prostejova a nemam tu nikoho s kym bych mohla chodit na prochazky s nasi Isinkou...Nebo jen tak na pokec,byla bych moc rada kdyby se nekdo ozval treba jen tu na popovidani pres mk :wink:
24. čer 2011 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tereza21 Ahoj,vítám tě tu :slight_smile: Myslím,že tady nebude problém si pokecat,jsou tu fajn maminky :slight_smile:
Odkud jste se přistěhovali?
25. čer 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tereza21 Ahojky, taky tě vítám...Teda v jedenáct večer na koníkovi :wink: To já jsem při těch našich ďáblících v tu dobu úplně mrtvá...asi nic nevydržím :grinning: :grinning:
Dneska je tady v koupelkách na koupališti turnaj v plážovém fotbale. Luba jde hrát (Páji i s Lubou a Pavlem Balášovými) tak se tam asi půjdeme mrknout, pokud teda nebude pršet. No a zítra taky, takže máme o program postaráno.

Jo a už mám navrhnutý ten pokojíček pro děti...za chvíli nám ho začne stolář vyrábět...už se nemůžu dočkat.
Pěkný víkend všem
25. čer 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 Ahoj Zuzi,taky jsem v 11 už mrtvá :grinning: Poslední dobou už i dřív :slight_smile:
Tak to jim vyšlo celkem fajn počasí...to jsem netušila,že existuje i plážový fotbal...no,mám teda rezervy :grinning: Tak ať vyhrají a pokud ne,ať si to aspoň užijí :slight_smile:
To je super,máš nějaký obrázek toho pokojíčku?Navrhovala jsi ho sama nebo jsi někde čerpala nápady?
My dneska jedeme hned po obědě do Syrek,manželova babička s dědečkem slaví 80 a dělají to fakt ve velkým,jedou s nama i naši,tak se aspoň budu mít s kým bavit,protože všechny ty tetičky a dalších 60 lidí neznám :grinning:
Taky přeji všem pěkný víkend :slight_smile:
@pajinka29 Pavli,vy se mějte taky pěkně a užijte si ten týden :slight_smile:
25. čer 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn Hani, jaksi se to počasí začíná kazit...teď šel Luba s Ondrou projet trochu odrážedlo, ale hned se vraceli, že prší. Tak nevím jak bude odpoledne. Je to škoda, kdyby svítilo sluníčko tak by to bylo samože lepší...ale co naděláme.
Obrázek mám, hodím ho sem...Čerpala jsem z netu a z MK (našla jsem pár obrázků a tak nějak si to přizpůsobila našemu rozměru pokojíčku). Tento je nejvíc podobný, i ty barvy budou..oranžová se zelenou. Jen to bude zrcadlově obrácené a trochu jiná skříň.
Teda takovou super oslavu budete mít? To bude určitě parádní....také bych si dala nějakou oslavičku líbit. Tak se dobře bavte.

Pavli, také přeji pěknou dovolenou...
25. čer 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakade Ahoj, plave se v lázních našla jsem to na netu. Je to spíš cvičení ve vodě, ale super. Chodí tam jen pár lidí, takže je to moc fajn:slight_smile: a hlavně člověka z toho nic nebolí:slight_smile:
25. čer 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem si neuvědomila, že jsem sem nedala tu fotku pokoje :grinning:
25. čer 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@tynka1 Díky moc. Vím, že teď budou v červenci Lázně zavřené, ale pak se určitě poptám :slight_smile:
25. čer 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tereza21 my se známe si chodila do lutína na zakladku, že? si tě trochu pamatuju :slight_smile:
25. čer 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mala chodí spát kolem 21hodiny a já taky kolem 23hodiny chodím spát :slight_smile: ale většinou už v tu dobu nejsem na netu
25. čer 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj není tu někdo přímo z PV? courám s kočárkem pořád sama- nebo s pejskem a už mě to nebo:(
25. čer 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn bydleli jsme v celechovicich takze je to kousek,jj vsimla jsem si maminky jsou tu uplne super nektere uplne obdivuji :slight_smile: a ty jsi s prostejova nebo odkud?
25. čer 2011 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice20 no abych pravdu rekla tak si moc nepamatuju a na fotce te moc nepoznavam a mi chodili spolu do tridy?
25. čer 2011 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 ahoj no nekdy jsem taky uplne vyrizena ale mam zlaticko usne mi max o pul 8 a spinka mi az do 8 nekdy do 9 do rana a to se ani neprobouzi tak snad ji to vydrzi.Jinak ten pokojicek vypada moc dobre :wink:
25. čer 2011 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tereza21 Jéé, z Čelechovic bydlel spolužák ze střední...Jarek Dostál, ještě má mladšího bráchu, ale teď si nemůžu vzpomenout jak se jmenuje.
Tak to ti teda malá krásně spinká. To u nás nehrozí...ještě jsem se nevyspala celou noc, ani s Ondrou a to jsou mu dva roky. Pořád se budí...
Díky za pochvalu pokojíčku, jsem zvědavá jak to bude vypadat v reálu.

@tynka1 Ahoj, tady je hromada maminek přímo z Prostějova....já :grinning:, Hannn, Pajinka, Blazenka...
26. čer 2011 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tereza21 no jo ale nechodilas tam moc dlouho myslím 3. 4. 5. třida ale je to jedno

jinak my s malou budem jezdit do Prostějova do aqvaparku a na bazén do vrahovic pac v Olomouci je bazén je od 3let a aqvapark je tam drahej celkem :slight_smile:
26. čer 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 Zuzi,doufám,že se vám počasí potom umoudřilo,když jsme vyjížděli do Brna,svítilo krásně sluníčko,i v Brně pak,sem tam jen zalezlo a zafoukalo,ale bylo na tílko...jak bylo tady ale netuším,za to dneska je teda škaredě už od rána :confounded:
Pokojíček je super,kombinace oranžovo-zelené se mi taky moc líbí :slight_smile:
@tereza21 Tak to jste neměli od PV zase tak daleko...já mám z Čelechovic "strejdu"-není to pravý strejda,ale moc dobrej kamarád našich,tak mu říkáme strejda už odmalička :slight_smile:
A co vás přivedlo z Čelechovic do PV?
Jj,já jsem přímo z PV :slight_smile:
A malou máš teda zlatou,to náš malej je odmalička nespavec,v šestinedělí spal dokonce míň než teď :grinning: Celou noc sice vydrží od konce 6nedělí,ale usne až tak v 9 večer a probouzí se kolem 7:30 už... :slight_smile:
26. čer 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn to máme stejne mala chodí spát tké kolem 21hodiny a vstava většinou kolem 7:30 ale dnes mi spala vyjimečně až do 9:30h ale spí taky celou noc a přes den spí po obědě tak 2hodky :wink:
26. čer 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice20 Tééééda,my dneska jen do 8 teda,i když usnuli jsme už ve 20:00,po cestě z oslavy,z auta jsme ho jen přenesli a spal dál...Po obědě si taky dáváme taky ty dvě hoďky,když náhodou víc,tak ho budím,aby spal večer...
26. čer 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé to je super:slight_smile: tak až budete chtít někdy na procházku ráda se přidám:slight_smile:
26. čer 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn to když jedem od známych a já ju přenaším večer ze sedačky do postylky a ona spi tak ju přenesu a nevzbudi se já ju nechávám aby nespala dyl jak do 16h aby pak zas usnula okolo té 21hodiny :wink: ale většinou chodi spat kolem 13hodky a spí tak do 15hodin
26. čer 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. čer 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 Je ja mam strejdu Jirku dostala ale to asi nebude nic do rodiny nebo zadny jardu neznam :sweat_smile:
26. čer 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice20 no od 2. do 6.jsem tam myslim chodila a mi chodili spolu do tridy?ja si totiz vubec nevzpominam :sweat_smile: mi se taky chystame na nejaky bazen ale zatim neni pocasi a taky cas ted mame naplanovy dovoleny na cely leto ae snad si najdem cas na ten bazen i v prostejove
26. čer 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn myslim ze mesto je lepsi je vsechno blizko a nemusim nikam dojizdet ikdyz celechovice a prostejov neni moc velkej rozdil :slight_smile: no jsem zvedava jestli ji to vydrzi zatim spinka krasne pres den mi spi jen jednou po obede a pak jde spat kolem te 8.snad ji to tak i zustane uz si na to zacinam zvykat :slight_smile:
26. čer 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tereza21 řiká ti něco Jana Chrbjátová??
no jestli nebude počasí tak je to blbé ale s malou pojedem na bazén na chatu :slight_smile:
26. čer 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, počasí bylo celkem ok...na sluníčku bylo parádně, ale pak ve stínu docela kosa. Dneska hráli ještě jeden zápas, ale už bylo podstatně hůře. Luba pak donesla domů jakýsi krámy, teda výhru :grinning:...malý gumový kopačák, sponky do vlasů, nějaký dres, šálu Gambinus...no prostě samý užitečný věci :grinning:

Jinak koupák tady v Koupelkách je pro děti super...chodila jsem tam i v loni s bříškem. Ale tuším, že letos už to bude náročnější, se dvěma dětma... :sweat_smile:
Tento týden prý mají být tropy tak to možná prubneme brzy...to mi připomíná, že si musím koupit plavky.

Koukám na Zemřít mladý, tak dokoukám a půjdu do pelechu. Týnka dneska usnula o půl sedmé a Ondra v sedm tak jsem zvědavá do kdy budou spinkat...dobrou holky
26. čer 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo už vím já tě nemohla poznat na té fotce a ty už maš mimčo?teda už je to velká holka :wink:
26. čer 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tereza21 jj mám tak už bude mít 15měsíců za 4dny :wink: no ty ses skoro vubec nezměnila sem tě hned poznala
26. čer 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek