• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@tereza21 jj mám tak už bude mít 15měsíců za 4dny :wink:
26. čer 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice20 jn ja se vubec nemenim sem tam zmenim uces ale to je asi tak vsechno :grinning:
26. čer 2011 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj o mě zas říka hodně lidi že sem se změnila i za ten rok co mam malou :slight_smile:
26. čer 2011 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice20 Jj,taky to tak máme...i když zrovna včera jsme chrněli do 15:30 a to jsem ho šla vzbudit,vždycky s manžou spí hrozně dlouho :slight_smile:
@tereza21 Taky jsem spíš pro město,já nemám ani auto ani řidičák,takže mi to tu vyhovuje...všude se dá v podstatě s kočárkem dojít pěšo :slight_smile: A máte tu byt nebo domeček?
To zvykání na dobré věci jde hodně rychle,že? :slight_smile: Ale malé to určitě vydrží,ve svém okolí tak nějak všeobecně pozoruju,že holčičky spí lépe než ti lumpové kluci :grinning:
@zuzik28 No vidíte,jak se máte...nakonec z toho budou mít něco i děti-balon a sponky pro ně jak dělaný :grinning:
Taky se do koupelek chystáme,máme to kousínek...ale loni jsme díky atop.ekzému nikde nebyli,tak jsem zvědavá teda :grinning: Akorát se bojím teď,kamarádka říkala,že voda ledová....ale byla tam tak ty 3 týdny +/- z5,kdy byly ty horka... :unamused:
A s plavkama jsme na tom stejně,co jsem se tak předběžně dívala,tak nikde naše velikost nebo se mi nelíbily...teď mají mít od čt nějaký v Lidlu,tak to asi omrknu :slight_smile:
A s tím spinkáním,máš fakt zlatý děti :slight_smile:
27. čer 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tereza21 Ahojky, nebyli jste dneska odpoledne na chvíli na hřišti v parku u hvězdárny? Mám takový pocit, že jsem vás tam s manželem a malou viděla. Teda podle fotek se mi zdálo, že by jsi to mohla být ty...taková hrozně hubená holčina :grinning:
27. čer 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 ahoj jo byli jsme to mi akorad jsem se moc nedivala ale ty jsi tam byla jeste s jednou maminkou na lavicce?no hubena se snazim pribrat ale vubec mi to nejde :unamused:
27. čer 2011 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn mame bytecek na nerudove,ja ridicak taky nemam je to pro me taky lepsi prostejove neni tak velky takze se to da vsechno projit pesky.No zrovna vcera mi trochu v noci zlobila asi ji leze dalsi zoubek tak snad rychle vyleze at mame klid...
27. čer 2011 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn mě včera mala spala ráno do pul8 pak v 9h usnula na hodku znova a pak ve 14h usnula znova do 16h ato sem ju v ty 4 musela budit tak nevím co to měla za spací den no dnes dem tady v lutíně do rodinnyho centra klásek :wink:
28. čer 2011 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tereza21 Joo, byla jsem tam ještě s kamarádkou. No tak to bych si taky přála....s tou váhou...teda né tak moc, stačilo by mi trošku :slight_smile:
28. čer 2011 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky , mám na Vás takový dotaz . Zvažujeme koupi domku v PV a chtěla jsem se Vás zeptat, jak to tam vypadá s prací. O mě nejde, budu na MD , ale spíš jde o manžela. Kdyby jsme domek koupili, ráda bych se seznámila pak s nějakou maminkou, která bude mít taky malého prcka a ukázala by mi okolí a se vším poradila ( výběr dětského doktora atd. ) :wink: Díky za info
28. čer 2011 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tereza21 Tak to je fajn tak v centru,to máte v podstatě všude kousek :slight_smile: Taky nám leze zoubek,asi poslední nebo předposlední stolička a malej je teda pěkně nervní,včera už jsem pěnila :grinning:
@janice20 Tyyy jo,tak to malej mi takhle spal naposled asi tak v 10M,pak konec :grinning: Ale je to fajn mít spavý dítko,toho našeho lumpa musíme unavit,jinak nespí :unamused:
@hradilenka Ahojky,s prací....no myslím,že žádná sláva to tu není,i když my se stěhovali z Brna a manžel tu práci našel hned,záleží asi na profesi nebo odvětví...
A jinak,jestli domek koupíte,klidně jsme ti k dispozici myslím,jsou tu fajn maminky...
A vy prcka terpve čekáte a odkud se chcete stěhovat? :slight_smile:
28. čer 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo chodíme smalou každej den na hřiště tak se celkem unaví :wink:
29. čer 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tata ted děla v prostějově v té slevarně anah myslím a tam ted třeba brali ale fakt dost zaleží na profesech
29. čer 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se dnes nechce nic dělat ale budu muset začít uklízet dokud je malá hodná jinak zítra jedem s malou do olmika do mateřského centra jungle :slight_smile:
30. čer 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, zdravím vás po návratu z dovči Bylo to parádní, počasí vyšlo luxusně, pařilo sluníčko, jen v neděli nám trochu mžilo, ale i tak se dalo jít v pohodě ven. Byli jsme na Sněžce, na černé hoře, v Adršpachu, ve S´pindlu, Harrachově...no prostě každej den něco Ale že bych byla odpočatá, to teda ne. Prostě jsme magoři :slight_smile:místo toho, abysme na dovči odpočívali, tak jsme pořád něco dělali a ted jsme pěkně ušlapaní...ale my to prostě neumíme jinak, takže se ted ty sváteční dny budem dávat do kupy:slight_smile:
3. črc 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 Zuzi, ten pokojík vypadá parádně!!!!
@tereza21
@hradilenka holky, vítám vás:slight_smile:
3. črc 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Ahoj děkuji za přivítání :slight_smile:
3. črc 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jinak s tou prací, je to jak psaly holky...záleží na profesi-třeba já ani můj manžel jsme tady práci nenašli, ale v Olomouci jo a dojíždět se to dá s klidem...navíc, pořád lepší Prostějov, než dojíždět z nějaké vesnice ještě někam dál...
3. črc 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Díky za info , uvidíme ještě jak to všechno dopadne. :slight_smile:
3. črc 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka však jasně...ono stejně asi bude záležet na tom, jestli vám něco padne do oka, ne? Ono zase takových pěkných domečků není nazbyt. Nebo se pletu?
3. črc 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 jj něco slušnýho sehnat je docela problém ... a když něco kupuješ z 2 ruky, tak je vždycky něco co Ti tam vadí a co by si udělala jinak. My už něco máme vyhlídnutýho, jen musím ještě v bance zjistit, kolik nám dají a jestli nám to vyjde.
3. črc 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to je pravda, prostě jak si to člověk nestaví sám, tak je vždycky něco, co by udělal jinak. ALe je super, že jste našli něco pěkného, tak ještě, aby vám to vyšlo s financema
3. črc 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 :grinning: nooo .... taky jsem na to zvědavá .... důležité je překonat ten start aby dali .... pak už by to mělo být celkem v poho ... prodáme byt a za rok tam vložíme peníze, tak by se nám hypo ponížila o tu částku co by jsme dostali za byt. Tedy doufám, že ho do roka prodáme, dneska se vše špatně prodává ... lidi smrdí korunou :grinning:
3. črc 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono my sme třeba z lutína a do olomouce nám jezdí autobus každou hodinu a do prostějova jedou 3autobusy za den tak jeto blbé mama jedila do pv do práce a musela vstávat ve 4h ráno a o pul5 jí jel autobus a v pv čekala od čtvrt na 6 než mohla jít do práce :wink:
3. črc 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak dnes mě luxusně naštvala teta která má 3 rozežrané děti 2 kluky ve věku 9 a 6let a 2letou holčičku a taky bydlí tak jak mi v Lutíně a pomlouvají mě tu že mám prý rozmazlené dítě které vubec nic neumí přitom ta jejich malá má 2roky nosí plenky i přes den sama neumí jíst jídlo na písku neumí dělat bábovky neřekne skoro žádny slovo-totiž nemluví skoro vubec a ještě bere jiným dětem hračky a svoje nikomu nepujčí navíc my bydlíme i s mojima prarodičama a tak tu jsou všechny 3děcka skoro každej den a o vykendech nebo o prázdninách tu dokonce spijou přes noc a malá když spi odpoledne tak oni dělaj naschváli řvou dupou no prostě dělaj kravál aby se mala nevyspala při tom u nich dom je klid aby se jejich mala vyspala a budí mě malou a teta má z toho ještě radost a já jím nesmím nic říct protože pak teta brečí že jí nadávám že má nevychovany dětska jak kdybych za to mohla že je neumí vychovat :cry:
4. črc 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
a přitom moje mala už nějakou dobu běhá uplně sama a nějaké to slovo umí takže opožděna neni a když je mezi dětma tak jim ještě pujčuje hračky a nebere jim je nebo když jí řeknu že se to neděla tak většinou poslechne navíc ten nejstarší 9ti letej si furt strká do pusy triko až mu babička dala dudlík pro mimina aby neměl mokré triko mám ho ještě na fotce s dudlíkem já nepochopím jak tetě to nevadí že má takové děti já už začínám byt na ně alergická jen když na ně zvýším hlas že se to nedělá tak už hned žalujou co sem si to dovolila navíc chodí do kostela a ty její děti tam misto aby seděli tak tam litáj po kostele a rodiče sedí dál a nevadí jim to toto vím od známych mi řekli co tam dělaj to nechápu fakt než takovy příbuzny tak radši žádny
4. črc 2011 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc vás po dovolené zdravím. Parádně jsme si to užili. A hlavně celý týden rodinka pohromadě, no paráda :slight_smile: Takových dnů víc. A ještě jsem dneska objevila krásné překvapení, Julince vykoukl první zoubek, měla jsem radost jak malé dítě :grinning:
5. črc 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkabl gratuluju k prvnímu zoubku :slight_smile:
6. črc 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj nevíte jestli je v Prostějově krytý bazén?? :wink:
7. črc 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkabl a kdepak jste byli na dovči? Gratulace k prvnímu zoubku. my jsme u štěpky první zoubek objevili v den jeho svátku- a měl cca 8měsíců. A pak to šlo už jako po másle.
@janice20 No, jsou tady městské lázně, kde je krytý bazén a myslím, že i celkem hezké prostředí, šatny atd..ale netuším, jestli je přes prázdniny otevřený, často tam dělají přes léto nějaké opravy a desinfekce atd...zkus si to najít na netu...
7. črc 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek