• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@janice20
@pajinka29 Děkuji holky. :slight_smile: To máš pravdu, protože ten druhý už je také vidět ale ještě se neprořezal. Na dovči jsme byli v samém srdci Šumavy - na Modravě. Bylo to opravdu super. Vyšlo nám počasí, jezdili jsme na kolách, maličká ve vozíku spokojená jak želva. Pak byla i pěší turistika a koupačka. Na střídačku, aby zadečky nebolely :grinning: Takže se těším, jestli nám v září vyjde Chorvatsko, ale to se uvidí, hlavně finančně :slight_smile:
7. črc 2011 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 přes leto to nehledám to budem jezdít na venkovní bazény spíš na zimu hledám pač ten v Olomouci ten krytej je od 3let ale zkusím se kuknout :slight_smile:
7. črc 2011 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@blazenkabl jooo, tam jsem byla hodně dávno a moc se mi tam líbilo, šumava je krásná a myslím, že právě kolem MOdravy je to takové nejhezčí a super právě pro cyklisty.
@janice20 No, tak to nevím, jestli do toho bazénu můžou dřív než ve třech..zkus to pohledat
8. črc 2011 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 no v tom olomouckým je to napsany až od 3let ale v tom prostějovským tam není psany od kolika let se tam smí je tam jen napsany že děti do 6ti let tam mužou zadara, :unamused: tak nevím ale asi počkáme do 3let stejnak v lete když pujdem na bazen tak to bude stačí a v zimě zas jj mužu vzít do mateřskýho centra i když tam chodíme i přes leto :wink:
8. črc 2011 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka Ahoj, s prací je to opravdupodle toho co dělá. My s manželem oba dělali v Pv a jde to já chvíli dojížděla i do Olomouci , ale pořád pod jednou firmou:slight_smile: Jinak pokud budeš chtít prohlídku Pv taky nemám problém:slight_smile: měj se krásně a ať Vám to tady vyjde a můžu se zeptat nad kterou částí Pv uvažujete? tady je teď domů na prodej dost:slight_smile:
9. črc 2011 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj tak jsme byli s malou ve vrahovicívch na bazéne a mala měla z té vody radost aa byla i ve velkém bazéně ale měla sem jí tam na rukách protože když sem jí chtěla dat do naf.kruhu tak spustila strašnej kraval tak sem jí tam měla na rukách v té vodě :wink:
10. črc 2011 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda holky, vy asi všechny prázdninujete, že tady nikdo není:slight_smile: My už máme dovolenou za sebou a stavění před sebou, ale máme z toho radost, jde to stavitelům od ruky. žijeme ted hlavně stavbou, ale občas se čas na nějaký výlet taky najde. Na koupališti jsme ještě nebyli, ale malej se aspon čabral v bazénku na zahradě u babičky a byl nadšený. ALe na koupák se taky chystáme
19. črc 2011 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Pavli,asi jsou všichni na dovči nebo lítají někde po venku,když je tak hezky...my ostatně taky,ale prázdninovat v pravém slova smyslu budeme od pátku-Mara bude mít 2 týdny dovču,tak snad proběhnou nějaké výlety aspoň :slight_smile: Teď v pátek si bere malýho mamka a uděláme si večer pro sebe a pak chceme na jeden den ještě do Laa oslavit výročí svatby,jinak budeme podnikat všechno s prckem :slight_smile:
Někdy bysme mohly na koupák i třeba spolu,my ještě taky nebyli :unamused:
19. črc 2011 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannn ty jo, tak to budete mít parádu, pěkně sami a do termálů....taky bych si dala říct..to bysme teda mohly:slight_smile: Však se domluvíme a třeba už to vymyslíme v ten pátek
19. črc 2011 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
my už smalou byli na koupáku 2x a jezdíme do prostějova do vrhovic pac je to tam levné a aj pro děti ty bazénky jinak malou beru spíš aj do toho velkého bazénu :wink: jinak je pravda že sme taky skoro pořád venku smalou když teda neprší
19. črc 2011 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Právě jsme ve stádiu vybírání kuchyně. Pro všechny, co si tím taky nedávno prošly, nebo tím procházejí, mám dotaz. Jaké značky kuchyňských spotřebičů jste volily? Jaké s nimi máte zkušenosti (At už dobré, nebo špatné)? A jakou značku pojezdů máte? Díky:slight_smile:
22. črc 2011 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 My volili kuchyň z Ikei a velká spokojenost :slight_smile: Jinaj spotřebiče Baumatic, velká spokojeńost, až na varnou desku, máme plynovou, černé sklo a je to děs běs vyčistit. Už bych nebrala ani zadarmo :grinning:
25. črc 2011 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@blazenkabl Děkuju za tipa:slight_smile: my budem mít naštěstí indukční desku, takže nějaké čistění se mě vyhne. Ale stejně mám z toho nerezu strach:frowning2: když on ale vypadá tak hezky
25. črc 2011 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 My máme spotřebiče MORA už tři roky a musím říct, že zatím žádné problémy, žádná chybička...nic. Pojezdy teda netuším jaké máme. Ty nám tam montoval stolář co nám dělal kuchyň.
Pavli, indukční deska se nemusí čistit? :slight_smile:

@blazenkabl My máme také plynovou desku, 4 hořáky na černém skle...to bude asi taková jako vy a je pravda, že se udržuje hodně špatně.
25. črc 2011 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzik28 jj, přesně :grinning: :grinning: Ale když se nerožne světlo na digestoři, vypadá čistě :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2011 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@blazenkabl Jéééééé, přesně jako u nás :grinning: :grinning:
25. črc 2011 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzik28 Zuziku, ještě, že jsme tak inteligentní a na všechny fígly přijdem :grinning: :grinning:
25. črc 2011 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzik28 jasně, že musí...ale myslím, že když to není zapaplané umaštěné od plynu-tak to mám totiž ted doma, tak se to líp udržuje a navíc je to rovná plocha a nejsou tam hořáky..ale je mi jasné,ž e se čištění nevyhnu a už ted mi ze všech nerezových částí v naší kuchyni naskakují osypky:frowning2: ale co se nadělá..holt taky nebudem svítit:slight_smile:a jak se jinak máte?
26. črc 2011 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Už jsem se lekla, že si myslíš, že to bude bezúdržbové :grinning:
U nás parádička...Kiki už má dva zuby, další na cestě, krásně leze, už si i sama sedne a zvládne takový ten vysoký klek (že se chytne nějaké skříňky a klečí jen na nožkách)...jsem úplně paf...Ondra byl takový lenivec :slight_smile: Dneska jdeme do poradny, takže budou i míry...
Ondra je pořád takový "živý"...nevím jak mám lépe říct, že hrozně zlobí, pořád lítá a neposlouchá :sweat_smile: Noo, prostě, občas má své mouchy...ale to snad každé dítě. Včera mi třeba vyházel úplně celou skříň v ložnici...všechny krásné komínky...já myslela, že ho zastřelím.
Jinak příští týden budeme mít hotový ten pokojíček tak se nemůžu dočkat jak to bude vypadat.

Vám už se domeček staví že?
26. črc 2011 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzik28 tak jak popisuješ Ondru, tka je to jako bys psala o Štěpánkovi. A jak se umí vztekat, prostě období vzdoru v plné parádě:frowning2: Na to snad ani popis živý nestačí:frowning2:
Teda Kristý je tak šikovná..to snad ani není možné. Prostě ty holčičky jsou uplně někde jinde:frowning2:A vy ji máte i tak extrémně šikovnou. A dá se to zvládat někdy i s úsměvem, takové živé děti? Je mi jasné, že Kiki už musí taky kramařit, když si umí kleknout atd...
Ano, stavíme, jen to počasí by mohlo být lepší, at se to zbytečně nezdržuje. ALe i tak to fičí zatím, jak má:slight_smile:
26. črc 2011 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky zdravím po hodně dlouhé době. A obracím se na vás s prozbou o radu. Jedeme na dovču do Itálie a já řeším Problém jestli koupit prckovi autosedačku nebo nechat ještě ve vajíčku.
když pojedeme bude mít 11 a půl měsíce a má 7,8 kg takže limit 9 kg nesplňujeme a hlavička nám taky z vajíčka moc nepřečuhuje ale poslední dobou mi připadá že v tom protisměru ve vajíčku nerad jezdí a vsteká se že nevidí. Cestu tam pojedem v noci tak to by spal ve vajcu ale cesta zpět bude přes den tak to nevím jestli by vydržel - lépe řečeno my.
znáte kdyžtak nejakou dobrou autosedačku tak asi kolem tech 2000,-
Předem dík za radu :slight_smile:
5. srp 2011 ve 14:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
@imila ahojík. Jsem ráda, že jsi se ozvala. No, my to měli se sedačkou tak, že jakmile štěpka seděl pořádně sám a uměl se i sám posadit, tak jsme ho dali do té normální sedačky a musím říct, že v ní vydržel líp, než ve vajíčku. Ale stejně pořád platí, že když jedem dlouho, tak se pak začně nudit a je uplně jedno, jestli dobře vidí nebo ne. Ale myslím,ž e jsou tyto sedačky na dlouhou cestu pro děti pohodlnější a dají se polohovat do polosedu-pololehu, takže se v nich i dobře spí. Takže za mně, koupit. Já mám levnou sedačku-nejzdíme zase tak často a je to značka Coneco a jsme s ní nadmíru spokojeni. Takové velké polstrované křeslo, polohovací:slight_smile: a vejde se to tvé cenové kategorie
5. srp 2011 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Ahoj páji, jj posadit se sám už umí asi 2 měsíce takže by to šlo a určitě máš pravdu s tim že po delší cestě se začnou nudit i kdyby seděli na trůně :wink: Tak asi do té atosedačky pujdem protože u nás v autě muže sedět jen v zadu uprostředka-kvuli aerbegum a ještě mame kombika takže celou cestu chudáček čučí do stropu a k tomu ještě jet do protisměru - ro bych řvala taky :grinning: Mám strach aby mi v té autosedačce mohl POHODLNĚ spat ale to sou asi polohovatelny všechny nebo aspoň většina - pokud se nepletu...
5. srp 2011 ve 14:47  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
@imila já myslím, že snad všechny..každopádně ta značka, co máme my a co jsem ti psala má tři polohy. nejde to samozřejmě uplně do lehu, ale myslím, že to stačí..prostě takový pololeh, nikdy mu hlava nepadá
5. srp 2011 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Ok Páji, díky za radu a určitě si ji dám jako jednu z možností :slight_smile:
5. srp 2011 v 15:03  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj dlouho sem tu nebyla, ale stihla sem vas dočíst trochu já ted prodávám autosedačku-vajíčko značky Baby-dreams a od 1roku mala jezdi už ve vetší sedačce kterou sem koupila od kámošky a koupila jí taky někde za levno ale přímo v obchodě že nebyla nová a taky nám nejde uplně do lehu ale je z těch levných sedaček a je polohovatelná ale nám to stačí pač my moc nejezdíme a když už tak většinou autobusem :wink: jinak když mala byla v tom vajíčku tak k tomu roku tak už v tom nechtěla sedět
6. srp 2011 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj mamky prostějovačky,potřebovala bych prosím vás poradit s výběrem školky.Čeká nás to příští rok v září .Máte nějaké zkušenosti či tip na dobrou školku ?díky
14. srp 2011 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@dewnat Ahojík, osobní zkušenost, kromě té mé z dětství, ještě nemám, nás čeká školka, snad, taky v září. Slyšela jsem od maminek ve svém okolí celkem chválu na Mozartovu a tu malou, školku, která je na stejné ulici, ale je v rodinném domku-a taky spadá pod MOzartovu. Já osobně se ale bojím, že to moc o výběru nebude, ale budu vůbec ráda, že ho někam vemou, když jsem ve svém okolí slyšela, kolik dětí bylo jen z kapacitních důvodů odmítnuto:frowning2:
15. srp 2011 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Ahoj děkuji.No já mám z toho taky strach,hlavně aby nás někam vzaly!Na Dvořákové ul. rušili MC a místotoho budou otvírat novou třídu..tam by jsme to měly nejblíž.Tak uvidíme...
16. srp 2011 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 dívala jsem se na album,pěkné fotečky,malej je správnej.Koukám,že jste se taky byli fotit ve Fotoexpresu:slight_smile:...fotky v košíku máme taky:slight_smile:
16. srp 2011 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek