• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@dewnat Jj, bylo to tam:slight_smile: chtěla jsem takovou rychlovku, protože štěpka je hned se vším hotový:slight_smile:Naštěstí se jich pár povedlo. Tak to bydlíme celkem kousek od sebe:slight_smile: Dvořákovu bych neměla nejblíž, spíš tu Mozartovu, ale i tak:slight_smile:
16. srp 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 jo? a jak si užíváte "léto" ? nás čeká zachvilku dovča,jedeme do Chorvatska.Prp malou to bude premiera,tak jsem zvědavá...
17. srp 2011 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dewnat Na dovči jsme byli v Krkonoších už v červnu, takže nám vyšlo počasí parádně a ted už se jen poflakujeme na okolních hřištích, nebo na odrážedle nebo tříkolce jedem do parku. Víkendy trávíme většinou u babiček-jedna je v Kyjově a jedna u Bystřice pod Hostýnem, mají zahrady, vinohrad atd..tak se tam štěpka vyblbne.A jak vy? Kromě dovolené. Závidím moře, taky bych jela, ale když stavíme, tak nechcem jet na dlouho pryč od stavby...možná v září dáme nějaký eurovíkend, ale to bez štěpánka, snad
17. srp 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 už se těším...to je jasný,když stavíte...to je spousta práce....taky nás to čeká ale až se vrátím do práce.No my volný čas travíme tak nějak podobně:slight_smile: Dopoledne oběhneme barák:slight_smile: za barákem máme skluzavku a kolotoč a odpoledne vyrážíme někam ven ..do města,do parku na hřiště,na ÚJEZD DO fIT klubu na zahrádku.O Víkendu se válíme:slight_smile:...když je škaredě,jezdíme k babi a dědovi na chatu do Troubek nebo se vypravíme na výlet..většinou někam do ZOO.Tak jsem se těšila na léto a tohle stojí za prd:frowning2:
Víkend a jen sami dva..to zní dobře....ale nevím jestli já bych to bez malé vydržela...ale potřebovala bych to:slight_smile:
17. srp 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dewnat taky se teda chystáte stavět, jo? Dnes dopoledne jsme byli zrovna v parku. štěpánek už bravurně zvládá first bike, tak se s ním všude dostanu a jelikož jede rychle, tak nezbývá nic jiného, než za ním lítat...takže poklidné procházky jsou fuč. Ale aspon už nemusím nikam brát kočár, vím, že ted už všude dojede. NO, my právě se snažíme být venku co nejvíce, protože když jsme doma, ta se štěpka dost nudí. Neumí si ještě sám moc pohrát, u všeho chce asistenci, tak je to venku o dost jednodušší. No, my měli hlídání štěpky na 4dny už minulý rok-to jsme sami vyrazili do Českého švýcarska. A musím říct, že nám to prospělo-všem. Naši byli ze štěpky nadšení, on z nich a my měli čas být zase chvíli sami jako partneři, měli jsme čas si popovídat, užít si den bez ohledu na režim prcka atd...a aspon jsme se na něho potom těšili:slight_smile:
17. srp 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 chystáme ale až tak příští rok nebo ten další...uvidíme.Teď bydlíme v bytě 2+1 ,takže časem budeme větší potřebovat.To jezdí na takovém tom kole bez šlapek že?Malá zatím jezdí pořád na odrážedle ale je teda taky rychlá.U nás snad poklidné procházky nikdy nebyly:slight_smile: ona snad ani chodit pomalu neumí...pořád běhá :grinning:
Naštěstí naši jedou na dovču s námi ,takže budeme mít s manžílkem čas taky jen na sebe :slight_smile:
18. srp 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dewnat juj, tak to budete mít dobré, když nejedete sami, to vám pomůžou a nějaký čásek na sebe mít budete. Jj, štěpka taky pomalu od roka běhá, chodit začal hodně brzy a tak jsem na něho pořád musela hulákat, stuj, počkej, nechod tam:slight_smile: potom šlapal na tříkolce a to bylo fajn, protože než někam ujede, tak to trvá, když to má tak malá kolečka, ale ted s tím odrážedlem (ano, to kolo bez těch šlapek) to zase je hodně rychlé.
To je jasné, že v takovém malém bytě by to časem asi prostorově neodpovídalo. A máte pozemek, nebo víte, kde chcete stavět?
18. srp 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já jsem tady nebyla ani nepamatuju.
Ani nevím kde začít, když je toho tolik :sweat_smile: U nás je pořád veselo, teď obzvlášť, protože Kristý si už sama stoupne, takže se pořád o něco zvedá a padá na zem :slight_smile: Ondra jí teda občas řádně pomůže :grinning: Jinak leze jak drak a sama si i sedne. Ondra je pořád raubíř, krásně už se rozmluvil, takže mám o humorné chvilky postaráno...ty jeho rozumy, to je sranda :grinning:
My jsme ještě na dovolené nebyli, chystáme se prvních 14 dní v září do Chorvatska. Tak jsem zvědavá jak to děti zvládnou. Ale snad to bude v pohodě.

Páji, na tom kole-odrážedle už Ondra drandí taky hrozně, člověk mu nestačí a ještě když mám kočárek....no škoda mluvit :grinning:
Pěkný den holky, počasí se nám umoudřilo...
18. srp 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 jojo,pozemek máme,taťka mi daroval dům po jeho rodičích..ten ale chceme sbourat a postavit nový podle sebe.Akorát je blbý,že je to řadovka,tak moc nemůžeme vymýšlet :wink:
Tak dneska na večer vyjíždíme,ozvu se po dovči...měli bychon se vrátit 30.8.
mějte se fajn,zatím pa pa
19. srp 2011 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 pak dám vědět jak jsme to zvládli s malou my...jedeme taky do chorvatska...
Konečně si připadnu,že je léto...mohlo by to vydržet i v září :sunglasses:
19. srp 2011 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dewnat Jůůů, tak si to moc užijte a přivezte to horko i sem k nám do CR, kdyby se náhodou počasí zase pokazilo.
JInak s tím domkem to je paráda...je pravda, že s řadovkou moc nevymyslíš, ale stejně je to super.
19. srp 2011 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 Jj, taky si ještě matně vzpomínám na to období, kdy se štěpka u všeho stavěl a já trnula hrůzou,aby na sebe něco nesvrhl..Kristý je šikulka. JInak se štěpka taky rozmluvil, ale že by mluvil vyloženě v rozvitých souvětích, to ne..ale už se s ním člověk domluví a je to takové milé.
Konečně to vypadá trošku na léto, tak snad to vydrží!!
19. srp 2011 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím po delší době, mám prosbu nebo spíš dotaz. Nechodily ste některá z vás na plavání do Držovic (centrum Hastrmánek)? Potřebovala bych znát názor někoho, kdo už tam chodil a ví, co a jak... :slight_smile: Diky za info.
19. srp 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. srp 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simkat ahojík, já jsem tam nechodila, ale mám pocit, že @imila , ktr. sem občas taky přispívá tam chodila, tak jí kdyžtak napiš do IP. Mám pocit, že tady o tom i někde na těchto stránkách psala a že nebyla moc spokojená.
19. srp 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj přes léto nějak nestiháme s malou ale včera sme to schytali pěkne sme byli na hřišti a bylo pěkně teplo a svítilo slunko a najednou se zatáhlo a do 10minut začalo strašně pršet jenže mala ne a ne jít domu navíc přes celej Lutín cesta dom nám trvá 15minut tak jak se zatahlo tak za 5minut sme šli dom malá v kočáře a v polovině cesty nás chytl takovej slejvák a ktomu ještě ten vítr no fuj...tak pro malou na kočár sem měla pláštěnku tak ta byla v klidu a mala nezmokla jen já oblečení uplně mokré všechno sem v tom dešti musela aj bežet no a než sme dorazili domu tak sme měli vodu i v košíku pod kočárkem ta voda tam vyloženě stála tak pul centimetru a nechapu na co mám deštník když ho mám doma ve skříni....
20. srp 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Ahojky,tak už máme po dovčí,dojeli jsme dnes ráno.Bylo tam krásně,teploučký moře...
Malá cestu tam zvládla bez problémů,spinkala a ráno koukala na dvd,takže naprostá pohoda.Jinak si celou dovču náramně užívala...pořád se cachtala ve vodě,více se jí líbilo teda u bázenu.Na pláži se zase zabavila s kamínky a bylo vidět,že je opravdu spokojená!Akorát teda při zpáteční cestě se nám 2x pozvracela :unamused:

Máte už za sebou očkování priorixem?my jsme právě dostaly pozánku na tento pátek,tak mám z toho trošku obavy.První pozvánku na priorix jsem odmítla s tím,že to chci posunout...
30. srp 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dewnat Nazdar cestovatelko. Je super, že jste si to tak užili a že malé se taky líbilo. Uplně to vidím, myslím, že Štěpka by se zabavil těmi stejnými věcmi:slight_smile: A neupekli jste se tam? Slyšela jsem, že byly v Chorvatsku extrémní horka. Malá je šikulka, že to tak zmákla s tou cestou.

To očkování-nejsem si jistá, pletou se mi názvy očkovacích látek. Proti čemu to je? Mám ale tucha, že to je proti neštovicím, příušnicím atd a to máme za sebou v obou dávkách-měli jsme to na dvakrát a vždycky to bylo bez reakce. Jen kdysi na druhou hexavakcínu měl Štěpka teploty. Ostatní očkování v pohodě.
30. srp 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 první 5-6dnů se tan vzduch nehl,pak se to zlepšilo a občas zafoukalo :slight_smile:

Tady prý bylo taky velký vedro ....tak aspoň,že se to léto nachvilku vrátilo...

jo,mám namysly spalničky atd.
Tak to je dobře,že malej neměl žádnou reakci.prý na tyhle vakciny jsou reakce časté :frowning2:

Chodíte někam cvičit nebo do MC ?
31. srp 2011 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dewnat tak na tohle opravdu neměl reakci žádnou, opravdu v pohodě, takže neboj:slight_smile:a rozhodně není ten typ, že by nereagoval na očkování, jak jsem psala už výše..
no, občas jsme chodili do Kubusu do cvičení, jinak nikam...většinou, když je hezky, jsme venku, potkáme se třeba s nějakou kamarádkou a jejím mimi...a vy?
31. srp 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
chodíme do Kubusu,teď přes prázdniny to není .Jinak budeme přes zimu chodit do MC...no ještě uvidíme :slight_smile:
31. srp 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dewnat tak to jsme se tam musely potkat i s našimi dítky. Jak se tvoje holčička jmenuje?
31. srp 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natálka....třeba jsme se tam potkaly :slight_smile:
31. srp 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, vsechny vás moc zdravím a koukám, že je tady plno nových maminek :wink: Dočíst vás nemám šanci, takže navážu tady, kde jste skončily a napíšu vám, že už jsem bez bříška, zpátky doma z porodnice :slight_smile: 16.8. se nám v 11:34 narodil chlapeček Adrien Alex :slight_smile: Samozřejmě je to to nejkrásnější miminko...jako pro každou mámu zrovna to její je :grinning: :wink: A já si ho užívám :slight_smile: Zase tak nádherně miminkovsky voní, je k pomuchlání...a tak se směju a bulím a zase se směju a bulím...jsem moc šťastná, že ty tři svoje chlapy mám :grinning: Věřte mi, nebo ne, když jsem odcházela z porodnice, bulela jsem při představě, že to třeba tentokrát bylo naposled...ty dvě čárky na testu, bříško, porod...měla jsem indukovanej, ale nádhernej, malý byl na světě na necelý čtyři hodiny a primář mě označil za porodní sprinterku...prý mám přijít brzo zase, když mi to tak jde :slight_smile: Tak uvidím, třeba zase někdy :wink: Jinak Sebík už začíná brášku brát, i když je na něm vidět, že je teď hodně citlivý, spousta věcí ho rozpláče, pořád za mnou chodí a říká mi že mě má rád a já pak zase tajně, aby to neviděl, bulím. Prostě ty svoje chlapy miluju a nic mi s nima nechybí, i kdyý to občas není jednoduchý a já bych chrupkala někdy i ve stoje :grinning: Až budu mít zase chvilinku, tak nakouknu. Zatím se mějte krásně, prý nás čeká hezký babí léto, tak se třeba potkáme někdy venku :slight_smile:
31. srp 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen AHoj Luci, předně ti obrovitánsky gratuluju k druhému chlapečkovi!!!!! Jsem moc ráda, že je vše ok a porod jste zvládli na jedničku. Vybrali jste pěkné a zajímavé jméno!! JInak bylo moc milé číst tvůj příspěvek, ten popis, jak to prožíváš/te mě uplně dostal, že bych do toho měla chut co nejdřív praštit. Tak se mějte kráásně, sžívejte se a užívejte sami sebe.
31. srp 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dewnat tak to je možné, takové jméno jsem tam určitě zaregistrovala..
31. srp 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 a jak Štepka...už chodí na nočník?my stím pořád nějak zapasíme,když nemá plenku,kalhotky nebo prostě něco a má jen holou prdelku tak naprosto v pohodě jde a sedne na nočník ale jakmile jí dám kalhotky,tak to pustí do nich:slight_smile: na dovču jsme zapoměli vzít nočník,tam jsme ji nechávali bez plíny ať se zbytečně nepaří,jenže to pouštěla,kde ji to napadlo ,někdy si teda řekla aaa a utíkala k záchodu.No a od té doby nechce na nočník ,potvůrka si na té dovči zvykla :unamused:
na jak dlouho máš mateřskou?
2. zář 2011 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dewnat jj, nočník tak nějak od roku a třičtvrtě zvládáme...jen na noc ještě dávám plínu, ale už si vůbec nepamatuju, že by někdy byla mokrá. spíš je to někdy blbé venku, když se zabere do hry, tak to se ho pořád musím ptát, jeslti nechce jít čurat a někdy ho prostě chytnout a dát vyčurat, aby se nestala nehoda. Ale jinak je v tom asi šikovnej. Ale zrovna včera se nehoda stala...prostě není to ještě stoprocentní. ALe snží se si říkat. Ale vy jste asi mladší, ne?
MAteřskou mám na tři roky, takže se to pomalu chýlí ke konci:frowning2:
2. zář 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naťka bude mít 29.9. 2 roky
já mám mateřskou taky na 3r,takže ještě rok a pak bych se chtěla vrátit do práce,tak snad to klapne,už teĎ mám z toho někdy nervy :confounded:
a co druhé mimčo?
2. zář 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 do alba jsem dala 2 fotečky :slight_smile: aby jsi věděla s kým si píšeš :grinning:
2. zář 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek