• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@dewnat nervy z mateřské, nebo návratu do práce nebo jeslti bude MŠ? NO, to jste mladší..my jsme na konci dubna...no, budeš to mít asi těžké se dostat do školkdy, když vlastně ještě v době začátku školního roku nebude mít tři roky..ale třeba se poštěstí...přece jen,když budeš mít potvrzení o návratu do práce, tak budeš mít výhodu oproti ostatním.
Mimi bychom druhé chtěli a asi brzy..ale počkáme si ještě chvilku, až bude víc postaveno. A když se nezadaří, tak na konci dubna holt do práce...mě se tam moc nechce. Vím, že chci mít dvě děti a přijde mi hloupé se do práce vracet na rok, všechno se znovu učit, jezdit na školení atd a potom zase zapadnout na mateřskou...ale když se mimi nepodaří, tak nebude zbytí. A vy druhé mimi chcete nebo vůbec ne?
2. zář 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dewnat Tak to si tě vybavuju...byla jsi tam taky nejhezčí mamina:slight_smile: A tvého manžela znám od pohledu...nebo možná i z nějaké školy...Prostě Prostějov je malý. A moc vám to spolu sluší a malá je náádherná. A kam se budeš po mateřské vracet?
2. zář 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 téda takovej kompliment :slight_smile:děkujem :slight_smile: No,my druhé mimčo plánujeme ale až tak za 2roky.Chtěla bych se vrátit do práce - mezi lidi.Pracovala jsem jako medicinský reprezentant ale je to tam takové všelijaké a myslím,že budou s návratem trochu problémy .Malá mi někdy dává dost zabrat,je tak tochu divoká ale dovede být i zlatíčko.
A co jsi dělala ty?
2. zář 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dewnat Pracuju/pracovala ve FN v Olomouci jako klin. logoped. Předtím ještě jako logoped ve speciální škole. Práce mě baví, ale na mateřské je mi fajn:slight_smile: A hlavně, ty důvody výše vypsané mě spíše vedou k tomu, abych měla druhé mimi návazně. Ale uvidíme, jak to vyjde.Jinak jasně, že mi ze štěpky taky někdy vstávají vlasy na hlavě, ale v práci to bylo někdy ještě horší:slight_smile:
2. zář 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 tak to aby jste pomalu začli se snažením o druhé mimi :slight_smile:
2. zář 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dewnat no, ono už to ani ted asi nevyjde..takže to kdyžtak překlenu neschopenkou...ale prostě chceme mít postaveno, a ne se stěhovat s malým mimi
2. zář 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Hm,to máš pravdu.A kdy se máte v pánu stěhovat do nového?
3. zář 2011 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dewnat ani mi nemluv...původně se firma zavázala na konci října, ale to už ted vidíme jako scifi:frowning2: když bude dobře, tak do konce tohoto roku. ALe spíš to vidím až na jaro..
3. zář 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dewnat Koukla jsem se s dovolením také na fotečku a zjistila, že znám tvého manžela. Chodila jsem s ním na základku na sídliště Svobody. Bydleli tady na sídlišti u nové nemocnice, že? Má/měl :frowning2: sestru, která hrozně hezky malovala.
Jinak máte krásnou holčičku...

@lusyen Moc a moc gratuluji k narození chlapečka. Krásné jméno, krásný popis. Já měla ty samé pocity. Pořád mě to přepadá a mrzí, že už možná nebude bříško, porod, mimi a vše kolem toho. Užívejte miminka, tak rychle ty děti rostou....

Holky, já vás na 14 dní opustím. Vyrážíme s rodinou do Chorvatska...jsem zvědavá jak to děti zvládnou, ale snad v pohodě. Už mám cestovní horečku jako blázen :grinning:
3. zář 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 díky :slight_smile:
Bydlel na Zrzavým.
3. zář 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 to naštve ale stejně to nejhorší máte už za sebou ne?Jéé to budete mít fajn...svůj domeček :slight_smile:
3. zář 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 užijte si dovču!!
@dewnat jj, já jsem si říkala, že ho odněkud, že školy nebo tak znám. Bydlela jsem na Slavíčka a chodila na Sídliště svobody:slight_smile:
ano, bude náš, ale ty nervy kolem toho:frowning2:

Holky, to je ale krásné počasíčko, co? Ideální na výlety atd..
4. zář 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 je krásně:slight_smile: my pojedeme asi k vodě:slight_smile:
4. zář 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dewnat a kam k vodě jezdíte? My asi půjdem do lesa. byli jsme včera se známými, potom jsme ještě opíkali špekáčky a dnes odpo chcem taky někam vypadnout. Venku to nějak pěkně voní, asi se příroda pomalu chystá na krásné babí léto.
4. zář 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 a našli jste něco?
My jsme jeli nakonec na Stražisko ale byla tam ledová voda,já jsem tam ani nevlezla.malá se čvachtala v dětským bazénku..po mě teda otužilá nebude :slight_smile:
A kam jste se nakonec vydali vy?
4. zář 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dewnat no, včera jsme byli v Krakovci a dnes jsme jeli na Loveckou chatu do Horky nad Moravou a prošli jsme se do Litovelského pomoraví. Bylo tam moc hezky, rozkvetlé louky, koně..
4. zář 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 hm,tak to jste se měli fajn.
.Co jste kupovali malému k 2.narozeninám?Nám už se to pomalu taky blíží...zatím máme v plánu tabuly na kreslení....
5. zář 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dewnat od babičky a dědy dostal to odrážecí kolo, od druhé velikánský kapsář nad postel, lego, auta...a my jsme kupovali už jen drobnosti v podobě traktůrku, nákladáku, kopačáku, knížečky.
5. zář 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík prostějovandy :slight_smile: jakpak se máte?????
8. zář 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edousek tak nějak pořád stejně:slight_smile: Prostě fajn. A co ti tví roštáci? Už asi každej utíká na jinou stranu, co?:slight_smile:
8. zář 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 no jo už máme doma veselo. Oba pěkně lozí,samo,že nejradši každý jinam :slight_smile: pěkně sedí, stojí pořád u všeho. No sranda prostě. Ale je s nima vrlká sranda. Jak se mají rádi. Pořád se na sebe smějí, no ale taky se pěkně tahají za uši:grinning:
8. zář 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edousek musí to být paráda, jak k sobě mají takový vztah a zabaví se...máme tady u nás na hřišti taky dvojčata, a jsou to prímovni kluci, krásně si spolu vyhrají..
8. zář 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj málá mi spí odpoledne od 13h a vžydcky tak hodku a pul- až 3hodky jinak tu dnes dopoledne nepršelo a po obědě začalo lit jak z konve no já bych měla jít umýt nadobí ale vubec se mi do toho nechce
19. zář 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Štěpka mi taky tak v jednu usne a spí tak hodku a půl, někdy by spal i déle, ale to ho budím, aby mi potom usnul večer. Jo, nelije jen v Lutíně:slight_smile:i tady je hnusně, tak jsem zvědavá, co budem se štěpkou odpo dělat.
19. zář 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, chtěla bych se zeptat, nemáte některá zkušenost se šátkováním, nebo neznáte někoho, kdo by mi mohl poradit, jak na to? Díky za jakýkoli info :slight_smile:
21. zář 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen já přímo stím zkušenost nemám ale kámoška malího nosí tak hodně v šátku :wink: jinak je taky z lutína ale tlefon na ní nemám ale jestli máš facebook tak se mužete domluvit tak klidně
24. zář 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 no ted přes zimu jak bude tma už ve 4hodiny odpoledne tak malou budu muset taky budit pač mi někdy a ted poslední dobou spavá i 3hodiny tak aby sme se vubec dostali ven :slight_smile:
24. zář 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. říj 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminky chci se zeptat jestli je tu nejaka maminka či těhulka ktera byla v Pv na screningu ve 12-13tt u dr Bilíka tak jestli vam řekl už pohlavi nekdo to zvládne a někdo ne tak by me zajímalo jak je to s ním?díky
6. říj 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@giraffe8 Ahojík, kamarádka byla a o pohlaví se jí ani nezmínil. A upřímně, celkem mě překvaoují holčiny, které tvrdí, že to tak brzy ví. Podle mě v té době nejsou pohlavní orgány zcela vyvinuty, takže to, co většinou považují za kluka a co tvrdí, že viděly na utz je prostá pupeční šnůra....machři to dokážou odhadnout podle délky stehenní kosti-prý je u holek delší, než u kluků a taky podle stydké kosti. Ale všechno toto jsou jen vedlejšáí ukazatele, na které se nelze spolehnout. Rozhodně nemůže být vidět pohlaví a ti, co to viděli, viděli pupeční šnůru a myslí si, že mají kluka...:slight_smile:Bilík to už z principu neřekne, podle mě a ještě se vysměje, co to jako chceš tak brzo..však víš, jaký je...
7. říj 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek