• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@pajinka29 bilíka vubec neznám ale je super...takovej maledej :grinning: a řekl nám že je to kluk :slight_smile:
7. říj 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@giraffe8 tak jsem zvědavá, co napíšeš, až bude gen utz ve 20tt, jestli to ještě pořád bude kluk:slight_smile: No, mladej, ale náladovej:slight_smile:Hlavní ale je, že je všechno v pořádku, ne?
7. říj 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 no jasne ze jo!!hlavne ze jsme zdravi krasni rosteme ..prcek byl vymodlenej po 13 mesicich!!a po jednom mimodeloznim :frowning2: takze o tom zádná e to náš miláček :slight_smile: pohlaví je jen odatek v jake bude barve tot vse :grinning: a kdyz se to zmeni zlobit se nebudu :grinning:
7. říj 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@giraffe8 Tak to moc gratuluju. Je mi jasné, že po všech těchto patáliích se pořád trošku bojíte, aby vše bylo ok a jste štastní, že prcek v pořádku!
7. říj 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 jj no ale tak strach o deti zustane na cely zivot ze :grinning: pri prvnim synovi jsem tak vyhukana teda nebyla :grinning:
7. říj 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@giraffe8 jj, taky mi to tak přijde, že u toho prvního člověk ještě neví, co se všechno může stát
7. říj 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 no ted moc studuju vec na internetu a bojim se všeho ,čím mín vím,tím líp spím fakt že jo :grinning: no uvidime co za 6 tydnu. a ty mas jedno díte ne?
7. říj 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@giraffe8 ano, zatím jedno...
7. říj 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen Nejsem si jistá, ale nebyla jsi včera s dětmi a kamarádkou (co má malou Blaničku) náhodou u nové nemocnice u té fontánky? Asi tak kolem čtvrté hodiny? Jsem si říkala, že se Sebastiankem a malým mimčem v kočárku by jsi to mohla být ty.
11. říj 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 Ahoj Zuzi, byli jsme to my :slight_smile: Jééé a tak vy jste zase byli vy :wink: A duhý den jsme vás potkali u Hané, a pak znovu v Penny marketu, že :slight_smile:) Tak doufám, že se zase brzo potkáme a určitě se s váma rádi seznámíme :slight_smile: Bydlíme na Wichterlové...ta nová ulice u nemocnice a vy na sídlišti, tak máme velkou šanci a nebo co bude vůbec nejlepší, můžeme se domluvit :slight_smile: Pásnu Ti do IP mobil :wink:
17. říj 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. říj 2011 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, nikde nikdo? Dlouho jsem tady nebyla a koukam, ze nejenom ja. Utekly jste nekam jinam?Prece jste uplne nezmizely :wink:
26. říj 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:
@lusyen Já myslím,že jsme neutekly...spíš je nějak míň času,teda aspoň u mě... :slight_smile: A jak vám se daří ve 4?Zvládáte všechno v pohodě? :slight_smile:
26. říj 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lusyen a taky, jak se vám bydlí v novém? Už je všechno podle představ?
26. říj 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se přidat?
31. říj 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew Peti, já myslím, že klidně..spíš to tady ted nějak moc nežije:frowning2:
1. lis 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Páji, tak to je docela škoda. Jestli to nebude tím, že vám prcci dorůstají školkového věku :wink:
1. lis 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
1. lis 2011 v 08:38 • m.o.n.i.k.a
@petrusew nevím nevím..spíš mají všichni asi dost práce. Hanka studuje, což je k malému záhul, jiné mají druhé mimi, to je taky dost práce, takže jen já se tady tak "flákám":slight_smile:
1. lis 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 No neboj, ono to za chvilku nebude tak jednoduché :slight_smile:
1. lis 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew Ahoj Peti,určitě se můžeš přidat....hold to tu budeme muset nějak oživit :slight_smile: No s tím studiem to tak horké není,nestíhám už teď,tak jsem zvědavá,co budu dělat ve zkouškovém :grinning:
1. lis 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn Simtě, zvládneš to, jsi šikulka:slight_smile: Ale věřím, že to musí být náročné...
1. lis 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Děkuji za důvěru,ale nevím nevím...už se toho začínám děsit,je toho jak nas*... :confounded: A co vy?Jak jste oslavili narozeniny a jak bylo na prodlouženém víkendu? :slight_smile:
1. lis 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn Ahoj Hani, to zvládneš. Jsi holka šikovná!
1. lis 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew Ahoj Peti,o tom by se dalo polemizovat...ale nějak to dopadne,doufám,že dobře :grinning: A jak válčíte vy s cukrovkou,dá se to zvládat?Musí se to nějak dát,že? :slight_smile: A co všechno už pro mimčo máte,popř. máte už vybraná jména? :slight_smile:
1. lis 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn S cukrovkou, no uvidíme. 21.11 jdu na kontrolu, ale snažím se. Dieta to není tak hrozná, jen si nesmím dát nic sladkého (cukr, med, marmeládu, ... ) DIA nejsou vůbec vhodné, takže se snažím, jak to jde. Máme už skoro všechno, už chybí jen takové ty drobnosti. Dneska jedeme koupit kočárek, pokud se teda nic nesemele. Oblečení máme, postýlky taky, barvy a podlahu do pokojíčku taky, monitor dechu, chůvičky, ... teď už fakt takové ty drobnosti, ale i tak to bude ještě pálka. Jména máme zatím Matěj - ten je jasnej skoro od začátku a holčičí Anetku. Je to jediné, co se líbí budoucímu tatínkovi...
1. lis 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew A na té kontrole,to musíš znovu absolvovat ty testy jak poprve nebo se to určuje nějak jinak?Asi jo,předpokládám,protože by to byla teda pěkná mučirna... :unamused: Určitě ti to snažení jde a na kontrole budou spokojení :slight_smile: Kam vyrážíte pro kočárek?Jj,mimčo je docela pálka teda,ale stojí to za to :grinning: My taky nakupovali po troškách už tak nějak od 4. měsíce,aby toho nebylo pak moc najednou.
Matěj i Anetka jsou moc hezká jména,líbí se mi obě :slight_smile: Budoucí tatínek je tak náročnej?
1. lis 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn No po prvé vlastně ten zátěžový test. Pak tě pošlou do dia poradny, tam ti daljí šest špiček, odběrové pero - tím se pícháš do prstu, a skumavku na moč. Krev z prstu mačkáš před každým velkým jídlem a hodinu a půl po něm (snídaně, obídek, večeře) během dne provádíš celodenní sběr moči (čůráš 24hod do kyblíku) ráno pak odleješ moč do skumavky, změříš, kolik té moči bylo a všechno odneseš do poradny. Tohle budu absolvovat teď znovu. Zátěžák se dělá jen jednou a pak až po určité době po porodu. Teď si měřím glykemii a to budu dělat k tomu odběru taky, takže budu mít prsty jako jehelníčky :grinning: Hodně jsme toho pro prcka dostali a já kupuju hodně věcí i na aukru. Pro kočárek jdeme do Berušky. Tatínek je magor :grinning: :grinning: jsem mu včera řekla, že jestli nepřestane prudit, tak si vyberu sama. Protože já ho donosím a mě rozřežou břicho, tak co! :wink:
1. lis 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew Týýý jo,to jsem teda netušila,že je to tak složité :unamused: To je docela mazec...Pro mě jsi hrdinka,já si nedovedu vůbec představit,jak bych se píchala...vždycky jsem si říkala,že než si něco píchat,asi bych radši umřela,mám z toho děsnou fóbii :confused: Ale z druhé strany pro prcka bych se nejspíš obětovala... :slight_smile:
Jj,taky jsme to tak měli...na aukru jsem teda nekupovala,ale pak později na mimibazárku pár věcí...
Máš svatou pravdu :grinning: Ale Anetka je fakt hezká,my chtěli Adélku :slight_smile:
1. lis 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn Adélku máme v okolí a ani se nám moc nelíbila, tak vede ta Anetka. Ono to není tak složité, to se jenom zdá.
1. lis 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek