• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@hannn Hani, užili jsme si to parádně. Hotel byl luxusní, vyšlo počasí, tak jsme hodně výletovali-Pustevny, Solán a vždycky večer wellnes-sauny, vířivky atd
1. lis 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Tak to tiše závidím...nebo klidně i nahlas :slight_smile:
2. lis 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky já tu tak 2týdny nebyla tak nějak nedočítám jinak co kupujete malým na vánoce? já už začínám malé kupovat pač má 2tydny před vánocema svátek tak jí to musím pak nějak rozdělit :slight_smile:
6. lis 2011 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice20 Ahoj,tak to jsme na tom skoro stejně-náš malej má teď ve čt 2 roky,takže narozeniny a za měsíc zas Vánoce,tak taky přemýšlíme,jak mu to rozdělit...K narozeninám dostal velkou postel,na kterou přispěli prarodiče,ale ještě nám chybí matrace a prostěradlo,takže k narozkám asi ještě to,pak dort a nějaký menší hračky a k Vánocům chceme nějakou tříkolku,bobypohádkovou knížku,plastelínu nebo něco na tvoření a tak...a dál nám chybí inspirace,takže si taky ráda nechám poradit :grinning: Ty máš už něco vymyšleného? :slight_smile:
8. lis 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn Hani, takže už máte postýlku? super! hod někde fotečku, at vím, jakou máte. My máme na Vánoce nakoupené samé didaktické hračky, chudák:slight_smile: Koupili jsme dřevěné 4dílné puzzle, potom dřevěné kartičky, kde má přiřazovat, co které zvíře jí, potom domino na barvy-taky dřevěné a Magnetickou knížku Krtka-to se mu bude určo líbit, přidávat tematicky magnetky na stránky...no a u ostatních máme objednané doplnky k vláčkodráhám z tesca nebo ikey, plastelinu, nějaké ty traktory, potom vrtačku-to si štěpka i "nakreslil" na dopis pro ježíška, pořád o tom mluví, tak takovou tu od Bosche na baterky:slight_smile: to bude asi pro něj ten nej dárek, potom krtka pěnový terč, jak se na to hážou ty penové kuličky, jak se na tom zachytí a společenskou hru Krtkova zahrádka. A předpokládám, že se najde ještě spousta "zbytečností" od strýců, jako různá auta atd:slight_smile:
8. lis 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale holky, klidně házejte tipy, nápady se vždycky cení. A taky by mě zajímalo, co děláte s dětmi, když je venku tma, škaredě. Ty, co máte už starší děti, vyrábíte něco? A co?
8. lis 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Jj,máme Pavli...dneske jedeme mrknout právě na tu matračku,protože tu,co jsme chtěli v Ikei,tak ji tam neměli...takže máme poskládanou postel s roštem jenom a už mě to docela štve... :slight_smile: Hodím to pak na fb po oslavě narozenin určitě :wink:
Pavli,to se teda Štěpka bude mít...a to už máte všecho nakoupeno?Jste dobří :slight_smile: Ty kartičky(viděla jsem teda jen papírové) bych chtěla taky koupit,i tu magnetickou knížku-viděla jsem nějaké hasiče v Brně,tak asi tu,nevím :unamused: S tou vrtačkou mi to furt vrtá hlavou...malej na ni ukazuje v každým letáku s hračkama a dělá,jak strašně vrčí,tak uvidíme.Vůbec všechny ty letáky a katalogy jsou pro nás teď "zlo",furt jen sedíme a prohlížíme a píšeme Ježíškovi :grinning: ...Jinak máme ještě lampičku nad postel na zeď,potom knížku o traktorech a zvířátcích,kde se pak jakoby vyloupnou a složí se z toho traktor s kravičkou,pak máme malej smetáček s lopatkou,protože malýho strašně baví zametat.Chtěla bych dokoupit ještě nějakou dekoraci do pokojíčku...no a pak už fakt nevím,co,protože si všechno zaberou vždycky naši s bráchou a nám pak nezbude nic :grinning: Ale i tak toho určitě dostane habaděj,takže si myslím,že to nebudeme přehánět :sunglasses:
8. lis 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...
hele chtela bych kočárek retrus fire nevite kde ho v okoli pv prodavaji?nemuzu ho nikde sehnatabych ho vyzkousela :frowning2:
8. lis 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denousek ahojík, neporadím, ale někdo snad jo
8. lis 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn ¨no, ty didaktické věci jo:slight_smile: zbytek-tu vrtačku a terč, krtokovu zahrádku atd..to chce dát jako mamka...takže my už koupíme jen nějaké auto a bude. BUdu se těšit na fotky!
8. lis 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 těžko :frowning2: on je proste k nesehnani .-(( béé stacila by mi nejaka maminka ktera ho ma aabych se na nej mohla prijet podivat ... asi bez sance..ale dekuji
8. lis 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Jste šikulíni teda...ale lepší nakupovat teď než potom na poslední chvíli...my včera sehnali tu matračku i s prostěradlem,takovým křiklavě oranžovým,takže jsme spokojení...Mareček si teď na posteli furt hraje a nám říká "běž,běž" :grinning: Ještě ale musíme koupit tu zábranu,ať nám z toho nesletí,až tam bude zkoušet spát...Dneska jsme koupili i ty boby a pexeso Bořka,takže pak už jen ta tříkolka a taky nějaký drobnosti....
A Vánoce Pavli slavíte sami nebo s vašima,popř. v Kyjově?
@denousek Ahoj,já taky bohužel neporadím...co se mi tak zdá,tak jsem ho ani nikde neviděla nebo nepotkala :unamused:
9. lis 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denousek I když možná v té modré variantě jezdí po PV,ale nejsem si jistá...těch kočárků je tolik druhů a tolik podobných :unamused:
9. lis 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn Stědrý den pěkně sami, a pak začne cestování po rodině-Kyjov, babičky atd..takže štěpka bude mít snad troje Vánoce:slight_smile: Taky máme křiklavě oranžové prostěradlo:slight_smile: NO vidíš, jak už se vám dárečky taky pěkně schází. Oslava bude o víkendu?
9. lis 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Však to je dobře,aspoň bude mít radost bobánek :slight_smile: Jj,jsem zastánce toho nakupovat po troškách dopředu,loni nám to tak nevyšlo,sháněli jsme dárky snad 22. a to už bych nechtěla ani za nic :confounded:
Jj,o víkendu....v sobotu přijede Marova rodina,v neděli naše+ kamarádi,protože bychom se sem všichni nevešli... :grinning:
9. lis 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn jaký bude dortíček? Spinká bobík, co? A zjistila jsi něco o té tapetě od té známé? pořád mi to vrtá v hlavě:frowning2:
9. lis 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Dortíček nám dělá kamarádka a jak jinak než vláček :slight_smile: Bude kulatý marcipánový a nahoře budou koleje,na tom vymodelovaný vláček a ve vagóncích asi nějaká kokina či co...však pak hodím foto :slight_smile: A ta známá je právě ta kamarádka,co nám peče dort,takže ji uvidím až teď v pátek a zeptám se :slight_smile: Nám se ale začala znovu odlepovat,zrovna včera ji Mara přidělával a dával ještě nahoru lištu a těm kamarádům se asi po měsící taky odlepuje :unamused: Ale vy budete mít rovný nový povrch,tak si myslím,že by vám to mohlo držet dobře :wink: To není jak tady v paneláku...
9. lis 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn no tak to jsi mě teda s tou tapetou moc nepotěšila..ani lišta nezabrala? :confounded: TO bude mít krásný dortíček, uplně vidím ty jeho rozzářené oči.
9. lis 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 No lišta už snad jo...jinak mě trefí :grinning: Já ti dám vědět po tom pá,od té doby,co jste byli u nás,jsem ji eviděla,na dort jsme se domlouvaly jen přes fb...ale jim teda drží hezky a vám bude určitě taky :slight_smile:
Jj,taky se na tu jeho radost těším...je to miláček :slight_smile: Ale strašně to letí,vzpomínám si ještě jak včera,když jsem ležela v porodnici a čekala,co bude a nebude :slight_smile:
A co vy máte v plánu na víkend?
9. lis 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj holky,
@denousek jo, děvče, tak to já ti vůbec neporadím. V Berušce ses byla podívat? Mě nic nenapadá, ale je fakt, že těchto kočárků jezdí hodně podobných.
9. lis 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn jedem do Kyjova na MArtinské hody. Takže kolotoče atd..štěpka bude nadšený
9. lis 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 To zní dobře :slight_smile:
9. lis 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn jj, těším se celkem. Mívají tam hodně těch tradičních stánků a tak.
9. lis 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn no na vánoce dostane kuchynku, kočárek nějaké oblečení k tomu a na svátek asi nějaké kosty nebo nevím no taky jinak hledám inspiraci ještě :wink:
9. lis 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 To mám taky ráda...a vůbec tu atmosféru,už se těším i na vánoční trhy :slight_smile:
@janice20 To se bude mít,kuchyňku jsem taky vždycky chtěla.... :slight_smile: Jj,inspirace je potřeba....
9. lis 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew tam jsem psala meil i v priore a v sam baby jsem se ptala...retrus nejsou :frowning2:
9. lis 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. lis 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky maminky..chtěla bych se vás zeptat jesstli jste nektera byla na genetice u Bilíka v prostějově?mě řekl v 13tt pohlaví a za 2 tydny jdu na genetiku ve 20tt tak by mě zajímalo jak on umí v tom 13tydnu odhadnnut pohlavi..dekujii
10. lis 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denousek to jako fakt, že už dokázal tipnout pohlaví? Tak to je machr...to jsem zvědavá, jestli se teda trefil. Jinak osobní zkušenost nemám, já tehdy byla u POláka-v podstatě jeho učitele a ten to neřekl ani náhodou
10. lis 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 no uvidime 23.11.taky jsem napnuta jako struna a kdyby se to zmenilo zlobit se nebudu :grinning: chtela bych holcicku kluka uz mame :slight_smile: tak uvidime ted broucek zacina kopat je to neco uzasnyho žasnu nad tím jak kdybych byla těhotná poprvé :grinning:
11. lis 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek