Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

Nazdárek Tak kromě snažilek a těhulek js Pv nenašla tak snad nám to nezruší 🙂
pajinka29
11. lis 2011
@denousek takže to viděl spíše na kluka? tak tu uvidíš, ale ve finále je to stejně jedno a kadžý je nadšený, že je mimís na světě a zdravý.
denousek
11. lis 2011
@pajinka29 jasne ze je to jedno hlavne ze je neco jen by ta holka pro me bylo takovy zpestreni 😃 jj rekl ..mohl by to byt chlapeček... a ja pak rikam po uzv u stolu na kolik % si je jistej a on co by jste chtea co tam je to tam je..tak se zvedava ptz se o bilikovi rika ze se šílenej suverena hrozne si veri..
lusyen
15. lis 2011
Ahojte holky a děcina 🙂 Na internet mi nějak nezbývá čas, tak sem jen sem tam nakouknu 😉 Dokud bylo teplo, byli jsme se Sebíkem a Adrienkem pořád venku, teď přišla zima, jsme víc doma a hledáme kamarády na dopolední i odpolední hraní, povídání, vyrábění, těšení se na Vánoce a třeba i patlání cukroví 😉 Naše nej kamarádka už chodí do školky, a tak jsme najednou sami a rádi bychom našli nové kamarády 🙂 Ozvete se někdo? Budeme moc, moc, moc rádi 🙂
janice20
1. pro 2011
@lusyen a odkud jsi? my z Lutína my zas chodíme do Olomouce do mateřských center 😉
dewnat
7. pro 2011
Ahoj holky,jak se máte?jak jste na tom s vánočními připravami?a co tak pořád děláte s dětičkama? 🙂
pajinka29
9. pro 2011
@dewnat ahojík, vánoční přípravy u nás nejsou nijak velké. Něco jsem pouklízela,ale skříně a vitriny do detailu ne, protože se budem v příštím roce během zimy stěhovat, tak jsem si řekla, že to stejně nemá smysl. Předevčírem jsem se štěpánkem vyráběla svícny, jinak máme upečené zatím jen linecké a perníčky. Štěpka chce u všeho asistovat a potom to všechno trva stokrát déle...ale asi to znáš🙂jinak se ted docela nudíme. Kamarádky, s kterými jsme se potkávali v létě, daly děti do školek a tak jsme tak nějak osiřeli, venku se nedá pořádně nikam jít, tak se ted občas chodíme kouknout na stromeček na náměstí, nebo jen kolem domu na procházku😞a co vy?
dewnat
9. pro 2011
@pajinka29 Ahoj🙂 no u nás je to stejné...taky pečeme cukroví a Natálka ráda pomáhá a potom si to ještě raději a s hrdostí,že ona pekla spapa.Jinak pořád vymyšlíme co dělat když je venku tak škaredě.Většinou modelujeme z plastelýny,prohlížíme knížky a občas chodíme do cvičeníčka a když jsou děti od kamarádek zdravé,což teď moc nejsou,tak se scházíme nebo chodíme na město na punčík.Jinak je to teď přes tu zimu nuďo.
pajinka29
9. pro 2011
@dewnat taky si hrajem s plastelinou, knížky, potom skládáme ikeácké vláčky, koukáme na Kouzelnou školku. ALe u všeho musím asistovat, ještě se moc neumí zabavit sám. A mám pocit, že jsem tě tak před 3týdny viděla, bylo to u spořky, my jsme šli pak kolem spořky směrem k obchodce a vy jste pokračovaly dál po městě...
dewnat
9. pro 2011
@pajinka29 jojo,mě ses zdála taky nějak povědomá ale nebyla jsem si 100% jistá...tak ted´ už jo.-)
Můžeme se někdy domluvit a jít třeba s prďolama ven 🙂
Chodíte někam mezi děti?my teda do cvičení a párkrát jsme byly v herně na Kostelecké...tam to není špatný,děti tam mají ¨"hlídací paní" která se jim věnuje a mamky tak můžou pokecat při káviče 😎
pajinka29
10. pro 2011
@dewnat 🙂 no, taky jsme chodívali cvičit, občas se potkám s kamarádkami a jejich dětmi, štěpánkovi se moc líbilo v olomouci v jungli. na té Kostelecké jsme ještě nebyli, ale už jsem o tom slyšela. Otázka, jestli by někdo chtěl hlídat takového darebáka, jako je štěpka-je to šílený živel na vrcholu vzdorovacího období. Taky od dětí si nic nenechá líbit a klidně je bouchne atd a ne všechny maminy mají pro to "pochopení"😞 V létě jsme byli na hřišti pořád mezi dětmi, jsou tady pořád u nás ty stejné, tak to bylo jak miniškolička, ale takhle v zimě je to o ničem😞
dewnat
11. pro 2011
@pajinka29 Natálka je taky divoška,to bysi spolu asi rozuměli 😃
pajinka29
12. pro 2011
@dewnat no,hlavně by musela být ten tip dítka, které, když náhodou dostane štuchanec nezačne plakat, ale s vervou to oplatí. To pak štěpkovi spadne brada a nezmůže se už na žádné ohrožování 😃
dewnat
12. pro 2011
@pajinka29 malá si taky ráda do ostatních" štouchne" až se kolikrát divím kde se to v ní bere :-|
dewnat
12. pro 2011
@pajinka29 jo a v jungli v ol jsme byli taky.v ol jsou ty herny dobrý .
pajinka29
13. pro 2011
@dewnat to mi povídej, taky si říkám, proč je takový divoch a kde se to v něm bere😞
pajinka29
13. pro 2011
holky a jaké máte dárky nakoupené pro dětičky, manžele, tchýně...? já půjdu nakupovat asi 20.12., asi to bude masakr, všude plno lidí, ale máme domluvené hlídaní, tak bude to více v klidu bez štěpky.
hannn
13. pro 2011
Ahojte holky,
zdravím vás po delší odmlce 😉 Nějak teď není čas na PC...nebo se najde,ale dělám spíš věci do školy a nechci se moc rozptylovat,protože pak udělám vždycky sotva půlku toho,co bych měla 🙂
Jak se Vám daří a jak se připravujete s ratolestma na Ježíška a Vánoce,dárky nakoupené a cukroví napečené? 🙂 U nás teda dárky vesměs jo,s tím ckrovím a dalšími přípravami je to už horší...ale snad to zvládneme 😃
Jinak se přidávám k dotazu,co s dítky provádíte celý den?My totiž teď jak je zima vcelku nic moc,malýmu se ven moc nechce,takže ho musím přemlouvat a doma je to furt hraní v pokojíčku,ale s tím "Mami,hači...",takže asistuju a nestíhám dělat nic svého nebo koukáme na pohádky a dvd...takže by to chtělo nejspíš nějakou změnu či nápad 🙂
@pajinka29 Pavli,pro Maru mám zatím akorát triko,ale chtěla bych ještě jedno nebo dvě,potom pásek,nějakou kosmetiku,ledové vínko asi a ještě musím něco vymyslet....pro naše mám prostěradlo s povlečením,pro tchána vitamínky-hlívu ústřičnou a pro tchýni peněženku...no a pro malýho jsem ti už říkala 🙂 Co máš ty vymyšlené nebo už nakoupené?No my půjdeme snad teď ve čt bez Marounka,tak taky doufám,že to bude v klidu...i když už min. týden měli vyprodané dvě věci,které jsem chtěla,tak jsem zvědavá 🙂
pajinka29
13. pro 2011
@hannn no právě, je to nuda. Neříkej mi, že Mareček si nehraje sám? Takový pusináček.U nás je to totiž přesně tak. Pokud se vzdálím z pokoje, tak mi visí na noze a tahá mě tam zpět 😞Navíc, už ho ani ty hračky pořád dokola nebaví a mě taky ne😞 jenomže do kolektivu se mi moc kvůli nemocem nechce😞chtěla jsem ho od ledna přihásit do MC na dvě hodky nějaký dopolední kroužek, ale bylo plno a nic jiného tam jeho věku nebylo. Takže nakonec zbývá jen kubus cvičení nebo ještě na újezdě...takže až se vyhrabu z nemocí, asi s ním půjdu zase do cvičení, když se mu to tak líbilo...jinak nevím. Strašně mu chybí děti, když jdem po venku a je tam školka, hned se k nim přidá a nechce jít se mnou...už aby bylo teplo a mohly se děti zase potkávat na hřištích..i když, to už budem snad pryč a tam těch hřišt zase tak nebude😞
hannn
13. pro 2011
@pajinka29 No teď má období,ře tam s ním furt někdo musí dělat "hači"...a popravdě ho hračky baví furt,ale mě teda ne...sotva vytahne kostky,už šílím 😃 No s tím kolektivem jsem na tom stejně,navíc na očkování se nás dr. ptala,jestli chodíme někam do mateřského centra,tak jsem řekla,že ne a ona,že je to dobře,že 90% malých dětí,které tam chodí,jsou nemocné právě z těch MC...je to logický no :-| To cvičení bych po novém roce taky zase zkusila...malej furt zpívá a tančí 🙂
Jinak děti mu taky dost chybí,vždycky je špatnej,když jdeme kolem hřišť a nikdo nikde...a furt se dívá do alba na fotku se Štěpkou a říká teta a ukazuje na dveře,tak mu musím furt vykládat,že zase přijdete....už asi tak 14 dní vkuse každý den 😎
pajinka29
13. pro 2011
@hannn to je pusinka. Už se těším, až se uvidíme...nojo, on má ted spouuuustu nových hraček, oslavenec...ale štěpka má pořád dokola to stejné a navíc ho stavění moc nebaví😞 takýe pořád čuchtá něco s auty...chtěla bych třeba i něco vyrábět, ale on je tak strašně zbrklý..nepočká na nic, hned to zmačká😞
hannn
13. pro 2011
@pajinka29 No,už je to taky furt dokola...nebo aspoň mně to tak přijde :-p No my furt komín nebo most a pod tím projíždí autíčkama,takže to jo....A s vyráběním jsme na tom stejně,nebaví ho nic,honem honem,zničí to ještě než se začne a máme vyrobeno 😃
pajinka29
13. pro 2011
@dewnat s čím si hraje doma Naty? vydrží si hrát sama?
pajinka29
13. pro 2011
@hannn no,š těpka postaví komín a potom do toho s radostí najíždí autem, aby to zboural. Je to na palici😞
hannn
13. pro 2011
@pajinka29 😃 to my přejíždíme autem igráčky,takže taky na palici....aspoň,že je to všude stejný 🙂
dewnat
14. pro 2011
@pajinka29 tak,nejvíc si hraje s kostkama,s panem bramborou,s natahovacíma autíčkama,vozí kočárek,s magnetkama,prohlíží knížky,s legem...........nevydrží u jedné činnosti dlouho...takže to kolikrát u nás vypadá jak po výbuchu,vše musí vykranovat 🙂
docela si vydrží hrát sama....když má maminka práci,tak co ji zbývá.
pajinka29
14. pro 2011
@dewnat pan brambora? Co to je? To neznám. jj, štěpka taky nejraději vytahuje všechny hračky ze skříní a kramaří.. a jak budete trávit Vánoce? Doma nebo po rodinách?
denousek
14. pro 2011
ahoj hoky zitra jdu na ogtt do pv nemuzete mi rict ajk tam asi dlouho zkysnu??mam tam byt na 7 ...je to na nove poloklinice u prvniho tehu jsem byla jinde u tech laboratorí... prej na te poliklinice je taa cekarna na prd...
adikaba
14. pro 2011
Ahojky, OGTT vždy trvá dvě hodiny, což je dlouho sedět někde s bříškem, ale dá se to vydržet. Radím vzít si něco zajímavého na čtení nebo se dát s někým do řeči a uteče to jako voda.
pajinka29
14. pro 2011
@denousek to ani nevím, že to přesunuli...taky jsem byla někde u těch labin...ale vzpomínám si,ž e mi potom bylo tak blbě a na omdlení, že jsem se nezmohla na nic, než jít k oknu a vydýchávat to😞 koukám, že se Bilík nakonec nemýlil a opradu čekáte druhého kluka🙂
denousek
14. pro 2011
@pajinka29 jj trefil se 🙂)

Začni psát odpověď...

Odešli