• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@denousek takže to viděl spíše na kluka? tak tu uvidíš, ale ve finále je to stejně jedno a kadžý je nadšený, že je mimís na světě a zdravý.
11. lis 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajinka29 jasne ze je to jedno hlavne ze je neco jen by ta holka pro me bylo takovy zpestreni :grinning: jj rekl ..mohl by to byt chlapeček... a ja pak rikam po uzv u stolu na kolik % si je jistej a on co by jste chtea co tam je to tam je..tak se zvedava ptz se o bilikovi rika ze se šílenej suverena hrozne si veri..
11. lis 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky a děcina :slight_smile: Na internet mi nějak nezbývá čas, tak sem jen sem tam nakouknu :wink: Dokud bylo teplo, byli jsme se Sebíkem a Adrienkem pořád venku, teď přišla zima, jsme víc doma a hledáme kamarády na dopolední i odpolední hraní, povídání, vyrábění, těšení se na Vánoce a třeba i patlání cukroví :wink: Naše nej kamarádka už chodí do školky, a tak jsme najednou sami a rádi bychom našli nové kamarády :slight_smile: Ozvete se někdo? Budeme moc, moc, moc rádi :slight_smile:
15. lis 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen a odkud jsi? my z Lutína my zas chodíme do Olomouce do mateřských center :wink:
1. pro 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jak se máte?jak jste na tom s vánočními připravami?a co tak pořád děláte s dětičkama? :slight_smile:
7. pro 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dewnat ahojík, vánoční přípravy u nás nejsou nijak velké. Něco jsem pouklízela,ale skříně a vitriny do detailu ne, protože se budem v příštím roce během zimy stěhovat, tak jsem si řekla, že to stejně nemá smysl. Předevčírem jsem se štěpánkem vyráběla svícny, jinak máme upečené zatím jen linecké a perníčky. Štěpka chce u všeho asistovat a potom to všechno trva stokrát déle...ale asi to znáš:slight_smile:jinak se ted docela nudíme. Kamarádky, s kterými jsme se potkávali v létě, daly děti do školek a tak jsme tak nějak osiřeli, venku se nedá pořádně nikam jít, tak se ted občas chodíme kouknout na stromeček na náměstí, nebo jen kolem domu na procházku:frowning2:a co vy?
9. pro 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Ahoj:slight_smile: no u nás je to stejné...taky pečeme cukroví a Natálka ráda pomáhá a potom si to ještě raději a s hrdostí,že ona pekla spapa.Jinak pořád vymyšlíme co dělat když je venku tak škaredě.Většinou modelujeme z plastelýny,prohlížíme knížky a občas chodíme do cvičeníčka a když jsou děti od kamarádek zdravé,což teď moc nejsou,tak se scházíme nebo chodíme na město na punčík.Jinak je to teď přes tu zimu nuďo.
9. pro 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dewnat taky si hrajem s plastelinou, knížky, potom skládáme ikeácké vláčky, koukáme na Kouzelnou školku. ALe u všeho musím asistovat, ještě se moc neumí zabavit sám. A mám pocit, že jsem tě tak před 3týdny viděla, bylo to u spořky, my jsme šli pak kolem spořky směrem k obchodce a vy jste pokračovaly dál po městě...
9. pro 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 jojo,mě ses zdála taky nějak povědomá ale nebyla jsem si 100% jistá...tak ted´ už jo.-)
Můžeme se někdy domluvit a jít třeba s prďolama ven :slight_smile:
Chodíte někam mezi děti?my teda do cvičení a párkrát jsme byly v herně na Kostelecké...tam to není špatný,děti tam mají ¨"hlídací paní" která se jim věnuje a mamky tak můžou pokecat při káviče :sunglasses:
9. pro 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dewnat :slight_smile: no, taky jsme chodívali cvičit, občas se potkám s kamarádkami a jejich dětmi, štěpánkovi se moc líbilo v olomouci v jungli. na té Kostelecké jsme ještě nebyli, ale už jsem o tom slyšela. Otázka, jestli by někdo chtěl hlídat takového darebáka, jako je štěpka-je to šílený živel na vrcholu vzdorovacího období. Taky od dětí si nic nenechá líbit a klidně je bouchne atd a ne všechny maminy mají pro to "pochopení":frowning2: V létě jsme byli na hřišti pořád mezi dětmi, jsou tady pořád u nás ty stejné, tak to bylo jak miniškolička, ale takhle v zimě je to o ničem:frowning2:
10. pro 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Natálka je taky divoška,to bysi spolu asi rozuměli :grinning:
11. pro 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dewnat no,hlavně by musela být ten tip dítka, které, když náhodou dostane štuchanec nezačne plakat, ale s vervou to oplatí. To pak štěpkovi spadne brada a nezmůže se už na žádné ohrožování :grinning:
12. pro 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 malá si taky ráda do ostatních" štouchne" až se kolikrát divím kde se to v ní bere :unamused:
12. pro 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 jo a v jungli v ol jsme byli taky.v ol jsou ty herny dobrý .
12. pro 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dewnat to mi povídej, taky si říkám, proč je takový divoch a kde se to v něm bere:frowning2:
13. pro 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a jaké máte dárky nakoupené pro dětičky, manžele, tchýně...? já půjdu nakupovat asi 20.12., asi to bude masakr, všude plno lidí, ale máme domluvené hlídaní, tak bude to více v klidu bez štěpky.
13. pro 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,
zdravím vás po delší odmlce :wink: Nějak teď není čas na PC...nebo se najde,ale dělám spíš věci do školy a nechci se moc rozptylovat,protože pak udělám vždycky sotva půlku toho,co bych měla :slight_smile:
Jak se Vám daří a jak se připravujete s ratolestma na Ježíška a Vánoce,dárky nakoupené a cukroví napečené? :slight_smile: U nás teda dárky vesměs jo,s tím ckrovím a dalšími přípravami je to už horší...ale snad to zvládneme :grinning:
Jinak se přidávám k dotazu,co s dítky provádíte celý den?My totiž teď jak je zima vcelku nic moc,malýmu se ven moc nechce,takže ho musím přemlouvat a doma je to furt hraní v pokojíčku,ale s tím "Mami,hači...",takže asistuju a nestíhám dělat nic svého nebo koukáme na pohádky a dvd...takže by to chtělo nejspíš nějakou změnu či nápad :slight_smile:
@pajinka29 Pavli,pro Maru mám zatím akorát triko,ale chtěla bych ještě jedno nebo dvě,potom pásek,nějakou kosmetiku,ledové vínko asi a ještě musím něco vymyslet....pro naše mám prostěradlo s povlečením,pro tchána vitamínky-hlívu ústřičnou a pro tchýni peněženku...no a pro malýho jsem ti už říkala :slight_smile: Co máš ty vymyšlené nebo už nakoupené?No my půjdeme snad teď ve čt bez Marounka,tak taky doufám,že to bude v klidu...i když už min. týden měli vyprodané dvě věci,které jsem chtěla,tak jsem zvědavá :slight_smile:
13. pro 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn no právě, je to nuda. Neříkej mi, že Mareček si nehraje sám? Takový pusináček.U nás je to totiž přesně tak. Pokud se vzdálím z pokoje, tak mi visí na noze a tahá mě tam zpět :frowning2:Navíc, už ho ani ty hračky pořád dokola nebaví a mě taky ne:frowning2: jenomže do kolektivu se mi moc kvůli nemocem nechce:frowning2:chtěla jsem ho od ledna přihásit do MC na dvě hodky nějaký dopolední kroužek, ale bylo plno a nic jiného tam jeho věku nebylo. Takže nakonec zbývá jen kubus cvičení nebo ještě na újezdě...takže až se vyhrabu z nemocí, asi s ním půjdu zase do cvičení, když se mu to tak líbilo...jinak nevím. Strašně mu chybí děti, když jdem po venku a je tam školka, hned se k nim přidá a nechce jít se mnou...už aby bylo teplo a mohly se děti zase potkávat na hřištích..i když, to už budem snad pryč a tam těch hřišt zase tak nebude:frowning2:
13. pro 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 No teď má období,ře tam s ním furt někdo musí dělat "hači"...a popravdě ho hračky baví furt,ale mě teda ne...sotva vytahne kostky,už šílím :grinning: No s tím kolektivem jsem na tom stejně,navíc na očkování se nás dr. ptala,jestli chodíme někam do mateřského centra,tak jsem řekla,že ne a ona,že je to dobře,že 90% malých dětí,které tam chodí,jsou nemocné právě z těch MC...je to logický no :unamused: To cvičení bych po novém roce taky zase zkusila...malej furt zpívá a tančí :slight_smile:
Jinak děti mu taky dost chybí,vždycky je špatnej,když jdeme kolem hřišť a nikdo nikde...a furt se dívá do alba na fotku se Štěpkou a říká teta a ukazuje na dveře,tak mu musím furt vykládat,že zase přijdete....už asi tak 14 dní vkuse každý den :sunglasses:
13. pro 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hannn to je pusinka. Už se těším, až se uvidíme...nojo, on má ted spouuuustu nových hraček, oslavenec...ale štěpka má pořád dokola to stejné a navíc ho stavění moc nebaví:frowning2: takýe pořád čuchtá něco s auty...chtěla bych třeba i něco vyrábět, ale on je tak strašně zbrklý..nepočká na nic, hned to zmačká:frowning2:
13. pro 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 No,už je to taky furt dokola...nebo aspoň mně to tak přijde :stuck_out_tongue_closed_eyes: No my furt komín nebo most a pod tím projíždí autíčkama,takže to jo....A s vyráběním jsme na tom stejně,nebaví ho nic,honem honem,zničí to ještě než se začne a máme vyrobeno :grinning:
13. pro 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dewnat s čím si hraje doma Naty? vydrží si hrát sama?
13. pro 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn no,š těpka postaví komín a potom do toho s radostí najíždí autem, aby to zboural. Je to na palici:frowning2:
13. pro 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 :grinning: to my přejíždíme autem igráčky,takže taky na palici....aspoň,že je to všude stejný :slight_smile:
13. pro 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajinka29 tak,nejvíc si hraje s kostkama,s panem bramborou,s natahovacíma autíčkama,vozí kočárek,s magnetkama,prohlíží knížky,s legem...........nevydrží u jedné činnosti dlouho...takže to kolikrát u nás vypadá jak po výbuchu,vše musí vykranovat :slight_smile:
docela si vydrží hrát sama....když má maminka práci,tak co ji zbývá.
14. pro 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dewnat pan brambora? Co to je? To neznám. jj, štěpka taky nejraději vytahuje všechny hračky ze skříní a kramaří.. a jak budete trávit Vánoce? Doma nebo po rodinách?
14. pro 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hoky zitra jdu na ogtt do pv nemuzete mi rict ajk tam asi dlouho zkysnu??mam tam byt na 7 ...je to na nove poloklinice u prvniho tehu jsem byla jinde u tech laboratorí... prej na te poliklinice je taa cekarna na prd...
14. pro 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, OGTT vždy trvá dvě hodiny, což je dlouho sedět někde s bříškem, ale dá se to vydržet. Radím vzít si něco zajímavého na čtení nebo se dát s někým do řeči a uteče to jako voda.
14. pro 2011 v 15:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denousek to ani nevím, že to přesunuli...taky jsem byla někde u těch labin...ale vzpomínám si,ž e mi potom bylo tak blbě a na omdlení, že jsem se nezmohla na nic, než jít k oknu a vydýchávat to:frowning2: koukám, že se Bilík nakonec nemýlil a opradu čekáte druhého kluka:slight_smile:
14. pro 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajinka29 jj trefil se :slight_smile:)
14. pro 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek