• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@pajinka29 haha tak to urcite to bych na svoje triko odmitla ja se do prstu pichat nebudu!!!
19. pro 2011 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@denousek jj, máš na to právo a myslím si, že přesně tohle ti navrhnou soudě podle kamarádek, které měly stejné problémy
19. pro 2011 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 no to neee :frowning2:( ach jo...
19. pro 2011 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 no to právě já jak bydlím u našich tak mám ještě 2ségry takže to tu rychle mizí no
19. pro 2011 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice20 u nás se pro jistotu cukroví před Vánoci nejí, nebo by to dopadlo stejně:slight_smile:
19. pro 2011 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 no u nás právě už ujídají i před vánocema přímo z plechu
19. pro 2011 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahoj hoky jak se mate nam dneska prisel kočárek :dizzy_face: je super myslim že budeme sspokojeni..je kupovany naslepo nikde ho v obchode nevedou....
20. pro 2011 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@denousek no vypadá krásně..co je to za značku?a jak si v něm malej lebedí:slight_smile:
21. pro 2011 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 je to retrus fire a nechtel z nej ve :grinning: tak paa vaim pro tu zadanku do dia poradny a nakoupit do tesca tak paaa
21. pro 2011 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj tak už máme 8druhu cukrový už jen zabalit dárky umýt zem ale ještě zítra je čas tak dobrý jen malá mi dnes odmitala spát po obědě usnula až o pul3 a spí ještě ted no ale dýl jak do 16h ju spát nenechám to by mi neusnula zas večer :wink:
22. pro 2011 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,do jaké školky půjdete s dětmi k zápisu?máte tip na nějakou fakt dobrou? :slight_smile:

Já uvažuji o Mánesce nebo Dvořákové .
19. led 2012 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@dewnat Ahojky,my k zápisu půjdem sice až příští rok,ale na Mánesku slyším jen samou chválu...ovšem je nutné vzít v potaz,že je to "škola sponzorů",takže občas počítat s nějakým tím darem....Já bych chtěla zkusit nejdřív tu školu při CMG tady na Sídl. svobody,slyším na dost chvály,navíc je tam jen jedna třída,dětem se opravdu věnují a sama jsem na CMG chodila a nedala na jejich přístup dopustit...A pak když to neklapne,tak Sídl. svobody nebo taky ta Máneska,přece jen chci něco poblíž bydliště :unamused:
19. led 2012 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@dewnat my půjdeme k zápisu už v místě nového bydliště, ale kdybych zůstala v PV, tak bych to, tak jak píše Hanka, volila podle blízkosti bydliště-prece jen je trochu větší pravděpodobnost, že ti ji vemou. Takže já bych šla na MOzartovu nebo Rumunskou. Chvála, těžko říct, na každou školku v PV jsem snad už slyšela špínu a naopak...to si nevybereš, aspon myslím
19. led 2012 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Já půjdu k zápisu jen na Mánesku... :grinning:

Páji, a vy už bydlíte?
19. led 2012 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jéééé, Páji, vy čekáte mimčo...Jsem si všimla až teď. Tak to moc a moc gratuluji a přeji ať máš pohodové těhu.
19. led 2012 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
no já už taky chci jít letos s malou k zápisu do školky tady do Lutína tak doufam že mi ji vemou
19. led 2012 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzik28 ještě nebydlíme, ale už se to pomalu blíží, sláva...zápis v té naší obci je až v květnu, takže máme čas...
20. led 2012 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
holky a vypisujete nějakou přihlášku dopředu, nebo jdete rovnou k tomu zápisu?
20. led 2012 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Já ti vůbec netuším, musím se někde zeptat :sweat_smile: Ale myslím, že rovnou na zápise.
20. led 2012 v 17:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzik28 @pajinka29 Holky,já jsem četla na netu přímo na stránkách města,že si vzít přezůvky, OP, rodný a očkovací list dítěte:slight_smile:Takže asi rovnou k zápisu...
20. led 2012 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvám se, že vám sem lezu, chtěla jsem se zeptat, co je potřeba vzít s sebou do porodnice a co tam mají případně k dispozici. Mám termín na přelomu února a března a nechci tam tahat celý kufr.:slight_smile:
20. led 2012 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulka22 Ahoj,určitě k nám můžešNo já rodila už před dvěma lety,takže je možná něco jinak...ale co se týče sebe,potřeba byla většina krom košile snad,potřeba byly určitě kalhotky(ty síťkované byly nejlepší),vložky a co potřebuješ z drogérky,ručník,...to je tak nejdůležitější.Pro mimčo tam měli všechnu kosmetiku,obleček ti taky na první dva dny dají,ale můžeš si ho samo převlíct do svého,takže to záleží na tobě,no a pak plínky a ubrousky nebo žíňku a taky je dobré mít pár normálních látkových plínek...Snad jsem na nic nezapomněla :wink: Ale beztak mě ještě někdo,kdo to má v čerstvé paměti,doplní :slight_smile:
20. led 2012 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulka22 hlavně toaletní papír! :slight_smile: Nejlíp i vlhčený, ten je po porodu super.
20. led 2012 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem taky z PV a mám 2 malé děti - 2,5roku starou holčičku a skoro ročního chlapečka. Ráda sem na vás taky občas mrknu.
20. led 2012 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@denousek ahoj, jak jsi dopadla v dia poradně. Dlouho jsem tě tu neviděla. Gratuluju k těhotenství!!
Já jsem měla těhotenskou cukrovku u obou dětí, v druhém těhu jsem byla na inzulinu. Picháni do prstu jsem se bála, ale to bylo nic proti prvnímu píchnutí si inzulinu, musel to udělat manžel. Pak už pohoda :slight_smile:
20. led 2012 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@editah222 ahojky..no ja sem moc nelezu je to preci jen otevrena dizkuze a to ja nerada :stuck_out_tongue_closed_eyes:

do dia pordny jedu pristi tyden ..v pondeli si budu doma odebirat krev z prstu tak uvidime..snad to bude ok..diky ze sis vzpomela :wink:
20. led 2012 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@denousek ke komu jdeš? Kdyby jsi chtěla něco o těhu cukrovce vědět tak se klidně ptej v IP, co se týče diabetické těhotenské diety tak jsem studnice plná moudra :grinning: :grinning: :grinning: Kdybych vydržela držet tu dietu i po porodu tak bych ted byla stíhlá jak laňka :wink:
20. led 2012 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@editah222 já chodim k pani kalčíkové uz jsem tam jednou byla 2.1. a rekla mi ze mam dojit 27.1.na kontrolu a tak 23nebo 24 zavyst do laborky ty svoje odbery-...aby toho 27.uz byli vysledky. tak uvidime :slight_smile: za to dneska jsem byla v ol malej ma dilataci panvicky ledvinove a dneska dobrý zprávy,nehorší se to,tak kontrola po porodu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uz se na nej tak tesim!!uz aby to uteklo..
20. led 2012 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky jsem od prostějova můžu se k vám přidat?Mám dvě holky 6 a jeden rok.
20. led 2012 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@mery83 vítej :slight_smile: tady to ale moc nezije :slight_smile: a odkud jsi presne?
20. led 2012 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek