Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

Nazdárek Tak kromě snažilek a těhulek js Pv nenašla tak snad nám to nezruší 🙂
denousek
19. pro 2011
@pajinka29 haha tak to urcite to bych na svoje triko odmitla ja se do prstu pichat nebudu!!!
pajinka29
19. pro 2011
@denousek jj, máš na to právo a myslím si, že přesně tohle ti navrhnou soudě podle kamarádek, které měly stejné problémy
denousek
19. pro 2011
@pajinka29 no to neee 😞( ach jo...
janice20
19. pro 2011
@pajinka29 no to právě já jak bydlím u našich tak mám ještě 2ségry takže to tu rychle mizí no
pajinka29
19. pro 2011
@janice20 u nás se pro jistotu cukroví před Vánoci nejí, nebo by to dopadlo stejně🙂
janice20
19. pro 2011
@pajinka29 no u nás právě už ujídají i před vánocema přímo z plechu
denousek
20. pro 2011
ahoj hoky jak se mate nam dneska prisel kočárek x-) je super myslim že budeme sspokojeni..je kupovany naslepo nikde ho v obchode nevedou....
pajinka29
21. pro 2011
@denousek no vypadá krásně..co je to za značku?a jak si v něm malej lebedí🙂
denousek
21. pro 2011
@pajinka29 je to retrus fire a nechtel z nej ve 😃 tak paa vaim pro tu zadanku do dia poradny a nakoupit do tesca tak paaa
janice20
22. pro 2011
ahoj tak už máme 8druhu cukrový už jen zabalit dárky umýt zem ale ještě zítra je čas tak dobrý jen malá mi dnes odmitala spát po obědě usnula až o pul3 a spí ještě ted no ale dýl jak do 16h ju spát nenechám to by mi neusnula zas večer 😉
dewnat
19. led 2012
Ahoj holky,do jaké školky půjdete s dětmi k zápisu?máte tip na nějakou fakt dobrou? 🙂

Já uvažuji o Mánesce nebo Dvořákové .
hannn
19. led 2012
@dewnat Ahojky,my k zápisu půjdem sice až příští rok,ale na Mánesku slyším jen samou chválu...ovšem je nutné vzít v potaz,že je to "škola sponzorů",takže občas počítat s nějakým tím darem....Já bych chtěla zkusit nejdřív tu školu při CMG tady na Sídl. svobody,slyším na dost chvály,navíc je tam jen jedna třída,dětem se opravdu věnují a sama jsem na CMG chodila a nedala na jejich přístup dopustit...A pak když to neklapne,tak Sídl. svobody nebo taky ta Máneska,přece jen chci něco poblíž bydliště :-|
pajinka29
19. led 2012
@dewnat my půjdeme k zápisu už v místě nového bydliště, ale kdybych zůstala v PV, tak bych to, tak jak píše Hanka, volila podle blízkosti bydliště-prece jen je trochu větší pravděpodobnost, že ti ji vemou. Takže já bych šla na MOzartovu nebo Rumunskou. Chvála, těžko říct, na každou školku v PV jsem snad už slyšela špínu a naopak...to si nevybereš, aspon myslím
zuzik28
19. led 2012
Já půjdu k zápisu jen na Mánesku... 😃

Páji, a vy už bydlíte?
zuzik28
19. led 2012
Jéééé, Páji, vy čekáte mimčo...Jsem si všimla až teď. Tak to moc a moc gratuluji a přeji ať máš pohodové těhu.
janice20
19. led 2012
no já už taky chci jít letos s malou k zápisu do školky tady do Lutína tak doufam že mi ji vemou
pajinka29
20. led 2012
@zuzik28 ještě nebydlíme, ale už se to pomalu blíží, sláva...zápis v té naší obci je až v květnu, takže máme čas...
pajinka29
20. led 2012
holky a vypisujete nějakou přihlášku dopředu, nebo jdete rovnou k tomu zápisu?
zuzik28
20. led 2012
@pajinka29 Já ti vůbec netuším, musím se někde zeptat :-N Ale myslím, že rovnou na zápise.
hannn
20. led 2012
@zuzik28 @pajinka29 Holky,já jsem četla na netu přímo na stránkách města,že si vzít přezůvky, OP, rodný a očkovací list dítěte🙂Takže asi rovnou k zápisu...
petulka22
20. led 2012
Ahoj holky, omlouvám se, že vám sem lezu, chtěla jsem se zeptat, co je potřeba vzít s sebou do porodnice a co tam mají případně k dispozici. Mám termín na přelomu února a března a nechci tam tahat celý kufr.🙂
hannn
20. led 2012
@petulka22 Ahoj,určitě k nám můžešNo já rodila už před dvěma lety,takže je možná něco jinak...ale co se týče sebe,potřeba byla většina krom košile snad,potřeba byly určitě kalhotky(ty síťkované byly nejlepší),vložky a co potřebuješ z drogérky,ručník,...to je tak nejdůležitější.Pro mimčo tam měli všechnu kosmetiku,obleček ti taky na první dva dny dají,ale můžeš si ho samo převlíct do svého,takže to záleží na tobě,no a pak plínky a ubrousky nebo žíňku a taky je dobré mít pár normálních látkových plínek...Snad jsem na nic nezapomněla 😉 Ale beztak mě ještě někdo,kdo to má v čerstvé paměti,doplní 🙂
editah222
20. led 2012
@petulka22 hlavně toaletní papír! 🙂 Nejlíp i vlhčený, ten je po porodu super.
editah222
20. led 2012
Já jsem taky z PV a mám 2 malé děti - 2,5roku starou holčičku a skoro ročního chlapečka. Ráda sem na vás taky občas mrknu.
editah222
20. led 2012
@denousek ahoj, jak jsi dopadla v dia poradně. Dlouho jsem tě tu neviděla. Gratuluju k těhotenství!!
Já jsem měla těhotenskou cukrovku u obou dětí, v druhém těhu jsem byla na inzulinu. Picháni do prstu jsem se bála, ale to bylo nic proti prvnímu píchnutí si inzulinu, musel to udělat manžel. Pak už pohoda 🙂
denousek
20. led 2012
@editah222 ahojky..no ja sem moc nelezu je to preci jen otevrena dizkuze a to ja nerada :-p

do dia pordny jedu pristi tyden ..v pondeli si budu doma odebirat krev z prstu tak uvidime..snad to bude ok..diky ze sis vzpomela 😉
editah222
20. led 2012
@denousek ke komu jdeš? Kdyby jsi chtěla něco o těhu cukrovce vědět tak se klidně ptej v IP, co se týče diabetické těhotenské diety tak jsem studnice plná moudra 😃 😃 😃 Kdybych vydržela držet tu dietu i po porodu tak bych ted byla stíhlá jak laňka 😉
denousek
20. led 2012
@editah222 já chodim k pani kalčíkové uz jsem tam jednou byla 2.1. a rekla mi ze mam dojit 27.1.na kontrolu a tak 23nebo 24 zavyst do laborky ty svoje odbery-...aby toho 27.uz byli vysledky. tak uvidime 🙂 za to dneska jsem byla v ol malej ma dilataci panvicky ledvinove a dneska dobrý zprávy,nehorší se to,tak kontrola po porodu x-) x-) x-) uz se na nej tak tesim!!uz aby to uteklo..
mery83
20. led 2012
Ahoj holky jsem od prostějova můžu se k vám přidat?Mám dvě holky 6 a jeden rok.
denousek
20. led 2012
@mery83 vítej 🙂 tady to ale moc nezije 🙂 a odkud jsi presne?

Začni psát odpověď...

Odešli