Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

Nazdárek Tak kromě snažilek a těhulek js Pv nenašla tak snad nám to nezruší 🙂
dewnat
23. led 2012
@pajinka29 jo to jo,aspoň,že tak.
a už jste přestěhování?a co tak pořád děláte?my jsme teď začaly chodit do atelieru -do kreslení.je to v kulturáku a je fajn,že tam dítě můžeš nechat (1,5h) .Já jsem tam poprvé byla teda ještě s ní a když jsme odcházeli ,tak jsem ji vyloženě musela přemlouvat,jak se jí tam líbilo.
mery83
23. led 2012
Hezký den,já jsem nějak omarodila.Děcka se naštěstí drží musí,v sobotu se chystáme na ples aby pak babička hlídala.Už se těším jak si od těch dvou odpočinu.Já se snad z toho taky rychle vyhrabu.
pajinka29
23. led 2012
@dewnat ateliér? A to je v té kavárně? Vím, že ji tam přesunuli, ale nic víc nevím, Jak to probíhá? za kolik a musíš se hlásit dopředu? MAlej teda není zádny malíř, moc dlouho u toho nevydrží...tak nevím..ale zrovna minulý týden jsem mu koupila prstové a vodové barvy a takových 20minut se tím zabaví. přestěhovaní ještě nejsme, až asi tak v březnu, tento týden nám zrovna obkládají koupelky, ale potom budem ještě čekat na výrobu dveří, kuchyně a položení podlahy
@mery83 a jakýpak ples? Myslivci? 🙂jo, u nás je to tak vždycky, že se něco semele, když někam chceme jít nebo tak😞
mery83
23. led 2012
@pajinka29 JJ mysliveckej,ale jdeme do Kvasic ke známým.Já už se těším jak malá.Naposledy jsem byla taky tam na plese ale před dvěma lety.
dewnat
23. led 2012
@pajinka29 nee,je to v 1.patře.1,5h stojí 60kč a je potřeba se tam nahlásit.Dělají tam různý věci ....třeba lepí barevný papírky na papír a z toho minule vyrobily čepici,hrají si s plastelýnou,hazí balonkama,tančí...prostě hodina je sestavena tak aby je bavila.je fajn,že je do ničeho nenutí .
@mery83 jéé,na ples bych šla taky..naposledy jsme byli před 2r na erotickým...nebylo to špatný 🙂
mery83
24. led 2012
Tak to muselo být taky fajn.Manža mi o takovym kdysi říkal a že je tam na to nával.
pajinka29
24. led 2012
@dewnat aha, to vypadá dobře...a které dny to tam je? ta cena je super...a jak je to tam třeba se záchody? nejsem si jistá, jeslti štěpka tu hod a půl vydrží nečurat a taky si nejsem jistá, jestli by si v tom frmolu sám někomu cizímu řekl, že chce a kde jsou záchody.. :-S
jinak já plesy miluju, loni jsme byli tak na třech, ale letos s bříškem už nepůjdu..kdyby to apson bylo bříško, ale zatím je to spíš, jakobych se přejedla a to by se mi nelíbilo, aby si to o mě lidi říkali v tom smyslu, ježiši, ta je ale nesoudná, tlustá a má uplé šaty 😃
dewnat
24. led 2012
@pajinka29 my chodíme ve st dopoledne ,záchody jsou teda v přízemí i s nočníkem a paní říkalá,že když se někomu chce,tak jdou všichni na záchod...takže by to neměl být problém.

jo,to z nám,taky jsem dlouho měla spíše takový špek 🙂
mery83
24. led 2012
@pajinka29 No jo lidi jsou kolikrát zlí i když neví a nikomu nic do toho není.Já teda u druhé už ve 4-tým měsíci byla jak kulička šlo to hned vidět.
pajinka29
24. led 2012
@dewnat nojo, já právě nevím, jestli si v tom zápalu boje někomu cizímu řekne...a jinak tam ty maminky normálně můžou být, nebo jen na tu první hodinu?a je to i jiné dny a jiné hodiny? nemají web stránky?
@mery83 no, já jsem právě normálně hubená, a ted mi vyskočilo to břicho, ale jak říkám, je to spíš jak pneumatika nebo špek kolem břicha
mery83
24. led 2012
@pajinka29 Tak by sis mohla na sebe vzít třeba sukni a na to volnější halenku.To by si nikdo ničeho nevšim. A ženský poznaj těhu bříško. 🙂
dewnat
27. led 2012
@pajinka29 můžeš tam samozřejmě být několik hodin s ním.zápis bývá v po ,myslím od 14hod.
pajinka29
27. led 2012
@dewnat děkuji za info..asi to zkusíme, at se štěpka doma nekouše se mnou nudou 😃
mery83
29. led 2012
Hezkou neděli.Já jsem tak odpočinutá po dlouhé době.Nějakou chvilku mi to snad vydrží.
pajinka29
30. led 2012
@mery83 a jaký byl ples? Doufám, že jste si to na max užili. Já jsem nějaká nachlazená, asi jsem se nachladila, jak jsme se byli dívat na obklady v domečku, už to finišuje...hurá
mery83
30. led 2012
@pajinka29 Jé tak to chce zalézt do peřin a pěkně to vyležet,ať jsi brzo fit.Já si to užila teda moooc a manža teda taky.Už jsme se domluvili ze známýma na koncert v květnu tak už se taky těším.
Jé to závidím,že už finišujete my jsme tak ve čtvrtině.Je to nekonečny.Jakou budete mít barvu obkladů.Já jsem na ty teplejší barvyčky.
pajinka29
30. led 2012
@mery83 takže ted bydlíte jinde a potom se přestěhujete do nového, ju? NO, máme dvě maličké koupelky, takže jedna bude různé odstíny šedé s červenou listelou a druhá bude taková pistáciovo bílá s listelami květin
mery83
31. led 2012
@pajinka29 Ne ne přistavujeme,ale táhne se to.
pajinka29
31. led 2012
@mery83 nojo, to si dovedu představit a jak ještě člověk v tom bydlí, tak to musí být uplně děsné. my to máme aspon fajn, že stavba je daleko od nás, tak v bytě máme celkem pořádek a dokážem se někdy od stavby myšlenkama odpoutat...
mery83
31. led 2012
@pajinka29 Tak to je fajn,dneska nám daly jedno okno ještě dvě a na záchodě vymněnit, je to síla.Děláme to svépomocí,teda hlavně děda je to zedník tak aspoň ušetříme.Máme to tu malinky,ale ještě tak rok to vydržím a pak už bude snad hotovo.Kdyby to tak aspoň nežralo peníze. :-S
pajinka29
31. led 2012
@mery83 no, to m usí být náročné, když v tom tak jste...svépomocí se sice ušetří, ale je to zase na nervy, protože se to táhne
mery83
31. led 2012
@pajinka29 No právě.tatin furt nervozní co všechno musí pokoupit a zařídit no hruza.
mery83
31. led 2012
No jinak už jsem si byla domluvit poloviční úvazek v práci tak to snad pujde i rychleji.
pajinka29
31. led 2012
@mery83 vaši budou pomáhat s hlídáním, nebo kde bude malá? pochopila jsem, že ještě kojíš, tak to utneš? A kam do práce?
mery83
31. led 2012
@pajinka29 Mamka říkala že nám pomůže jak to pujde a kojit budu i tak,ale jak přijdu z práce.Za těch 12 hod snad mlíko nepřestane týct.Jinak se budem střídat s manžou.Jdu zpátky do nemocnice do Kroměříže jak zdr sestra.Ale jen na poloviční úvazek.
pajinka29
31. led 2012
@mery83 tak ono asi stejně kojíš jen ráno a večer ne? a jak to budeš mít? normálně na směny nebo někde v ambulanci?
mery83
31. led 2012
@pajinka29 Normálně na směny dení a noční.Ale jak byla u našich tak si na prso ani nevzpoměla,ale jak má mě,tak mi leze za triko.A kojím většinou na uspání,ale s tatinem usnula i bez toho.Jen mě zkouší,ale jsem měká jí to nedat.Jinak už bude mít 13měsíců a myslím že už to je dost a mužem klidně přestat.
pajinka29
31. led 2012
@mery83 to jo, to určitě můžete. TO je hezké, to jste dlouho vydrželi.
mery83
3. únor 2012
Hezký den 🙂 ,už skoro týden trčíme doma.To je děs,takovy mrazy fakt přijít nemusely.Ale dnes to budem muset chvilku venku vydržet musím si jet koupit pracovní boty a snad vubec odjedem.
pajinka29
3. únor 2012
@mery83 no, my vytáhneme vždycky paty tak na dvacet minut a jinak jsme doma.