• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@pajinka29 jo to jo,aspoň,že tak.
a už jste přestěhování?a co tak pořád děláte?my jsme teď začaly chodit do atelieru -do kreslení.je to v kulturáku a je fajn,že tam dítě můžeš nechat (1,5h) .Já jsem tam poprvé byla teda ještě s ní a když jsme odcházeli ,tak jsem ji vyloženě musela přemlouvat,jak se jí tam líbilo.
23. led 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den,já jsem nějak omarodila.Děcka se naštěstí drží musí,v sobotu se chystáme na ples aby pak babička hlídala.Už se těším jak si od těch dvou odpočinu.Já se snad z toho taky rychle vyhrabu.
23. led 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dewnat ateliér? A to je v té kavárně? Vím, že ji tam přesunuli, ale nic víc nevím, Jak to probíhá? za kolik a musíš se hlásit dopředu? MAlej teda není zádny malíř, moc dlouho u toho nevydrží...tak nevím..ale zrovna minulý týden jsem mu koupila prstové a vodové barvy a takových 20minut se tím zabaví. přestěhovaní ještě nejsme, až asi tak v březnu, tento týden nám zrovna obkládají koupelky, ale potom budem ještě čekat na výrobu dveří, kuchyně a položení podlahy
@mery83 a jakýpak ples? Myslivci? :slight_smile:jo, u nás je to tak vždycky, že se něco semele, když někam chceme jít nebo tak:frowning2:
23. led 2012 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 JJ mysliveckej,ale jdeme do Kvasic ke známým.Já už se těším jak malá.Naposledy jsem byla taky tam na plese ale před dvěma lety.
23. led 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 nee,je to v 1.patře.1,5h stojí 60kč a je potřeba se tam nahlásit.Dělají tam různý věci ....třeba lepí barevný papírky na papír a z toho minule vyrobily čepici,hrají si s plastelýnou,hazí balonkama,tančí...prostě hodina je sestavena tak aby je bavila.je fajn,že je do ničeho nenutí .
@mery83 jéé,na ples bych šla taky..naposledy jsme byli před 2r na erotickým...nebylo to špatný :slight_smile:
23. led 2012 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak to muselo být taky fajn.Manža mi o takovym kdysi říkal a že je tam na to nával.
24. led 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dewnat aha, to vypadá dobře...a které dny to tam je? ta cena je super...a jak je to tam třeba se záchody? nejsem si jistá, jeslti štěpka tu hod a půl vydrží nečurat a taky si nejsem jistá, jestli by si v tom frmolu sám někomu cizímu řekl, že chce a kde jsou záchody.. :confounded:
jinak já plesy miluju, loni jsme byli tak na třech, ale letos s bříškem už nepůjdu..kdyby to apson bylo bříško, ale zatím je to spíš, jakobych se přejedla a to by se mi nelíbilo, aby si to o mě lidi říkali v tom smyslu, ježiši, ta je ale nesoudná, tlustá a má uplé šaty :grinning:
24. led 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 my chodíme ve st dopoledne ,záchody jsou teda v přízemí i s nočníkem a paní říkalá,že když se někomu chce,tak jdou všichni na záchod...takže by to neměl být problém.

jo,to z nám,taky jsem dlouho měla spíše takový špek :slight_smile:
24. led 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 No jo lidi jsou kolikrát zlí i když neví a nikomu nic do toho není.Já teda u druhé už ve 4-tým měsíci byla jak kulička šlo to hned vidět.
24. led 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dewnat nojo, já právě nevím, jestli si v tom zápalu boje někomu cizímu řekne...a jinak tam ty maminky normálně můžou být, nebo jen na tu první hodinu?a je to i jiné dny a jiné hodiny? nemají web stránky?
@mery83 no, já jsem právě normálně hubená, a ted mi vyskočilo to břicho, ale jak říkám, je to spíš jak pneumatika nebo špek kolem břicha
24. led 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Tak by sis mohla na sebe vzít třeba sukni a na to volnější halenku.To by si nikdo ničeho nevšim. A ženský poznaj těhu bříško. :slight_smile:
24. led 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 můžeš tam samozřejmě být několik hodin s ním.zápis bývá v po ,myslím od 14hod.
27. led 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dewnat děkuji za info..asi to zkusíme, at se štěpka doma nekouše se mnou nudou :grinning:
27. led 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezkou neděli.Já jsem tak odpočinutá po dlouhé době.Nějakou chvilku mi to snad vydrží.
29. led 2012 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mery83 a jaký byl ples? Doufám, že jste si to na max užili. Já jsem nějaká nachlazená, asi jsem se nachladila, jak jsme se byli dívat na obklady v domečku, už to finišuje...hurá
30. led 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Jé tak to chce zalézt do peřin a pěkně to vyležet,ať jsi brzo fit.Já si to užila teda moooc a manža teda taky.Už jsme se domluvili ze známýma na koncert v květnu tak už se taky těším.
Jé to závidím,že už finišujete my jsme tak ve čtvrtině.Je to nekonečny.Jakou budete mít barvu obkladů.Já jsem na ty teplejší barvyčky.
30. led 2012 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mery83 takže ted bydlíte jinde a potom se přestěhujete do nového, ju? NO, máme dvě maličké koupelky, takže jedna bude různé odstíny šedé s červenou listelou a druhá bude taková pistáciovo bílá s listelami květin
30. led 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Ne ne přistavujeme,ale táhne se to.
31. led 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mery83 nojo, to si dovedu představit a jak ještě člověk v tom bydlí, tak to musí být uplně děsné. my to máme aspon fajn, že stavba je daleko od nás, tak v bytě máme celkem pořádek a dokážem se někdy od stavby myšlenkama odpoutat...
31. led 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Tak to je fajn,dneska nám daly jedno okno ještě dvě a na záchodě vymněnit, je to síla.Děláme to svépomocí,teda hlavně děda je to zedník tak aspoň ušetříme.Máme to tu malinky,ale ještě tak rok to vydržím a pak už bude snad hotovo.Kdyby to tak aspoň nežralo peníze. :confounded:
31. led 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mery83 no, to m usí být náročné, když v tom tak jste...svépomocí se sice ušetří, ale je to zase na nervy, protože se to táhne
31. led 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 No právě.tatin furt nervozní co všechno musí pokoupit a zařídit no hruza.
31. led 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jinak už jsem si byla domluvit poloviční úvazek v práci tak to snad pujde i rychleji.
31. led 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mery83 vaši budou pomáhat s hlídáním, nebo kde bude malá? pochopila jsem, že ještě kojíš, tak to utneš? A kam do práce?
31. led 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Mamka říkala že nám pomůže jak to pujde a kojit budu i tak,ale jak přijdu z práce.Za těch 12 hod snad mlíko nepřestane týct.Jinak se budem střídat s manžou.Jdu zpátky do nemocnice do Kroměříže jak zdr sestra.Ale jen na poloviční úvazek.
31. led 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mery83 tak ono asi stejně kojíš jen ráno a večer ne? a jak to budeš mít? normálně na směny nebo někde v ambulanci?
31. led 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Normálně na směny dení a noční.Ale jak byla u našich tak si na prso ani nevzpoměla,ale jak má mě,tak mi leze za triko.A kojím většinou na uspání,ale s tatinem usnula i bez toho.Jen mě zkouší,ale jsem měká jí to nedat.Jinak už bude mít 13měsíců a myslím že už to je dost a mužem klidně přestat.
31. led 2012 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mery83 to jo, to určitě můžete. TO je hezké, to jste dlouho vydrželi.
31. led 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den :slight_smile: ,už skoro týden trčíme doma.To je děs,takovy mrazy fakt přijít nemusely.Ale dnes to budem muset chvilku venku vydržet musím si jet koupit pracovní boty a snad vubec odjedem.
3. únor 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mery83 no, my vytáhneme vždycky paty tak na dvacet minut a jinak jsme doma.
3. únor 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek