• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
holky, co děláte s prckama doma, když je tak hnusně nepoužetelně venku? My si se štěpkou už solidně lezeme na nervy:slight_smile:
3. únor 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajinka29 Budeme se muset zase navštívit Pavli...já doufám,že příští týden by se to busem mohlo dát zvládnout :slight_smile: Jinak my to,co vždycky-vaříme,jdeme akorát do obchodu a jinak furt čteme,koukáme na DVD a hrajeme si nebo malujeme,co má člověk vymýšlet...U malýho zatím nic nepozoruju,ale spíš já jsem z toho taková přešlá :unamused: Ještěže je Mara tento víkend doma a snad se všichni nějak zabavíme...Dneska skočíme za bráchou do práce na kafčo a na Fruko :slight_smile: Vy máte něco na víkend v plánu?
3. únor 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hannn my jedem do kyjova, takže se taky zabavíme, bude změna. Ale jinak štěpka s náma mává, má ted brutální vzdor, tak je to s ním doma děsné :frowning2:
3. únor 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Tak to máte super,bude mít babi a dědu a jak říkáš,bude to změna :slight_smile: No mně přijde,že Maroun má teď nějaké agresivní období,z ničeho nic se vztekne a pak buší třeba do polštáře nebo co je po ruce :unamused: Doufám,že mu to nezůstane...
3. únor 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn to dělá i štěpka, však sama víš, tak asi je to vývojem , přece nemůžou být všechny děti agresivní... :angry:
3. únor 2012 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 No popravdě mě to docela vyděsilo..ještě ten jeho výraz u toho :rolling_eyes: Nemůžou,to je fakt...a ještě ti naši andílci :grinning:
3. únor 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tak mám za sebou první noční a docela dobry,byly jsema si s kolegiňkou lehnout tak jsem i trochu fungující.Akorát malá prý byla co hoďku vzhuru,ale určitě si zvykne.
5. únor 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mery83 tak gratulace k zařezení do pracovního procesu. Neboj, malá si určitě zvykne, je to pro ni změna, když tam nejsi, ale děti si rychle přivykají, co jiného jim taky zbyde :grinning:
5. únor 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mery83 Ty jo, ty už chodíš do práce? Tak to klobouk dolů, to se mi zdá tedy dost brzy. Já si nedovedu představit, že bych šla teď do práce, zdá se mi malá ještě malá. Možná něco na doma nebo tak, ale celý den.... To jsi musela nebo jsi prostě chtěla? Promiň, že se tam hloupě ptám :sweat_smile:
6. únor 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 Ne v poho,ale každá koruna dobrá ,navíc když přistavujeme a aji sem chtěla.Manža dře v železáznách a brával si i přesčasi,ale zatrhli jim je tak jsem chtěla taky pomoct.No a nějak mi to nepřijde že by Mája byla malá.My taky chodili do jeslí a zvládli jsme to.
7. únor 2012 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 taky dost, že se tady ukážeš:slight_smile:
7. únor 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mery83 a od narození starší dcerky jsi chodila do práce, asi ano, že? Tka ono je to v tom zdravotnictví těžké, aby nepropadla registrace atd, že..
7. únor 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Jo jo to jsem šla ale později to jí už byli skoro tři a to jsem nastupovala uplně poprvé do špitálu.Do registrace mi chybí asi tři nebo 4 měsíce praxe takže to taky aspoň doženu.
7. únor 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jak se všichni máte?Už mě to počasí pěkně štve,už to vypadalo nadějně a dnes tohle.
Já tak z nudy procházela diskuze a narazila na jednu kde mě švagrová pěkně pomluvila a že jsem tlustá a nic si z toho nedělám,ale jak ona to muže vědět že mě to nevadí.že já to četla tt me to bude pěkně štvát.Myslím že kdybych byla tak hrozná tak mě manža asi nebude chtít.
15. únor 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mery83 simtě, z toho si nic nedělej. Bez tak má sama nějaký problém a snaží se to ventilovat tímhle způsobem. A taky co, člověk po dvou dětech a rok po druhém porodu nemůže mít postavu jako modelka. Až budeš pracovat delší dobu, ono ta kila pojedou pěkně dolů sama. JInak my, i když je tak škaredě, chodíme aspon každé dopolko ven, abych se doma potom se štěpkou nepozabíjela:slight_smile:
15. únor 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mery83 jak píše
@pajinka29 , je to trapnost Tvé švagrové, že takto pomlouvá. Má sama děti? I kdyby měla, věděla, jaký je to šrumec a že na sebe člověk nemá tolik času, i tak je to od ní hloupé a její špatná vizitka. Tím bych se rozhodně netrápila... co nějaká slepice někde napíše.
15. únor 2012 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leiladelly
@pajinka29 Holky děkuji jste hodné,ona má sama tři děti,ale už od mala byla hubená a nic nemusela dělat.Ale manža říkal že docela závídí tak všechno.I tu práci mi rozmlouvala asi proto že budem mít víc peněz jak oni.Nevím no hold co nadělám aspoň vím co si o mě myslí.

Jinak taky se snažím chodit ven spíš odpoledne pro Verču do školky to nám zabere tak hodinu,ale už se tááááák moc těším na jaro až vytáhnem kola a nebo pujdem na prulezky.
15. únor 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mery83 je to možné, abych pravdu řekla, já neznám moc švagrových, které spolu vycházejí hezky, nezávidí si, naopak si pomáhají, to má snad jen jedna moje kamarádka.
Lepší nechat být, dobře, že víš, co si myslí, nechat vztahy formální, nic osobního neříkat, pro příště ani práci ani peníze s ní neřešit. Je to ponaučení.... :slight_smile:
15. únor 2012 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
17. únor 2012 ve 22:09 • hancas
ahojte holky, nechce se některé na kurz masáží miminek ? :slight_smile:
19. únor 2012 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen A pro jak staré je to děti?
27. únor 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji hezké pondělí a začátek nového týdne.Táta nám spí po noční a Mája si pěkně hraje s pokličkama a hrncema,ten bude teda vyspanej :slight_smile: a protivnej.Ale tak snad to nebude taková hruza.
27. únor 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mery83 tobě taky přeju hezký začátek týdne. Počasí by na to i bylo, že?:slight_smile: štěpka zrovna chrupká, odpo jde do cvičení, tak dorazím uklid bytu a doufám, že je to jeden z posledních tady:slight_smile: a další už budou v domečku
27. únor 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajinka29 Jejda tak to docela závidím,já už chci mít taky hotovo.Já se taky dala do uklízení a převlíkla jsem peřiny,to se bude spinkat.
27. únor 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mery83 píšou tam, že od miminek až po děti, který se nechají masírovat...takže žekla bych bez omezení věku :wink:
28. únor 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen A kde to je?Máš nějaký odkaz?
28. únor 2012 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mery83 já jsem chodila s dcerou na másaže k paní Hájkové do žabičky, má studio na náměstí. Moc se mi to libilo a se synem už jsem vše dělala sama.
28. únor 2012 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mery83 jak píše Edit, je to u paní Hájkové v Žabičce :slight_smile: Znám ji z kurzů vaniček z Chobotničky a je moc fajn :slight_smile:
29. únor 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@editah222 Edi, jak se máte? :slight_smile: Stará známá tvář po tak dlouhé době :slight_smile:
29. únor 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen Ahoj :slight_smile: My se máme fajn. Než jsem se s tebou stihla potkat tak jsi si pořidila druhý dítko a i to už je velký :wink: Má krásné jméno.
29. únor 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek