• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@mery83 Ahoj, tak aspoň nejsem sama. Němčice jsou od nás asi 15km.
24. dub 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 To máš pravdu, podrbat se dá vždycky. V Náměšti to znám,jezdila jsem tama na chatu a bydlela tam kamoška. Snad budeš s hledáním úspěšnější než já.
24. dub 2012 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adikaba Ano, mám jedno dítko a na druhým jsme teď začli pracovat :slight_smile:
24. dub 2012 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zumat no, zatím to moc nevidím:frowning2: ale jsme tu chvíli, tak snad se to poddá.
24. dub 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zumat To je kousek,ale probrat věcičky můžeme i tady.
Já tu bydlím asi 5 let,ale moc lidiček tu neznám.
24. dub 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 @mery83My jsme tady skoro 2 roky a ještě se mi to nepovedlo, ale je pravda, že první rok jsem to neřešila, protože jsme tady neměli být na dlouho. Pak se situace změnila a teď se snažím najít nějakou spřízněnou duši, už kvůli prckovi, aby nebyl pořád jen mezi dospělýma. Už teď nechce moc být mezi dětma.
26. dub 2012 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme ve Smržicích rok a půl a znám tu jednu mamku, tak s ní občas venku popovídám, jinak je to slabší, ale jsem i za to vděčná. Pocházím z Prostějova, tak i tam dojíždím za kamarádkami. Ondra nebyl přijat do školky, tak taky se snažím udržovat kontakt s jeho kamarády a já si ráda popovídám. Však víme, jak je to na mateřské, že?
26. dub 2012 ve 13:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj maminky,chci se zeptat nevíte o nějakém přivýdělku z domova?Děkuji.
26. dub 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adikaba Jo jo, vím jaké to je na mateřské. Já pocházím z Olomouce. Taky tam dojíždím, ale nejde to tak často,jak bych chtěla. Je to od tud 30km, takže na časté ježdění autem to neni. A spoje tady jsou docela špatné.
26. dub 2012 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den já jsem se sem taky přivdala a jezdívám za kámoškama až do Uničova,ale pořát to nejde.
Ale aspoŇ tu je ským pokecat.
28. dub 2012 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@norma Ahoj taky jsem něco sháněla,ale nic nakonec jsem se vrátila do práce na poloviční úvazek a ještě se mi rýsuje jedna práce.Každá korunka je dobrá.
28. dub 2012 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hezký den
Venku je parádně a malá se rozhodla že bude teplotkovat,ráno měla 38.To je pech.Snad bude odpol dobrá ať mužeme na čarodějnice.
Holky nemáte nějaký tip kam zítra na výlet?Chtěla jsem do zoo,ale všeci mi to vymlouvaj že tam bude narváno.Ale zase jsem zvyklá brzy vstávat tak by jsme tam byli dřív.
30. dub 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mery83 Ahoj, byli jste v té zoo? A co malá a teploty, už lepší?
Nám se teď v tom vedru nic nechce. Malej je ochotnej dojít maximálně k bazénu. :slight_smile:
2. kvě 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zumat Ahoj,jo jo byli jsme Na Kopečku,holkám se tam moc líbilo ani těch lidí zas tolik nebylo.Tda ráno postupně přicházeli.Ta starší dnes lehla ,přišla ze školky a měla skoro 39.Asi z toho sluníčka.Doufám že bude brzo fit.A malá je zatím dobrá.
Jinak mě se taky nic nechce,nejlíp by bylo tak kolem 23 stupňů.Dnes to vypadá že bude bouřit,ale jen se to tu honí a nic.
2. kvě 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, potřebovala bych od Vás radu a kontakt na někoho zkušeného, kdo v Prostějově, nebo okolí peče výborné dorty. Chtěla bych nějaký tvarohový a navrch ovoce.
Děkuji moc!!
3. kvě 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neu.sona DOporučuju Kateřinu Klevetovou, bydlí na začátku Mostkovic a ted nám zrovna pekla dortík k narozeninové oslavě toho našeho draka. Je na FB, takže jestli máš, tak si ji najdi přes něj a kontaktuj ji, já to tak udělala. Potřebuje to vědět celkem dopředu, má toho hodně.
4. kvě 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chci poprosit maminky z Prostějova,jejichž děti sbírají billa nálepky do albumu,jestli by nechtěli s náma měnit.Už finišujem a máme jich hodně vna výměnu...ozvte se mi...děkuji
12. kvě 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@norma já vím akorát o Oriflame a o Dedře to jde dělat z domova jinak o ničem nevím :wink:
2. čer 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice20 Já dělám dedru,ale nikdo to tu moc nechce.
2. čer 2012 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mery83 já zatím jen Oriflame a mám z toho tak 1000kč měsíc
3. čer 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adrianka169 já mám doma hodně kartiček z penny
3. čer 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice20 Tak to je fajn,jak jsou stály zákaznice.
3. čer 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo :wink:
4. čer 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, už jsem tu dlouho nebyla, ale jsem z okolí PV a chci se zeptat zda by se s některou z vás nedaly sem tam udělat nějaký výlet, brouzdání po městě nebo pokec nebo tak něco? Docela se s malou někdy nudím.... Mám holčičku 14,5 měsíce starou
11. črc 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Prostějovačky,jsem 27 letá nastávajicí maminka,která se po dlouhé době vrátila ze zahraničí a bohužel v zahraničí nechala i všechny své přátele,tak hledám nějakou nastávajíci maminku,nebo mamču s miminkem na pokec u kafča :slight_smile: rodit bych měla v půlce září takže to máme za pár :slight_smile:
30. črc 2012 v 15:50  •  čeká miminko, termín má v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanicka27 ahojky Hani, tak to už máš za chvíli. My to ček áme v lednu. Já jsem se do Prostějova vdala, takže tady taky nikoho nemám. Ale ty teď budeš mít jiné starosti než kávičkovat. Ať ti to dobře dopadne. :slight_smile:
2. srp 2012 ve 13:28  •  čeká miminko, termín má v lednu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo starostí bude víc než dost,ale člověk musí občas vypnout no ne? :slight_smile: jen doufat,že ti naši nastávající tatínci budou nápomocni a nebudou utíkat moc často do hospody a nechaj nás občas udělat si čas sami pro sebe :slight_smile: Ty máš ještě dost času na kávičky a já snad budu mít hodný dítě a budu moct chodit taky :slight_smile: jinak tady z toho Pv zcvoknu :slight_smile:
3. srp 2012 v 11:37  •  čeká miminko, termín má v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, už jsem tady dlouho nebyla. Čekáme druhé mimčo, takže mi teď bylo docela často dost blbě. Teď už je to konečně dobrý. Termín máme taky v lednu :slight_smile:
21. srp 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, nemáte někdo kontakt na Katku Klevetovou, která peče dorty? Prosím, nutně co nejrychleji potřebuju :slight_smile:
7. říj 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen Ahoj,mám...chceš ještě poslat?
7. říj 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek