• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@lukza jj, je tam ta kavárna v ulici, jak jsou ty autobusové zastávky..já tam nebyla, ale slyšela jsem na to chválu..prý je to dobré hlavně v létě, že tam mají hezkou zahrádku, ale v zimě tam mají taky malý koutek pro děti na hraní..ale není to taková herna, jako Pirát nebo princ. Ten pirát je dost náročny i pro tříletáky...
@zuzik28 já myslím, že Hanka měla možná výhodu, že pobírá rodičák do 4let, takže ho nevzali na celé dny a to je pro ně přece fajn, mít dítě kratší dobu, než ho mít celý den. Té kamarádky je mi líto, ale zkoušela podat odvolání? četla jsem, že když se odvoláš na toho ombudsmana, co nařídil, tak by to měli uznat...jinak já už v Pv nebydlím od března, takže prcek chodí v našem novém bydlišti a tam teda bylo hlavním kriteriem věk a když jich bylo hodně nastejno, tak potom zaměstnanost rodičů...
21. lis 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn tak to je super, to zase bude stipendium:slight_smile: jsi šikulka
21. lis 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
@pajinka29 děkuji u piráta jsme byly a luky to zvládá ale to sem tam byla když tom byl maličký v kočárku tak vydržel ležet ale tedka už by chtěl taky lozit a pro něho to je nebezpečný až moc no zkusím to u lázní jde mě o to když je hnusně někam jít děti chtějí vždy ven a když jsou doma tak je to šilené.
21. lis 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn no pujdu zase k zapisu a uvidím zkusít tu železného pak melantrišku a asi tu křestanskou na sidlišti svobody ta je prý taky dobrá v parku na mánesce už asi aji zkoušet nebudu.

holky moc díky za všechno a chtěla sem se zeptat scházíte se někde nebo jste tu jen na netu že bych se nenápadně vtěrkla kdyby jste někde chodili atd.:slight_smile:))
21. lis 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukza Určitě to běž zkusit,za to nic nedáš a šla bych přesně jak píšeš pro jistotu na více školek :slight_smile:
Jinak holky tu moc neznám,některé jen tak od vidění...krom @pajinka29-sice jsme se poznaly tady,ale je to už nějaká doba a od té doby se vídáme jak to čas a možnosti dovolí :slight_smile: Ale pokud chceš,není problém se třeba někde potkat nebo tak...
22. lis 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky prosím o radu, kam v Prostějově do dobré restaurace (bez dítěte). Neznám to tam, nejlépe nějaký odkaz? Díky za pomoc.
27. lis 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. lis 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 díky moc! nakonec to vypadá, že stihnu s kamarádkou jen kafe v Tescu. Vyčetla jsem, že je vedle Tesca nějaká kavárna, znáš to tam? Díky za odpověď.
29. lis 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivik3 jo, ono je to přímo jakoby v budově tesca, ale je to už součástí obchodního domu Arkáda...je tam kavárna, pak nějací vietnamci..ta kavárna je fajn...
29. lis 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn ahoj HAni, díky za kontakt na Katku, dortík byl úžasnej a hlavně výbornej :wink: za chvilku nám bude péct druhý...pirátský pro mýho manžela :grinning: strašně si ho přeje a to má do malýho kluka dost daleko :wink:

@hannn
@pajinka29 a jak se máte, holky? už taky chystáte Vánoce? :wink:
2. pro 2012 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen Ahojky,jsem ráda,že jsi spokojená a manžel bude určo taky :grinning: Já si Katku nemůžu vynachválit :slight_smile: Akorát letos jsem jí nějak nestihla dát vědět,tak pekla moje mamka...
Jinak se máme celkem fajn,tak normál :slight_smile: Na Vánoce už trochu peču a dárky máme už taky skoro komplet,mám totiž každou sobotu do Vánoc zkoušku ve škole,tak se snažím tak po chvilkách něco dělat nebo dokupovat,abych pak neměla nervy,protože díky té škole mám pocit,že nic nestíhám tak,jak bych měla...jako každé zkouškové :grinning:
A co ty?Určitě jsi na tom líp než já,že? :slight_smile: Co kupuješ klukům k Vánocům?Mně nějak dochází inspirace...nebo spíš mám pocit,že tím,že měl Mareček teď narozky,už dostal skoro všechno,co mohl a teď není moc co vymýšlet :unamused:
2. pro 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen co nespíš, takhle po nocích ponocovat?:slight_smile: Ahojík, máme se fajn a moc se těšíme na první Vánoce v domečku. Ondrášek roste jak z vody, štěpka je ve školce a po školce si spolu užíváme. Nemůžu si na nic stěžovat. Taky jsem udělala vánoční výzdobu a trošku peču, ale moc tomu asi nedám.
@hannn Hani, musí to být náročné, ale jistě to zmákneš levou zadní! Dárky kupuju přes net a Štěpka dostane kuličkovou dráhu, uplně ho nadchla, když jsme byli na návštěvě u kamarádů a oni ji tam měli. Potom stvebnici ze dřeva, kdy šroubuje jednotlivé díly k sobě a sestaví tím jeřab, nebo bagr a ještě nějaká jiná auta..potom pro něho máme objednané člověče nezlob se-sice s normální kostkou, už jsem nechtěla tu s těmi znaky-ale je to s medvídkem pu, takže trošku zábavnější. potom společenskou hru Povím ti mami, potom takovou zatloukačku, kdy z geometrických obrazců sestavuje různé motivy-dům, kytku atd..a to sestavování probíhá pomocí kladiva a bouchání do korkové destičky. Potom dostane myčku na auta a ještě oblečení, knížky, tablet---ale to je všechno dohromady i s tím, co víme, že mu koupí rodina at...takže od nás to vyjde tak na 4dárky
3. pro 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 No budu muset Pavli :grinning: Ale je to fakt hrůza,ještě když jdeme týden do školky,další jsme doma a furt dokola :unamused: A co budeš letos péct za cukroví?Já mám zatím jen perníčky,v neděli plánuju linecké,potom brusinkové pracny,tvarohová srdíčka a těsně před skořicové tyčinky,to bude asi všechno...a budu ráda,když to stihnu :unamused:
Jsi šikovná,že to i s Ondráškem tak pěkně zvládáš :slight_smile: Dárky bude mít Štěpka teda senzační!!To bude určitě radosti pod stromečkem :wink:A Ondrášek něco malinkého dostane nebo to necháváte tak postupně,co zrovna potřebuje? To člověče Medvídka Pů máme taky v plánu kupovat a i nějaká ta šroubovací stavebnice by se mi líbila...A ta druhá hra Povím Ti,mami je o čem? :slight_smile:
3. pro 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn http://www.deskovehry.com/s-pribehem/516/recenze-povim-ti-mami-vypraveni-pro-nejmensi to víš, logoped se ve mně nezapře:slight_smile: ale myslím, že je to dobré na společné trávení volného času...snad se mu to bude líbit...
jinak teda ty recepty zní senzačně!! To vůbec neznám, to jsou nějaké jiné...ta tvarohová srdíčka, co kdyby jsi mi tady na to hodila recept?
Já právě peču něco jiného, co nepečou babičky, protože stejně budem na Vánoce spíše u nich a po návštěvách, tak at to mamce můžu dát a byl ten stůl s cukrovím bohatější. Jen z těch klasických mám perníčky a linecké, ale perničky mamka nepeče, tak jí půlku dám a linecke mám z poloviční dávky. Potom jsem chtěla najít právě něco na netu, něco jiného. http://www.cukrovi.kvalitne.cz/ukazka_mych_vyrobku2.htm tady ty vypadají celkem zajímavě, tak možná něco z toho.
3. pro 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn jinak tento týden mají ve školce mikuláškou, příští úterý vánoční besídku a potom ho už do školky nedám, aby něco nechytl, zrovna dnes jsem se dověděla, že tak začínají angíny...
3. pro 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn ondráškovi dáme nějaké drobnosti a zvažujeme, že mu zabalíme nějaké věci po štěpkovi-ne, že bysme neměli na dárky pro něho, ale máme hraček po štěpkovi a nezničených kopu a štěpka si ty první hračky nepamatuje, tak je dáme ondráškovi..pod stromek to chceme dát z výchovného hlediska, aby si štěpka nemyslel, že dostává dárky jen on:slight_smile:ondráškovi to bude samozřejmě šumák:slight_smile:
3. pro 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 To vypadá dobře náhodou ta hra,nevíš,jestli se to dá koupit i někde v hračkářství nebo tak?Musím se po tom podívat :slight_smile: Marounkovi by to totiž taky bodlo,i když teď se ve vyprávění docela zlepšil,používá i vedlejší věty konečně a dokáže mi odvykládat třeba,kde s babi byli a co se tam dělo...i když samozřejmě mezery to má velký...
Pavli,ten recept ti sem hodím během odpoledne,může být?Teď chystám oběd a pak se budu ještě chvilku učit...
Jinak taky se snažím péct něco jiného než tu klasiku,protože přesně jak říkáš,budeme celé Vánoce po návštěvách a u babiček.I s perníčkama to mám stejně-mamka je sice peče,ale letos má tenisový loket a děsně jí ta ruka bolí,tak se na to vybodla a já jí půlku dala...
No my jdem teď ve čt,jelikož mají Mikuláše a potom nevím,je mi blbé ho tam nedávat,ale zase když je hned nemocnej :unamused: Zní to sobecky,ale já do té školy prostě teď ty soboty jezdit musím,je to od 5ti ráno do 10 večer a když má třeba horečku nebo tak,tak se mi těžko nechává doma :unamused:
Brouček malej,budou to vlastně jeho první Vánoce :slight_smile: Však jo,proč ne...my máme taky kupu takových věcí,buď jsme je třeba vyhrabali až pozdě,kdy už si s tím "nehrál" nebo jich bylo tolik,že nejsou vůbec opotřebené...a penízky dáte na to,co zrovna bude potřeba :slight_smile:
3. pro 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannn jasně, může být..nevím, jestli se to dá koupit v Pv, ale babička to normálně koupila v Kyjově v obchodě..ale to je asi tím, že tam je ten velkosklad hraček Wiki...
3. pro 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Aha,mrknu po tom teda v Prioře,tam je myslím taky wiki...a když nebude,nevadí.Děkuju za tip :slight_smile:
3. pro 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
21. led 2013 v 10:52 • laura_dv
caute holky, tak toto je můj hodný chlapeček Jindřišek a zachtělo se mu společnosti v kavárně, tak mě pořád ukecává, ať ho někam vezmu. přidáte se? :slight_smile: ale musí být trochu tepleji,aby mu nebyla zima, je přece jen maličkej - 9 měs.
23. led 2013 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj nejsem přímo z Pv ale příští týden tam budu mít cestu a malá už bude mít 3roky tak už je větší :slight_smile:
29. led 2013 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky a prťata,tak jsem narazila na Prostějovskou stránku na koníku a máte to tu už docela zejeté:slight_smile:) Neznám se tu třeba s někým??Jestli ne,ráda bych se přidala.. :wink:
19. únor 2013 v 00:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zkusím, jestli mi tu neporadíte. Nejsem z Prostějova, ale mám v Prostějově zaměstnavatele. nevíte o nějakém hlídání v Prostějově, nebo v okolí, pro děti od 2 let? Kde by se dalo dát dítko třeba na 2 dny v týdnu. Děkuji.
8. bře 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz ahojík, nikdo ti neodpovídá, tak zkusím já. Sice už v Pv nebydlím asi rok, ale pokud se něco nezměnilo, tak na ul. Myslbekova, to je v Krasicích. Tuším, že se tam dá domluvit na konkrétní dny na hlídání. Jen jídlo si tam děti nosí své.
http://www.mestopv.cz/zakladni_a_materske_skoly/ma-skolicka.html
10. bře 2013 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Děkuji za tip.
14. bře 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje školička již na Myslbekové není...teď je na Nerudové ulici:slight_smile:
14. bře 2013 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik28 kurna, ti to střídají:slight_smile:
14. bře 2013 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky, nezajde nějaká na procházku a kávičku... Je mi 26 a malá má 3 měsíce...Bydlíme v Krasicích... :slight_smile:
11. dub 2013 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc to tu nežije, ale zkusím se zeptat - jdu si pro radu ohledně kupování botiček pro prcky. Kam chodíte v Prostějově botičky vybírat? Nebo v Olomouci, prostě někde blízko. Předem děkuju.:slight_smile:
19. dub 2013 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek