• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
@petulka22 ahojík, já kupuju bud ve zdravotnických potřebách na Plumlovské ulici, nebo někdy u Bati nebo je nově přesunuta obuv z priora, kde se prodávaly "žirafkové" boty poblíž cukrárky U Kocourka jakoby na staré tržnici...neumím to líp popsat, ale jiste bys to našla, nebo tady někdo jiný bude schopnější a přesnější v mém popisu U Kocourka:slight_smile:
19. dub 2013 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Jé, děkuju moc.:slight_smile: Já jsem si právě říkala, kam to z Prioru přesunuli. Takže je to někde, jak je Kocourek - jak jsou ty nové baráky? Nebo na té straně, jak se prodávají kola - směrem ke kulturáku?
19. dub 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulka22 směrem k těm novým barákům spíš
20. dub 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Já to tam projdu a snad to najdu. Děkuju moc.:slight_smile:
20. dub 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulka22 malá oprava-na té tržnici, jak jsem psala, tak tam jsou kojenecké potřby, kočáry atd. nově..ale boty z toho prioru jsou přesunuty naproti divadla, vedle Ety-ani si neuvědomuju, jestli tam ještě je. Včera jsem tam zrovna kupovala prckovi capáčky...
25. dub 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajinka29 Vidíš, já se do města ještě nedostala, tak jsem to zatím nehledala. :slight_smile: Ale děkuju, bezva, že vím, kde to je. :slight_smile:
25. dub 2013 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Tak jsem objevila nový obchod s botama na Kravařce.:slight_smile:
3. kvě 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky :slight_smile: vidim ,ze posledni prispevek byl dan v roce 2008 :grinning: chodi sem nejaka jeste? :sunglasses: :wink:
12. kvě 2013 v 15:59  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,nenajde se tady nejaka mamca s mimcem, se kterou bych mohla sem tam na spolecnou prochazku s kocarkama?bydlim v pv na Nerudove,mam 2 mesicniho Kubicka a moc lidi tu neznam :slight_smile:
24. kvě 2013 ve 12:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, ráda bych našla nějakou maminku s mimčem či více dětmi, která by měla zájem zajít občas na kávu, procházku, s dětmi do herny...bydlím v pv, skoro nikoho tu neznám...je mi 35, mám dvouletého čerta a měsíc starou čertici :slight_smile:
27. kvě 2013 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bette
Ahojky jsem v Pv rok,take pristehovalec,mam pul rocni holcicku a sestiletou slecnu,jsem 77 rocnik,tak jestli chces muzem neco podniknout :wink:
4. čer 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim maminky z Pv,nikoho tu neznam a hledam touto cestou kamaradku namaterske,mam pul rocni holcicku a sestiletou slecnu,je mi 36 let :slight_smile:
5. čer 2013 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, já mám šestiletou holčičku a na podzim čekám další. Je mi 29 a všichni okolo jsou svobodní a bezdětní :unamused:
14. čer 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj nikitic, byla jsem ted chvíli bez netu....klidně můžem něco podniknout. V které části pv bydlíte? My bydlíme v centru, takže záleží jak bysme se domluvily, kam vyrazit...jestli někam na kafe, procházku, na hřiště, do kavárny se zahrádkou pro děti (chodíme do kavárny vedle lázní, tam je super zahrádka pro děti)....
18. čer 2013 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy:slight_smile: jsem ve 27tt a termin mame v listopadu:slight_smile:..tak se chci zeptat neni tu nahodou nejaka nestavajici mamina ktera ma stejny termin?? :slight_smile:
21. srp 2013 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky,mohla bych Vám nabídnout produkty kterým sami neuvěříte?Mužu ukázat i sami si mužete vyzkoušet,není to podvod a ani i přivydělat,není to žádné pojištění atd.Bydlím v Prostějově,jestli máte zájem ozvěte se mi na mob 736 411 830.Kdykoliv i o víkendu.
3. črc 2014 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidím, že tato diskuze moc nežije, ale zkusím se zeptat - poradíte nějaké pěkné dětské hřiště v PV?
19. srp 2014 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky,můžete nám poradit kam jít s naši malou3,5r dcerkou na odstranění nosní mandle?jestli v Pv je to dobré nebo radši Olomouc?máte nějaké zkušenosti?jsme z Prostějova.Děkuji za jakoukoliv radu.Je to akutní,malá je doslova vyřízená,těmi nemocemi pořád dokola rýmy a laryngitídy..M
13. dub 2015 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj miminy,můžete mi poradit prosím kde je nejlepší naší malé3,5leté nechat odstranit nosní mandli?je to bohužel nevyhnutelné...Nevím jestli Prostějov nebo Olomouc...Sháním informace co se týká tohoto zákroku...máte zkušenost?kde jste byli spokojeni?Děkuju předem.M
14. dub 2015 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek