• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Holky,díky za rady,zítra ráno jedu k mudře,volali mi z hygieny,musíme na krev a výtěry,tak snadto nebude nic vážnýho :frowning2: .
19. bře 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolči tak biobrambory asi fakt stačit nebudou, ale aspoň něco :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:

Normo jejda držím pěstičky ať to není nic vážnýho! :wink: Ale určo to bude v pohodě :wink:

Já si mám volat na výsledky zítra, takže taky mám strach.. :cry:

Dadli krásný dortíky. A Martínek už měl 1 rok? Tak to dodatečně moc moc gratuluju, přeju hooodně zdravíčka štěstíčka a rodičovské lásky. Máš krásný dětičky :wink:
19. bře 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli a ten Sunárek to je česká výroba? Asi to taky zkusím ať nemá jen Hipp a Hami...
19. bře 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já Adámkovi dávám Hamánek nebo Hami,nic jinýho nechce,a když vařím omáčky,tak by se po nich utloukl a polívku celkem taky sní,ale je máčkovej,po tatínkovi :wink: .Dadli a jakej máš vyhlídlej golfáč?Dala jsem taky pár foteček do alba,teda sice už v pondělí.Koupila jsem Adámkovi golfáč,je i na fotce,sice z druhé ruky,ale je pěkný a zachovalý,nový jsem nechtěla,protože další už nebude,tak bych ho nevyužila.
19. bře 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem koukla na fotečky a máte moooc krásný dětičky.To tak hrozně letí,za chvíli červen a budeme mít rok,u Natálky mi to tak nepřišlo,ale teď to úplně vidím,jak ten čas letí.
19. bře 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Normo Adámek je číslo, v tom koši na dřevo :grinning: alespoň vidím co mě čeká, taky máme krb (nebo spíš krbovou vložku) ale taky přikládám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Nejsou ty botičky z Prioru? Kámoška má totiž stejný ale hnědý pro prcka. Jsou krásný :wink:
19. bře 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reni,jsou,já jsem chtěla právě ty hnědý,ale neměli Adámkovo číslo,tak jsem vzala ty modrý.Mě padly do oka hned jak jsem je viděla.No to on číslo je,všude vleze,ale pak je problém se dostat ven.
19. bře 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky děkujeme za přání ke svátečku.Jinak dělám co můžu tchýně a kámoška poradila čaj se slivovicí tak už jsem jeden měla a bylo líp ale budu muset druhý.Jinak mi radily na večer dva paraleny a kotel slivovice a do rána prý budu fit,ale z toho mám strach.Co myslíte???
Fotečky shlídnu večer v klidu.
Kolčo to mě nenapadlo mraženou bio :slight_smile:
19. bře 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abi,tak to nevím,já osobně bych se toho bála.
19. bře 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

abinko prý to pomáhá 2 paraleny a kotel slivovice,ale známý si tak odrovnal játra... :slight_smile: tak je to na tobě :grinning:
19. bře 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli tak si představ, že Adámek jak jste odešli , zalehl do postýlky a spal od těch 12 až do skoro 3hodin!!!! :grinning: :grinning: , budeme muset návštěvu zas brzy zopakovat, odpoledne jsme byli na městě, ale ten vítr byl protivný, snad už bude líp i když nám oteplení slibují až za 14dní

abi mě pomohl při takové virozce, čaj , slivovice a med, ale nevím co leze na tebe, snad to ustojíš bez nějakého marodování, tak se drž!!!!!

dadli fotečky paráda, oslava byla určitě taky krásná a ty jsi měla nakonec ty dorty dva???musíme se sejít konečně, ať si popovídáme a hlavně se vidí po skoro 3měsících děti :slight_smile: :slight_smile: ani nevím, jestli se ti hodilo něco z těch věcí , které jsem ti nechala, ale myslím, nemá ty menšestráčky Martinek od nás na sobě při oslavě???
musím se s tebou domluvit chci přijít na cvičko :wink:

renci tak konečně źas vidím nějaké fotečky , je to malá tygřice a parádnice :grinning: :grinning: , kočenka, nevěsty na modrém koníkovi chyběly,nápadníků bude mít Sárinka až, až :slight_smile: :slight_smile:
neboj výsledky budou určitě v pohodě, však písni, jak jste pak dopadli a pak naplánujeme nějaký den D, myslím návštěvu na dýl :grinning: :grinning:

normo taky jsem koukala na Adámka jak roste, letí to, co, taky máme botečky z prioru, už druhé a jsme s něma moc spokojené, ještě mají krásné v renu

dadli dnes tu byla olinka s tím golfáčem chicco, mně se líbí, je pravda, že je hodně otevřený ,my jsme ho chtěli spíš na léto, nebo když poletíme někam na dovču, ale nechám si na zimu i trojkolku, přece jen je víc zavřená, ještě uvidím, probereme to, říkala jsem si, že bych se stavila zítra dopoledne na kafčo, ale ty asi něco máš, tak se domluvíme na příští týden, ju
19. bře 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilčo teda, tak to jsme ho pěkně unavili :slight_smile: Jaroušek spal od půl třetí do čtvrt na pět. A večer šel spinkat až v osm, tak doufám, že bude ráno spát aspoň do sedmi. Jojo moc rádi zas dorazíme, a vy taky musíte přijet k nám.

K tomu golfáči, je hodně otevřený to je fakt, ale to se dá myslím od golfáče čekat. Já ho mám jen k dr. nebo do města, jinak mám Teutonku Spirita. Golfáč zatím jen na krátký popojíždění.I když teda jsem stejně vybírala s pořádnýma kolama, aby to ježděníčko bylo co nejpohodlnější :grinning: Až bude J. větší, tak stejně bude postupně v kočárku míň a míň, takže myslím, že to neva, že je otevřený.
19. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ránko maminky a miminka,
děkuji za rady.Tak jsem si během odpoledne dala dva čaje se slivovicí a večer ještě jeden u televize.tzeda musím říct že večer jsem si připadala trošku jak připlclá :sweat_smile: NO a před spaním dva paraleny a kromě rýmy a pčikání jsem v poho(Ťuky Ťuk) Tak dneska budu pokračovat v ordinování čajíčku,ale přidám tam i medík jak psala verdik.Moc mi to totiž nechutnalo.
Tak se zatím mějte.
20. bře 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky,

dnes jsme koupili Klárince nový kočík..golfky multiway complete...je to s nánožníkem,madlem,pláštenkou a držákem na láhve.V červené barvě.V prioru nahoře a cena je 3390 kč....Na netu je mají bez madla,to se musí dokupovat zvlášt a cena delá na netu 3600 kč.Takže jsem spokojená za ten kup.... :wink:

A vypadá to,že mám kupce na kočárek co jsme meli do tedka...tak snad to klapne :wink:
20. bře 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jen v rychlosti píšu, výsledky z nosánku dopadli ok, žádný bacil, takže teď jen doléčit rýmu a hurá na očkování proti pneumokoku!!

Jo Verdíku, to je pravda, nápadníků pro naši princeznu je až až, bude si moct vybírat :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek holky...to máme dneska krásný sluníčko co? Aby to tak vydrželo...prý, že má sněžit, pcheeee :grinning: :grinning: My jsme dneska přivrtali do dětského pokoje novou garnýž a nainstalovali záclonu a závěsy...no a hned to vypadá úplně jinak. Pořád tam lezu koukat na ty všechny věcičiy co už pro prcka máme.
Jo a mám špatnou zprávu....Kubík jako jméno je celkem v ohrožení...já vám nevím, ale mně se to nějak přestalo líbit...takže začínáme zvažovat jiné varianty :wink:
Ve čtvrtek jsem byla na testu na cukrovku, fuuuj, bleee...no ale nějak jsem to musela vydržet že joo? :slight_smile: Tak jsem zvědavá na co přijdou...pro jistotu si dneska na oslavě narozenin babičky dám pořádně do nosu dortu...dokud výsledky ještě nejsou :slight_smile:
Takže všem pěknou sobotu...pááá
21. bře 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zuzi to je moc pěkný jméno.Možná se vám už oposlouchalo :grinning:
Jinak já už mám třetí den pomali proleženej v lihu a teda nějaký velký zlepšení necítím.Už je mi z toho čaje se slivovicí blbě,ale je mi po něm trošku líp.Jestli mě to bude držet ještě týden tak ze mě bude alkáč :sweat_smile:
Jinak jsme před chvilkou dojely ze srazíku Josefů :wink: Tak dostal malej krásný dárky.Jsou to hodní strejdové.NO a táta je na tom líp.Ten tam má přímo prohnutý švédský stoly a kopu piva atd.NO a já prd.Taky by jsme měly takhle něco slavit.Třeba den matek :grinning: Co???
NIc jdu koupat tak papa
21. bře 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy,

včara jsme byly celý den na chaloupce,přijeli večer a za chvíli jedeme zase.....přeji krásnou nedeli.

Včera bylo nádherně,co říkáte?Tak snad dnes ješte sluníčko vydrží,malá je spokojená když muže být celý den venku.Tak se mejte pa pa
22. bře 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko,
Vypadá to že bude zase krásně.Já už se cítím zase o trošku líp tak zkusím vylést na chvilku ven.Už se těším :slight_smile: Táta přišel ze srázku ve tři hodiny tak s ním asi dnes řeč nebude :slight_smile: No třeba překvapí a půjde s náma.
Tak se mějte krásně papa
22. bře 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnou neděli :wink:

Abi musela jsem se smát, jak jsi psala, že jsi proležená v lihu :grinning: no tak snad to pomůže a neničíš si mozkový buňky zbytečně... :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:

Verdíku, jj už se těším až se uvidíme dýl než 2 hod... jen musíme zkloubit to jejich spinkání, každý nám chrní jinak přes den, ale to se nějako udělá.. :wink:

Co se týká botiček, tak jsem byla překvapená jak úžasný mají u Baťu, fakt slaďoučký -na holčičky, na klučičí jsem teda nekoukala. Takže určo koupím tam jak bude maličká capkat :confused: :slight_smile:

Marťo, tak měla jsi pravdu, ten můj přijel až ráno, ale až o půl 9 vlakem!!!!!!!! :slight_smile: No ale slyšela jsem, že ten Tvůj nedopadl nějak moc dobře, chichi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: musí víc trénovat!!!

Z. se jel projet na čtyřkolce, maličká spí, obídek se peče v troubě.. tak si uvařím asi kafíčko. pápá :grinning:
22. bře 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak to ráno vypadalo na sluníčko a je pryč, no a na další dny dopředu to nevypadá nijak lépe,zataženo a déšť :frowning2: :frowning2: ideální počasí na návštěvy :wink: :wink:

my jsme včera byli na oslavě, tak bylo prima, všude dobrůtky , táta byl taky pěkně veselý, vidím, že pánové včera měli všichni nějaké akce, jen ty rána jsou pak horší :slight_smile: :slight_smile:

renci nějak to vymyslíme s těma dětma, botečky se mi líbily taky i u baťu, ale na kluky zas tak velký výběr nebyl, na holčičky se nakupuje líp i co se týká oblečení, já jsem se koukala do skříně a taky musím vyrazit na nějaké jarní nákupy , tentokrát však na sebe :slight_smile:

Adámek má teď malovací období, pořád malujeme nějaké zvířátka, rybičky, utekl mi s pastelkou a už stihl i pomalovat zeď :slight_smile:
22. bře 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,ted jsme dorazili za chalupy,počasí dnes nic moc..opravdu....vítr..ach jooo a jak píše verdíkpředpoved žádná sláva...

Renči tak tatka přijel o půl 1 už,ale všichni víme,že náš tatka nepije a když se napije,tak mu stačí trošku a je z nej mrtvolka....proste mu to nesedlo tech pouhých 5 piv a nejlepší kamarádka,byla záchodová mísa...Ale vyhnala jsem ho na vzduch,jeli jsme na chaloupku,a hned se muuelvilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .A tvůj Zdenda,ten nikdy nepřekvapí :grinning: :grinning: ,ty jsi psala že to vidíš kolem 7 vlakem,ale vzal to rovnou v 9 :grinning: :grinning: :grinning:

Verdíku taky bych potřeboala u sebe provetrat a dokoupit šatník,ale moje inspirace je jaski nulová :sunglasses:
22. bře 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
počasí hnus. A to mě ten včerejšek tak namlsal, že jsme se těšili, že půjdem poprvé pracovat na zahradu aspoň trochu.
My včera byli v Obi a v Hornbachu, koupili jsme malému pískoviště, houpačku a dřevěné hranoly na tu houpačku, tak to musí taťka ještě vyrobit.
Zítra nám tatínek odjíždí zas do pátku na cvičení :frowning2: . Doufám, že Jarýsek bude už aspon v noci spát. Jsem zjistila, že už z toho blbnu, jak vstáváme v šest a v noci toho taky prd naspím. Včera jsem zapla hořák pod prázdným hrncem, vrazila jsem do skříně...a tak podobně. No fakt jsem k.o. Ale dneska mě nechali spinkat, a šli v sedm si hrát do obýváku a i obídek uvařili. Akorát jsem teda musela umýt nádobí. Manža toho umí vyprodukovat kvanta, když vaří :sweat_smile: :angry:
22. bře 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.babydracek.com/pdf/jeep_candyPlus_toffie.jpg

normo líbí se mi tenhle golfáč, ale nikde ho nemají, tak jsem ho neviděla živě. ale trošku mě zarazily rozměry, šířka jen 30cm , u chicca multi je šířka 54, to je o 24cm širší, to je fakt rozdíll. Taky ty kolečka jsou malinkatý, ale jinak se mi fakt moc líbí, musím ho někde najít a okouknout

a už 2dny pijeme mlíčko /sunar/, po 2měsíčním denodenním trénování, konečně mu to zachutnalo, tak už skoro nekojím, jen někdy v noci, nebo když se mi prso naleje, tak mu ho dám

počasí hnus, to jaro ne a ne

verdiku, taky potřebuju něco na sebe, byla jsem jen tady v Takku a v Arkádě, ale nic se mi nezalíbilo, tak budeme muset někam vyrazit, mohly by jsme si udělat dámskou jízdu, mrkneme na hadérky pro nás i pro prcky, na kočárky, dáme někde oběd, kafe, pokecáme - takže asi nějakou sobotu nebo neděli, kdo se přidá a jede s námá ?? můžu tuto sobotu odpoledne a celou neděli , nemáme tatku sice doma, ale prcka někam upíchnu, třeba k segre , bude ráda :wink:
22. bře 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek tak hlásím že ničení mozkových buněk nebylo zbytečné.Je mi o 100% líp :grinning: Dnes už jsem ani uzdravnou kůru nepotřebovala :wink:
Náš táta prospal celý dopoledne najedl se a zalehl s malým po obídku a celý den se valí jak vorvaň.Takový život bych chtěla mít nebo aspoň jeden víkend :slight_smile:
Tak krásný večer.
22. bře 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak my měli návštěvní víken protože bylo Svatýho Radka :grinning: :grinning: :grinning: takže sobota i neděle byly ve znamení chlastu :wink:

Marti tak konečně už sis vybrala golfky tak ted aby bylo hezky a můžeš s Klárkou brázdit ulice :grinning:

Abi no vidíš a že prej alkohol škodí :grinning: tobě tak pomohl.Já měla teplotu ve čtvrtek ale vzala jsem si na noc paralen hot drink a ráno už jsem yla ok :wink:

Zuzi mě bylo s testu na cukrovku taky na blití protože já blila až do 5m.a když mi dali vypít tu přeslazenou vodu tak jsem myslela že to ani nedopiju :frowning2:
Jméno Jakub je hezký ale kdyby přece jenom nezvítězil tak máš jěště dost času na změnu ne? :grinning:

Any dnes spala od 12 do půl 4.Tak to je novej rekord :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dnes jsem si pochovinkala malou Lili od bráchu bude mít 6 týdnů a už musí chuderka na rehabilitace že nějak blbě otáčí hlavu nebo co(na jednu stranu) :frowning2: je to paráda hned bych ji za Any an pár dní vyměnila :slight_smile:

Mějte se hezky a pááááááááá
22. bře 2009 ve 22:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo nevíte někdo jak je to s proplácemím příspěvků od Metalky?Já slyšela že je to jen do konce března :frowning2:
22. bře 2009 ve 22:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaelan to nevím jak to přesně je,ale je pravda,že jsem tam ted byla s lístkem z gyndy z preventivní prohlídky a proplatili mi to v lístkách do lékarny a musímje vybrat do konce března..Tak asi na tom neco pravda bude...
23. bře 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
A metálka je přestehovaná,kdyby to náhodou nekdo nevedel.Už není u místního nádraží ,ale vedle Atria,jak je banka ,tak z boku je vchod a je to ve 3 patře... :wink:
23. bře 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
tak dnes Jarýsek vstával v sedm, když teda pominu, že noci pořád brečel - roste nám druhej zub...od jedné do půl páté spal s námi v posteli, a od půl páté do půl šesté si hrál a vejskal, a vypadal, že je vyspanej.
Venku je hnusnej vichr, ach jo.
23. bře 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek