• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
autor
Marti tak malej mi taky už pár dní bojkotuje flašku :unamused: Jak usne a párkrát se zavrtí tak mu jí dám a v polospánku to zunkne ale jinak ne.Taky nevím jak to :unamused:
19. lis 2008 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
u nas taky jedine mliko v polospanku ale to uz je dlouho a uz jsem to psala dohanime to kasema,jogurtama,syrem...

jiji dekuji za fotecky ses zlata :dizzy_face:
19. lis 2008 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jiji tak ona v noci baští normálně i když má kaši a mlíka má jen dvě dávky....takji dám v noci větší dávku at ji to doplním...přesnidávku zblajzla...ještě si hraje a za chvíli snad usne bobeček

tak jsem ráda že nejsem sama...ale ráno mlíko vyzungne tak nevím..to nevadí dámji sýreček zítra a lipánka toho zbožnuje aten mléčný řez tada miluje..ale řekla bych že ona miluje k jídlu všecko :grinning:
19. lis 2008 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Marti myslíš ten řez od Kinder ten malej taky má strašně rád.On je teda strašná frfňa :frowning2: Kolikrát mu nachystám luxusní snídaničku a nechce to pak druhou taky nic a pak jsem ráda ldyž mě sní tyčinky nebo sušenky.No hrůza.Nevím po kom to má.Po mě fakt ne :angry:
19. lis 2008 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
lipanka jsme ted meli jahodovo-vanilkovyho a ten mel teda ohromnej uspech....
a mlecny rez od kinder ten nam taky jede :slight_smile:
19. lis 2008 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo co mě s ní vždycky tak tvaroh od milka ty jsou fakt skvělý.jinak jogurty taky nejíme :confused:
Nemáte nějaký typy???Jo jablíčko plive.přesnídávku taky fakt nevím co mu dát.Lipoša taky sní kterýhokoli.
19. lis 2008 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
abi a co treba pudinek :confused:
19. lis 2008 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo tak to sní taky,ale víš jak to mu moc vitamínů nedá :unamused:
19. lis 2008 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
no to ne..ja sem myslela kvuli tomu mlicku vis...jinak mi jime banany ale ne mackany proste mu dycky kousinek ulomi a jak si hraje tak ho zbasti kdyz ho krmim....jabko jime nastrouhane na struhadle.....

jinak mi jime vsecki jsme jedlici no... ale zkus ten baban jestli se necha obalamutiz a neuvedomi si ze ji kdyz ho krmis u hrani,u nas to tak funguje a snime vsechno.. :slight_smile:
19. lis 2008 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
To už mám ozkoušený,on to vyplivne pokud to nechce.Banán nemůže.MP je na to alergický a jen cítí banán tak semu natahuje a melý mi banánovou kaši blinkal.Takže nemám odvahu dát jen banán.Měl už ale plival to :unamused:
19. lis 2008 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
My teda Pribiňáky a bílou Activii. Je fakt, ženic jinýho jsem ještě nezkoušela, já jsem v tomhle dost konzervativní, i ten Priboš dostala skoro v roce poprvé. Ten tvaroh zkusím. Banán papáme, hrozny miluje nadevše, mandarinky taky papá (a to má AE, ale nic nám nedělají, kupodivu), jabko začala až teď, musím jí dát čtvrtku oloupanou do ruky a to jede :slight_smile:
Jinak miluje Sunar (dobře jsem udělala, že jsem ji na něj naučila ještě dřív, než jsem přestala kojit, a to jsem zkusila mlík několik), toho vyzunkne ke sváče dvěstědesítku jen to hvízdne. Dala bych jí víc, ale mám 250ml flašu a víc by se mi blbě míchalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Zase abych ji nepřecpávala, i když jí by to prospělo, je to žížala, v patnácti měsících má 8800g. A to jí dost, ale vylítá to. Ke snídani rohlík s origoš máslem (žádný Ramy a spol. v tom je asi po mamince), šunku hází na zem, sýr taky, ale rajče papá (taky celá máma :grinning:).
19. lis 2008 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky malá zbaští vše co ji nachystám....akortá bojkotuje tu kaši druhý den.ale jinak sní radši zajdu k dr.3 denje strašně osypaná a lepší to není..tak nevím co to je..kruci...snad ne alergie,neo atopák..to by mě kleplo.... :angry:
20. lis 2008 v 07:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jiji activii jsemmu dávala ze začátku pak to začal plivat a teď do něho narvu fakt jen tvaroh ten priboš nebo něco podobnýho a nějaký puding občas floriána.Jgurtu mě sní vždycky pár lžiček a pak to plive.Mandarinku jsem zloušela taky to plival,hrozny taky,chleba mě sní ale spíš tu šunku nebo když je tam paštika tak to valí,ale já mu nebudu dávat paštiku to jsem zkusila jen jednou jestli by aspoň to jedl.Je fakt hroznej.Naposledy stát u táy a pořád mlaskal a ten mu dávala a snědl mu tak půl řízku :unamused:

Marti to jí asi jen něco nesedlo :wink:
20. lis 2008 v 07:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo a včera jsme byly v poradně a chosínek váží 9950g.Paní doktorka říkala,že kdyby líp posnídal tak tu desítku pokořil no jo to bych mu ale usela dát sušenky nebo tyčinky :unamused:
20. lis 2008 v 07:40  • Odpověz  • To se mi líbí
no abinko to jse teda macci....my máme 10,30 a jsme holky..ted si připadám jak kdybych ji přecpávala :grinning: ..ale fakt podle chosínka zbaští vše co vidí ... :grinning:

a u dr. jsme pořídili tak že to je alergie..tak ted zjistit na co,ale vypadá to na ananasovou štávu...tak do týdne by to mělo zmizet,máme fenistil..olej na koupaní a když to nezmizí tak přijit a musí se zjistit na co...tak jsem ráda,že jsem tam zašla....
20. lis 2008 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
člověk je hned klidnější že???
Proč by si jíměla přecpávat ona to vyběhá.Jen Chosínek nejí a běhá a zdá se mi že mizne přibral od minule 300G za měsíc nevím no :unamused: možná jak roste tak se mi zdá pohublý.Dnes jsemmu dala knockenbrot tak do něho párkrát kousl a zahodil mrkev tu taky zahodil pár piškotů snědl a jinak si trošku pocucl mlíka :frowning2: ach jo je to huba mlsná :unamused:
20. lis 2008 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
abi tak jak koukam mate to naprd s tim jidlem co :frowning2:
to teda cumim ja to musim zatukat tuk tuk ze mi spapame fakt vse a i kdyz uz jsme nacpani tak otvirame pusenky....jinak mi jsme vazili minuly tyden u dr 9100g tak asi normalka.....ale meli by jsme mit vic na to jak porad neco bastime :grinning:

jooo holky...mam nove fotky v albiku kuk :wink:
20. lis 2008 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
teda holky jak vás tak čtu tak mi připadá, že jsme pěkní sumíci, malej váží 11 kg a měří 78 cm, ale tlustej nevypadá :grinning: , je fakt že teda jí všechno....
20. lis 2008 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
megge vy jste nejstarsi :wink:
a jak pokracuje stehovani aa co bytecek..
20. lis 2008 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
deny chosinek je o den starší než domča...

nějaký věci už tam máme odvezený a zbytek stěhujeme příští týden o víkendu až budeme mít k dispozici auto...
20. lis 2008 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Už jsem si megee říkala,že už jste v trapu.
Já měla za to že jsme mladší :sweat_smile: Dominiček je teda 7.12.jo?
Teď jsem mu udělala krůtí na celeru a zakysanou smatanou s rýží,tak to do něho padalo.Snědl úplně plnou misenku,ale prostě svačinky nebo něco podobného to !!!
20. lis 2008 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
martiku a kubíčku, tak konečně doma, jupíííííííí, užívejte si to a uvidíte , že doma je doma a doufám , že doktory máte na delší dobu vybrané :slight_smile: :slight_smile:
dočítám 2stránky, tak kolci a jiji před vámi fakt smekám, při těch mimouškách se ještě učit na zkoušky uf, uf, jste jedničky a držíme pěstičky ať to dotáhnete do zdárného konce tu školu
jiji ty se budeš tedy taky stěhovat , no ještě to nebude tak brzy asi, neboť vás čeká teprve začátek stavby asi na jaře jak píšeš, ale o domečku taky sním, musím napsat Ježíškovi :slight_smile: :slight_smile:
megee nás taky brzy opustí, co megee a Dominiček není vůbec žádný cvalík, on je dlouhý, takže v poho a oni to všechno vyběhají
s tím jídelníčkem co píšete holky, já ještě třeba nedávám Adámkovi vůbec lipánka ani pribináčka, jen activii neboť on má taky na svých 10 a půl měsíce docela hezkou váhu 9,60kg a ještě když bych do něj valila ty pribináčky, no nevím , nevím , vydržíme do jednoho roku asi stejně jako jiji
včera jsem mu udělala k obědu žemlovku a v noci nevím, co se dělo asi měl bolení bříška, hodinu brečel a kroutil se a pořád jakoby se mu chtělo zvracet a nakonec nic, tak pak usnul se mnou v posteli
jinak usíná tedy v postýlce, ale když je něco takového akutního , tak je s námi v posteli
holky můžu se zeptat jaký dáváte mimčům sýry a vůbec jak vypadá váš denní jídelníček teď v tomto období???
dadli kdy se uvidíme a co ty renci se Sárinkou???? venku je počasí nic moc, marti ty když tady brouzdáš po Mozartce s kočárkem , máš cinknout nebo taky se můžeme domluvit a klidně se stavte s malou :slight_smile: :slight_smile:
holky co tak srázek 1.12. hned v pondělí????nebo navrhněte nějaký termín ať se sejdeme do těch vánoc :grinning: :grinning:
20. lis 2008 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
tak náš jídelníček je ráno mlíčko,sváča dopo je lipánek a kousek mléčného řezu,pak na obídek,zeleninna ,nebo rýže s masem a zeleninou,odpo sváča ovoce nebo přesnidávka a večer kaše když ji sní a v noci máme ještě mlíčko.. jé Verdikutak jak budu u našich tak si můžeme písnout a ráda vás uvidím....a ten srazík bych brala...ale tak kolem 12,jelikož malá usně o mezi půl 11 a 11 a spí tak do 12,tak pak je vyspinkaná tak může řádit a bude v poho,pak baští o půl 2 a kolem půl 3-3 usína zase......tak abychom se nějako přizpůsobili a mohla si i pohrát....a já s vama poplkat a odreagovat se taky trochu.
verdíku s renčou a sárinkou se taky pořád domlouvám,že k nim zajedu,,vždy to nevyjde...štve mě že nejezdím autem....tak to plánuji vždy na neděli at mě tam může Péta hodit k nim,když chlapi jezdí na ty vyjíždky spolu.... a malé jsem předevčírem dala poprvé chlebík se sýrem kiri pro děti a zblajzla půlku bez kůrky samozejmě....a activii jsme začlihned na začátku jak nám řekla mudr..ale nechce to ...pluje mi to....já se nedivím..já jogurty taky nejím :sweat_smile:
20. lis 2008 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
verdik my ten jídelníček máme jako martinataylor, ráno mlíko s kaší (odmítá flašku), dopo přesnídávka na oběd zelenina s masem odpol pribinák, pudink nebo jogurt jak kdy, večer kaše....jinak mu nic mezitím nedávám a uplně mu to stačí....

abi jo malej je 7.12...strašně to letí co? za 14 dní mají 1. narozeniny :grinning:
20. lis 2008 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
holky díky za jídelníčky vašich mimoušků, já jen pro srovnání, přidala jsem pár foteček, tak kukněte na ty moje miláčky
marti fotečky z ateliéru jsou krásné, paráda a Klárinka vypadá , že ji to focení i bavilo :slight_smile: :slight_smile: fakt moooc hezký
marti určitě se domluvíme na tu návštěvu,Adámek je rád ,když má kolem sebe děti :wink:
zatím pa, jdu dodělat oběd
20. lis 2008 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Malá ještě chrní stále od 11,tak jdu taky dovařit..dnes máme kuře s rýži..mnamka....určitě se domluvíme pa pa.... jsme věčně sami tak jsem ráda když Klárinka je mezi dětma pa pa zatím.... :sweat_smile:
20. lis 2008 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,
Verdiku fotečky krásné. Moc se mi líbí ta zvenku, jak je v té čepici.
Marti tak snad vyrážka brzo zmizí.
My dnes byli na cvíču a už je to náročný, i fyzioterapeutka říkala, že je těžký ho udržet. Tak doufám, že nám teďka v prosinci na kontrole řeknou, že už nemusíme, pr je to fakt boj.
20. lis 2008 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jj, ta fotečka je moc hezká. Teda všechny jsou hezký, samozřejmě :dizzy_face:
Oli, vy ještě furt cvičíte? To musí fakt být náročný :unamused:. Držím palce, ať už nemusíte :wink:
Marti, ananas je dost silnej alergen, tak to může být klíďo příčina. Fenistil je fajn, taky jsme ho jednu dobu brali. Pravidelně tak půl roku, možná i dýl ...
20. lis 2008 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak ta naše čertice dnes spala akorát od 11 do půl 1 a odpo to dnes neklaplo... :astonished: a prosím stále řádí...mlíko opět odmítla i kaši..naštestí jsem ji udělala kaši z brambor s mlékem a to slupla...tak uvidíme kdy usne a jak bude spát když toho tak malo dnes naspala..zatím si stále hraje :grinning: :grinning: ,přeju jinak krásný večer,já svištím do vany a na růžovku,pokud mi malá do tohonebude žvanit :grinning:

jiji asi to bude ten ananas...mám počkat až to vymizí a pakji to dát znovu jestli se zase osype,tak zjistíme jestli to bylo fakt ono...a jinak se teda uvidí... :wink:
20. lis 2008 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky
tak mi papámě jogurty jen dobrá máma a dobrá máma tvarohová ale jen van. příchut to je z mléčných pokrmů všechno ale papáme banán jablíčko obden protože po něm prdí asi jí to moc nesedí mandarinku taky papáme ale ne moc často máme AE tak mám strach aby se jí to nerozběhlo a polívečky a pečivo dávám tmavý jak chleba tak sojové rohlíky sýr ten nám taky jede a šunku a podobné jsem jí ještě nadávala tak to nevím.
A dneska se fotili ve školce a pan fotograf má atelier a pojedem se fotit tam tak pak dám vědět ju
20. lis 2008 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek