• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Neee, nemá...je to jakokdyž nožní a ruční dohromady...ale jak píše Abinka tak to určitě vadit nebude...stejně si ho koupíme :slight_smile: je tak pěkňoučkej.

Jejda na to jsem úplně zapomněla...jj vezmu si ji...dneska ji napíšu...fakt se mi to úplně vykouřilo z hlavy :fearful:

Dneska mi dorazily matrace do postýlek (jedna bude doma a druhá u tchánů), peřinky, povlečení s mantinelama a prostěradla...super...už se nemůžu dočkat až to budu všechno dávat dohromady...
25. bře 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzííí jééé, já si pamatuju, jak jsme to s manželem zkoušli i nebesa a mantinel, a manža pak ať to nesundavám, že se budem kochat, a to jsem měla asi 8 týdnů do porodu :grinning: . No sundala jsem to :grinning:
Zuzí v poho, já si to myslela :wink:
25. bře 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, marti a renci, já se tím spinkáním nechtěla nikoho dotknout , každé mimčo je jiné , jedno víc spavé, jednomu stačí půl hodinka a je vyspinkané a tak je to se vším, někdo baští o sto šest a jiné mimi se v tom povrtá a taky mu to stačí, vaše sluníčka mají taky svůj rytmus a asi jim to tak zatím vyhovuje a časem se vše upraví :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: takže to prosím neberte vůbec ve zlém :wink: :wink:
hlavně , že jsou batolátka zdravá a rostou nám do krásy a pro radost a my vedle nich jen kveteme :grinning: :grinning: :grinning:

dadli tak zítra mě čekej, dorazím na cvičko, léto se blíží a nějak mi z plavek vybíhá špíček :slight_smile: :slight_smile:

marti co návštěva ??jak jste na tom časově příští týden???promysli to a dej vědět, olinka dorazila tehdy bez tebe, tak to musíme napravit

zuziku kočárek mám já a ještě renca od Sárinky,s brzdou žádný problém nemám a to že není dole, mi vůbec nevadí, opravdu to tak stačí ta ruční, zarazíš to až na 3část a kočárek stojí, nestalo se mi, že by někdy popojel, však uvidíš co ti napíše renca a jakou máš vybranou barevnou kombinaci???
kdyby se ti někdy chtělo a měla si náladu na kafčo, klidně napiš a rádi tě uvidíme a poznáme s Adámkem, bydlíme na Mozartove

holky co ten srazík , kdyby měl někdo nějaký návrh sem s ním,minule jsem nebyla , ale ted určitě dorazím a dadli se taky těší, že by některý příští den v příštím týdnu,to už snad ustane ten posra....vítr a bude i tepleji, jarní bundičku už jsem sehnala na malého, tak se těším jak se konečně oteplí

jo a renci ty nákupy, můžu ti říct, že jsem byla asi před 3týdny v BRNĚ, od 14.00odpoledne a domů jsme dorazili kolem 23.00večer,!!!! prolezli jsme se švagrovou a Verunkou olympii, vankovku a nakonec i ikeu a domů jsem si dovezla jen jedno tričko za 400kč, byla jsem zklamaná, nic se mi nelíbilo, oni ani skoro nic neměli a co bylo už fakt hezký, tak za takový peníz, že jsem to nechtěla....a navíc, co jsem si oblíkla a vyšla z kabinky, tak mi ženský řekli, to ti nesluší, to není hezká barva, tak už jsem asi stará nebo co :grinning: :grinning: :grinning:

a máš pravdu ta mateřská je šul nul nic a rozšoupnout se z toho tedy nijak moc nejde :frowning2: :frowning2:

holky co plánujete na léto, ono to utíká , přeletí velikonoce, je tu květen a začne čas letních dovolených, mně se moc líbí Karibik - Maledivy, cha, cha a navíc tam manželské páry mají slevu, jo jestli vyhraju ve sportce, tak vás všechny zvu na letní dovču s dětma, tatínky ale necháme doma, oni už se nějak zabaví

dadli mi jednou posílala penzionek, nevím jak se jmenoval a říkám si, co kdybychom tam třeba zajeli na 3-4dny s dětma, myslíte, že by se některá z vás přidala, byl tam i bazének.....to je jen takový návrh do budoucna, aby se ti naši prckové víc poznali :wink: :wink:

olinko dorazily ti ty fotečky, nechám je udělat ještě i klasicky a pak ti je dodám do albíčka, pa
25. bře 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eví Zuzik /plenka/ ti napíše, úplně na to zapomněla :slight_smile:
jéé blbnu, píšu do jiné diskuze :grinning:
Ilčo jojo dorazily, ještě jsem nestihla odepsat. Jsou super.
Jé a kde to je ten penzionek? možná bychom jeli...
Jinak srazík bychom taky rádi.

Marti zítra nedorazíme. Já jsem nějaká unavená hrozně, tak se přes víkend hodím do kupy, až bude doma manža. A mohli bychom se se jít v pondělí, pokud nic nemáte? My jdem v 8 na rehabku a pak jsme volní po 9hod?
Tak buď srazík ve městě s ostatníma, kdyby někdo chtěl? A nebo, že bychom s Jájouškem okoukli ten Klárinčin stan u vás? :wink:
25. bře 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,po dlouhé době vás všechny zdravím .

Mi jsme opět nemocní máme rýmu (Kájinka) kašle a má tepoloty 38 a výš takže jsme byli jsme u dr a máme antibiotika, fenistil. kapky do nosa a lontermín a nurofen takže jsem v lékárně vyplázla 350,- a 30,- u dr takže ještě teď to rozdejchávám.V noci nespíme protože se dáví hlenama no mazec už aby bylo líp.Moc bych chtěla na srazík už se těším ale zase problém Kristýnka má asi neštovice takže věřím v to že to za 14 dní chytne i Kája takže máme asi na měsíc o zábavu postaráno!!!!!!!! :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: zatím jsem našla 3 pupínky tak čekám co s toho vyleze jestli to budou neštovice ,ve školce to řádí takže je to asi jasný :unamused: :unamused: .
S tím spaním nám se spaní upravilo až po té nemocnici začala spávat Kája celou noc, ale já jsem taky ten rodič co se snaží mít nějaky režim co se týká spaní atd.Kája jde spát v 19.30 a jak usne tak de do pokojíčku za ní spát Kristýnka návštěva nenávštěva prostě režim .Jo a jak píše Ilča s tím jídlem každé dítko je jiné Karolínka je jedlík jí všechno a pořád a Kristýnka je frňa nejí nic a když něco tak málo.tak se mějte krásně hlavně zdravě pa pa
25. bře 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Oli to nevadí...domluvíme se po nedeli,klidne dorazte,v 9 nám vyhovuje..to je Klárka ješte čilá :grinning: ,ale bohužel musím zklamat Jarouška,stan jsme odvezli na chalupu,dáme hona zahrádku.Tady přece jen zabíral moc místa :grinning: :grinning:

Se srazíkem jsem pro...zatímjsem zdravoučcí..beruška chrní od 14 hodin,za chvíli přijde babi a bude hlídat..pak dorazí tatka snad..tento týden jezdí až kolem 18 hodiny...

Kristyan neštovice řádí aji tady v PV...od kamošky to melá malá ze školky a ted to ma její sestřička roční....chystáme se knim na návštevu,takže musíme počkat. I když mi kdosi říkal,že když to malá chytne,tak nevadí,čím dříve tím pozdeji,ale radši se tomu vyhnu :wink:

verdíku vůbec ses mi nedotkla..já si jen všeckomoc beru a prožívám,renča mi psala,že jsi ji volala vten večer :wink:
25. bře 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Marti to je škoda se stanem :frowning2: to máme zato, že jsme se nestavili dřív :grinning:
Holky ted jsem šla na hoďku spát, vzbudila jsem se a jsem stejně hotová, asi si musím koupit nějaké vitamíny nebo nevím....Udělala jsem si kávičku a za chvilku se mi vzbudí dáblík.
25. bře 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli a nepřišla na tebe jarní unava? včera o tom bylo v televizi...človek se cítí strašně unavenej,nic ho nebaví a jen by ležel a spal a ře to chce zdravou životosprávu,vitamíny a za pár dní to přejde... :wink:
25. bře 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti nejspíš jo, pr si připadám jak přejetá parním válcem
25. bře 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
www.permonik.eu
www.chalupapohadka.cz
http://aparthotel.sumava2000.cz/cs/dovolena-s-detmi

tipy na dovču, ten poslední je super, ale je na šumavě a to je daleko

srazík beru, kdykoli příští týden, jen nemůžu v úterý, tak co hned to pondělí ?? kdo může??

já jsem dnes prasátko :grinning: :grinning: ve městě jsem snědla čokoládu, pak s tatkou v cukrárně kafe a zákusek, ted doma rozpečenou jitrnici s bramborem, ted v tuto dobu a ted u PC podobávám škvarky /měli jsem v sobotu zase zabíjačku/ a tatka ted rozdělal víno, takže se asi po..... o špeku na břichu ani nemluvím :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
krystian brzo se uzdravte, a úplně vím jak ti je, super vyhlídka, že?? ach jo, to je nekonečný, stále máme někdo něco, chudáčci prcoušci, tak držím pěstičky, at je to alespon rychle za váma a bez komplikací. papa
25. bře 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé kristyan já ti přehodila i / y :grinning:
25. bře 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a už je to tady, už je mi těžko :confounded:
25. bře 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a taky vidím, že si tady píšu sama se sebou :grinning: :grinning: :grinning: uspáváte, uspáváte, že?? hihihi :grinning: My už spinkáme, od 19h , hihihi. A ráno budeme první vzhuru, hééééč :grinning: Jejda, asi mi ty škvarky vlezly do hlavy, že si tady tak píšu sama, víno ještě ne, to jsem ještě nedala, tak páááá
25. bře 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za tipy dovolené :wink:

Máme v plánu v kvetnu beskydy,už se moc těším....snad to vyjde..Tatovi se ozvali z Rakouska,tak snad bude nastupovat až po dovolené,jinak máme po ní :frowning2: a to bude doma bývat jen na víkendy..ach joooo....

teda dadli ty si dáváš do nosu :grinning: :grinning: ,my byly dnes na tom pilates a nic moc..bylo nás teda moc,ale kalanetika je kalanetika...tam nám dají aspon do tela :wink:

V pondelí máme jít cvičit,tak to nebudu stíhat...asi se srazíkem..uviídíme.. :wink:
25. bře 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
penzionky hezké :slight_smile: ceny už méně :frowning2:
Marti jsi dobrá s tím cvičením, já se těším, že bude hezky a budu aspon jezdit do PV bruslit do parku.
25. bře 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek teda ženský vy jste se rozjely.
kristyan to mě mrzí tak se všichni držte a brzy uzdravte.
Já v pondělí můžu :slight_smile: Sice by mi víc sedělo odpoledne ale dopo zvládnem taky.
Jinak dnes mi došla ta dedra.Tak už jsem pár výrobků ozkoušela a musím říct zatím nelhaly :grinning: Uvidíme co ty aviváže :dizzy_face: Už jsem oňuchala vzorky a je tam třetina skvělých a zbytek tak normal.
25. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer všem!! :slight_smile:

Verdíku nene, vůbec jsi se mě nedotkla, neboj :grinning: :grinning: . Dnes maličká usnula o půl 9, odpoledne totiž vůbec nespala..

jj byly jsme s Marťou na pilates a jak píše raději tu kalanetiku, sice je to docela nářez, ale aspoň se zpotím a rozpumpuju tělo :wink:

Na dovolenou bych určitě s mimouškama jela, dámská jízda by mi fakt bodla!!!
Verdíku, takže se hlásím jako první zájemce :wink:

Zuzi já mám taky GT3 a za mě hlásím, že lepší kočárek jsem si vybrat nemohla!!! Ale upřímně, na horách ve sněhu - pohoda, u nás na polňačce - pohoda, v lese - pohoda!!!!!!! :slight_smile: . A co se týká té brzdy, právěže ji máš hned při ruce a je to super pohodlný a drží naprosto v pořádku, protože je napojená na spodní kola, to je jasný :grinning: . A já ji využívám když jezdím na kolečkových bruslích :stuck_out_tongue_closed_eyes: což bys absolutně nemohla s NOŽNÍ brzdou!!! Takže to je můj názor :wink:

My už sice jezdíme ve sporťáčku, ale měla jsem korbičku loňskou barvičku bubble green, takovou tu krásně zelenkavou s bublinkama.. už je prodaná :frowning2:
25. bře 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli co se týká dostupnosti, tak by asi pro nás byla ta pohádka, že? :wink: Pokud se domluvíme, tak určo pojedu!!!!

Jinak teda ty máš žaludek :grinning: a co zdravá strava? Chi chi :stuck_out_tongue_closed_eyes: - no já dnes měla ke kafíčku zákusek a pak jsme to šly s Marťou vycvičit :grinning:

Já se na srazík na pondělí taky hlásím!!! Pokud si v sobotu nezlomím nohu :grinning: - jedeme lyžovat - poslední lyžovačka letos asi :frowning2: .

Očkování proti pneumokoku nám dr. posunula na zítra ať je v pátek v klidu a v sobotu prý můžeme normálně jet :wink: Jasně že pokud bude mít horečky, tak budeme doma...
25. bře 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau

jééééé já taky nějak zaspala vy jste toho naplkaly :grinning: :grinning:

se srazem nevím v po se mi to moc nehodí protože Ela jde do výtvarky až na půl2 musela bych 2krát do PV. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale napište kde a v kolik třeba se tam objevím.Poznám Dadli,Rencu,Verdika... :grinning:

A co by jste řekly na sraz bez dětí?????Někam večer zajít zapařit :grinning: :grinning: já už z toho doma blbnu.Kamošky mají zákaz od protějšků někde trajdat a já nemám s kým jít :frowning2: :frowning2:

Jinak ta chata je dobrej nápad :wink:

Kristy to je na prd :frowning2: já to znám taky chytne něco Ela za chvíli to má Any,my jsme tak válčily v lednu :angry:
Tak se brzo uzdravte :wink:

Marti holky ten stan dostaly na vánoce a taky už je složenej ve skříni protože fakt zabírá místo.V létě jim ho dáme na dvůr. :slight_smile:
A jak probíhájí přípravy na svatbu?já bych se taky zase vdávala :grinning: ted je tolik krásnej věcí a šatů to za nás nebylo :angry: no nic snad někdy příště :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzi kočárek je moc hezkej já vždycky tvrdila že bych trojkolku nechtěla nelíbila se mi a ted už taky jednu mám :grinning: :grinning: mám toho Moona a jsem spokojená :slight_smile:

S tím cvičením.Vy v Pv máte víc možností u nás nic není a tak cvičím po večerech doma :wink: a špek mám taky pořád :angry:

Tak dobrou noc a páááááá
25. bře 2009 ve 22:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaelan, ty mě poznáš?? ty mě znáš?? :grinning:

svatba asi nebude , nebo co. nic se u nás neděje, není čas se o tom ani bavit, tak jsem termín zrušila, pač volali že jsme ho nepotrvdili, tak jsem se urazila a zrušila ho. a tatka na to nic neřekl, takže mě asi už nechce :cry:

sraz bez dětí by taky šel, to by bylo super. já jsem pro , kdo další?? tak pište , až se to hne !!!

jinak to pondělí platí?? čas vyberte, já můžu dopo i odpo. sice prcek dopo i odpo spí hodku, ale to by jsem se všechny stejně nijak nedomluvily, pač každej prcek spí jinak, že?? super bude až budeme moct na zahrádku, tam můžou prcci spát v kočárku a ostatní řádit atd.
26. bře 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli nezná, ale pozná :wink:

Já jsem pro sraz v pondělí v 9 v Cafe Baru (Lerku) nebo jak se to jmenuje :sweat_smile:
26. bře 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holk ytak ten srazík zase v 9? bude nekdo moc v tolik?malá pak chrní,tak aby jsme z toho neco mely.....

jéé oli ty jsi me předbehla :grinning:
26. bře 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek holčiny...ach jo, ať už je pěkně...hned bude lepší nálada

Renči díky za zkušenosti s PP...stejně už jsem pro něj rozhodnutá, takže bych ho určo pořídila. Na bruslích jezdíme hodně, tak jsme si říkali, že by mohl být na to dobrej...a jak říkáš, tak je super...takže jsem spokojená. Kdyby bylo na mně tak už ho máme doma a jen se kochám a kochám...ale manžel chce ještě počkat (asi je pověrčivej jak baba :grinning: ) Chceme ho brát v prioru a prý tak max. 14 dní, takže to je taky v pohodě. No ale už se hroooozně těším. Až začnu na bruslích shazovat ten zadek... :grinning:

Abinka, na ty aviváže jsem hrozně zvědavá...určo nám dej vědět jak jsou trvanlivý a tak...myslím jak dlouho to prádlo voní :slight_smile: Ikdyž to je asi celkem fuk...stejně bych ráda nějakou vyzkoušela...na aviváže jsem magor, mám hromadu druhů a pořád zkouším nový. Teď mám nějakou taky z takovýho katalogu, ale tu firmu si fakt nevzpomenu. Taky se tam toho dává málo a asi bude taky s tím parfémem, protože moooc hezky a dlouho voní. Sice litr stál 200 kč, ale je fakt super a dlouho vydrží...myslím, že ta od tebe bude něco podobnýho...

Co se týče srázku tak bych klidně dorazila seznámit se s dalšími tvářemi :slight_smile: Pokud teda zase nebudu nemocná...
26. bře 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dadli jak píše Kolca neznám ale ráda poznám :grinning:

S tím srazem uvidím ale v tom Lerku je to dobrý tak se možná ukážu :slight_smile:

Nic jdu žehlit Any spí tak at to nemusím dělat večer :frowning2: mám asi tak 4 pračky ale to neva já žehlím ráda :grinning:

tak hezkej den a pááá
26. bře 2009 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, prcek chodí chrnět kolem 10h, záleží jestli vstane v 5 nebo v 6 , takže já bych asi mohla v
těch 9h, dám kafe a uvidím do kdy vydrží, když tam budou děti,tak určitě jo, a pak ho půjdu uspat ven , takže já můžu v 9h, nebo pak kolem 11h
26. bře 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ,tak s Adámkem se těšíme na pondělí do cafe baru na 9hodinu , zuziku to víš, že můžeš dorazit, taky tě chceme poznat a těšíme se :slight_smile: :slight_smile:

holky tak pilates vás nenadchnul, já mám doma dvě CD s cvičením na pilates a je to tedy pěkná makačka, ale já mám vždycky velké předsevzetí , jak večer budu poctivě cvičit a houby, houby, otevřu si kešu oříšky, pocucávám vínečko a je po cvičení!!!

dadli ta tvá kombinace byla všehochuť, já jsem tak v úterý upekla večer rafaelo řezy a ještě teplé jsem je ujídala a v noci jsem myslela, že je to moje poslední hodina, jaké jsem měla křeče, fujjj, už nikdy více a to jsem se tím cpala o půl 10večer, fakt nejsem normální, pak se divím, že mi utíkají špeky z plavek :grinning: :grinning: :grinning:

kristyan tak to tě tedy hned tak brzy neuvidíme s holčičkama, co???tak se držte a ať jsou holky obě brzy zdravé :wink: :wink: dej jim pusenku od Adámka za nás

renci nějakou tu dovču musíme naplánovat, já myslím , že těm našim chlapům to fakt až tak vadit nebude, při jejich koničkách a zálibách, však stačí nějaký prodloužený víkend nebo vždyť my můžeme jet kdykoliv a ani to nemusí být víkend, probereme to s ostatníma,dadli určitě se přidá :slight_smile: :slight_smile:

jo a ten večer bez chlapů a dětí, taky jsem pro, ale musíme se domluvit nějak na datumu, trošku si odpočinout si taky zasloužíme
26. bře 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a nejvíc mě nadchnul ten hotel na šumavě, krásné herny pro mimča a vše k dispozici,od postýlek, židliček atd,tento hotel u mě vyhrává, ale je docela z ruky :frowning2: :frowning2:
26. bře 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek