• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Ahojky všichni,tak byli jsme u dr a máme fakt neštovice ale má jen tak 5 pupínků spíš vředíků má to fakt takový větší všichni mluvili pupínkách, a mi máme vředíky :frowning2: no a je nějaká unavená Kristýnka usnula kolem 12nácté ,a teď se vzbudila možná to bude k tomu no nevím a prej můžou být i teploty tak uvidíme.No Kája ta ještě kašle,ale v noci už spala líp takže když už je Kajá celkem v poho bez teplot tak Kristýnka zase neštovice no mazec.Jo a dr žíkala že tak za 21 dní (inkubační doba) to chytne provděpodobně Kája já se z toho snad po... . :confounded: Mám (deprese)s toho, že budeme skoro měsíc doma no to máme teda vyhlídky.
No ta dovolená láká to jo hlavně pro děti to je fakt jako pohádka.Ale mi jedeme ze známejma asi 3 rodiny :wink:
Společnej večer jsem určitě pro :slight_smile: nechala bych děti u tchýně v Pv takže pohoda ,ale nevím jak to bude s těma neštovicema :frowning2: tak pa pa zase písnu pa pa
26. bře 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristyan jéje, neštovice....no nazdar, škoda, že to holky nechytly aspon zaráz viď, že bys to měla z krku. Tak ať je holkám brzo líp.

Ilčo ten hotel na Šumavě byl parádní, ale je to fakt štreka :frowning2:
26. bře 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé ted to vypadá, jako když jsme tam byli :grinning: , byl parádní z těch obrázků :grinning:
26. bře 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a večer bez chlapů zní dost dobře :wink: :wink: :wink: :wink:
26. bře 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky byla jsem dnes u Petové sestřenice...a říkala mi,že do cipísku s malým chodila.A ždáný program tam není,že by jsme tam museli s detma tančit,cvičit apod.Jen jit ve správný den do správné skupiny,což je pro deti do 1,5 roku a je to myslím od půl 9 do půl 12..tak nejak,a že je jedno v koli tam přijdu,jestli v 9 atd..a v koli odejdu..jde o to,že si tam malá pohraje atd..

Tak nesejdeme se jednoui tam a nezkusíme to..tam bude vetší plac na hraní a více hraček atd....akortá kafíčko atd si tam teda nedáme.

Ale vpondelí v 9 v lerku..už se těšíme :grinning:
26. bře 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,chtěla jsem se zeptat,malý se pořád tahá za ucho,chytit si na něj nechá,ale ono mu tak divně zapáchá,jako ten maz nebo co.Nevíte co to může být?Dostal šílenou rýmu,tak mám strach aby se mu to nedostalo do uší.Asi s ním zítra zajedu ke Šrotovi.
26. bře 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda teď jsem koukala na návštěvní kartičku k doktorovi a já jdu zrovna v pondělí na devátou k doktorovi do poradny. A tím pádem musím pak zajet do práce zanést lístek na peníze. Takže mně to určitě nevyjde...ale myslím, že to nebude poslední setkání :wink:
26. bře 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer!!

Sárinka mi smazala příspěvek, tak zase znovu.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Normo na to ušní bych radši zašla, nemusí to být nic, ale může to být začínající zánět a ten se dá ještě rozehnat kapečkama. S ušima je to těžký, do nich člověk nevidí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:

Kalean já ale nejsem z Pv, takže na cvíčo musím dojíždět, ale jsem v Pv 2-3x týdně u mamky, taže ona zatím hlídá :wink:

V pondělí určo přijdeme do Lerku, ale nestíhám to na 9hod,je to moc brzo, než se vypravíme a dojedeme.... ale přifrčíme co nejdřív, těšíme se!!!!!!Hlavně na ty všechny nápadníky!!! :wink: :wink:

Sakryš, malá se mi pos.... do vany, mýdlo končí, mýdo končí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uffff...

Verdíku to máš pravdu, chlapi se bez nás obejdou a řekla bych že někdy i rádi.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jedeme asi 6 rodin v květnu na týden do Beskyd a chlapy za odměnu že nás někam "vyvezou" jedou na 5 dní na čtyřkolky do Rumunska.. :angry: Jsou to blázni :wink:

Hele a moc neprovokujte s tou večerní dámskou jízdou jo? Chichi...To nevím kdy si tenhle přepych budu moct dovolit.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

dnes je tu ticho po pěšině :unamused: :unamused:

Klárinka dnes vstala levou nohou a to už o půl 6!!!!Tlačí se nám asi zoubky,protože furt ječí ,ječí a mrčí a mrčí....
Tak dnes je den D!!!! :frowning2: :frowning2:

Dnes má odpo přijed kupec na kočárek,tak dám vedet jestli jsem pořídila,či nikoliv...Kočárek jsem vypucovala,je jak novej,asi mi ukápne slzička,jestli bude odjíždet :grinning:
27. bře 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk :confused:

Marťo tak jsem si myslela, že Sára je dnes tak protivná a umrčená z toho včerejšího prevenaru, ale asi je něco ve vzduchu.. :unamused: . Já jsem mezi náma taky zralá na postel :wink:

No věř, že Ti slaza ukápne :frowning2: já jen co jsme zabalili tu korbičku a autosedačku, tak bych je nejraději hned zase vybalila... ještě jsem tam Sárinku zkoušela dávat a narvala jsem ji tam tak tak ale bez fusaku :grinning:
27. bře 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsme byli na tom ORL,Šrot měl plno,tak jsme šli vedle k paní doktorce,tak naštěstí máme ouško v pořádku,tak jsem ráda.Odsála Adámkovi nosánek,a kdyby něco tak máme přijít.
27. bře 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..nromo to je dobře že je ouško v pořádku...je to svinstvo!!!

Malá pčiká tak snad to bude dobbrý..dnes jaksi pořád poplakává,asi máme i prdíky,vzbudili ji ted před chvíli se spaní....to je pořád trápeníčko.

Kočárek si už odvezli celý komplet.... :frowning2: :grinning:
27. bře 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,

jé Marti, tak už je prodanej :grinning: :cry:
27. bře 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jedeme na víkend na hory užít si asi poslední lyžovačku :wink: :slight_smile: !!!!!!!!

Mějte se tu krásně a v pondělí se na Vás těším!!!!!! :grinning:

pápá :slight_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak konečně mě Ela pustila k pc a zahnala jsem ji do pelechu :grinning: ale stejně bude ráno o půl 7 vzhůru a probudí i Anetu a já se zas nevyspím :cry: :cry: :cry:

Marti ale penízky se budou určo hodit ne?A druhý mimi nechcete?Nebo si pak koupíš nový kočárek?

Ted jsem si vzpomněla víte co se Anet stalo minulý víkend?Normálně si strčila do nosu proužek papriky co byl na jednohubkách :cry: přišla z pokojíku a pořád kýchala a tak jsem se jí mrkla do nosu a ten měla zacpaný paprikou.Zkoušela jsem ji pinzetou vytáhnout ale nešla chytit a tak se toho ujaj kamoš a ten ji vat.tyčinkou nakonec vyšťárl.Mě se ulevilo jak hrom :slight_smile:
Pořád si tam něco strká dnes pro změnu kousek rohlíka :cry: takže na to bacha :frowning2:

Renčo užij si lyže :grinning: a hlavně si něco nezlom jinak bys nemohla na tu jízdu :grinning: :grinning:

Kde se fláká Abinka?

tak hezkej večer a páááá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2009 ve 22:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tu jsem :sunglasses:

Nazdárek.Moc se mi k pc nechtělo.Včera mě bylo strašně zle.Vůbec netuším z čeho od 1h mi bylo nějak divně večer křeče a za hoďku zimnice mlátilo to semnou tak že mě z toho bolí záda.NO nakonec jsem po jedenácté volala mamičke a bylo dobře ale dnes mám zase křeče ale jen tak trochu.Sousedku trápila nějaká střevní viroza tři dny tak snad večer nebude to samé.Jsem z toho úplně vyšťavená nejradši bych šla spát,ale nemůžu táta musí na chvilku do práce tak musím fungovat :unamused:

Marti tak gratuluji k prodeji.Taky mě to mrzelo.přece jen si to člověk nedávno kupoval pro to svoje mimi a už s tím zase pryč.No mimi už nejsou :unamused:

kaelan tak to je radost.člověk aby byl pořád ve střehu.

NO jinak deny a jiji se taky dlouho neozvaly a to nemluvím o megee ta už na nás prdí :slight_smile:
28. bře 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak mi bojujeme z neštovičkami no zatím v poho máme jich asi 20 ks takže nic moc puntíkujeme ale nějak se to nerozlízá.Myslím že jestli to chytne Kája tak to bude horší průběh než teď no jsem zvědavá.A co vy jak jste prožili dnešní slunečný den mi jsme byli doma takže o ničem.tak se mějte pa pa
28. bře 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

včera jsme byly na chaloupce celý den,takže paráda,malá spokojená ,pořád venku,neměla čas ani spát odpo,tak usla v 17 hodin na chvíli v aute po ceste domu.A pak usla před 21 hodinou a chrnela podle nového času do 8.30hod.
Ted se balíme a jedeme zase na chaloupku,tak přeji krásnou nedeli...pa :wink:
29. bře 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk holky,
to je počasí co. Jak to vidíte zítra? Dorazíte i přes deštík?
29. bře 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

holky dávám vedet,že jestli bude ráno lít jak lije,což teda na zítřek ještě hlásí.Tak nedorazíme.... :frowning2: došly by jsme mokrý jak číče :sunglasses:

Jedine to přeložit...od středy hlásí pekné počasíčko....ale záleží ná vás......dorazíme příšte,nezlobte se.... :wink:
29. bře 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak se jdu kuknout, jak to vidíte s tím zítřejším srazíkem. No pršet má, myslím si že určitě. Taky bych byla pro to přeložit na konec týdne, bude nádherně. Ještě počkám co pisne Verdík, Renča a ostatní. I jsem přemyšlela, že jak vám spí děti ráno déle, tak podle nového času to nemůžete na 9 hodku stíhat. To my co vstáváme v 5, podle nového - hurááá v 6 :wink: to stíháme v poho :wink:
pokud platí sraz v 9h , určo přijdu s pláštenkou a deštníkem, není problém.
29. bře 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, my v PV budem, máme v 8 tu rehabku, takže na 9 stíháme, z parkoviště kdyžtak přeběhnem...tak kdyžtak písněte, jestli dojdete nebo ne, ať víme na koho čekat :wink:
29. bře 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hm tak teda nevím jestli z toho něco bude nebo ne :unamused: Jak chcete klíďo dorazím.Nebo to můžem nechat na tu středu nebo jiný den.Tak ráno pisněte co teda.
29. bře 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli tak ten přesun se týkal jen dneška rána apřes ten den,večer malá usla stejně,jak usíná,takže ráno atd..by melo být už při starém :wink: .

Jinak dnešek usínání u melé horor,jelikož dnes odpo spala na chalupe v postýlce,kde půl roku nespala vlastne od podzimu,spávala v kočárku.Ale dnes lilo,tak jsem ji dala ke tchýni do ložnice,tak si odvykla,a bylo t s řevem atd.Usla mi v náručí a pak jsem ji mohla uložit.Doma je zvyklá,že ji položím a spí...ale jelikož asi z toho odpoledna má z toho trauma,tak ted večer to bylo to samé... :frowning2: ,vysvetlovala jsem ji že to už je její postýlka,její pokojíček..ale řev jako tur,uplný záchvat..tak usla na mě a už hajá.Tak uvidím jaká bude noc :wink: Snad zítra už to bude dobrý...
No bude to asi chvilku trvat,jelikož jak se oteplí už tam budeme spávat od pátku do nedele,tak si snad brzy zvykne...jinak by to byl mazec :angry:
29. bře 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak snad se Ilča nebude zlobit, že to sem písnu. Psala jsem jí sms, jak to vidí zítra, tak prý dorazí i přes dešť. Tak s Tebou Abi taky počítáme ju. :wink:
29. bře 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Dadli s tebou taky samozřejmě.
29. bře 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já taky dorazím s Oli..... :wink:
29. bře 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my Marťu s Klárinkou zítra naložíme :wink:
29. bře 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé koukám, že Marťa už hlásila :grinning:
29. bře 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek