• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Holky,jak jste na tom?

Klárinka má ještě půlnoc... :unamused: :grinning:
30. bře 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Marti, my jsme od 6:30 vzhůru a jsme celkem nachystaní, tak jen čekám co vy, at tam nejsem sama. Verdik jde?? asi ji ještě zavolám.
má pršet jen dnes dopoledne,to je jak naschvál
30. bře 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky dadli,

venku zase tak nelije,tak se to dá i pešo,jsem domluvená s Oli že nás s Klárkou naloží,ale ted jsem ji psala,že to nestiháme.Malá stále chrní.... :wink: :unamused:
30. bře 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
psala jsem Verdikovi, tak čekám

vem si, že pro malou je jako 7 hod. , tak pokud ti takhle spinkává do 7 a déle, tak ji nějaký nový čas netankuje :grinning: :grinning: Tak přijdeš pozděj?? Budu vycházet kolem 8:45, tak budu do té doby na koníkovi, tak pisni. Ted mi přišla sms od Verdika, jsou vzhůru a jdou !!
30. bře 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo psala mi Renča,že ted taky vstávají,že dorazí k mamce kolem 9 a tak pak spolu vyjdeme a dojdeme pozdeji,Oli jde určitě...takže na nás čekejte ju?
30. bře 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdárek tak my se teda jdem chystat.Snad to stihnem do 9h :slight_smile:
30. bře 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak my už jsme doma,ale zapoměly jsme tam hrošíka pepu.Malej pořád volá pepo pepo a hledá ho.nemáte tam některá cestu???Prosím prosím.Já jedu do Pv až ve čtvrtek nebo pátek a to už tam určo nebude :frowning2:
30. bře 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
abinko písní dadli nebo i já ji můžu říct,ona zná tu barmanku a tak aby hrošíka pepu schovala

Adámek sbaštil polévku a chrupká, bylo to fajn, zatím pa :slight_smile: :slight_smile:
30. bře 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verdik to je super nápad.No já na ní nemám číslo. :unamused:
30. bře 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abi my tam nechali autíčko :sweat_smile: , ale naštěstí si toho holky všimly, tak ho máme u Klárinky.
30. bře 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No hlavně že holky kontrolujeme,co jsme tam nechali :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..
jdu přidávat fotečky do albíka se srazíku.... :grinning:
malá usla o půl 1 u baráku,tak jsme vzali hafana a do půl 2 jsme chodili po venku,až se beruška vzbudila....ted čučí na pohadky a houpe se na koníkovi :grinning:
30. bře 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak fotečky jsou v albíku tak kuknite...pa pa :wink:
30. bře 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásná práce marti :wink: No s tím velkým chlapem to nebude tak horký.Mrkni na to politý triko :sweat_smile:
Namáte někdo číslo na dadli????
30. bře 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verdík má určitě číslo..napiš ji..určitě ji písne...ale myslím si že se menila služba v restauraci... :unamused:
30. bře 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak srazík měl na Jájouška kladný vliv, jako vždy. Asi chtěl, abych se hodila do klidu a obešel celý gauč :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotky super. :wink:
30. bře 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No vidíš kolči nelam si s tím tak hlavu máš šikovnýho chlapečka :wink: Ty děti nejsou roboti takže nepojedou podle tabulek :slight_smile:
30. bře 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem, tak vydím že jste si srázek užili i podle foteček :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Já jsem se ale dneska taky nenudila začalo to tím že v noci malá Kájinka špatně spinkala,takže ráno dospávala do 9,30 :unamused: .Měli jsme jet k dr na kontrolu takže než jsme se vymotali tak bylo 10,30 no u dr bylo 11 dětí před náma takže jsme tam ztvrdli hodinu :frowning2: .Přijeli jsme domů asi v 12,30 takže kája spinkat a já vařit no byla dojídačka od neděle ,ale Kájinka neměla nic takže jsem ji dala vařit zeleninu na polívku a ejhle :frowning2: :frowning2: :frowning2: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: zakoukala jsem se u netu a hrnec černej jak boty a v kuchyni nebylo vydět na krok :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .Takže mě to donutilo sundat záclony a vyprat při té příležitosti jsem umyla okna a větrali jsem ještě před chvilkou.Chytl mě záchvat uklízení takže jsem vygruntovala i ložnici umyla okno a utřela prách převlíkla vysála prách za postlí a madrace vysála no asi fakt záchvat.Tak a ted zbívá zítra douklízet jarně tu kuchyň a obívák a jaro může přijít no jenže obívák má dvě okna to je tak na celej den i ze záclonama a to ještě nevím jestli se dokopu . :unamused: :unamused: .tak pa pa
30. bře 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak malá usla v 9 ale opet s řevem od nedelě.Tak nevím jestli to spaní na té chalupe zvládneme :frowning2: ,když doma má z toho trauma už druhý den.

Jéé kristyan,objednávám si te na jarní uklid :grinning: ,já nemám absolutne nic hotového :grinning: a asi ani dlouho mít nebudem :zipper_mouth:
30. bře 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :stuck_out_tongue_closed_eyes:

s tím srazem mě to dnes nějak nevyšlo protože holky chrněly až do půl 9 a než bych se vymotala tak bych přijela asi tak po 10 :grinning: :grinning:

Neva bude jěště hromada dalších néé? :grinning:

Kristy aspoň máš uklizeno a hned je ti líp ne? :grinning: seš dobrá já vím jaký je to něco uklízet když jsou doma holky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
je to zbytečná práce ,něco někam dám a Anet mě to v zápětí odnese úplně jinam :slight_smile:

Usínání děs Any se asi tak 4krát vysleče komplet do naha včetně plínky :sweat_smile: a pořád chce čurat nebo kakat :grinning:
Ale konečně už chrní tak od půl 10.Asi ta změna času :wink:

Začala říkat ku... a do pr.... to teda nevím kde to mohla slyšet :grinning: :grinning: :grinning:

Nic musím jěště cvičit tak zítra pááááááááá
30. bře 2009 ve 22:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak srazík super!!!!
Poznala jsem Josífka a Jarouška, šikovní prďolci :wink: , Klárku, Martínka a Adámka jsem už znala, tak přště doufám poznám i ty ostatní :grinning: :grinning: .

Holky malá usnula v 10hod, takže v 9 starého času, to chodila i předtím. Nějak asi nepostřehla, že se měnil čas :stuck_out_tongue_closed_eyes: a prdí na to :wink: :slight_smile:
30. bře 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky vidím,že s tou zmenou to máme doma veselé většina..no deti na to prdí :grinning: ....a to jsem slyšela i od chlapů z petové práce,že od víkendu usínání des..bes.....No snad se to brzy zpraví u nás u všech :grinning: a zvlášt když máme deto živejší.... :wink:
31. bře 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko,
No já měla noc děsivou.Tvořila jsem koláže a šla jsem spát až před druhou.Když jsem si lehla tak jsem musela několikrát k malému pak jsem si ho vzala k sobě do ložnice on to asi poznal tak se budil a až se probudil a koukal z okna nějak semi ho podařilo uspat....no a pak se mi něco zdálo probudila jsem se vyděšená a ještě k tomu jsem měla pocit že je nějaká stvůra u nás u postele no chvilku trvalo než jsem se vzbudila...samozřejmě jsem probrala i malého chtěl do postýlky tak jsem si nachystala spaní u postýlky a spala na zemi no nic moc ale sama jsem být nemohla to bych ani neusla.NO děs asi se s malým po obídku natáhnu :unamused:
31. bře 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
teda Abi noc zdrsná koukám :confused:
Srazík byl fajn, jen Jarýsek byl unavenej z té rehabky, no a já teda taky :grinning:
Sárinka je krásná slečna a Martínek frajer, jak hezky ťape. A Dadli a Renča sympatické baby, akorát pokecat jsme moc nestihly :sweat_smile: :grinning:
Holky tak já se těšila na sluníčko a zatím to nevypadá.. :frowning2:
Marti třeba to je tou změnou času a ne tou chalupou, snad se to zlepší. Jája šel spát v půl osmé, nevypadal na to, ale říkala jsem si, že ho prostě do té postele dám ať si nezvyká, že s náma bude dýl v obýváku a on si lehl a usnul hnedka. Tak se nám to spaní posunulo jen trošku naštěstí.
31. bře 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kolči taky se mi srazík líbil.Holky jsou super a mimísci taky.Už se těším na další srazík a třeba víc pokecáme :wink:

Dadli kde jsi??????Kdopak nám zachrání hrošíka Pepíka :frowning2:
31. bře 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

byly jsme dnes u kamošky,bly jsme tam 4 maminy s deckama.Naše opet nejživejší,nejaktivnější a to je mezi samýma klukama.No vůbec ji to nevadí a všecky si srovnala :grinning: .No myslím že ve školce si opravdu poradí.

Ted mi začla usínat v náruči,tak jsem ji dala do postýlky a spinká.Nevydržela jak včera do půl 1...asi ji zmohla trampolína co tam meli vpokojíčku,skákala jako dáblík :grinning: My dnes vstávali ve čtvrt na 8 od 9,takže prima..ale to usínání,je divoký...plače,nikdy neplakala.Ale včera Péta přijel z práce,a říkal,že každej si stežuje,že to mají s detma ted to usínání a spaní težké.Tak že by to fakt tak na ne působilo?Tedka jak jsme byly u té kamošky,tak říkala že malá usínala v 7 po večerníčku a včera bylo 10 večer a teprve usla,že je z toho hotová :wink:,takž emáme veselo taky :wink:.Ještě jsem přemýšlela,jestli neječí taky z toho důvodu,že ji dávám spát pořád stejně v 9,ale ono je terpve vlastně 20 hodin..no uvidíme..snad se to vrátí do starých kolejí :wink:

No Abinko,ty sis v noci opravdu užila,kdopak se strašil v noci u postele :wink: ,a jak to Pepíček zvládl bez hrošíka....Verdík určitě písl dadli... :wink:
31. bře 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hrošík Pepík je v dobrých rukou, večer ho budu mít - je to zařízené, jen jsem ještě nestihla sem přijít a dočíst, za chvíli dojdu pa dočtu a pisnu,
31. bře 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dadli jsi zlatíčko moc děkujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Marti no nic moc pořád ho hledá.No aspoň je zabavenej :grinning: Pořád volá hojik...pepiku??NO a hojík se neozývá :sweat_smile:NO tak jak se probere tak mu povím že je na dovovlené u Martínka :wink:Jinak teď má na spaní medvěda a říká mu pepo ale asi to není ono,protože se vrtí s pepou hned chrní.NO já mu říkala ať ho nechá doma :confused:
Jinak my máme spaní ok.jen ta neděle byla taková divoká.Naštěstí :confused:

Jo jinak nevím kdo mě strašil nebo co to bylo ani si nevybavuju co se mi zdálo jen vím že jsem se zděšeně probrala a pak jen sedím a snažím se to odehnad silueta nějakého obrovského chlapa nebo co to bylo.No ale bylo to ta živý že se bojím ještě teď a to teprv až se setmí.Myslím že se v klidu vyspím až přijede táta :frowning2:Takže v pátek.
31. bře 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé ty jsi sama,tak to bych se posr..... :grinning: :sunglasses:
31. bře 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé abi to mě pobavilo, hrošík na dovolené u Martinka, hlavně, že ho nikdo nesbalil a jak se zrekreuje, tak frčí alou domů za Pepíčkem :grinning: :grinning: :grinning: nějakou dovolenou bych taky brala :slight_smile: :slight_smile:

tak mi spaní dobrý, tak ťuky,ťuk, jen místo půl osmé je to kolem 8, ale lehne a chrupká :wink: :wink:

no s tím jarem to nějak nevyšlo dnes, docela chladno, byli jsme venku dopoledne a malému se nechtělo ani vysedat z kočárku a běhat, v teplíčku mu bylo líp

fotečky hezký,marti, ještě , že jsi měla ten foťáček :slight_smile: :slight_smile:

Adámek ještě doma mi ukazoval, jak lozil do schodů, tak vidím, že nejvíc mu utkvěly v hlavičce z celého srazíku schody :slight_smile: :slight_smile:

kristyan já čekám na to sluníčko, abych se mohla pustit taky do těch oken a trošku uklidit, ale moooc se mi do toho nechce, příští týden má dědeček odpolední, tak si říká, že Adámka mu dám na procházku a něco aspoň udělám, neboť s malým by to bylo přesně jak psala kalean,uklidíš a než se otočíš, tak nevíš, že jsi uklízela :grinning: :grinning:

na velikonoce jedeme na moravu , stará babička má 95let, to je co!!!!, tak budeme slavit :wink: :wink:

odpoledne jdu na cvičko k dadli, tak dnes je takový prima den, zatím pa :slight_smile:
31. bře 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek