Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

Nazdárek Tak kromě snažilek a těhulek js Pv nenašla tak snad nám to nezruší 🙂
martinataylor
30. bře 2009
Holky,jak jste na tom?

Klárinka má ještě půlnoc... :-| 😃
dadlina
30. bře 2009
ahojky Marti, my jsme od 6:30 vzhůru a jsme celkem nachystaní, tak jen čekám co vy, at tam nejsem sama. Verdik jde?? asi ji ještě zavolám.
má pršet jen dnes dopoledne,to je jak naschvál
martinataylor
30. bře 2009
Ahojky dadli,

venku zase tak nelije,tak se to dá i pešo,jsem domluvená s Oli že nás s Klárkou naloží,ale ted jsem ji psala,že to nestiháme.Malá stále chrní.... 😉 :-|
dadlina
30. bře 2009
psala jsem Verdikovi, tak čekám

vem si, že pro malou je jako 7 hod. , tak pokud ti takhle spinkává do 7 a déle, tak ji nějaký nový čas netankuje 😃 😃 Tak přijdeš pozděj?? Budu vycházet kolem 8:45, tak budu do té doby na koníkovi, tak pisni. Ted mi přišla sms od Verdika, jsou vzhůru a jdou !!
martinataylor
30. bře 2009
jo jo psala mi Renča,že ted taky vstávají,že dorazí k mamce kolem 9 a tak pak spolu vyjdeme a dojdeme pozdeji,Oli jde určitě...takže na nás čekejte ju?
abinkaautor
30. bře 2009
nazdárek tak my se teda jdem chystat.Snad to stihnem do 9h 🙂
abinkaautor
30. bře 2009
tak my už jsme doma,ale zapoměly jsme tam hrošíka pepu.Malej pořád volá pepo pepo a hledá ho.nemáte tam některá cestu???Prosím prosím.Já jedu do Pv až ve čtvrtek nebo pátek a to už tam určo nebude 😞
verdik
30. bře 2009
abinko písní dadli nebo i já ji můžu říct,ona zná tu barmanku a tak aby hrošíka pepu schovala

Adámek sbaštil polévku a chrupká, bylo to fajn, zatím pa 🙂 🙂
abinkaautor
30. bře 2009
Verdik to je super nápad.No já na ní nemám číslo. :-|
kolca
30. bře 2009
Abi my tam nechali autíčko :-N , ale naštěstí si toho holky všimly, tak ho máme u Klárinky.
martinataylor
30. bře 2009
No hlavně že holky kontrolujeme,co jsme tam nechali :-p ..
jdu přidávat fotečky do albíka se srazíku.... 😃
malá usla o půl 1 u baráku,tak jsme vzali hafana a do půl 2 jsme chodili po venku,až se beruška vzbudila....ted čučí na pohadky a houpe se na koníkovi 😃
miminkapv
30. bře 2009
Tak fotečky jsou v albíku tak kuknite...pa pa 😉
abinkaautor
30. bře 2009
Krásná práce marti 😉 No s tím velkým chlapem to nebude tak horký.Mrkni na to politý triko :-N
Namáte někdo číslo na dadli????
martinataylor
30. bře 2009
Verdík má určitě číslo..napiš ji..určitě ji písne...ale myslím si že se menila služba v restauraci... :-|
kolca
30. bře 2009
holky tak srazík měl na Jájouška kladný vliv, jako vždy. Asi chtěl, abych se hodila do klidu a obešel celý gauč 😃 😃 😃
kolca
30. bře 2009
Fotky super. 😉
abinkaautor
30. bře 2009
No vidíš kolči nelam si s tím tak hlavu máš šikovnýho chlapečka 😉 Ty děti nejsou roboti takže nepojedou podle tabulek 🙂
kristyan
30. bře 2009
Ahojky všem, tak vydím že jste si srázek užili i podle foteček 🙂 🙂 🙂 Já jsem se ale dneska taky nenudila začalo to tím že v noci malá Kájinka špatně spinkala,takže ráno dospávala do 9,30 :-| .Měli jsme jet k dr na kontrolu takže než jsme se vymotali tak bylo 10,30 no u dr bylo 11 dětí před náma takže jsme tam ztvrdli hodinu 😞 .Přijeli jsme domů asi v 12,30 takže kája spinkat a já vařit no byla dojídačka od neděle ,ale Kájinka neměla nic takže jsem ji dala vařit zeleninu na polívku a ejhle 😞 😞 😞 :-N :-N :-N zakoukala jsem se u netu a hrnec černej jak boty a v kuchyni nebylo vydět na krok :-N :-N :-N :-N .Takže mě to donutilo sundat záclony a vyprat při té příležitosti jsem umyla okna a větrali jsem ještě před chvilkou.Chytl mě záchvat uklízení takže jsem vygruntovala i ložnici umyla okno a utřela prách převlíkla vysála prách za postlí a madrace vysála no asi fakt záchvat.Tak a ted zbívá zítra douklízet jarně tu kuchyň a obívák a jaro může přijít no jenže obívák má dvě okna to je tak na celej den i ze záclonama a to ještě nevím jestli se dokopu . :-| :-| .tak pa pa
martinataylor
30. bře 2009
Holky tak malá usla v 9 ale opet s řevem od nedelě.Tak nevím jestli to spaní na té chalupe zvládneme 😞 ,když doma má z toho trauma už druhý den.

Jéé kristyan,objednávám si te na jarní uklid 😃 ,já nemám absolutne nic hotového 😃 a asi ani dlouho mít nebudem :-x
kaelan
30. bře 2009
Ahoj :-p

s tím srazem mě to dnes nějak nevyšlo protože holky chrněly až do půl 9 a než bych se vymotala tak bych přijela asi tak po 10 😃 😃

Neva bude jěště hromada dalších néé? 😃

Kristy aspoň máš uklizeno a hned je ti líp ne? 😃 seš dobrá já vím jaký je to něco uklízet když jsou doma holky :-p
je to zbytečná práce ,něco někam dám a Anet mě to v zápětí odnese úplně jinam 🙂

Usínání děs Any se asi tak 4krát vysleče komplet do naha včetně plínky :-N a pořád chce čurat nebo kakat 😃
Ale konečně už chrní tak od půl 10.Asi ta změna času 😉

Začala říkat ku... a do pr.... to teda nevím kde to mohla slyšet 😃 😃 😃

Nic musím jěště cvičit tak zítra pááááááááá
rencaasarinka
30. bře 2009
Tak srazík super!!!!
Poznala jsem Josífka a Jarouška, šikovní prďolci 😉 , Klárku, Martínka a Adámka jsem už znala, tak přště doufám poznám i ty ostatní 😃 😃 .

Holky malá usnula v 10hod, takže v 9 starého času, to chodila i předtím. Nějak asi nepostřehla, že se měnil čas :-p a prdí na to 😉 🙂
martinataylor
31. bře 2009
No holky vidím,že s tou zmenou to máme doma veselé většina..no deti na to prdí 😃 ....a to jsem slyšela i od chlapů z petové práce,že od víkendu usínání des..bes.....No snad se to brzy zpraví u nás u všech 😃 a zvlášt když máme deto živejší.... 😉
abinkaautor
31. bře 2009
Dobré ránko,
No já měla noc děsivou.Tvořila jsem koláže a šla jsem spát až před druhou.Když jsem si lehla tak jsem musela několikrát k malému pak jsem si ho vzala k sobě do ložnice on to asi poznal tak se budil a až se probudil a koukal z okna nějak semi ho podařilo uspat....no a pak se mi něco zdálo probudila jsem se vyděšená a ještě k tomu jsem měla pocit že je nějaká stvůra u nás u postele no chvilku trvalo než jsem se vzbudila...samozřejmě jsem probrala i malého chtěl do postýlky tak jsem si nachystala spaní u postýlky a spala na zemi no nic moc ale sama jsem být nemohla to bych ani neusla.NO děs asi se s malým po obídku natáhnu :-|
kolca
31. bře 2009
dobré ránko,
teda Abi noc zdrsná koukám =-)
Srazík byl fajn, jen Jarýsek byl unavenej z té rehabky, no a já teda taky 😃
Sárinka je krásná slečna a Martínek frajer, jak hezky ťape. A Dadli a Renča sympatické baby, akorát pokecat jsme moc nestihly :-N 😃
Holky tak já se těšila na sluníčko a zatím to nevypadá.. 😞
Marti třeba to je tou změnou času a ne tou chalupou, snad se to zlepší. Jája šel spát v půl osmé, nevypadal na to, ale říkala jsem si, že ho prostě do té postele dám ať si nezvyká, že s náma bude dýl v obýváku a on si lehl a usnul hnedka. Tak se nám to spaní posunulo jen trošku naštěstí.
abinkaautor
31. bře 2009
kolči taky se mi srazík líbil.Holky jsou super a mimísci taky.Už se těším na další srazík a třeba víc pokecáme 😉

Dadli kde jsi??????Kdopak nám zachrání hrošíka Pepíka 😞
martinataylor
31. bře 2009
Ahojky holky,

byly jsme dnes u kamošky,bly jsme tam 4 maminy s deckama.Naše opet nejživejší,nejaktivnější a to je mezi samýma klukama.No vůbec ji to nevadí a všecky si srovnala 😃 .No myslím že ve školce si opravdu poradí.

Ted mi začla usínat v náruči,tak jsem ji dala do postýlky a spinká.Nevydržela jak včera do půl 1...asi ji zmohla trampolína co tam meli vpokojíčku,skákala jako dáblík 😃 My dnes vstávali ve čtvrt na 8 od 9,takže prima..ale to usínání,je divoký...plače,nikdy neplakala.Ale včera Péta přijel z práce,a říkal,že každej si stežuje,že to mají s detma ted to usínání a spaní težké.Tak že by to fakt tak na ne působilo?Tedka jak jsme byly u té kamošky,tak říkala že malá usínala v 7 po večerníčku a včera bylo 10 večer a teprve usla,že je z toho hotová 😉,takž emáme veselo taky 😉.Ještě jsem přemýšlela,jestli neječí taky z toho důvodu,že ji dávám spát pořád stejně v 9,ale ono je terpve vlastně 20 hodin..no uvidíme..snad se to vrátí do starých kolejí 😉

No Abinko,ty sis v noci opravdu užila,kdopak se strašil v noci u postele 😉 ,a jak to Pepíček zvládl bez hrošíka....Verdík určitě písl dadli... 😉
dadlina
31. bře 2009
hrošík Pepík je v dobrých rukou, večer ho budu mít - je to zařízené, jen jsem ještě nestihla sem přijít a dočíst, za chvíli dojdu pa dočtu a pisnu,
abinkaautor
31. bře 2009
Dadli jsi zlatíčko moc děkujem x-) x-) x-) x-)

Marti no nic moc pořád ho hledá.No aspoň je zabavenej 😃 Pořád volá hojik...pepiku??NO a hojík se neozývá :-NNO tak jak se probere tak mu povím že je na dovovlené u Martínka 😉Jinak teď má na spaní medvěda a říká mu pepo ale asi to není ono,protože se vrtí s pepou hned chrní.NO já mu říkala ať ho nechá doma =-)
Jinak my máme spaní ok.jen ta neděle byla taková divoká.Naštěstí =-)

Jo jinak nevím kdo mě strašil nebo co to bylo ani si nevybavuju co se mi zdálo jen vím že jsem se zděšeně probrala a pak jen sedím a snažím se to odehnad silueta nějakého obrovského chlapa nebo co to bylo.No ale bylo to ta živý že se bojím ještě teď a to teprv až se setmí.Myslím že se v klidu vyspím až přijede táta 😞Takže v pátek.
martinataylor
31. bře 2009
Jéé ty jsi sama,tak to bych se posr..... 😃 😎
verdik
31. bře 2009
jé abi to mě pobavilo, hrošík na dovolené u Martinka, hlavně, že ho nikdo nesbalil a jak se zrekreuje, tak frčí alou domů za Pepíčkem 😃 😃 😃 nějakou dovolenou bych taky brala 🙂 🙂

tak mi spaní dobrý, tak ťuky,ťuk, jen místo půl osmé je to kolem 8, ale lehne a chrupká 😉 😉

no s tím jarem to nějak nevyšlo dnes, docela chladno, byli jsme venku dopoledne a malému se nechtělo ani vysedat z kočárku a běhat, v teplíčku mu bylo líp

fotečky hezký,marti, ještě , že jsi měla ten foťáček 🙂 🙂

Adámek ještě doma mi ukazoval, jak lozil do schodů, tak vidím, že nejvíc mu utkvěly v hlavičce z celého srazíku schody 🙂 🙂

kristyan já čekám na to sluníčko, abych se mohla pustit taky do těch oken a trošku uklidit, ale moooc se mi do toho nechce, příští týden má dědeček odpolední, tak si říká, že Adámka mu dám na procházku a něco aspoň udělám, neboť s malým by to bylo přesně jak psala kalean,uklidíš a než se otočíš, tak nevíš, že jsi uklízela 😃 😃

na velikonoce jedeme na moravu , stará babička má 95let, to je co!!!!, tak budeme slavit 😉 😉

odpoledne jdu na cvičko k dadli, tak dnes je takový prima den, zatím pa 🙂