• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
tak už jsem tady a dočteno

Abinko, jak ti ho mám dopravit, toho Pepču?? ted nevím od kud jsi, jestli z Pv, tak ti ho večer po práci hodím, pokud mi ho Jitka /majitelka coctail café/ nezapomene donést do práce. Jinak ho budeme mít u nás na prázdninách. Martinek mu všechno tady ukáže atd :wink:

Já se taky doma bojím, když jsem sama, taky se mi stalo něco podobného, něco mi sedělo na posteli a přisedlo mi to peřinu a jsem si jistá že to nebyl sen, pač jsem byla vzhůru, bylo to divný a měla jsem zvláštní pocit a do rána jsem se klepala

Jinak jsem vám blokla přístí úterý na 17:20 cvičení, tak mi dejte do pátku vědět, jestli to platí a kdo z vás přijde, blokla jsem 3 místa, ju?? budu se těšit

srazík se mi taky líbil, a díky za pochvalu , že jsme fajn, i vy jste fajn a děti super, takže se budu těšit přístě. Martinek usnul do minuty po výjezdu z kavárny, byl už hotovej
31. bře 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
verdik to máš pravdu hlavněže si neužívá dovolené u někoho jiného :wink: Taky bych brala nějakou dovču nebo aspoň víkend saa pro sebe někde kšáááá :grinning: No tak zpět do reality a k plotnám :unamused:

Chosíkovi asi utkvělo v hlavě to ječení s Klárinkou nějak tu pusu nemůže udržet ani chvilku zavřenou :sweat_smile: Před chvilkou se probral a plakal a hledal Pepu nic nepomohlo tak jsem ho zase položila trošku poplakal a spí dál.Blbá hračka :angry:

Marti taky mám bobky :frowning2: Už aby byl pátek :confounded:
31. bře 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli poslala jsem ti interní poštu z dotazem,tak prosím kukni..jen se na neco ptám,tak díky za odpoved :grinning:
31. bře 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já v to úterý nemůžu :frowning2: :frowning2: :frowning2: , Jára má až do desíti do večera seskoky a takhle večer mi kámoška nepohlídá...
Dadli které dny tam teda býváš ty? Moje sklerotická hlava to už zapomněla?
31. bře 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolčo, zatím tam jsem úterý 16-20h a čtvrtek 18-20h. od konce dubna budu víc masírovat,pač jsou anticelulit. prg. a holky nestíhají, tak nebudu chodit v úterý na stoly, ale středu na ´masáže. ale čtvrtek zůstává.

mám 2 volné lístky na MISS IN , ted na pátek , od 19h. v národním domě . máte některá zájem??
31. bře 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli dík, tak já zjistím, jak manža dělá ten další týden a domluvila bych se pak s tebou na to další út nebo čt ju.
Jo a ty baňky na tu celulitidu, to je dobré chodit jednou týdně nebo jak často po sobě, aby to mělo efekt?
31. bře 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dadli my jsme z Přemyslovic.Já tento týden pojedu do Pv takže bych se proto někde zastavila.Podle toho kde budeš.

Jinak já sitaky právě nejsem jistá jestli se mi to zdálo nebo ne.Nemám totiž s probuzením nějaký problém.Mám lehké spaní tak nedokážu pochopit co se to v noci dělo.Nemám ráda tyhle situace mám strach aby něco neublížilo mě nebo mé rodině.

Holky věříte v něco mimozemského nebo na duchy???????
31. bře 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cus :grinning:

teda Abi ty se nenudíš :grinning: já jsem takys pořád sama s holkama Radek je taky pořád v práci :frowning2: :frowning2: :frowning2: a já se teda nebojím už jsem si zvykla :wink: a kdyžtak máme hafana ten by mě snad zachránil :slight_smile: máme zahradu 2000m2 a je celkem dobře přístupná ale doufám že mě nic zlýho nepotká :frowning2:

Dnešní noc hrůza Any se v 11 vzbudila asi se jí něco zdálo tak jsem si ji vzala k pc ale potom nechtěla vůbec zabrat usnula až kolem 1h,pořád dávala pusu Ele,mě,tatínkovi a pak zas čurat,čaj....to se mě dlouho nestalo vždycky spí hezky celou noc.Ráno spala do 8 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A co budete dělat na velikonoce vy?Verdik už plány má :grinning:
Dejte nějaký návrhy.My jsme jezdili většinou někam do ZOO ale všude hroznejch lidí no ale to bude všude asi stejný že? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Půjdu pro Elu do školky tak doufám že se Anetka do 3 vzbudí a jak ne tak ji budu muset vzbudit ach jo to zas bude umrčená :angry:

tak páááá
31. bře 2009 ve 14:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé holky tak se domluvíme..tatak ted jezdí kolem 19 hodiny až domu,tak se sním musím domluvit...ale ráda bych na to šla k dadli....nebo aspon i na masáž...záda mám v prd.... :wink:

Kaelen tak yjsme jezdívali na velikonoce do ZOO,chceme i letos,ale asi skončíme na chaloupce..pojíme,popijeme :grinning: :grinning:
31. bře 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
abi, tak se pak ozvi, jak budeš v Pv a předám ti pepču

Jinak právě proto, že já věřím na mimozemštany a duchy a ostatní tyhle věci, tak proto mě to tak vyděsilo, bylo to něco takového. Dříve jsem se hodně zajímala o ufo atd, četla jsem knihy, odtajněné materiály NATO atd, takže něco o tom vím, ted se zajímám o Reiki, a podobný věci, mají blízko k duchům atd. :grinning:

my na velikonoce budeme doma, tatka chce poprvé s Martinkem obejít rodinu /milenky :grinning: / a vymrskat je

my dnes máme samé změny:
- spal do 8h - zázrak
- tím pádem nešel /poprve/ už dopo a dala jsem ho spát po obědě
- dala jsem ho do postýlky a že ho uspím až hodím nádobí do myčky, pač do roku usínal jen u kojení a ted ho chovám , ach jo
- ale než jsem přišla, tak usnul - poprvé sám - huráááá - nechápu
- za hodku se vzbudil a řval hystericky 15 min, tak jsem ho znovu uspala a pořád spí, taky zázrak, pač nespí nikdy déle než hodku, a ted už spí druhou

na ty baňky , 2x týdně , a máme tak měsíc dopředu obsazeno :frowning2: , možná bych něco našla, že bych zůstala já déle - rádá

tak pa , je úterý a já jdu do práce :wink:
31. bře 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo Dadli, tak to je maso, že máte takhle narváno. Teda pro tebe je to super :wink:
U mě je pitomé, že tu nemáme babičky a manža ví většinou jen tak týden dopředu, jestli bude ten další týden v práci normálně do čtyř nebo ne. Ach jo. :frowning2:
31. bře 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolči četla jsem si ted na netu o tom slendru a určo zajdu na masáž..v živote jsem ještě nebyla a potřebuju to ted jako sůl,ze zady mám problémy..
a láká me ta havajská masáž,medová,anticelutická,.. :grinning: no skoro všecky....určitě zajdu....
Domluvím si hlídání s mamkou a nebo bych šla i v neděli....tatka by hlídal :wink:

Holky malá spala od té půl 12 do půl 1 v postýlce,ale musela mi usnout v náruči a ted usla SAMA!!! v postýlce,chvíli plakala,ale jen chvíli....jupíííí
31. bře 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti vidíš, ono se to srovná.
Jinak já taky zkoumala na netu ten slendr. A zaujaly mne i ty rekondiční stoly - to by taky bylo na ty moje záda fajn. No a samo ta anticelutická masáž. A oni jsou tam i v neděli jo? To by mohl manža taky hlídat.
Jája usnul dneska místo ve dvě až ve tři a ještě spí, tak jsem zvědavá, kdy půjde spát večer. ALe jsem ráda že spí, má trošku teplotku, ale jinak mu nic není.
31. bře 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No naše taky chrní,ted plakal vzbudila se a stouplaa chtela za mnou,tak jsem si ji vzala do náruče a usla ,tak jsem ji dala zpátky a spiná.No naše půjde ve 21 hod.Jak se vzbudí tak půjdeme ven..bude lítat... :wink:
31. bře 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha...tak nemají nedeli..já to spletla :wink: ,to nevadí..i pátek tatka bývá do 16 hodin doma,jinak ne.....přijede dnes zase tak kolem 18 hodiny.mají toho hodne před velikonocemi... :confounded:
31. bře 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se těším,až bude Jája běhat, víc se zabaví, takhle ho to venku v kočárku moc nebaví, ale teda co jsem vyndala fusak, tak už neřve :slight_smile:
31. bře 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Jára přišel před chvílí a říkal, že teda ty seskoky příští týden fakt asi mít budou. :angry:
31. bře 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
je možný že mu bylo horko..nae to nesnesla byt ve fusaku..když je obliklej a je v dece..myslím že mu to stačí když je nad nulou :wink:

tak z toho uterka asi nic nebude co?je to od půl 6,stačilo by na hodku,at jsme po půl 7 doma....pak je koupaníčko atd...ale nevím zda to tatka stihne,asi ne... :frowning2: to je v prd.....

Jedine v pátek,ale to tam asi dadli není že? :wink:
31. bře 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo taky myslím, hlavně se může víc hýbat. Já nemůžu ani v pátek, Jára má školu až do večera. :angry:
31. bře 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je taky na houby z tema našema chlapama!!!
tatkovi jsem říkala o vířivce a je z toho unešenej..... :grinning: takže to máme v plánu....fakt škoda,že tam nesjou otevírací doba v tu nedeli....,ale to nejak udeláme....akorát mel dotaz jestli tam mužeme být naostro :grinning:
31. bře 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já už to mám domluvený na uterý hm to je škoda.V pátek by to teoreticky taky šlo a pak mám smůlu zase pár týdnů :frowning2:
31. bře 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
¨tak abinko třeba to tatka stihne a bude do 17 hodin doma,ale je to tak naknop..že ted ti to neřeknu přesně :unamused: dnes třeba přijel po půl 6 :angry: ,tak težko říct :astonished:
31. bře 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
tak odpovědi na vaše dotazy : o víkendu tam ofi nejsme, ale na vířivku kdykoli i o víkendu, večer , o svátcích atd, dle vašeho přání a objednání. pokud by jste chtěly masáže, tak jsem ochotná přijít v neděli odpo, večer, nebo v sobotu dopoledne a udělat vás, nabízela jsem to i Verdíkovi, tak se pak ozvěte, třeba interní poštou a já vám dám na mě kontakt a domluvíme se

verdik chodí cvičit úterý + čtvrtek a objednala jsem ji na úterý taky s váma na 17:30, tak dejte vědět, když nebudete vědět v pátek, tak stačí v to úterý , do 15h, ju??

vířivka je pro 2 osoby a jste tam úplně sami, takže naostro samozřejmě , + šapmus, svíčky= ideální relax, super jako dárek, nebo překvapení pro partnera
31. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo abinko, mám hrošíka už u sebe, tak ho budeme trochu rozmazlovat, jo?? řekni pepčovi, že se o něho budeme hezky starat a pak se ozvi, kdy kde , a nenech ho tady moc dlouho, at si u nás nezvykne :grinning:
31. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem ,tak u nás už se hajá od 20 hod .No a já ten můj včerejší úklid odležím mám rýmu jako blázen z nosu mi teče jako z kohoutku :frowning2: :frowning2: no jestli to stálo za to, už mám nos tak odřený ,že každé vysmrkání je utrpení :frowning2: :frowning2: :frowning2: .
Jo a abych se nezapoměla pochlubit :wink: od minulého pondělka mám tělísko takže na 7 let veget :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
Dadli ta výřivka je lákavá táta má letos 30 že by???? :wink: ty pracujes ve slender?? já znám slender u hané jinak žádnej :unamused:
co jste dneska vařili já dušenou mrkev a zítra já dojídám a táta z holkama nevím poreďte něco už mě nic nenapadá nevím nevím :confused:
Tak dobrou pa pa
31. bře 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dadli ty jsi zlatíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak ještě nevím kdy dorazíme protože čekám na zboží z dedry a podle toho pojedu do Pv tekže buď ten čtvrtek nebo pátek.
V to úterý určitě půjdu tedy pokud táta bude doma a na 99% má být.Jen nevím co si sebou mám vzít??? :sweat_smile:

Marti tak snad to vyjde.Nebo na chvilku pohlídá babí ne než dojde táta.
Nic užjdu šinkat.Mám podělané zase dvě koláže.Už nestíhám tvořit.NO je to jen bum než všem okolo udělám pak bude klid.Tak papa
31. bře 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, vy mě s těma duchama a ufama strašíte :angry: , ale jednou co se mi stalo, tak jsem se vracela večer domů a zrovna mi zhaslo na poschodí světlo a než jsem došla do dalšího patra, tak v mezipatří jsem v té tmě šlápla na spícího ožralého chlapa, fujjjjj to byl děsný zážitek, od té doby večer jezdím výtahem

dadli ta přisednutá peřina, tedy vy mě fakt děsíte, já se snad začnu v noci bát :wink: :wink:

holky tak vám na cvičení držím místečka, tak pokud to půjde a bude hlídáníčko, tak se uvidíme určitě, chodím tedy úterý , čtvrtek, dadli říkala o těch masážích , že by to šlo i v neděli, ona je hodňoučká teta dadlinka :slight_smile: :slight_smile:

kristyan asi jsi se zpotila , ofouklo tě a rýma je tu, tak nějaký vitamínky nebo rumik s čajikem a bude po rýmě

jo a abinko hrošík dnes měl exkurzi ve slendru, takže byl v obležení samých ženských, jenom se usmíval, no je to chlap :grinning: :grinning:

mějte se jdu se kouknout pod postel zda tam někdo není :grinning: :grinning: , abi pěkně se vyspi a žádné divoké sny, holky dobrou noc , pa
31. bře 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abinko bavila jsem se s tatkou,a domluvíme se na to uterý..řeknu mamce at přijdou na chvíli,než tatka dorazí,ale třeba to stihne...Tak se domluvíme ju?
Zjistím si bus jak mi jede a v kolik tam?za pet minut půl stačí?a ještě se mám oblíct doma do cvičebního,nebo se tam nekde dá převlíct?
A tu výřivku si tam taky domluvím,jelikož jak jsem tatkovi řekla,že naostro :grinning: ,tak byl spokojenej.... :grinning: :grinning: Aby z toho nebyla další Klárinka :grinning: :grinning: :grinning:

Holky jak jsem usínala,tak jsem na vás myslela a začla jsem se bát vystrčit nohu z peřiny :wink: :wink:
1. dub 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jinak kristyan vařím dnes špenát s brmaborem a vajíčkem na tvrdo..taky nevím co furt vymýšlet...ted jsme mely dva dny kuřecí masenko se zeleninou a testovinkama...a zítra udelám asi pangasius s brmaborem na přirodno,to Klárinka zbožnuje :wink:
1. dub 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko, před chvílí jsme vstávali :sweat_smile: :grinning: a jdeme ven, tak nakouknu odpoledne.
Holkyyyy vy se máte, já cu taky do Slendru. Chjo, doufám, že ten další týden bude mít taťka čas :angry:
1. dub 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek