• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Nazdárek holky...nějak jsem na vás poslední dobou prděla :grinning:
Tak včera jsem byla na kontrole a zase mě doktor nepotěšil...říkal, že si dáme bojový úkol, že musíme malýho donosit aspoň do 36. týdne. Hi hi hi takže ještě 6 týdnů leženíčka...to je na prd :frowning2: Luba mi musel podložit rošt postele nějakýma klackama, že musím mít nohy nahoře, ty joooo...ale to spaní je takový divný...mám pocit, že mi nateče jaksi krev do hlavy nebo co. Asi si ale musím jen zvyknout.
Stejně mi ležení nejde, včera přišel Luba domů dřív a zrovna mě nachytal jak pucuju koupelnu...no tak mě zase pěkně sjel, že mám ležet a bylo to :wink: :slight_smile:

Jsem vás četla a jsou toho teda mraky...slender znám taky jen ten u Hané, ale slyšela jsem, že je ještě jeden. Chodila jsem tam tak před 3 rokama na ten vacuu vel (nevím jak přesně se to píše). Ale masáže by byly určo skvělý...hlavně ty anticelulitidový:slight_smile: Je to teď hrozný...pořád jenom jím a ležím, takže hrůza. Budu se muset po porodu dostat do formy tak určo něco takovýho vyzkouším. Vím, že tam měli ještě jakýsi modrý nohavice, který se nafoukly vzduchem a prý to bylo jako lymfodrenáž a prý taky proti celulitidě. Ale to vám dadli určitě všechno poví...jééé já bych taky chodila...hned.
A ta vířivka...to zní vážně skvěle

No nic, jdu se pustit ještě do úklidu ať mě zase odpoledne při tom nepřistihne Luba...ale musím opatrně...tak páček dámy :slight_smile:
1. dub 2009 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jéé zuzi to ti nezávidím,ale bud ráda,že jsi doma a mužeš hajat a odpočívat doma,to by bylo nazblánení jel ležet na špalkách v nemocnici...a stím ukliem to nepřehánej...víš jak se to říká...bordel v bytě..zdravé díte :grinning:

to jsem nekde slyšela... :wink: :wink: :wink:

Malá v 11 usla,sama naštestí v postýlce...ješte ten večer nejak zvldánout.včera jsem ji tam nechala svítit,ale je zvyklá na tmuod malička..takže jsem ji šla po půl hodině zhasnout..chvilku pobručela a pak chrněla :wink: :wink:

v sobotu hlás 17-21 sut.,tak bude chrupkat v kočárku,nebudu ji tam mučit a jak tam budeme spávat od pátku do nedele,tak to budeme muset nejak vypilovat..snad si zvykne... :wink:

Kolči to jste chrupkali tak dlouho? to ti závidím..my dns vstávali v 7...vypozorovala jsem,že nejdele spí vždy v pondelí..do tech 8..to už druhý týden a pak se to zkracuje..minulý týden v pátek spala dopůl 6..tak snad to nebude pravidle,...ta 7 hodina je ideální :wink:
1. dub 2009 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobrá ránko,
Verdik teda taky pěkný to bych se asi zbláznila :frowning2: :frowning2:
Teda pepa si užívá no ten přijede odpočatej :slight_smile:
¨teta Dadli je opravdu moc hodňoučká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Marti to jsem ráda že ti to asi vyjde :slight_smile:

Jinak noc celekm dobrá měla jsem strach zhasnout.Naštěstí jsem si to uvědomila až jsem v 11h vstala od počálu.NO tak jsem udělala hyenu a rychlo do postele a ještě chvilku svítila lampičkou no a pak už to bylo dobrý.NO ale spala jsem zase s pepíčkem do ložnice už sama nejdu.

Tu výřivku taky využiju ale schovám si to na narozeniny pro miláčka :dizzy_face: Teda jestli to vydržím.Nebo bych mohla zpětně ke svátku že??? :sweat_smile:

NO my vaříme pangásia na přírodno s brambůrkem a salátek rajčatový.Chosík to taky miluje.Marti měla jsem uvařené dřív než jsem to přečetla :slight_smile:
1. dub 2009 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti usnul večer až v devět, tak ráno dospával asi. :angry: Tou změnou času má to večerní usínání úplně na h... Zkusím jestli vydrží, ho dát spát až po obědě. Pr on mi teďka odpoledne usne až ve tři, a spí do půl páté a pak večer straší. Dneska by to snad mohlo vyjít, když vstával v půl desáté.
1. dub 2009 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
No vidíš pepíček má rybičku dnes,mi zítra :grinning: :grinning: ....říkám všude,že Klárinka má milence v Přemyslovicích..jak pekne se pusinkovali :grinning:

jojo v uterý určo půjdu....budou tu naši apak dorazí tatka..a třeba to stihne....tak si dáme sraz u lerku před půl 6....poulička by mi mela snad jed...už se těším...

v pátek jdu zkusit v 9 ráno na ujezd spining..poprvé v životě..prý je to masakr,tak snad me neodvezez rychlá :grinning: s moji kondičkou...je tam i hlídání deti v detském koutku,tak snad tam Klárinka vydrží,chci to zkusit :wink:
1. dub 2009 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Oli naše včera usínala 40 minut...vždy byla po 5 minut tvrdá..Péta řílá že je to tím posunem..ale asi me z toho brzo rajcne....takže usla po půl 10 :grinning:

a jo abych nezapomnela,tak Renča psala,nejde ji PC,májí to na odvirování...tak písne až to bude zpravené,ale neví kdy :unamused:
1. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti mě spinning hrozně bavil. Ty jo, jestli je tam hlídání dětí to by bylo super. Okoukni to, kolik tam bude dětí a jak velkých. Bychom mohli chodit spolu :wink:
1. dub 2009 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ten posun to spaní prckům pěkně rozhodil, jsem zvědavá kdy se to srovná.
1. dub 2009 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo jo určitě...jestli to stihnem na 9 tak určo a hlavne když to přežiju :grinning: ,zjisstím aji to hlídání,,jak staré deti atd... :slight_smile:
1. dub 2009 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
super :wink: Přežiješ, je to makačka, ale hecujou tě, tak se donutíš :wink:
1. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,

chtela jsem se zeptat,jestli se muže mezi nás přidat kamoška-solužačka,Má holčičku Nelinku,bude mít 6 měsíců....je z PV a rodila taky v Prostejove.Říkala,že by na další sraz ráda přišla a poznala vás.Myslím si,že nebudete proti co? :wink:
1. dub 2009 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
kuk,
Marti určitě. Super, že bude další holčička. Klárinku nám zabral Chosínek :frowning2: :grinning: , tak musíme najít jinou nevěstu :grinning:
1. dub 2009 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning:
pravda holek je mezi náma málo pro ty ženichy.... :grinning:
1. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
kuk :wink: počítač konečně odvirovaný, tak snad už to bude ok!!! :grinning:

Add duchové........ máme se Zdendou osobní zkušenost, že JSOU!!!!!!!!!! :astonished: :confused: . Je to asi 3měsíce, co nás vzbudilo v noci docela silné jakoby hučení...... šli jsme do kuchyně a já myslela, že si "cvrknu" do kalhotek - byla zaplá digestoř - zničehonic se zapla, ale je to vyloučený, že by spustila sama, jde zapnout hooodně těžko a má 3rychlosti, byla na té třetí.... no od té doby se bojím v noci chodit na záchod :unamused: Ale Z. říká, že je to dobrý duch, že nebude strašit,že se nemám bát... no to se mu to řekne co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2009 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
jasně marti, jen ať se přidá, jak říká olinka nevěst pro ty naše malé raubíře je málo, i když Adámek už tedy nevěstu jednu má :grinning: :grinning: :grinning:

s tím vařením , je fakt, že co má člověk pořád vymýšlet a nejen pro děti , ale i pro sebe, já totiž, jak se v poledne nenajím něčeho fakt teplého, tak pak celý den běhám do ledničky , plácám páté přes deváté a stejně to k ničemu nevede :wink: :wink:

Adámek měl dnes svíčkovou s těstovinami a zítra asi masenko na zelenince a brambor, byl dnes nějaký umrčený ani hrát si moc nechtěl, taky to svádím na změnu času :frowning2: :frowning2:

zítra půjdeme dopoledne do parku poběhat, to sluníčko ne a ne se ukázat a odpo mám cvičko s dadli, tak bude hlídat mladá, neboť táta má nějakou schůzi oddílovou :slight_smile:

mám chuť na pohárek červeného vínečka , tak si jdu ulít, táta už si popíjí v obýváku sám , je zabranej do fotbalu, teď zrovna křičí goool :slight_smile: :slight_smile: pa
1. dub 2009 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Verdíku jj u nás taky běží fotbal, hrozná zábava... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

Dadli já bych v to úterý taky měla zájem na cvíčo, ale asi jsem už čtvrtá co? To už se asi nevejdu :frowning2: . Kdyžtak jestli můžu poprosit, tak mi dej vědět..moc děkujuuu

Holky určo je to i změnou času, ale hlavně i to jaro, tlak vzduchu apod.... Sára je taky docela rozhozená, usíná všelijak, každý den je to jiné, vstává taky jinak :stuck_out_tongue_closed_eyes: a hlavně přes den mi dnes spala jen po obídku, včera spala 2x za den... tak se má v tom čert vyznat.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2009 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a my máme program na velikonoce jako každý rok.. Napřed se jedem vlakem do Slatinic, tam do hospůdky na obídek a pak cestou necestou pěšky až domů. No a po cestě se navštíví každá hospůdka a něco se popije a pak se jde Kosířem do Kostelce zase do hospůdky - všude samozřejmě na zahrádku ven...... no a pak domů.... :wink: :wink:

Máme to s pár známýma takovou tradici a je to super, bereme kočárky, provětráme hlavy a splkneme... Mám to moc ráda, než sedět doma a čekat na mrskače, stejně jsou všichni už zmrskaní když přijdou, chichi :grinning: :grinning:
1. dub 2009 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj :grinning:

teda vy budete do léta hubeňourky :grinning: i když je fakt já bych potřebovala jak sůl něco na tu zk.... celulitidu :cry: :cry: cvičím,natírám(Avon,garnier...)a oa ta mrcha je tam pořááááááááád :stuck_out_tongue_closed_eyes: se na to vyprdnu jak v televizi v NAHÁ JSI KRÁSNÁ :grinning: díváte se někdo??????

Zuzi neber to na lehkou váhu a radši fakt odpočívej já ležela s Elou od 5m ale pak se to zpravilo a nakonec jsem přenášela :wink: nic nedělej máš na to lidi ne???? :grinning:
Vidím že Kubík už není aktuální a vyhrává zatím ONDRA :wink:

Renčo tak to zní dobře takovej výlet.Ve Slatinicích mám švagrovou a já jsem ze Stařechovic.Kosíř znám jak svooje boty :slight_smile: to by mě nenapadlo jít někam do lesa.Zkusím to doma navrhnout :grinning: taky nesnáším to trapný koledování a doma se mě fakt nechce zůstávat :wink:

Holky už s těma duchama přestante nebo se začnu bát taky :frowning2:

Jsem se nějak rozepsala ale stejně mě přijde že mě nějak nemusíte nebo co? :cry:

Dobrou
1. dub 2009 ve 22:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Kaelen ty jsi trdlo...co to tu píšeš za nesmylsy :angry: ....nechápu jak te to napdalo :wink:

A stím strašením vás chci fakt poprosit,at už toho necháte :grinning: ,jelikož já mám bujnou fantazii a bála jsem si jít malé v noci udelat mlíko :wink: :grinning:

Konečně svítí sluníčko už od rána.malá jak dopo bude chtít hajat,tak vyjdeme k našim a skáknu si do mesta vyřídit veci a odpo jak bude hajat tak půjdeme domu.
Včera jsem s malou byla venku bez kočárku pešky od půl 5 do čtvrt na 7,čekali jsme venku na tatku,malá řádila jako černá ruka :grinning: a opravdu ji to znavilo..ale že by usla dříve to ne,ale usla sama do 5 minut v 21 hodin....akortá v noci teda poplakávala,prdela a aji se mi zdá že začla trošku chrochtat,tak nevím zda nebude rýmečka,ale to se není čemu divit,když v uterý jsem byla s maminama a mimčama a malá Palínka mela zelený soplisko u nosu a kašlala jako tuberák.Nechápu jak mužou být nekteré matky tak bezohledné vůči druhým detem a je jedno že je nakazí :unamused:

Tak se tu mejte,večer vás dočtu pa pa
2. dub 2009 v 07:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré ránko,

Zuzi radši odpočívej :slight_smile:

Kaelan kdy jsi na to přišla???? :confused: Mě se stává že si přečtu všechny příspěvky a pak jdu psát a někomu zapomenunodpověděd už nás tu je dost a já jse sklerotik :sweat_smile:

Renči tak to je nářez to bych už asi doma nebyla.No ale jak máš píšeš taky to dělám že jsou hodní a když to nejde a tak poprosím dědečky ať nás hlídají od těch zlobivých a už je to lepší :wink: :sweat_smile: Tak už toho teda necháme.

Marti my taky nějak chrochtáme no snad to nebude nějak hrozný.Tak zatím papa

Jo a můžete mi někdo poslat do ip číslo na dadli????Nebo jestli pošle sama.Ať jí pisnu kdy jedu jestli dnes nebo zítra.ještě to teda sama nevím.tak papa
2. dub 2009 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Abi máš tam interní poštu s čísilkem...malé už odsávám sopílek,ale jen trošku....ale byly jsme celou zimu zdravoučký,tak na nejakou rýmu máme nárok :frowning2: .
Myslíte,že ji mužu hned nasadit sinupret,nebo to nechat tak a jen odsávat.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2009 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko,

1) kaelan co to píšeš za blbosti, jak píše Abi, taky občas zapomenu reagovat.

Holky a horší je, že se mnou to jde z kopce, co si nenapíšu, to nevím :frowning2: včera jsem musela psát kamarádce, v kolikže mám být u doktora na jehličkách, pr ona mi to domlouvala...no hotovo se mnou

Ta změna času je fakt naprd. Ale dnes to vypadá, že snad už se to srovná. Včera Jája usnul v půl sedmé a v jedenáct se rozhodl, že je vyspanej. Naštěstí mu to vydrželo jen do půlnoci, v šest si dal mlíko a vstával v osm. Tak uvidím dnes, chci ho dát spát až po obědě, aby večer šel spát tak kolem sedmé.

Kaelan byste mohly přijet na návštěvu do Lešan, ze Stařechovic to je kousek ne? jak daleko jsou za Kostelcem?

Jo a k těm duchům, holky já se bála usnout, že se mi o tom bude zdát, ještěže dnes už taťka přijde a v noci tu bude s náma.
2. dub 2009 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Super, že dnes je konečně sluníčko, doufám, že s náma půjde taťka na prochajdu a neprospí celý den. :grinning:
2. dub 2009 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
holky jste všechny hodný, snažím se nic moc nedělat, ale ono to stejně nejde...Ale kdybych se cítila nějak moc blbě nebo měla divný pocity v bříšku tak to zalehnu a ani se nehnu. Zrovna teď, když začalo být hezky sluníčkově...

Kaelan, jj zatím vyhrává Ondra...doufám, že už je to konečná. Ikdyž manža si ze mě dělá srandu, že to ještě bude všechno jinak :grinning:

Sluníčko mě vyhnalo z postele tak jsem neodolala a šla do obchodu...dostala jsem hroznou chuť na nějaký sladký koláčky...zrovna si dávám další nášup :slight_smile: Ty jo, nechci vidět tu ručičku na váze až na ni zase stoupnu :grinning: Ale zase je to taková lahoda, tak na to prdím a doufám, že to pak zhubnu :sweat_smile:

Jinak všem přeju pěkný den
2. dub 2009 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi a nemáte balkon? Že by si zalehla na balkoně :wink:

Jinak Ondra je krásný jméno, já chtěla buď Ondru, Adama nebo Vojtíška ale ani jedno mi neprošlo. Hrdý manža, řekl, že se prostě syn musí jmenovat po něm :grinning: :grinning: :grinning: :angry: :grinning:
2. dub 2009 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Oli, balon máme...jestli myslíš takovej ten velkej na cvičení...jsem si ale říkala, že když na něm budu tak trošku hopsat, že bude malej klesat ještě víc dolů...
Jééé super, takže Ondra je schválen :slight_smile: Taky ještě přemýšlíme jestli náhodou nebude po tatínkovi - Lubomír, ale už se tak jmenuje i děda, tak aby toho nebylo moc :slight_smile: No ještě uvidíme...ale pro mě je to prozatím Ondra...
Mimochodem Jaroušek je moc pěkný jméno...taky jsme o tom přemýšleli, jmenuje se tak můj taťka...
2. dub 2009 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásný sluníčkový den :wink: :grinning:

Tak jo, konec s duchama.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: už ani slovo :wink:

Kaelan Stařechovice zase já znám jako svoje boty - víceméně z dětství... naproti kostela jak je nová hospůdka vedle té staré, tak to je moje rodina... tam jsem strávila dětství, ještě když byla babička a děda Zavadilovi na světě.... ale to už je dááávno.. :frowning2:

Holky ještě máte fusaky?? Vy asi už nee, pže máte chodící "miminka" už... asi jí ho dnes taky nedám.....

Kolči jsem na tom podobně, skleroza jak vyšitá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak se mějte dnes krásně, užívejte sluníčka a zuziku ty odpočívej!! Není to jen fráze, raději to vydržet, než si něco vyčítat... vyprdni se na vše a užívej si bříška, jé jak já Ti závidím :grinning: :grinning:
2. dub 2009 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzí ne balon, balkon :wink: nebo, že by se tomu na Moravě říkalo jinak.. já původem Středočech... :sweat_smile:
2. dub 2009 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem to myslela tak, že když je hezky, tak aby Ti to nebylo líto, tak že můžeš ležet na balkoně (nebo terase...) :wink:
2. dub 2009 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Jejda Oli, já su ale tele...jen to tak přeletím, že mi nějak unikají písmenka....jasně balkon, ne balon :grinning: Jo jo ten máme a taky tam chodím sedávat kdykoliv vysvitne sluníčko, je to v závětří, takže super
Hi hi hi to je sranda, když si to znovu čtu :grinning:
2. dub 2009 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek