• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Zuzi v pohodě, já přemýšlela, jestli se tomu na Moravě fakt neříká jinak :grinning:
2. dub 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak to jste mě potěšily já fakt měla takovej pocit jako kdybych sem nějak nepatřila :frowning2:

hlásím že mám umytý všechny okna ,vypraný záclony a krásně to tu voní :grinning: no uvidíme jak dlouho :grinning:

dnes je fakt krásně půjdu s holkama na kolo Any už jezdí taky má kolo po Ele akorát neumí šlapat ale to určite zvládne :wink:

Renčo to je fakt tvoje rodina?????my tam chodíme na pivko v létě máme to asi 300m od baráku já bydlím zase u obchodu :slight_smile: mám to všude kousek a to je výhoda :grinning:

Kolčo St jsou za Kostelcem asi 2 km.Lešany znám jezdíme tam pro maso :grinning:

Zuzi fakt si užívej klid já vím že je to nuda jenom ležet ale za zdravýho Ondráška ti to stojí ne? :slight_smile:

Nic jdu pokračovat v úklidu nějak mě to začalo bavit nebo co :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zase jsem sama doma Radek odfrčel do práce tak se musím nějak zabavit sama :cry:

Ajoj bambule :grinning:
2. dub 2009 ve 13:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

takže z mesta jsem mela prd...malá nechtela spát,usla na chvíli až v 1 a byla uplakaná,umrčená,tak jsem do mesta nešla a jeli domu...takže dnes sní mám hlavu jako trám....
dýchat nemuže,nudle u nosu...nasadila jsem ten sinupret,at se z toho brzo dostane...Ale venku je dnes nádherně že?
fakt paráda....doufám že si na chvilku aspon spočne,at mužeme jít ještě ven....ta její 30 minutovka po obede je opravdu nic...

jak jsem jela k našim dopo,tak jsme potakli v parku verdíka s adámkem... :wink:

jéé holky vy tak uklízíte,já nemám nic hotové :grinning: ,nemám čas a ani se mi do toho neche...aspon vyzdobu si udelám na velikonoce a upeču si tvarohovýho beránka :wink:
2. dub 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dadli já jsem koza hloupá já zapoměla na pepu :sweat_smile: To je průser.Malej se začal ve městě vstekat a už to bylo dokonce jsem ti zapoměla napsat že dnes jedu já jsem ostuda.Malej je statečnej tak snad to ještě chvilku vydrží.

Marti díky za čísílko zatím jsem ho nevyužila ach jo ta hlava děravá.

Zuzi to je jasný že to láká já jsem to taky řešila tak že opatrně a když už jsem se necítla tak honem zalehnout.

Holky už jste přemýšlely o dalším mimi???Mě už to teda napadlo ale rychle jsem to zavrhla mám co děla Chosíkem natož tak ještě jedno. :confused:
2. dub 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo Abinko napadlo,přiští rok bych mela otehotnet,abych ,jak mi skončí mateřská,nastopila hned na neschopenku na rizikové zase,at mi nedají vypoved v práci.Propustili tam 15O lidí....takže je to špatný....a chit to mít jedním vrzem,at mám pak klid.Jak bych šla do práce,tak bych se asi k tomu nedokopala...ale nedovedu si to představit,stou naší čertici,ale všichni mi říkají že už ve 3 letech bude mít rozuma bude pomáhat,tak jsem zvedavá :grinning: .Hrozně to letí.. :frowning2:
2. dub 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malá usla v 9 hned vytuhla...dala jsem ji nurofenek,celá hořela...tak uvidíme :confounded: ,jak naschvál,celou zimu nic, naposledy mela rýmu v říjnu a až je tak hezky,tak lehne..kruci!!!!

myslím povalíme do solné jeskyně..Abinka si to vychvalovala,že jsou hned bez rými :angry: :unamused:
2. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
abi, tak to mě mrzí, ale neboj Pepča je spokojenej. Martinkovi ho nedávám, aby vám ho neocucal, takže v poho.
jinak já o dalším mimi holky fakt neuvažuju, bylo by to čtvrtý a to už fakt néééé :grinning: ale pořád nemám antikoncepci, nemám čas to řešit, ale budu muset - tu mirénu- tělísko, ale moc se mi do něho nechce

kaelan, to mě mrzí, že si myslíš takový věci, holky jsou všechny fajn, takže neboj, já taky měla ze začátku takový pocit, že jsem si jakoby psala jen sama se sebou a nikdo na mě nereagoval, ale pak jsem to hodila za hlavu, tak na to ani nemysli, ju?? s tím uklidem jsi borec, já nemám nic , chce se mi, ale nemám čas :wink:

zuziku , ty hezky lež !!!!! Já taky ležela předposlední měsíc. A víš jak ted bych si ráda lehla a už to nejde, prcek mi to nedovolí, tak si to užívej, lež, čti si atd.

Reni, tak jsem tě tam šoupla,na cvičení , na úterý , na 17:50

Holky , s sebou, dlouhý tepláky, elastáky, tričko, ručník, boty, ponožky - a budu se těšit :grinning:
2. dub 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, držím palečky at Klárinka to ustojí a je fit, at to nic není , tak dobrou, už tady asi nikdo není, že?? už spinkáte. Já přišla ve 20:30 z práce a dělala jsem do ted papíry, pač bylo posledního , ale už jdu honem spinkat, Matinek se už druhou noc budí a tak 2hod. se vrtí , mrčí tak nespíme , jo a prdí taky, mám pocit, že po tom UM, ale když mu dám v noci prsíčko, tak ho jen cucinká ale nepije, tak tam už nic nemá, takže konec koja
2. dub 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
halo, halo, já ještě nespím :grinning: :grinning: dočítám , co jste napsaly :slight_smile: :slight_smile:

kaelan , jak píšou holky, jsme rádi , že tě tu máme, vůbec nemysli na takové hlouposti a taky se těším až tě poznám :slight_smile: :slight_smile: jsi šikulka, že už máš uklizeno, když vidím ty okna, taky se do toho musím pustit, včetně záclon atd, ale když je venku taaaak krásně :wink: :wink: , ať to tak vydrží hooodně dlouho!!!

marti , to je na pr...., a to se tak Klárinka celou dobu držela, no uvidíš co se z toho vyklube, to bude dobrý, uvidíš, jen je ta rýma nepříjemná :frowning2: :frowning2: však napiš

a zuziku ty to ležení fakt moc nešiď, vyprdni se na všechno, těch 6týdnů co by jsi měla vydržet do 36týdne, to zvládneš a Ondrášek za to stojí, taky se mi to zdálo nekonečné, ale poslouchala jsem a od 36týdne už jsem to ležení pěkně šidila,tak se drž a pohlaď maličkého v bříšku za nás :slight_smile: :slight_smile:

a miminko, jo holky nějaká holčička by se mi ještě líbila, ale......nechám to na vás, vidíš dadli teď si mi připomněla to tělísko, taky se mi do toho nechce, půjdeme spolu :wink: :wink: pa
2. dub 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
jak se vypravíme a vyvenčíme hafana,tak půjdu s malou k dr.,radši at udelají vyter z nosánku a dají kapičky. pak písnu pa pa
3. dub 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ránko,
marti tak to je teda mazec.No aspoň se malé s kapičkama uleví.

Dadli taky mě to mrzí.NO pojedem možná do PV ještě o víkendu ale to tě nebudu otravovat.Já myslím že to Chosík vydrží do úterka.Jsem koza no,ale odjížděla jsem z Pv a věděla jsem že jsem ještě něco chtěla,ale nevspoměla jsem si :sweat_smile:
3. dub 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a k těm miminkám čtyři už by byl nářez no :dizzy_face:

Verdik ty by si ještě mohla ne???? :wink:

Asi jsem blázen ale já bych si tak přála holčičky dvojčátka :sweat_smile: říkám si když "zvládám Chosého tak dvojčata přežiju :sweat_smile:
3. dub 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk :wink:

Dadlli děkujuuu!!! Budu tam :grinning:

Abi jestli jsem to pochopila, ty máš 3děti??? Já mám sice oficiálně 2, ale s přítelovým synem 3. No ale bydlí s náma jenom Sárinka. :wink:

Holky asi jsem prdlá, ale já bych chtěla ještě jedno mimi, ale zatím je to v hodně teoretické rovině :stuck_out_tongue_closed_eyes:, pořád váháme, chvíli že ano, pak zase nee... no Sárinka bude totiž zase další jedináček, ale nevím, jestli bych měla sílu ještě na další :slight_smile: přece jen je mi už dost let :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . No uvidíme uvidíme... :confused:

Verdíku dnes mi přijede mamka, bude se věnovat té mé ďáblici a já budu umývat okna a vyperu rovnou záclony a mám nachystanou výzdobu velikonoční i do truhlíků, tak se těším až si to tu vyzdobím :slight_smile: :slight_smile:

Marti to je pech co, ale snad se Klárinka z toho brzy dostane a bude ok, když je tak krásně :wink:
3. dub 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď si čtu co jsem napsala a vyznělo to, jakože jsem nějaká stařena :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: ........
Spíše jsem to myslela tak, že když si člověk spočítá - a kolik mi to bude až půjde malá do školky, do školy?.... ale to se asi nesmí takhle přepočítávat, to bychom se z toho zbláznili, že Verdíku a Dadli?????? :wink: :wink: :wink:
3. dub 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

jsme doma,malá řádí jako černá ruka :grinning: ,ju neskolí ani nemoc :grinning:

Máme sinupret a fenistil,krk,ouška dobrý,na poslech taky....tak chycenej trochi nosohltan....mužeme ven,když budeme bez teplotky....říkala,že nemáme sedet doma když je tak hezky...Pokud se ji neuleví do 3-4 dní tak přijít na výter z nosánku,ale rýmu má vodnatou tak je to dobrý :wink:

Po obede půjdeme určitě na procházku a když budeme ráno bez teplotky tak pojedeme i na 1 den na chaloupku...vzduch ji jen propěje.A říkala mudr.,že to muže být klidne i alergie,prý to ted začíná..... :wink:
3. dub 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný sluníčkový den všem...
holky díky za povzbuzení, určitě to nějak vydržím. Už se ale nemůžu dočkat až se s váma všema ostatníma seznámím :wink:

Marti, držím palec ať se z toho rychle dostanete

Abinko, teda ale kde ty další 2 děti schováváš? :grinning: :grinning: :grinning:

Jo ještě jeden blbej dotaz. Nevíte někdo o nějakým dobrým dětským doktorovi? Všichni mě straší, že už bych se měla po nějakém rozhlížet, ale já nikoho neznám.
3. dub 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Zuzík já chodit k dr.Mikuláškové a chodí tam i s malým Kolča,Verdík.....je výborná,ale bohužel myslím už nebere :angry: ,vím že tam chtela jít aji Renča se Sárinkou a mají plno.... :unamused:
3. dub 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
pak je prý dobrej doktor Koryčánek..to by jsi mela kousek taky od domu a pak na síldišti svobody je paní doktorka,začla k ní chodit Renča se Sárinkou,tak by ti řekla jaká je...ale než půjdeš do porodnice musíš to mít zjištené a domluvené,jelikož v porodce se ti budou ptát ke komu jste nahlášeni....a píšou si to... :wink:
3. dub 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za rady...musím to trošku pozjišťovat...
3. dub 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak my jsme hned v devět vyrazili ven, je tam nádherně. Vzala jsem brusle a dělala osvětu na vsi :grinning: jedna paní povídala, že na bruslích z kočárkem to vidí poprvé :grinning: . Už se těším až zajedu do Prostějova na tu stezku na brusle jak je v Kollárových sadech.
Holky máte někdo brusle? Že bychom mohli jezdit spolu s prckama?

Zuzí já chodím k té Mikuláškové jak říkala Marťa. Je fakt super. Zkus tam zavolat a uvidíš. Třeba se jim uvolnilo něco, určitě pár 18letých přešlo k dr. pro dospělé. Zkus to a uvidíš.

Marti to je na pytel s tou nemocí, ale aspoň, že můžete ven. Ať je brzo líp.

Kaelan, tak až pojedete pro maso, tak se stavte :wink:

Teda Abi, zapomenout na hrošíka Pepíka :sweat_smile:
3. dub 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek tak to jsem to tu dneska pěkně domotala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:

Reagovala jsem na Dadli jak psala že čtvrtý néééé.No a já bych dvojčátka brala :wink: No ale jen holčičky :dizzy_face:

Zuzi snad ty dvě děti budu schovávatv bříšku za nějaký čas :wink:

Kolči jsem ostuda já vím :frowning2: :frowning2: :frowning2: Jinak brusle jsem nedávno dala sousedce.NO ale možná bych mohla pořídit nový že??,Ať něco zhodím :dizzy_face: :dizzy_face:
3. dub 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já teda brusle mám...jezdila jsem na nich před těhu hodně často, teď mám bohužel smůlu, ale jakmile bude malej na světě tak na to zase vlítnu. Jezdíme až tady od nemocnice, kolem stadionu a haly na tu stezku co vede do Smržic...
Já vím, že ta otázka s bruslema nebyla až tak na mě, ale i tak :grinning:
Kolči k té Mikuláškové určitě zavolám...díky
3. dub 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi byla i na tebe, jsi taky holka přeci a mimíse taky budeš mít. Akorát teda budeš jezdit až v létě asi no. Ale to neva, já budu mít aspoň natrénováno a předjedu tě :grinning: Ta trasa do Smržic je fajn, ale jen sama s malým bych se tam asi bála. :frowning2:
3. dub 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak beruška se vzbudila se vzbudila ve 4 hodiny,chteli jsme jít ven,ale máme 38 st teplotku...takže nic :frowning2: ,takže máme aji po chalupě...nebudu to riskovat a budeme muset do nedele zustat doma.To je jak naschvál,tak krásně,asi budu bulet :frowning2: :frowning2: :frowning2:
A začla kadit ředinu-hleníky,tak to jde aspon po tom sinupretu všecko ven...

Asi se pustím zítra do uklidu,když tu budem sami,tak nevím jestli je to vyhoda,nebo smula :confounded:
3. dub 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to je naprd, zrovna, když je takhle hezky. Tak ať je brzo líp. Jaroušek posílá Klárince uzdravovací pusinku.
3. dub 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda Marti tak to mě mrzí.No všechno špatný je k něčemu dobrý aspoň budeš mít za sebou ten jarní úklid.

Chosínek taky posílá uzdravovacího hubana i s válečným pokřikem. :dizzy_face:
3. dub 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Klárinka moc dekuje :wink: :wink: :wink: a posílá svým milencům taky pořádnýho hubana!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak já jen na skok Kristýky je nějaká špatná má střídavě teploty a zase je jí dobře pak si stěžuje na bolest hlavy a očí tak snad jen nějaké jarní ůnava no nevím .Kajinky tak chce bít pořád venku tak ji pouštím aspoň na balkon a zatím jí to stačí no musímě počkat až se Kristýnka uzdraví a budeme chodit ven.
Marti no já jsem už skoro 3 týdny doma auž mě to leze na mozek a ještě asi týden budu něž se z těch jarních únav dostaneme :unamused: ,jsem taky zvyklá chodit často na rocházky a nebo být aspoň na dvoře ale tohle je fakt mazec.Tak to z Klárinkou vypoťte ať můžete zase běhat nemá cenu to podceňovat.Pak se ty nemoci tánou a nebere to konce.
Kolči brusle nemám a i kdybych je měla tak věřím že bych svojí jízdou pobavila všechny přítomné(slon v porcelánu :sweat_smile: ).tak se tu mějte pa pa
3. dub 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer :wink:

Kolci já brusle mám a už jsem jezdila i v loni s kočárkem, ale jen u nás v Lutotíně, do Bílovic a zpátky, ale i tak to byla makačka :stuck_out_tongue_closed_eyes: pže tam není tak krásná asvaltka jako na stezce... :frowning2:

Brali jsme si je s přítelem i do Chorvatska, každé ráno jsme jezdili 3km pro čerstvé pečivo a bylo to super!!!!!!! Moc mě to na nich baví :slight_smile: :grinning:

Já se straaašně těším i na kolo s maličkou :wink:

Abi tak to joo, já myslela, že už máš tolik dětí :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzíku super doktorka je na sídl. Svobody jak je Salom, tak se jmenuje Dr. Gvozdiaková. Sama má malé děti doma a super přístup včetně sestřičky a hlavně se mi líbí, že je to tam takové domácké a nikdy tam není plno maminek, že dlouho nečekáme :wink: :wink:

Marti to je fakt pech ta horečka :confounded: . Ale třeba přes noc klesne a budete moct jít ven aspoň na chvilinku :wink:
3. dub 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak já ten jarní úklid už mám za sebou, dopoledne jsme byli s dadli v parku, kluci si každý chodil po svým, dva kroky dopředu, dva zpátky :grinning: :grinning: , pak se Martínkovi zalíbila čerstvá kůra u stromů , tak se v ní hrabkal, Adámek hledal kytičky v trávě a pak se začali kluci válet, tak příště žádné rifličky, ale tepláky :slight_smile: :slight_smile:

zatímco Aďa spal po obědě, stihla jsem okna, záclony a teď k večeru jsme vše spolu vysáli, malý totiž miluje vysávání a tak mi pomáhal, takže ještě nakoupíme nějaké kytičky a hotovka :wink:

dnes bylo nádherně, tak snad se povede i víkend, jedeme na výlet do Luhačovic od rána, tak se těším

abinko já jsem stejně na tom jako dadli, mám dvě děti svoje a přítel má svoje dvě,takže čtyři děti a to stačí :slight_smile: :slight_smile:
renci, teda docela jsi mě překvapila mile, že bys ještě pořídila Sárince brášku nebo sestřičku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , ale proč ne, je to hezký ,jediňáčci to není ono, tak pokud se rozhodnete tak ať to vyjde :wink:

dadli je na miss, měli jsme jít taky , ale mně se nechtělo

kristyan tak snad se vám to už krátí a budete moc brzy ven,marti ty se s Klárinkou drž, ať jste ráno dobří, teď začli řádit angíny z toho počasí,každý pomalu lítá už v šortkách, ale mě zas až tak velké vedro nepřijde, asi jsem divná :grinning: :grinning:

kolci brusle mám, jezdila jsem na stezce Smržické a na Bedihošť, ale s Adámkem jsem to ještě neprubla, vyzkouším, ale on moc dlouho už v kočárku nechce být,to víš, musí všechno vidět, zkusit, tam se podívat, zohnout pro kamínek, dnes už mi přinesl v ručicce vaglík, už to začíná :grinning: :grinning:

zuziku, dr Mikulášková má stop stav, zkusit to ale můžeš, švagrová chodí k té dr jak psala renca

krásný víkend, písnu v neděli a těším se na úterý, to bude dámská jízda ve cvičení :slight_smile: :slight_smile:
3. dub 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek