• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Čau sportovkyně :grinning:

teda vy tak válíte na bruslích já bych se asi zabila :grinning: polámala všechny kosti a u nás na těch krásnej silnicích bych asi přišla i o zuby :grinning: :grinning:

Zuzi já chodím ke Koryčánkovi a je taky super :slight_smile: znají všechny děti podle jména a co kdo kdy a kde dělal a jsou oba takový ukecaný :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale fakt si to zjisti protože se tě budou v porodce ptát jak píše Marta :wink:

Marti to je jak naschvál co?Hlavně se brzo uzdravte at může ta tvá černá ruka řádit i venku :grinning:

Verdiku díky za útěchu taky tě ráda poznám :wink: at vám vyjde počasí :slight_smile:

Teda Abi chudák Chosé tak dlouho bez hrošíka :cry: nejsi ty hlava děravá???????? :grinning:

S těma miminkama to taky nechám na druhejch já už mám splněno i když všichni říkají že by to chtělo jěště kluka :grinning: :grinning: ale ona by to byla i potřetí chcalenka :grinning:

Ale nikdy neříkej nikdy zas až tak stará jěště nejsu :grinning:

Dnes to byl fakt mazec to počasí prostě KRÁSA NESMÍRNÁ :grinning:

tak nic R přijel z práce tak jdu plnit manželský povinnosti :wink: teda ne že by se mě moc chtělo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dobrou a pááááááááááá
3. dub 2009 ve 22:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé kristyan to by me mrsklo....mesíc doma...ale co nadeláme,když jsou detičky nemocné :unamused:

Tatka za chvíli odjíždí,tak já už začla převlíkat peřinky a pustím se do oken atd...vyzdobu si udelám.Malá je zatím bez teplotky ale dostala ve 4 nurofenek ráno,tak uvidíme zda ji to vyleze.Když bude celý den bez teplotky,tak zítra pojedeme.Dnes ji vypustím na balkonek aspon :wink: ,bude mi pomáhat věšet prádlo a uklízet :wink:

Jo jo ty vajgle se válí všude,taky Klárinka vždycky když neco vydí na zemi,tak si čupne a všecko sbírá,tak já zase na všecko stoupu,at to nevydí a jde pryč a pořád dokola.Ještě se ji líbí vršky od piva :grinning:

Kolči na bruslích jsem jezdila,je to super,měl ajsem vždy půjčené..chtela jsem si kupovat,ale pak jsem otehotnela,tak jsem se na to vyprdla,ale je to dobrý napad,pro pohyb a figurr :grinning:

Jo jo kaelen...manželský povinosti.....co by človek neudel pro rodinný klid :grinning: ,ale že by se mi chtelo tak y,jak chce vždy tatka to néééé :grinning:

Tak jdu neco delat,nebo se tu zblázním :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dub 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak hlásím...jarní uklid hotový..výzdoba....no protě super :grinning: ,beruška spinká ted 30 minut,ak pak zmeříme teplotku a uvidím....soplisko nám ztuhlo...bléééé :wink:
4. dub 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný podvečer :wink:

Holky dnešní den naprosto úžasný!!!!!! :slight_smile: :grinning: byli jsme celý den na zahrádce, chystali posezení pod pergolu, truhlíky, květinky.... Sárinka řádila venku v autíčku a pak na travičce na dece, prostě nádherný den :grinning: :grinning: ...

Včera jsem umyla všechny ty okna - těch je :wink: záclony vyprala, vyměnila za letní a mám i velikonoční výzdobu v truhlících... no domeček jako z pohádky, chichi.. :grinning: :grinning: ..

Ale jsem teda vyfluslá a Sára tu řádí na zemi a netuším kdy usne... je nějak odolná, nechápu kde tu energii bere :slight_smile: .
4. dub 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jen jsem k vám nakoukla - jooo děti maj energie na rozdávání :grinning:
Chtěla jsem vám nabídnout přivýdělek, mě moc baví :wink: pro info mi napište na mail marti457@seznam.cz
:confused:
4. dub 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

malá byla včera bez teplotky celý den,tak jsem dnes byly na chaloupce,bylo nádherně.A teplotku nemáme,jen tu desnou rýmu,mám ji už i já....ale dobrý..stím se poperem.Jinak řádila...je to opravdu divočák po tátovi.....tatka bouchal koupelku atd..a mi si užívali nádherné počasí :wink:
5. dub 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk, ahoj Marti to je super, že už není teplotka. Bylo krásně. Už aby začal Jája ťapat a mohl si to taky pořádně užít. :slight_smile:
5. dub 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

Martinek je na JIP a já tady bulím a bulím :grinning: :grinning: :grinning:

od pátku večer zvracel, v sobotu nic nejedl, pil jen málo, v neděli 39 horečka, už ani nepil, jen spal, totálně apatycký, nereagoval,znovu zvracel, tak jsem ho odvezla, byl dehydrovaný, vypadalo to na rotavira, ale včera večer dle krve to vypadá jen na střev.chřipku, dnes večer budu vědět víc

bude 3-5dní na jipce, to já nevydržím, pořád ho tady vyidím, kočárek, postýlku, rozházený hračky, boty, ted jsem zapla PC a je na tapetě, no a zase bulím, vůbec to nezvládám, už chci jít za ním a pochovat ho, určitě má depku, a brečí a hledá mě, ach jo ..... do pr.....
6. dub 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéžiši dadli....tak se drž...je to strašný,vůbec se to nedovedu představit,tak dlouho dobu nevidet malou...jak by se trápila..si to tu čtu,tak je mi do breku taky :frowning2: ,hnusný bacili...viry a všecko možný....Ale zase se musíš uklidnovat,že mu tam pomužou..jinak by to bylo špatný,akortá teda nechapu,že tak s malýma detma,tam nemužeme být...Prý ve Vyškove je to normální,když tam je máma s detima..... :frowning2: Ale nevím jestli je to pravda....
Škoda že se stím mimča nevypořádají jako my a musí do nemocnice :frowning2:

Posíláme pusinky Martínkovi,at se stím vypořáda rychle a ty jsi u něho a jste spolu a hodně síli posílám i pro tebe,protože ji potřebuješ ze všech nejvíc :wink:
6. dub 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak já mám umytá okna a vyprané záclony,toť vše,jaksi nestíhám.Co se tíče dalšího miminka,hned bych si dala říct,ale taťka o tom nechce ani slyšet.Chtěla bych ještě jednu holčičku.No a co se týče nemocí,tak to stojí za ho...Ve školce řádil před 14dny rotavir,tak Natálka byla nemocná pak měla antibiotika,měla chřipku.Aby toho nebylo málo,tak Adámek má zápal plic,má taky antibiotika,chůdě moje malinký.Dadli tak to je v prdelce,ale drž se,Martinek se uzdraví a zase bude dobře.Oni mu tam pomůžou neboj.Zuzi,já chodím k mudr.Kvíčalové na Olomoucké a je super,můžu doporučit.
6. dub 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky si to normo umíte vybrat,jen co je pravda...ale stím zápalem plic to asi ted taky řádí..od kamošky malej mají taky zápal plic..fuuuuuj hnusný nemoce!!!!
6. dub 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli do háje, nebul, bude to dobrý!!!! Musíš to beruško vydržet bez Martínka, musí to být těžký a já si to nedovedu fakt představit, ale nic jinýho ti nezbývá, než zatnout zuby a vydržet to!!!

Napřed se vybreč (to mi taky pomáhá) ale pak si musíš najít nějakou aktivitu u čeho se aspoň trochu odreaguješ,nebo se zblázníš!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Posíláme ti se Sárinkou hoooodně moc síly a Martínkovi taky ať je brzy ok a ať můžete být hlavně spolu!! :slight_smile:

Myslíme na Vás, drž se!!
6. dub 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jéjej...teda to jsou zprávy...Dadli držím vám pěstičky...ale neboj, určitě to dopadne na výbornou a za pár dní budete zase spolu. Ale musí to být hrozně těžký...každopádně je divný, že tam nemůžeš být s ním, bych čekala, že tam budeš taky...no nedá se nic dělat. Drž se a zkus se třeba nějak zaměstnat, možná na to nebudeš tak myslet. Ikdyž ono se asi dobře radí, ale praxe je jiná...tfuj tfuj tfuj :wink:
6. dub 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, díky moc, musím říct, že mi to pomáhá o tom mluvit a když mě povzbuzujete, tak je mi líp. a díky za uzdravující a posilující pusinky :wink:
Jinak žehlím /martinkovi věci při tom kropím slzami/ a chystám se na okna a pak jsem vzala od 13h do 19h službu v práci a pak na 20h jedeme s tatkou do OL do kina, potřebuju se fakt zaměstnat, at mě to tak netrápí

těžký to ale ku... je, ani jsem to tak nečekala, že to bude až tak bolet /dr. říkala, že to maminky nesou hůř než miminka /

tady v Pv na JIP maminka nemůže, /v OL prý jo/ale hned jak půjde na pokoj, tak jdu za ním, doufala jsem že to bude zítra, ale asi ne, teda určitě ne, tak počítám se středou, ale déle už ne, můžu se na něho chodit dívat, tak aby mě neviděl, ale to já asi nemůžu, vidět ho přivázanýho a nemoct ho pochovat, nene, to určo nezvládnu

vím že mu pomůžou a bude mu dobře, pač mu bylo fakt zle, ale psychicky mu dobře není a to mě hrozně trápí

normo , ty se taky drž, at se ti děti uzdraví, když mají trápení, tak je to naprd
6. dub 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Popravde dadli,kdybyb tam ležela Klárinka,tak za ní tak ypůjdu až bude moc na normální pokoj..me by to zničilo jen ji videt..bylo by mi ještě huř.......a řvala bych a řvala.....to uteče....zabavíš se a ve středu budete už spolu se mazlinkat atd.... :slight_smile: myslíme moc na vás!!!
6. dub 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadli a jsem nachcípaná..takže zítra cvičit pravdepodobne nepůjdu,tak že by místo me šla na půl 6 už Renča...psala jsem ji..co ty na to? moc me to mrzí..půjdu jindy :wink:
6. dub 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo Marti, Renča může, bud jak jsem psala nebo na půl 6 , ju??

ted se chystám do práce, mám vyžehleno, ale jsem nějaká unavená, asi psychicky, taková slabá, no snad to zvládnu , tak papa přijdu až zítra kolem oběda sem na koníka, tak dám vědět co Martinek . papa
6. dub 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši tak já přijdu na tu půl šestou.. :wink:

jj to je psychická únava :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale zvládneš to, jsi silná ženská :slight_smile:
6. dub 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky, díky moc za rady ohledně doktora...Zkusím je obvolat a uvidím kdo by si nás mohl vzít...
Ale nevím jestli ještě nepočkat ať nevypadám jak nějaká hysterka nebo co, že domlouvám doktora tak brzy...přece jen nám zbývá ještě "řádně" ještě skoro 10 týdnů.

Joo a ještě jeden dotaz. Chodily jste některá do nějakého předporodního kurzu? Třeba aspoň tady v porodnici na nějaký přednášky? Asi se budu muset jít podívat sem na porodní sály, prý se tam dá juknout, a poptám se tam.
6. dub 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvám se, že vás tak otravuju...ale nějak se nemám koho zeptat :sweat_smile:
6. dub 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek teda já tu bulím taky :cry: :cry: :cry: :cry: Je mi to moc líto dadli.
Neboj Martínek je tak vyčerpaný že spinká a sbírá síly takže nepláče.Tak mysli na to že mu je dobře a že se zotavuje.Drž se mamino.To je fakt situace :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Já zítra dojedu.Zkusit to a pro Pepu.
Myslíme na Martínka a posíláme hodně síly pro oba.Bude dobře neboj. :dizzy_face:
6. dub 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuziku určitě to není brzo, je dobrý mít jasno raději dřív, než někoho shánět na poslední chvíli.. :wink:

A taky ne všichni doktoři ještě berou nový pacienty, takže je potřeba je obvolat a pozjištovat, takže toho času není až tak moc. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já do žádnýho kurzu nechodila, ale kamarádka ano, čekala první a dopadlo to tak, že před 4-mi dni rodila na císaře.. a na to žádný kurzy nejsou bohužel..:wink: ale tím tě samozřejmě nechci strašit, zeptej se normálně v porodnici a na sál je možnost se podívat, to je jasný...
Mají to tam moc pěkný, ikdyž ono to nějak moc nevnímáš, ale je důležitý být obklopená hezkým prostředím.. :slight_smile:
6. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zuzi taky jsem to měla v plánu,ale nestihla jsem chodit ani na ozvy :grinning: Určitě si tam zajdi.Aspoň se jich tam poptáš na věci,které tě ještě budou zajímat a poznáš prostředí ve kterém přivedeš mimi na svět. :wink:
6. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadli já jsem tě chtěla odpoledne vytáhnout na kafčo, ale vidím, že jdeš do práce, aspoň přijdeš trošku na jiné myšlenky, půjdem s Adámkem do města a koupíme Marťáskovi nějakého plyšáka a tobě velikáááánskou čokoládu na nervy, už má skoro dva dny za sebou, pokud to není ten rotavir a bude mu líp, jakože určitě už je, tak ještě zítra a ve středu jste spolu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to zvládneš,mysli na to, že vše dopadlo dobře a zas dobře bude.....i když se to lehce říká :frowning2: :frowning2: , víš, jak tě ta nemocnice skolila posledně, takže buď silná ať není i tvoje tělíčko oslabené a nechytneš pak něco ještě i ty!!!!!

možná měl Martínek trošku víc oslabený imunitní systém po těch ATB a chytil nějakého toho bacouše, navíc, jsem byli všichni s dětmi v CAFÉ BARU, kde se to dětmi jen hemží, každý chytne hračku po někom jiném, žužlá ji a na průser může být zaděláno, ale tyhle rotaviry a vše podobné koluje jako rýma ve vzduchu , takže nikdy nevíš co kde ti náši andílci chytí, ty si nic nevyčítej , děláš vše na jedničku s hvězdičkou a tomuhle nezabrání žádná z nás, tak hlavu vzhůru :wink: :wink:

zuziku ja chodila do předporodního kursu, dobrá parta maminek a bylo to fajn i na to plavání, to jsme chodili s dadli, ale nakonec to byl akutní císař, takže, vše co jsem se dozvěděla a věděla o přirozeném porodu, bylo mi v téhle chvíli k ničemu,ale pro nás byl ten císař s Adámkem záchrana, jak mě tak malého :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

jo a na sály se můžeš jít podívat, taky jsme byli s kámoškou, říkám, jo tak tady se budu nahřívat ve sprše, hupsat na baloně , ale realita byla zase jiná, takový je život

normo nějak ten zápal plic řádí, známá byla taky s malým , ale nakonec museli do nemocnice, tak bojujte a ať jsou děti brzy zdravé, držte se, pa
6. dub 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
dnes mi nějak blbne net. Už jsem sem napsala a koukám, že se to asi ani neodeslalo. :frowning2:
Normo držím palečky ať se Adámek brzo uzdraví.
Dadli musí to být hrozně těžký, já si to vůbec nedokážu představit, ale Martínkovi tam pomůžou a za chvilku už budete spolu. Drž se. Moc na vás s Jarouškem myslíme.

Zuzi já myslím, že je čas tak akorát na sehnání toho doktora.
K těm předporodním kurzům - já chodila do Pamadu a ne na ty do nemocnice. A bylo to zajímavý ale 2/3 toho jsem nevyužila. Navíc v porodnici v PV nemaj rádi, když někdo přijde s Pamadu, a navíc když má třeba ještě porodní plán. Ale já jsem byla ráda, že jsem ho měla i přes to, že měli řeči, pr tam bylo černé na bílém co chci, a když jsem rodila, tak bych asi ani neměla sílu a myšlenky na to jim říct, že to chci tak a tak.

Jinak teda na sál jsem se kouknout nebyla :grinning: stačil mi na fotkách :grinning: jsem si říkala, že si ho prohlídnu dost, až budu rodit :grinning:
6. dub 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem,
Dadli já taky bulím :cry: :cry: :cry: od rána a mám nervy na pochodu .Kristýnka je unavená nejí nepije a jen spí a pak je 10 min dobrá a za chvíli zase usne a spí tak tvrdě že jí ani Kájina nezbudí když na ni kuká,tak jsem byla dnas u dr. a říkala že se jí to nelíbí a brala nám odběry na celkový rozbor a zítra budou výsledky.Známá z laborky když jsem jí řekla co ta naše Krist. tak říkala že mě nechce strašit ale aby to nebyla mononukloza!!!!!!!!!! tak jsem na nervy no uvidím zítra tak holky držte se a držte mán palce ať to není nic vážného nebo se zblázním. :unamused: tak pa pa zítra dám vědět
6. dub 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy jejda to je trápeníčko :frowning2: ale třeba je to jen jarní únava, je to teď takové všelijaké s počasím, tlakem apod...

Držíme se Sárinkou pěstičky a zítra dej vědět!! Neboj, určitě to bude dobrý!!! :wink:
6. dub 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristan...ted si to čtu tady od tebe...co je dnes za den..samé smutné zprávy....tak dej vedet určitě....posíláme pusenky...a myslíme na vás....a zítra písnite..... :unamused:
:wink:
6. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristyan ted jsem nad tím tak přemýšle,že na vas se to taky sype..jste nebyly venku jak dlouho a ješte tohle....myslíme na tebe,tak zítra dej vedet pa pa a držte se!!!! :unamused:
6. dub 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, teda zprávičky nic moc :frowning2: :frowning2:
kristyan taky na vás myslíme, mně tedy taky je jaksi jarně unaveně, ale já jsem dospělák, takže to vůbec neřeším,ale u Kristýnky to člověk neví, co to může být a co se z toho vyklube, třeba má jen nějaký den špatný a zítra bude líp, uvidíš zítra , jak dopadnou výsledky z krve,však napíšeš, Adámek měl tehdy 3dny , kdy něchtěl pomalu jíst a pít , doktoři na nic nepřišli a výsledky měl všechny z krve dobrý, pak vše sklouzlo do normálu a zase papal a pil normálně

mononukleoza tu jsem taky prodělala, ale vůbec jsem o ni nevěděla, až mi dělaly testy a říkala jsem dr , že jsem nějaká stále na spaní, tak na to přišli, ale dr říkala, že je to spíš nemoc až starších a pubertálních dětí a většinou se tomu říká nemoc z líbání

všem marodkům moooc pusinek nabitých energií a vitamínama s chutí čokoládky posíláme Ilča a Adámek, tak pa a napište

holky, tak jak byl Adámek hodňoučký jako miminko, teď je docela malý zuřivec, když se mu něco nelíbí, co u vás,???? vztekají se ty vaše batolátka,???? já jsem dnes zametala balkon a umývala a Adámkovi se zalíbil smeták a tak šudlil po balkonu sem a tam a asi po půl hodině říkám , tak stačí, jdeme se napít a půjdeme na písek a spustil takový pláč a zuření, dělala jsem , že to neslyším a nevšímala si ho, teda nevím po kom to má, já takový kliďas :slight_smile: :slight_smile:
6. dub 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek