• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
autor
Teda kristy to mě mrzí :frowning2: Posíláme moc uzdravovacích a uklidŇoacích pusinek.Co se to děje takový potvory všude číhají :frowning2:

Holky držte se myslíme na vás.

Verdik já to mám to samé a jen se to zhoršilo.Zkoušela jsem to podobrým nejde to tak to bude muset jíď po zlým.Malej je ještě k tomu paličák po mě a mám co dělat :unamused: Nevím jak na něho.Bacá děti mačká jim pusinky a neposlouchá.Když na něj mluvím tak asi dělá že neslyší jen když to chce dělat tak poslechne.Nechci ho celý dny jen za něco plácat po zadku :confounded:

Jak to máte vy???Poslechnou vás ty mrňousci????
6. dub 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsem holky s malou na meste,a každý vedel,že jsme tam...Jelikož chce jít tam kam nemuže a ječí a ječí..sopel ji lítat,tak jsem ji vzala do naruče,tak me bije a roztrhla mi krásný řetízek jak se vztekala..no des..naše se vzteká od malá...pak se nikdo nesmí divit že sní nikam nechci.... :wink: moje nervy fakt....
7. dub 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík holky,

tak předně posíláme všem nemocným dětičkám pusinku a maminkám hodně síly, a doufáme, že je jim už líp.

Ke vztekání - Jája je taky vzteklina, a asi to má po mě :frowning2:
Dnes jsme šli třebas z venku a on držel v ruce chůvičku a nesl ji sebou domů, no doma jsem ho chtěl svlíknout, tak jsem mu chůvičku odebrala a to byl řev, pak jsem ji vyměnila za jinou hračku a nezájem. Řev a řev...
Nebo když mu zavřu dveře do chodby, nebo ho odendám odněkud, kam nemá lézt, tak se taky vzteká. Většinou zabere, že ho odendám a ukážu mu nějakou hračku a on na to zapomene, že tam chtěl lézt. Ale někdy taky ne :grinning:
Jinak Jája poslechne jedině dědu (mýho taťku, on je vysokej, fousatej, tak má asi respekt Jája).Když ho plácnu přes ruku, tak tam stejně leze znova a slovo ne nefunguje. Akorát tam dycky mete a volá nenenenene :grinning: .
Jo holky a už konečně leze a skoro se neplazí, je to sranda jak valí....Zítra jdem na rehabku, tak doufám, že mi tam zas nezkazej nadšení.
7. dub 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne :slight_smile:

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila :grinning: ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar :grinning: potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. :confounded: Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena :grinning: no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super :grinning: som z toho bola uplne sfetovana :grinning: no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu :wink: ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo :sweat_smile: (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal :grinning: . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo :grinning: bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete :grinning: . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja :grinning: . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor :wink:
7. dub 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,jak jste si zacvičili?Určite super že? Tak vám závidím... :wink:

Dadli až v pátek? :frowning2: to je neštěstí......fakt.....musíš být silná...

Holky a vedeli jste,že na rotaviri existuje očkování?to já slyšela dnes poprvé...ale prý to stojí 6 000 kč....neslyšeli jste o tom? :astonished:

A co kristyan? nepíše...tak snad nejsou v nemocnici :frowning2:
7. dub 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak mi jsme dneska byli pro výsledkya v poho akorát máme zvýšené leukocity a tak máme antibiotika a snad dobrý musí Kristýka hodně jíst a pít má i (hustou moč)a proto by měla hodně pít ať se prolije.A Dadli já jsem se byla taky podívat na Karolínku kdž byla před vánocema na JIPce a tak jsem se rozbrečela no nic příjemné je to mazec fakt.tak papa a díky za podporu doufám že budeme brzo v pohodě a bude srazík a já poznám holky jako je Dadli a Rencusárinku.Zuzíka a Normu.jste moc fajn díky :slight_smile:
7. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk :wink:

Tak my máme začínající zánět spojivek :frowning2: . Kapičky a mastičku... pořád si drtí očenka a má úplně červený fleky nateklý pod očenkama.. Dnes se jí to ještě zhoršilo... snad se to přes noc uklidní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky na očním bylo miminko, tak 14dní maličké a vymačkávali mu hnis z očních kanálků a proplachovali... panebože skoro jsem brečela jak jsem viděla ty rodiče jak sedí v čekárně a brečí... :frowning2: bylo to hrozný...

Tak i proto mám z těch očenek strach, radši tam budu chodit i s každou volovinou ať něco takového nezanedbám..

Kristy jejda tak to je fajn, že to jsou "JEN" leukocity... tak si dá antibiotika a bude to dobrý :wink:

Dadli to nemyslí vážně, že až v pátek :confused: Jejda holka musíš to vydržet, ale určitě je to těžký... myslím na Vás :wink:

no a s tím vztekáním, naše princezna se taky pěkně umí vztekat, když jí seberu něco co hrozně chce, tak ani náhradní hračka nezabere, prohýbá se v náručí a dělá mosty... no jsou to osobnosti ty naše dětičky :grinning: :grinning:

Kolči no vidíš jaký je Jaroušek šikulka :wink: a kdyby měli nějaký řeči na rehabce, tak si toho nevšímej a mysli si svoje!!!

Marťo no co už, prostě je to osobnost a tvrdohlavka, ale v životě se neztratí a to je důležitý!!! :wink:
7. dub 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristyan,tak to je dobře,že jsou výsledky v pořádku,jen ještě dostat do Kristýnky nějaké to pitíčko a bude dobře.My jdeme zítra na 10-ti měsíční prohlídku a zároveň na kontrolu,tak doufám že to bude dobrý.Holky tak se všechny držte a ať se nám ty dětičky uzdraví.Já se už na srazík těším,a doufám,že nám do toho nic nevleze,ráda bych vás už totiž poznala.
7. dub 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Reni vidíš já to to říkala......že tomuže být možný zánet spojivek....my jsme na očním taky jak doma,mám toiž taky hruzu s toho proplachování atd..Péta na to trpel,když byl malinkej ,delávali mu to taky...takže jak neco hned tam valíme at to nezanedbáme :wink:

Holky držím všem palce,at jste brzo zdravoučky.....maminky at jsou s bobečkama a at se brzo zase všichni sejdeme... :wink: posíláme všem uzdravovací pusenky :wink: !!!!
8. dub 2009 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
Reni, drž se s očenkama a je fakt, raději 100x zajít s kravinkou, než něco zanedbat, tak držím palečky, taky to není med, když Sárince svědí očenka, musí to být pro ni nepříjemné- ach jo prdelci malí

Kristyan, taky se držte, pijte, pijte a pijte , at nemusíte prožívat co my ted, však to znáš, z předvánoc, držím palečky. papa

Já od 3h nespala a jen jsem bulela, jsem oteklá jako p... A jsem rozhodnutá, že jak mám ted volat v 8h do nemocnice, tak jim řeknu, že v poledne se tam nastěhuju at mi prcka bud dají i s kapačkou na pokoj nebo at mi zařídí pobyt na Jipce, už ho tam nenechám, nemůže mu být přece líp, když má strach a je tam sám, takhle se neuzdraví . určitě je za 3dny stabilizovaný, nemá teplotu, průjem je už prý ok, tak at to tam nenatahují. tak já za chvíli pisnu jak jsem pořídila, ju?? snad to nějak neposeru. Už jsem se sbalila.
8. dub 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadli držím pesti a písni..já bych to taky nevydržela....tak pemýšlím,že kdyby náhodou nekdy neco,tak asi pojedu do Olmika,nezvládla bych to bezní...!!!! :frowning2:
8. dub 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
primářka mi řekla, že zítra půjde na pokoj, že je dnes už ok a že měl i hezkou stoličku, tak jsem ji řekla, že v poledne jsem tam, a že už tam zůstanu, a ona at to těch pár hodin do zítra vydržím, že kdyby ještě potřeboval kapačku atd, bláblá blá, já ji řekla, že kdyby nááááhodou ji potřeboval, tak mu ji můžou dovést i na ten pokoj. Tak se tam půjdu v poledne nasáčkovat a uvidím jestli to vybojuju, nebo vyměknu a půjdu zpět domů, ale zkusím bojovat, už ho tam nemůžu nechat - je moc smutnej a má z nich hroznej strach , je mi ho tak strašně líto, že už to nevydržím :cry: :cry: :cry:

jinak Abinka si včera asi hezky zacvičila a Pepča už je u Chosínka - jejda snad jsem ty jména nepopletla, pač jsem včera myslela že Abinka má Klárinku, no prostě mám v tom ještě bordel, hlavě že jsem ji dávala Pepču pro Pepču a myslím že má Klárinku, no , vidím že jsem fakt mimo :grinning:

jinak jsem dala tipa na koníka pro jednu mou kamarádku Markétku, má 2 letého Kubíčka, tak třeba sem mrkne a bude se jí tady líbit
8. dub 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadli já to furt nechápu..proč tam nemužeme být i s detma..copak je to takovej problém? a vždyt s maminkama by jim to uzdravování šlo líp přeci...fakt nechápu.....

tak si to holka vybojuj,a dej vedet když tak.....kdyby jsi nepsala,tak budem vedet že jste spolu!!!

Mně připadá že ty sestry jsou tam bez citu...berou to jako povolání atd....a to mi připadalo i na novorozeneckém..ale jsou to malí miminka naše nejdražší! :frowning2:
8. dub 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no , oni to tam vůbec neberou přes tu psychiku, pač já jsem se tam rozbrečela a sestry na mě koukaly, že jsem velká holka a kroutily hlavou a já jim říkám, že malej je určitě psych. špatnej a oni, že ne že je to v poho, že tady je celej rok dětí a všichni to přežily. Oni to fakt necítí, berou jen to tělo, ale co se děje človíčkovi uvnitř vůbec neřeší - a to je hrozný
8. dub 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no desné dadli.....nemám na to slov!!!! jsou to bezcitní lidé.....delají tam jako roboti......ale když tam mají svoje deti určitě,tak to kolem neho sestřičky skáčou atd....věř tomu.....tak ti držím pesti at jsi u nej co nejdřív.....a jste hlavně už doma.....a přeji všem aby jsme se tam nedostaly a minulo nás to....do PV bych asi ji nedala,podle toho co tu píšeš....uvažovala bych o Olmiku,jestli tam maminky mužou...
8. dub 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dadli popravdě když jsem tohle říkala Zdendovi, že tam nemůžeš za malým, tak jeho první reakce byla, že kdyby se něco takového dělo se Sárinkou, tak vůbec do Pv nepojede a zaveze nás do Olmika, že by to nedovolil....
Ale kdybych to nevěděla od Tebe, že to tady takhle funguje,tak bych taky jela sem, to je jasný... ale normálně tě obdivuju, já bych to fakt nepřežila :frowning2: :frowning2:

Dadli fakt si stůj za svým a nevyměkni, Martínek Tě potřebuje a ty jeho, jak píšeš, určitě je už stabilizovaný a sakra kdyby se mu přitížilo, tak od čeho je v nemocnici ne? Ty jo, fakt to není normální tohle :angry: :angry: :angry:

Držím pěstičky ať to vybojuješ a jste už konečně spolu s prckem!!!!!!
8. dub 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdárek,

Tak jak píše Dadli perfektně jsem si zacvičila všem doporučuji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mám protažený svaly o kterých jsem ani nevěděla :grinning: :grinning: NO a není to tak drahý když si to člověk spočítá na kolik vyjde 1h tak to není tak hrozný.Jinde za blbý aerobik dáte to samé a člověk jde zničený jak kdyby ho někdo zpráskal holí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dadli Malej se rozzářil jak ho viděl a vola Pepa :grinning: :grinning: :grinning: Moc děkujem za záchranu.
Jinak já jsem v noci na tebe myslela a vžívala jsem se do tvé situace a teda bylo oprAVDU HROZNĚ :frowning2: :frowning2: :frowning2: Máš pravdu že takhle malý dítě by mělo být co nejmíň bez maminky.Být tebou tak pokud nepovolí tak buď primáře a nebo reverz a do OLmiku tak snad budou mít větší rozum.Určitě bojuj máš na to právo ikdyby sis měla zaplatit nadstandart.Tak pisni jak si dopadla budem na tebe myslet.
8. dub 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak všem mimískům přejem hodně síly na uzdravení a maminkám hodně sily ať to zvládnete.

Kolči malej je šikulka :dizzy_face: Vidíš nenech se tím rozhodit máš šikovnýho klučinu a není pozadu :wink: Každé mimi má své tempo a není to podle tabulek.

Normo taky se těším až tě poznám.NO a až se všichni uzdravíte tak uděláme srazík a budem oslavovat :dizzy_face:

Tak se všichni držte :wink:

Jo verdik bavily jsme se o tom prevenaru.To jsou teda dvě dávky a jaké je mezi něma časové rozmezí?????
8. dub 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abi malá měla prevenar teď v 8-mi měsících, druhá dávka bude v 10-ti a ta třetí až asi kolem 2roku. Ale když jdeš od roku, tak je to asi úplně jinak... tak jsem ti neporadila co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dub 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abinko vy nemáte prevenar? já myslela že jo? my jsme očkování hned od mala,tak první dávka ve 3 m,druhá ve 4. a třetí v 5 mesíccíh a na 4 dávku jdeme ve 2 letech. ale od roku budeš mít myslím jen 2 dávky...A od 2 letech je jen jeden píchanec
8. dub 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
abi, my jsme měli jít na prevenar toto pondělí na první dávku, ale bohužel. Myslím že od roku jsou dávky 2 a pak , pokud bys dala prvenar ještě pozděl, nevím jestli od roku a půl nebo od 2let , je pak dávka jedna.

jinak všem děkuju za podporu a za nabití do boje a držte palečky, když do večera nepisnu tak jsem tam a pisnu pak sms Verdíkovi co a jak, ju ?

a vy se tady držte taky, žádný nemoci atd, všechny očenka , alergie , nemoci at jsou fuč a my si taky pohnem ze špitálu a pak to pěkně roztočíme někde na koktejlu :wink:
8. dub 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši držím pěstičky a nedej se!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak si představte, že už máme doktorku...a dokonce MUDr. Mikuláškovou...nové pacienty nebere, jen miminka, takže máme štestí a už nemusím nic oběhávat. Jen si zapsala jméno a jak půjdeme z porodnice tak máme zavolat, že nás pouštějí...takže jsem spokojená. Další věc zařízená
8. dub 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti nejsme já chtěla,ale táta měl pocit že je to zbytečný.Teď ukazujou často tu reklamu tak už hned co to je a jestli Chosík má???Tak jsem mu to vytmavila a půjdem očkovat.

Renči poradila.Takže podle všeho je to větší časové rozmezí.Nevěděli jsme jestli to je třeba po třech týdnech nebo jak.
NO tak ještě zajdu k mudře poptat se co a jak?NO a ještě se zeptám na metalce cosi tam přispívají na ten prevenar.

Dadli půjdete jindy na očkování :wink: No a doufám,že nenapíšeš a pisne až verdik :wink: Martínka od nás pozdravuj a pomuchluj ho za nás bobánka malýho.Uvidíš že až budeš s ním tak bude líp. :wink:Tak papa a opatrujte se
8. dub 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super Zuzík...je fakt super...však sama uvidíš....jsi šikulk,jak rychle jsi to vyřídila a máš o starost méne...jo jo hned z porodky půjdeš s maličkým k nim...zaregistrují vás atd... :wink:
8. dub 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abinko metálka myslím přispívá na jednu dávku 1000 kč.... :wink: Abinko a kdy jdeš zase cvičit?
8. dub 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
Dadli no to že chceš jít za prckem ti věřím ale já ti můžu říct že je to hodně asi o známostech já když jsem tam byla z Kájou před vánocema a vedle na pokoji byla maminka ze stejně starým chlapečkem a dávali mu kapačky a maminka byla na pokoji s ním a nebylo třeba aby byl izolovanej tak nevím jak to bylo a to jí zvracel a měl průjem že mu to teklo nohavicema .Ale musím říct že byl z Kájou na JIPce a pak už když jsem já šla za Kájou tak byl na pokoji z mamnkou vedle nás a jak říkám měl kapačku v nožičce a provlíklí mi to dupačkama ná zádečkách aby si to nevytrhl a maminka ho hlídala nesměla se skoro hnout ale myslím že je to i tak lepší než kdyby byl sám na té Jip .Jo a já jsem v tu dobu kojila a nezajímalo je to prostě ji dali na JiP a bylo a po tom jsem přestala kojit ono se není čemu divit že když 5 dní si ani necucla.omlouvám se za chyby ale spěchám tak promiňte.držím pěstičky ať pořídíš dobře.
8. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Dadli držím palečky, ať tě tam dneska už nechaj. AŤ můžeš být s Martínkem. Nedej se. Nechápu, proč doktoři nepochopěj, že maminka je moc moc důležitá, pro uzdravení miminka.

Reni jejda, tak aŤ má Sárinka to očíčko co nejdřív v pořádku.

Ty mimísci mají pořád nějaké trápeníčko - Jája má opruzeninu nebo ekzém (na tom faldíku pod bříškem) a nemůžem se toho zbavit. A dnes se navíc osypal. Může to být k zubům? loví je pořád nahoře a v noci se pořád budil a brečel i když spal s náma v posteli. Nebo to jsou možná potničky, člověk neví, jak v tomhle počasí oblíkat...
Jo holky a mažete už něčím mimča proti sluníčku?

Zuzi super, že vyšla ta Mikulášková. Já jsem s ní moc spokojená.
8. dub 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kolči a kde se osypal???Je možný že to budou ty potničky.Jinak malýho už mažu mám ještě z loňska teď nevím jak se jmenuje a nechci tam malému lozit.

Snad kdyžtam bude dělat rozruch tak jí tam nachají.Je to fakt hnusný,že se neohlížejí na ty děti.
Jsem nervozní jak dopadne :sweat_smile:

Dneska Chosík stál v 10h u postýlky a plakal a povídal hají Pepa hají Pepa tak jsem mu dala hrošíka a položila ho a on usnul....jsem z toho paf Pepes takový nespavec.Teď zalehnul podruhý tak uvidím jestli bude jen odpočívat nebo jestli zdřímne.

Marti chtěla bych stihnout ještě tento týden ale asi mi to nevýjde.Pak zase táta nebude tři týdny doma takže asi až za ty tři týdny.Je to na prd.Potřebuju tonějak vymyslet :unamused:
8. dub 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abi na zádech a na břiše :frowning2: ale je to taková krupička spíš, jiná vyrážka než minule. Takže spíš asi ty potničky myslím, co?
Ty jo to je dobrý, že už si umí takhle říct, že chce hají. TO je hezký :slight_smile:

Abi a na čem jsi teda u Dadli cvičila?

Jinak Marti já bych mohla jít cvičit příští týden ve čt nebo v pá, pr Jára má dovolenou. Co ty?
Jo a co ten spinning, bylyjste nebo mezitím byla už ta rýmička...si nějak nepamatuju kdy jsme se o tom bavily...
8. dub 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek