• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Čau :grinning:

teda chvíli tady nejsu a samý špatný zprávy :frowning2:

Dadli drž se vím jak ti je já to prožívala v lednu a nikomu bych to nepřála :cry: určo si to vybojuj a zůstan tam s prckem ať jste brzo doma :wink:

Kristyan vás se to fakt drží ty nemoce :frowning2: nemáš to hoka jednoduchý že? brzo to určitě porazíte ty nemoce a vyrazíte si za odměnu někam na výlet s holkama ne? :slight_smile:

Renčo u vás zase očenka to je hrůza :confounded: a můžete ven nebo ne?aspon s nějakejma malejma brejličkama? :sunglasses:

Kolčo vy zase vyrážka ale určo to budou jenom potničky ted je hic a mimča se hned zpotí :cry:

Abi tak tys tak trápila tělo jo?Já ho trápila v neděli ujela jsem na kole 36,5km. :grinning:

Holky tak mě napadlo jeli jsme v neděli přes Bělák(Bělecký Mlýn) znáte to tam někdo :slight_smile: třeba Abi nebo Renča.
Tam by taky mohl být srazík je tam pro děti skluzavka,vláček atd.je to venku a je to tam dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Z PV jede vlak a zastavuje přímo u toho.Tak zkuste popřemýšlet jestli by to někdy šlo :slight_smile:

Nic Any spí.Jdu omrknout nějaký dárky na na narozeniny nevím ale co všechno má po Ele :cry:
snad kočárek to Elu nezajímá panenky atd.

My měly úraz ale jenom takovej malej,u báby narazila hlavou přímo na radiátor no měla tam krvavou čáru a bouli ale už to má dobrý :wink:

Tak se zatím mějte odpo valíme ven na kolo tak páááááááááááá a brzo se všichni uzdravte holky posílají taky všem marodům pusenky :wink:
8. dub 2009 ve 13:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Kaelan, Bělecký Mlýn je super, ale bývá tam dost narváno :frowning2: , no ale my stejně budem lítat okolo dětiček, tak by klíďo stačil jeden malej stoleček na položení pití :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A navíc by měli prcci zážitek z vláčku. Jája ještě nejel vláčkem.

Taky se těším, až budem s Jájou jezdit na kole. Ta cyklosedajda je sice od 9 měsíců, ale mě přijde, že na to je ještě malej. No půjdem ji vyzkoušet do obchodu a na roce už snad budem drandit. :grinning:
8. dub 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolčo ona jezdí už na svým ona do té cyklo nechce a brečí :grinning:
sice ji to moc nejde neumí pořád šlapat trdlo malý :grinning:

To je fakt že moc místa na sezení potřebovat nebudeme :stuck_out_tongue_closed_eyes: budeme lítat jak šusi okolo dětí :slight_smile: tos napsala přesně :grinning:
8. dub 2009 ve 14:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kolči tak snad to nebudte mít to co my????N8m se to ukázalo na zádech a bříško a po cca 10 dnech už i po noženkách.Koupeš pořád v tom balneu???My máme od tý doby klid.

Jinak cvičila jsem na orbitu super věc hned jak to bde možné pořizuje domů :wink: No a pak ty rekondiční stoly.Je jich tam myslím 7 no a každý ti procvičuje jiné partie.Jsem z toho opravdu moc nadšená.Klíďo bych do toho šla,ale nevím jak to udělat kdyžtáta jezdí tři týdny do kšá a jeden je doma a nikoho na hlídání tu nemám :frowning2: Nevím jestli někdo hlídá děti a jestli jo tak si nedokážu představit co by jí ten náš lump provedl.No a kolik to může stát???No budu muset na něco mrknout.Opravdu mě to zaujalo.Vůbec se tam člověk nenadře a má protažený a procvičený všechny svaly.

Kaelan jak jsem psala žádný dávání do těla to není.

Jinak nevím kde to je ale zní to dobře a hlavně děti budou venku :wink:

Co asi Dadli???Vypadá to nadějně že???Kdyby jí ta nenechaly tak už je asi doma co????
Renči co vy????Co ty očenka???Už je to aspoň trošičku lepší????

Kristy co vy válečníci?????
8. dub 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a nebo by šlo cvičit o víkendu pokud tam někdo je.NO ale upřimě víkend si sokážu představit i jinak.
8. dub 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abi víkend maj zavřeno, koukala jsem na stránky. No já můžu cvičit jen, když bude moc hlídat Jára. Se ho zeptám, jestli by nepřibral na hlídání i Chosínka :wink:
Musím kouknout na ceny. Ty masáže asi neklapnou, manža potřebuje jít na operaci s očima....takže musíme trochu šetřiti :frowning2: ALe ty stoly by nemusely být tak drahý ne.
A jak dlouho jsi cvičila? Hoďku? Já si od toho slibuju, že by se mi mohly spravit ty záda kromě jinýho. Přes den dobrý, jak se hejbu, ale v noci hotovo, k ránu už nemůžu spát.

Kaelan - tak to je Anetka teda šikovná. Se právě taky bojím, že v té sedajdě bude ječet. :frowning2: ALe třeba bude tak vykuleneje, že nebude :grinning:
8. dub 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak v tom Balneu koupu a ten ekzém, ty fleky má fuč. Tohle budou fakt spíš ty potničky a nebo zas reakce na něco :frowning2:
8. dub 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsme byli na 10-ti měs.kontrole a máme 12kg a 79cm.Chlap jak hora :wink: .Dadli,doufám,že tě tam nechají s Martínkem ať se brzo uzdraví a můžete domů,když je tak krásně.Renci,malýmu málem taky vyplachovali kanálky,ale dostal kapky s antibiotikama a musela jsem to očenko masírovat u koutku,naštěstí to dobře dopadlo a kapky zabrali.Holky držte se.
8. dub 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kolči to bych se tvýmu manžílkovi nedoplatila...po hoďce s tím naším lumpem by asi pěkně zešedivěl :slight_smile:

kolči možná to budou ty potničky :slight_smile: Jinak je to na hodku ale mám pocit že jsem tam byla o chlup dýl.

Jinka to vypadá žetam Dadli je jinak by uždávno napsala. :slight_smile:
8. dub 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,malá dnes spala od 11 do půl 1..a od té doby řádí,byly jsme venku do 1 do půl 7,řádila,zase jsme šli domu s řevem.A je videt že je unavená,tak usne dnes brzy,ale budíček bude taky brzy.
Jelikož včera usla o půl 9 a vstávali jsme ve čtvrt na 7....

Určitě je dadli s Martínkem,určitě večer písne Verdík!!!! :wink:

Abinko já to stím hlídáním budu mít taky brzy naprd...naši přes léto moc nemužou a Pta jezdí domu večer a stejne jak nastoupí do Rakouska tak bude doma jen na víkendy,tak budu mít utrum.Zítra je např.doma,tak bych mohla,ale zase to nemáme objednané.... :angry:
8. dub 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk :wink:

Sárinka dnes holky spala JEN 50min. dopoledne a pak už nic..... celý den umrčená,drtila si očička :frowning2: ale chtěla jen chodit a chodit... já mám ty záda už taky odrovnaný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Očička jsou lepší, byli jsme dnes jen u nás na zahrádce, tak snad se jí to zklidní a nebude tam zánět. To by bylo hrozný :angry:

Dadli určitě dopadla dobře, to by už psala, čekáme na zprávy od Verdíka, ale já už vím co napíše, hééééééč :grinning: :grinning:

Kalean jj na Běláku to znám, to by bylo super, jelo by se vláčkem, já bych jen přistoupila, je to tam super pro děti a místečko se vždy najde :grinning: :grinning:

Kolči to budou určo jen potničky... nebo to bývá i od nějakýho ovoce :wink:

Normo tak to je fakt chlapisko jak hora.... jsem zvědavá na nás :wink:

Abi já mám orbitrek doma, je to super věc, jednu dobu jsem na něm jezdila fakt často, vlastně "běhala"... hlavně když je blbý počasí a nemůžeš běhat venku, tak je to super věc... A já vždy běhala hodinku a to jsem si dala dost do těla..
8. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda Renči a to máš odvahu jen tak napsat aniž by si napsala co verdik napíše :slight_smile: Honem pisni už jsem zvědavá :confused:
Jsem rádsa že se Sárince očička lepší :slight_smile:
Kolik vůbec ten stroj stojí???
8. dub 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abi to je ode mě drzost, že? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Verdík se nějak spozdil nebo co... :frowning2: :frowning2:

Verdíííkůůůůů kde jsi!!!!!!!!

Abi dá se pořídit od 3tis. - ale to je nejobyčejnější, ale pro domácí použití stačí, máme ho i my.... :grinning: pokud chceš lepší, tak určitě kolem 6-ti tis... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé renči ty to víš? tak písniiii a nenapínej nás!!! :wink:
8. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
haloooo, už jsem tady a mám dobré zprávičky od dadli :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
tak dadli je konečně s Martinkem , prý, když už tam přicházela v poledne s taškama, tak sestřičky říkaly, že to tušily, že tam bude chtít zůstat s Martínkem, takže jsou konečně zase po dlouhých 3dnech a nocích spolu a tulí se jeden k druhému, jsou solo na pokoji, dadli říkala, že Martinek je takový jiný, pohublý, bleďoučký, zakřiknutý, ale to všechno se spraví a zas už bude jen a jen dobře :slight_smile: :slight_smile:

v nemocnici však i nadále zůstávají, rotaviry to nejsou, snad nějaká střevní virozka, ještě jsme včera s dadli uvažovali, jestli ty příznaky zvracení a průjem nemůže být alergie na kr.mléko či lepek, tak jsem ji říkala, ať to dr řekne a udělají malému i tyhle testy, do teď kojila a asi 14dní jsou na UM, čekají ještě na nějaké výsledky, jakmile mi zavolá a budu vědět víc, písnu, teď je důležité že jsou spolu a maličký to bude vše snášet líp, když má maminku vedle sebe a dadli Martinka :slight_smile: :slight_smile:

s rencou jsem mluvila, ty očenka to je taky na houby, ale ono je vždycky nejhorší přijít na to, z čeho to je, jestli třeba i ze sluníčka nebo z pylů, Sárinka nás překřikovala v telefonu, a na to,že spinkala tak málo, měla ještě energie , ale renca i psala, že pak je přetažená a to spinkání je pak ještě horší :wink:

kolci to budou třeba fakt jen potničky , malý měl dneska taky potničky kolem krčku a večer dobrý

normo ten vláček prima nápad, pokud se to uskuteční, , tak se taky přidáme, už se těším a Adámek tedy fakt chlapík, aspoň ty naše nezbedníčky pěkně pak srovná :grinning: :grinning:

abinko orbitrek mám i já doma, jak jsem ti říkala, měla jsem kolo, ale to mě nějak přestalo bavit, tak jsem si pořídila orbitrek na splátky, chtěla jsem už nějaký slušný, tak cena 12tisíc,dá se tam nastavit program, běžíš rovinku, kopec, prostě makačka, ale jsem spokojená a baví mě to, šlapu tak 30-40minut,jak kdy a věčně je obsazený neboť mladá je na něm skoro furt, zítra jdu cvičit, škoda, že nemůžete některá, snad příště :wink:

tak pa, opatrujte se a jak zas napíše dadli,písnu, budu ji pozdravovat od vás všech , ahojky :wink:
8. dub 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé Verdiku,tak konečně nějaká dobrá zprávička,já má radost :slight_smile: ,konečně jsou splou.Jo a s tím vláčkem to nebyl můj nápad,ale Kaelan.No,Adámek by je asi všechny srovnal,je hroznej,každýho pořád žduchá a mačká,ale jak na něho někdo sáhne,tak to je konec.A co se týče stěkání,to tady raději ani psát nebudu,celá maminka :grinning: .
8. dub 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko,tak včera už jsem nestihla přečíst zprávički tak jí čtu teďmám velikou radost.Jak jsem četla jak na to martínek je tak se mi chtělo brečet,ale to bude dobrý on se z toho dostane.S maminkou je hned líp.Chudinka malinká.Jsem ráda že to měla Dadli bez problémů.Tak snad už to bude rychlý a vylezou brzy z toho špitálu.

Verdik tak za 12tis. to bych si neprosadila i kdybych se válela po zemi :sweat_smile: Po něčem mrknu ale budu se dívat v té nižší kategorii jako Renča.Nedivím se že mladá je na tom pořád vylepená je to opravdu dobrý.Moc jsem tomu nevěříla když jsem to viděla v těch reklamách ale opravdu mě to oslovilo.

Tak si užívejte krásnýho počasíčka my jdeme na sedánek(hodně často se tu slízají maminky u některé doma.Tak máme srázek všechny na křižovatce v 9:15 většina vychrupkává do 9 to nechápu :confused:
9. dub 2009 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
super, že Dadli už je s Martínkem. No není se co divit, že je zakřiknutej, když tam byl takhle najednou z ničeho nic sám bez maminky. Já ty doktory v tomhle fakt nechápu. Ale Dadli teďka Martínka bude tulit a tulit a tulit, až to bude zas ten usměvavej a pohodovej Martínek. Držíme palečky, aŤ se brzo uzdraví. S tou alergií na kravské mléko je to klidně možné.
K Jájově vyrážce - mě napadlo, jestli to nemůže být reakce na krém proti sluníčku. Jsem mu namazala papulu Microsan Baby, ale vyrážka je na zádech a břiše. Což by ale odpovídalo alergické reakci, podle toho, kde byl dycky osypanej po té meruňce.
S tím orbitrekem mě nezlobte, taky by se mi líbil. Ale do obýváku by se nám asi nevešel. A musela bych prodat rotoped, pr manža by mě uškrtil, kdyby rotoped stál ve sklepě. No a těžko ho někdo koupí si myslím. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No uvidíme, třeba když budu mocinky hodná.:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ještě jsem chtěla něco napsat, ale už nevím co :sweat_smile:
Jo a než na to zapomenu v pátek jedeme ke tchýni a budem tam až do středy. Takže nebudu na netu, tak aby jste se nedivily.
9. dub 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a naše rehabka - jeden cvik nám zrušila, konečně pochopila, že když leze, tak cvik na plazení je blbost . No a prý má ještě jakýsi hrb na zádech bo co a mohl by mít skoliozu a bla bla.... takže máme ještě jeden cvik a máme zabrat a cvičit 4x denně (no to teda nevím...)a přespříští týden jdem na rhb a rovnou na kontrolu a pravděpodobně nás pustěj ze svých spáru. Juchuuu. No a jestli ne, tak se pouštíme my.
9. dub 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a máme nové fotečky, tak kukněte jestli chcete. P.s. bordelu v pozadí nevěnujte pozornost, manža uklízel zahradní chajdu. :sweat_smile:
9. dub 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám, že už jsem popsala půl stránky, tak už končím a jdeme ven. Papapa
9. dub 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kolči pěkná práce :grinning:

Malej je teda model jak pozuje :grinning:

Taky hlásím Ačko zítra odjíždíme a vrátíme se až příští pátek.Tak se tu mějte krásně a néééé že zase někdo podlehne nějakýmu potvorstvu a nemocinkaní se uzdravte ať si můžem udělat srazík :wink:

Ještě se dnes ozvu to jen kdybych zapoměla nahlásit ať po nás nepátráte :slight_smile:
9. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak super že je dadli z Martínkem a je dobře že se nenechala odbýt :slight_smile: .

Kolčo no já teda nevíém s tou vaší rehabkou jestli to má cenu když je Jaroušek takovej horolezec a průzkumník no nevím neví m měla bys jim to video pustit na rehabce ať mají jasno :grinning: .

Ale ale Abi kam se chystáš????
Jo a s tím orbitrkem :sweat_smile: já mám v plánu až nám přijdou penízky z daní zak si chci koupit king jim ten lepší za 2500 na posílení břicha po dětěch je to kalamita, a letos pojedeme k moři tak ať nejsem jak vorvaň :sweat_smile:

Renčo a co vy vy máte zánět spijivek ,no mi jsme byli ty oční kanálky proplachovat z Kristýnkou když jí byly 4 měs. no mazec položila jsem ji na to nemocniční zelené prostěradlo a oni ji dali ručičky k tělu a zabalili ji a koukala ji jen hlava a mě vyhnali na chodbu,pak jsem slyšela jen jak pláče no mazec fakt.Tak držím pěstičky ať vás taková zkušenost nepotká brrr.

Jo už druhej den pracujeme na dvoře takže hlavně dočítám ale na psaní moc času není teď Kájinka spí tak mám chvilku dneska jsem dělala kuř. rizoto takovou rychlovku .ta pa pa marodi a uzdravujte se večer kuknu.pa pa
9. dub 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy mu už taky doma necvičíme :sweat_smile: :slight_smile: , ale jsme srabíci a bojíme se jim říct, že už chodit nebudem. Jsem si říkala, že počkám do téhle kontroly, aby jsme dostali aspoň papír pro dětskou.
9. dub 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak se tu holky mějte krásně a nemocinkání se uzdravte.papa za týden.jo a krásný velikonoce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk, tak se tu holky mějte krásně užijte si Velikonoce a sluníčko. Já se objevím ve středu večer nebo ve čtvrtek. Papa a pusu miminkům a batolátkům :wink:
10. dub 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak vidím, že se všichni pomalu každá někam chystáme, někteří už odjely :slight_smile: :slight_smile:

mám jen zprávičky od dadli, ještě v nemocnici zůstávají asi do neděle, večer mi psala, že malý ne a ne usnout a tak ho nosila na rukou a záda dostala pěkně zabrat, Martínek má ještě dietku a včera mu prý zkusili dát mlíčko a dostal opět jakoby průjem, tak dnes budou bez mlíčka a uvidí se, takže to možná opravdu vypadá na nějakou tu alergii na mlíko či lepek :frowning2: :frowning2:
uvidí se až podle výsledků, které mu teď dělat nemůžou neboť byl na dietce a bez mlíčka a tak by výsledky byly zkreslené, tak doufám, že už je v neděli pustí domů, doma je doma a dají se dohromady a zas bude dobře
:slight_smile: :slight_smile:

normo já to s tím vláčkem popletla, máš pravdu byla to kaelan :grinning: :grinning:

venku je krásně, bude i na velikonoce, malý spí, tak já jdu něco dělat a odpoledne půjdem na písek za dětima, odjíždíme v neděli, tak se mějte všichni krásně, hezké velikonoce a užijte si to, pa :slight_smile:
10. dub 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

No řeknu Vám, to naše čertisko se rozhodlo, že nebude přes den spát :stuck_out_tongue_closed_eyes: Spinká jen hodinku a ikdyž je pak hotová a ufńukaná, tak jako by jí mělo něco utéct spát nebude a nebude :confused: :sunglasses: Ale večer už je tak strašně utahaná, že nechce ani večeřet, chce jen prseno, ale to jí zase na noc nestačí, takže jsme tak 10 - 12x za noc vzhůru... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Očenka už má lepší, tak snad už to bude ok :wink:

Holky užijte si velikonoce, ať nemáte nějaké velké následky z pomlázky :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nemocinkaný prcouškové ať se brzy uzdraví :wink:.
10. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky hlásím,že mi mely dnes první noc bez probuzení!!!!! :grinning:

Malá už usla ve 20.15 hod.a chrněla do 6 hodin....nonstop!!A to jen díky tomu,že jsme byly celý den venku a spala mi jen 55 minut dopoledne a pak vydržela do té čtrt na 9..jak píše Renča,nemají čas spát aby jim náhodou neco neuteklo :grinning:

Přeji krásný Velikonoce......jedeme na chaloupku....dadli a at jste do velikonoc doma s Martínkem,pa pa holky :grinning:
11. dub 2009 v 06:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju všem krásné velikonoce...počasíčko bude super, takže se máme na co těšit.
Já asi moc odpočívat nebudu, ale cítím se celkem dobře tak to bude určo v pohodě. Dneska jdeme s mužem trošku po obchodech...potřebuju nutně něco na sebe. Hlavně "dolů"...těhu rifle jsou už mi skoro malý a hlavně je v nich docela horko...do ničeho jinýho se prostě nedostanu, takže potřebuju nějaký plátěný kalhoty nebo sukni nebo tak něco. Doufám, že pochodím. Pak pojedeme navštívit mou babičku, noo a pak už snad domů :grinning:
Zítra jedeme na oběd ke tchánům a potom budu čučet na Lubu jak hraje fotbal...Ale moc se těším, budu na sluníčku...hurá hurá :wink:

Takže holky, bacha na zadky a ať se vám povedou vajíčka :grinning:
11. dub 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek