• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
ahojte, jsme doma, napsala jsem ted šílenej román a odeslala a není to tady, do pr..... strávila jsem na tom 20min. tak já pisnu jak bude čas, ted jdeme ven a nechce se mi to znovu.
12. dub 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to není možný, zase jsem napsala román a ztratilo se to , to mě pos... , to není možný. asi někdo nechce abych to sem psala nebo co

tak jen v kostce:
Martinek byl po JIP úplně jinej, vůbec jsem ho nepoznávala, zchudl 1kg, byl zelený, očenka jakoby zfetovaný, objal mě a plaka a plakal a já taky , další den byl lepší a pak už ok, a byl hrozně hodný, dokonce spal celé noci, naučil se pít /černý čaj s glukopurem/ a byl hrozně hladový - má ale zatím bezlepk.a bezmléč.dietu, ještě týden musím vydržet.
diagnoza nezjištěna /asi střevní chřipka/ a v sobotu při třetím krevním oběru - rotavir, do té doby se neukázal v testech, nebo jsme ho neměli . Na JIP byli obě děti z rotavirem a vedle v pokoji byl taky rotaviráček a my měli s nimi společnou kopuelnu a wc , ale pustili nás dnes domu, pač jsme už dlouho bez teploty a neprůjmujeme, pokud by jsme začli, máme se vrátit. Jinak nesmíme 10dní mezi malé děti, aby jste to nechytili, ale ven můžeme

Bělák je super nápad, znám to, chodíme tam někdy o víkendu ze Stražiska pěšky , s dětmi a babičk,a dědou, už se těším, bude to fajn, takže to naplánujte , aby jsme mohli i my a byli pro vás už bezpeční - tak za těch 10 dní

ted jsme si s tatkou otevřeli vínko, tak už musím :wink: - slavíme návrat, velikonoce a jeho zítřejší narozky - dočtu vás a pak pisnu, jak bude čas, ju ?? zatím papa a moc děkuji jak jste na nás myslely a držely palečky atd, je to moc příjemný , děkuji moc
12. dub 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk :wink:

Dadli tak to je super, že jste doma :grinning: :wink: . Jejda ale brečím taky kdyz čtu jak tě objal a plakal :frowning2: ......... člověk neví co se v té maličké hlavičce děje, raději možná někdy nevědět..... :wink:

Ale teď už bude jenom fajn, uvidíš, za chvíli na to zapomene a už teď je určitě znovu ten smíšek a rarášek co býval :wink: :grinning:

Mějte se krásně a užívejte si opět společných chvil :wink: paaaaa
12. dub 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky preju krasne velikonoce vsem :wink:
12. dub 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli supeeeeeeer..jste doma!!! :grinning: :grinning: :grinning: Já bych taky plakala,kdyby me prdelka objala a plakala.....mě je do breku když me tak objímá přes den..nic na svete krásnějšího není a pro Martinka a pro tebe to bylo určitě to nej...co jste mohly spolu zažít a cítit a na co jsi čekala ty nekonečně dlouhé dny!!!!!....ted tu fnukám taky :pensive:

Jinak teda hnus,že ty rotaviry tam lítají......bobka tam máš aby se uzdravil a ne aby tam ještě neco chytil....to mají taky tam opravdu vymyšlený..společné wc atd.....by se měly nad tím zamyslet kruci!!!!

Tak si užívejte společné chvíle..slavte až do rána...zasloužíte si to....
My byly dva dny na chaloupce,paráda......malá vyřádená..v noci spí jako andílek :slight_smile: ,zítra jdeme k mým rodičům na obed..tak se taky vyřádí na dvorku a na písku....

Všem ještě jednou krásný svátky :wink:
12. dub 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denoušku,ty žiješ?.......vůbec sem nechodíš a na ICQ jsi on line?
Jak to žesnká jedna...?
12. dub 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak

Dadli to je super že to šlo tak rychle a už jste doma :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: vím jaký je to pocit taky jsem to zažila.
A dnešní pomlázkový den u nás pohoda byla jsem sama z Kájinkou a přišlo tak 10 koledníků takže pohodička a odpolednejsme si z Kájinkou užívali sluníčka no super.Jo a abych nezapoměla mi máme od čtvrtka neštovičky :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevím jestli jsem to psala nebo ne.Jsem ráda že už to budeme mít za sebou :grinning: :grinning: .Kájinka už hajá je to u nás jako u Marti přes den chodí a chodí a řádí a večer padne a spinká až do rána andílem můj.tak pa pa
13. dub 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kristy me malá spinkala akorát o víkendu 2 noci nonstop,ale to nevadí.....to jedno vstávání ,že ji dám mlíčko do postýlky a já jdu hned lehnout,ona si ho vyzungne a usne..to je pohodička... :wink:

celý týden má být krásne to je paráda.... :grinning:
13. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, velikonoce se vydařily- bylo nádherné počasí a my jsme to strávili na jižní moravě , stará babička je čiperka a snad s ní těch krásných 100let za pěl let oslavíme :grinning: :grinning:
bylo veselo, sešla se celá rodina a tak Adámek měl kolem sebe kámoše na běhání a kopání do balonu, chlapi byli jak jinak než veselí a to veselí jim vydrželo až do dnešního dne :slight_smile: :slight_smile:

jak píšete tak jste si pěkně užívali velikonoc i vy , fakt bylo nádherně a jak píše martina tak to vypadá, že to ještě nějaký ten den vydrží :slight_smile: :slight_smile: mějte se a kristyan zas budete mít aspoň ty neštovičky za sebou, tak se opatrujte a ahoj
13. dub 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky no kde jste vy máte tak zešlehaný zadky že si nemůžete sednout k pčítačům??? :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

už vím kde se mužeme scházet..je otevřená baby kavárna na ujezde,tam kde se i cvičí.
Je tam kavarna a koutek pro deti,kde je skluzavka,TV s pohadkami atd..a miminky si dají kafíčko atd...je tam i hlídání detí,když potřebujete,to se platí,ale pokud tam jdete cvičit,tak deti hlídají zdarma.

Takže by jsme se mohli sejít tam příště... :grinning:
14. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dadli tak konečně jsi doma :slight_smile: no vidíš že jsi se dočkala :wink: jaký to bylo na pokoji?trpělas tam taky jak já :frowning2: pro mě to bylo něco hroznýho.Už nikdy více :cry:

Marti a tam můžeme jít i když nejdeme zrovna cvičit?Múže se ta jenom tak?

U nás Velikonoce dobrý jeli jsme na Pernštešjn všude lidí jak sr... ale jinak ok :slight_smile:

Dnes jsme byli Anet koupit ten kočárek pro panenky stál 1100kč a to byl jeden z levnějších jinak to stojí narmálně kolem 2000 :frowning2: ale nikde jsme nemohli žádnej sehnat

Zítra má Ela 6 let.To ani není možný jak to letí.Ta si jde zítra vybrat batoh do školy :wink: máme vyhlídnutej v Gale jenomže ona chce jenom růžový :grinning: tak doufám že ji přemluvím na jinou barvu :slight_smile:

Dnes měl narozky i R ale slavit budeme až o víkendu upeču holkám nějaký dorty(jestli to teda zvládnu) popijeme atd.

Denoušku ty žiješ??Jak pokračuje ségra?O víkendu tam bylo lidí jak psů :grinning: :grinning: a makali o 106.

Tak nic jdu jěště najít nějaký dobrý recepty na ty dorty mějte se hezky a pááááááá :wink:
14. dub 2009 ve 22:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau :grinning:

no holky kde se flákáte???Píšu si sama ze sebou :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2009 ve 13:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky , Kaelan , když jsem byla poprve s malým v nemocnici ,tak to byl děs, nevěděla jsem co s ním a co tam mám dělat, bylo to nekonečný, ale ted, tím že byl na JIP , tak jsem se tam hrozně těšila - za ním, takže jsem to brala úplně jinak a kupodivu to utíkalo a bylo celkem v poho, měla jsem nadstandart a prcek byl hodnoučkej

jinak se Martinek naučil v nemocnici usínat večer sám- paráda, pač my ho chovali, zpívali, plácali po zadku atd atd, takže poprvé - už 3noc doma usíná sám - huráááááá a ještě ke všemu spí celou noc, vstává až kolem 6hod. bez probuzení, bez vrtění, bez čajíka atd. - zase huráááááá , tak snad to vydrží, určitě vám dám vědět.

holky nestíhám, jdu na schůzky, do práce, ráno k holičce , pak jedu na víkend na školení do Prahy, nejsem sbalený, prcka musím nachystat tatínkovi - udělat hromádky oblečení, hromádky s jídlem, popisky atd, to bude hrůza, budu nervozní, no ale on to asi zvládne, je šikovnej na prcka

a taky jsem se rozhodla že tu naši svatbu nesvatbu vezmu do svých rukou, tak jsem včera obvolala vše a vdávám se 13.6. na zámku v Plumlově a oběd na Běláku :grinning: a svatební cesta na Šumavě v Aparthotelu, jak jsem posílala stránky, že tam pojedeme s prckama - včera jsem se rozhodla a zařídila, ještě to musím říct ženichovi, nic netuší, tak snad mi nedá košem :grinning: :grinning: :grinning: kdyžtak si vezmu někoho jiného - dám inzerát :grinning:
16. dub 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ziju ziju...jen nekdy nemam naladu no..ale to je na dlouho...

marti icq zapinam jen sem tam mam spis skype

kami o vikendu sem tam byla taky rezali jsme strom a vozili domu :slight_smile: tak jsem si na tebe vzpomela jestli bydlis nekde blizko :slight_smile: ze sem se mohla stavit :grinning:
16. dub 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadli ctu tvou smutnou zpravicku a huraaa aspon konec je lepsi ....tak at se malymu jen dari ju
16. dub 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík holky,
tak jsme doma od babí. Bylo tam parádně.
Dadli super, že jste s Martínkem už doma. A usínání paráda. Jo a dobře děláš se svatbou, ženich bude tak paf, že neodmítne - bude rád, že nemusí nic zařizovat :wink:
Kaelan to budou velké oslavy co :wink:
16. dub 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jsem tu dnes poprvé.
Vím že se to netíká vašeho tématu,ale potřebovala bych pomoc,spíše radu....
Za měsíc mám rodit,tak bych se chtěla zeptat na váš názor na Prostějovskou porodnici...
Předem vám všem děkuji :sweat_smile:
16. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
karolino vitam te :slight_smile:
jasne ze se muzes zeptat ses z pv??
na pv porodnici si ja nemuzu stezovat nic mi neudelali :grinning: :confused: vse u nas v pohode ..
16. dub 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
karolino, taky tě vítam, já mám taky dobré zkušenosti z Pv porodnicí /už 3x/, takže si myslím že v poho. Já jsem to vždy brala, že čím víc si budu vybírat tím se mi to nějak vymstí , tak jsem se vždy bála to nějak hrotit.
16. dub 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

jelikož jsme skoro celý den venku s malou,tak nemáš čas to sem moc psát..omlouvámse,ale když venku je tak krásně..škoda sedet doma :grinning:

Karolina:taky jsem rodila v Prostejove...jsem přímo z Prostejova,a vůbec by me nenapdalo rodit nekde jinde...nemužu si stežovat,narazila jsem na super por.asistentky a porod byl rychlovka,takže mám jen krásné vzpomínky a když se zadaří a otehotním znovu,určitě budu rodit opet v PV

Jdu se holky chystat,dnes jdeme zkusit ten spining na ten ujezd a Klárku beru sebou,budou mi ji tam hlídat tak pak povím,jak to zvládla a hlavne já..cvičení je 75 minut :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,nikdy jsem na tom nebyla....a pak jedeme s tatkou do Olmika,je dnes doma...tak snad to přežiji.Malou bude hlídat babička,tak se tu mejte pa pa
17. dub 2009 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

ahoj Karolina: také jsem z porodnicí v Prostějově spokojená. Jen na novorozeneckém každá setřička říkala něco jiného, měly toho asi moc. Ale dr. i porodní asistentky super.

Marti držím palečky ať spinning přežiješ. Pak dej vědět co to hlídání. Mám depresi z toho, že nemám co na sebe, takže bych se konečně dokopala k nějakému pořádnému sportu...
Jo a co v úterý jít cvičit k Dadli?
17. dub 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
díky že jste mi odepsali...Teď jsem už klidnější.... :wink:
Někteří mě docela dost strašili... :frowning2:
17. dub 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

takže spining super,dala jsem si malou zátež pro začátek,ale už to cítím....je to i s posilováním,celkem 75 minut...

A Klárinka? ta vůbec nevedela,že tam mamka není...že jsem šla cvičit,uvidela decka a nic ju nezajímalo.A pak jak jsme šly domu,tak poplakávala,že už musí jít :grinning: .Je to tam super na tom Ujezde,hráli si tam na písku,v domečku na skluzavce,deti jako smetí..takže paráda...hlídají i mimča v kočárku,tak se přidáte co holky? At je nás více :wink:

Ted jsme dorazily z Olmika,tak jdu vybalovat...pa pa
17. dub 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to je super. A kdy plánuješ chodit cvičit, já se přidávám, teda pokud hlídají lezoucí a stojící dítě :grinning:
17. dub 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk :wink:

Jak psala Marťa, speening super, opět mě to chytlo, vzpomněla jsem si na "starý" :wink: časy, takže kupuju pernamentku a hurá do toho!!!!!! :grinning:

Karolino já se musím přidat k holkám a na Prostějovskou porodnici si nemůžu ztěžovat, jasněže všude se najde někdo kdo ti nesedne,je to přece jenom o lidech, ale přístup a péče super, já jsem byla opravdu spokojená :wink: :wink:
17. dub 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti zni to fakt dobre čéče....neco s potavou bych potrebovala udelat no...nemuzu se na sebe divat.. :angry: :unamused:
17. dub 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky....ja vzpominam...a pomalu plaaccuu...

ctu si nase prvni radky z porodnice pv

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=37455&vGroupOffset=240&vOffset=930

to jes stranka kdy jsem ja rodila a vy jste na me mysleli...a martinataylor taky rodila..
holky to je tak davno..kdyz ctu ty radky...a modlim se abych byla na vanoce doma...a pak rodim ve stedry den....placu no..... :frowning2:
17. dub 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadali nebudeš náhodou pondelí nebo v pátek v práci? že bychom dorazily....Péta má volno,tak že bych toho využil,ale spíš pondelí odpo....v pátek je spining,to by me mohlo zabít :grinning:
18. dub 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
18. dub 2009 ve 14:39 • jirik.k
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek