• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
18. dub 2009 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
dadli, tak jak bylo v Praze???a co kluci zvládli to, určitě jo, skoro manžel je šikovný :slight_smile: :slight_smile: , to je super s tou svatbou, přijdeme se na vás pak podívat s Adámkem, tedy jestli nebudeš proti????
už vidím ženicha , jak bude čučet, jo a kde by lepší ženskou prosím tě našel???!!!!!!!!vezme si tě a rááááááád :grinning: :grinning: :grinning:

dnes bylo docela hezky a jak svítilo sluníčko, tak i teploučko, jen tak dále, taťka namíchal mochito, tak popíjíme, Adámek hrál fotbal s dětma na hřišti, tak usnul do minutky a chrupká a starší ratolest si někde pojídá pizzu ve fiestě :slight_smile: :slight_smile:

holky, tak vidím, že spining vás chytl, vzpomínám na rencu, jak byla poprvé a druhý den nemohla vstát z postele :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , jo taky jsem chodila 2x v týdnu, ale do Kubusu , děsně mě to bavilo, byla to makačka, ale když jste si přišli na svoje tempo a k tomu ta hudba a prima lidi okolo vás, paráda, možná bych zas zašla i s váma někdy , , teď chodím k dadli 2x v týdnu , můj chodí zas 2xtýdně na florbal a ještě běhat, tak to hlídání pak je složitější :wink:

zítra jedeme k tchyni, tak pohodička nevařím, jen Adámkovi¨

holky jezdíte s dětmi už v sedačce na kole a pokud ano, jak se jim to líbí???

přemýšlím, co budeme dělat na ty dny volna v květnu, nejraději bych někde vyrazila , musím něco pohledat, co máte v plánu vy???

tak pa, hezký večer a pěknou neděli :slight_smile: :slight_smile:
18. dub 2009 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko,

tak my jsme byli včera u známejch v Seloutkách na kuřátku. Trošku mě to společensky unavilo :grinning: po dlouhé době jsem měla vínečko.
Bylo hezky včera, až na ten vítr.
Ilčo téda Adámek je šikulka, když už hraje fotbal.
Já chodila na spinning taky do Kubusu, ale teda už je to tak 2-3 roky zpátky. Když jsem dělala na hotelu, tak byly pořád nějaký změny se směnama a muselo se tam objednávat dost dlouho dopředu, tak to bylo naprd pro mě. Ale teďka na tom Újezdě by to mohlo být super, když je tam to hlídání. Jen nevím co na to Jája, uvnitř bude hlídání v poho, ale venku jim v kočáře nevydrží... :frowning2: no uvidíme, zkusím.
Na kolo se chystáme, ještě nemáme sedačku, čekám, až bude Jája pořádně sedět. Sice píšou, že od 9 měsíců, ale pokud dítě dobře sedí.
Ilčo těšíme se s Jarouškem, že dorazíte taky na návštěvu. Jarýsek dostal dopředu od švagrové a tchýně další hračky k svátků :sweat_smile: :grinning: , kam to budem dávat netuším. Tak se kluci můžou vyřádit. Jo a manža už postavil na zahradě houpajdu, tak když bude hezky, tak můžou řádit tam. Akorát teda příští týden tu mám naše, pak jsme 14 dní v Jeseníku a pak jsem týden u našich, pak možná udělám ty státnice :confused: takže koncem května už to klapne. Hrůza s námi :sweat_smile:

Jo holky máme třetí zuban a čtvrtej se chystá. Akorát teda budeme mít doma upíra. :grinning: Asi je to dvojka nahoře, nebo špičák (ale ty píšou, že jsou až po roce, tak nevím).

Tak se zatím mějte, kluci chrupou (malej dospává noc..) já jdu dělat obídek ať můžem pak vyrazit na zahradu, je tam zase krásně dnes.
19. dub 2009 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Nazdárek maminky a miminka,

Taky my dorazily v pátek po obědě ale nějak nebyl čas napsat.

Dadli pořád jsem na vás myslela to je dobře že už jste doma.Teda ukáply mi i slzly když jsem četla tvůj příspěvek.Chudinka malinkej no aspoň že je to za váma.

Marti tak ty sis to tak užila???jE FAJN ŽE JE TAM HLÍDAJÍ.NO začínám o tom přemýšlet.Jinak u Dadli je to taky skvělý už jste tam hoky byly???Já bych šla hned znova,ale to hlídání táta byl a zase vyráží do kšáááá.Nemám hlídání ani k doktorovi potřebuju na gyndu a táta si bude muset vzít asi den dovolené :confounded: sám ještě neví kdy může tak to je pak těžký objednávání.

Kolči tak to je super my jsme taky chodily jako upírci :grinning:
19. dub 2009 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
abi taky te zdravim :sweat_smile:
19. dub 2009 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,

víkend jsme strávili na chaloupce,dnes jsme tam meli na návštevě Renču se Sárinkou.. :wink:

Holky já jsem po tom spiningu uplně zničená..v noci jsem ani nespala,nemužu položit stehna na postel,tekže nemužu ležet na břichu...nedřepnu si,neklepnu... :confounded: no hruza :grinning: :grinning: .Asi to opravdu není pro mě ten sport Nej.....chodit cvičit budu,ale radeji zustanu u kalanetiky :grinning: :grinning: ,hlídání tam je ,tak je to super......Abinko,určitě se přidej!!Pepíček je taky samorost,určitě si tam poradí....
A hlídají tam denně od 9-12 hodin a od 15 do 22 hod.....takže ho tam mužeš dát i když potřebuješ neco vyřídit atd.... :wink:
19. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, v Praze super,byla jsem nadšena z obchodu, měli neskutečný věci na prcky, obrovský výběr oblečení, to u nás a v OL není ani náhodou, byla jsem jak alenka v říši divů, tady sháním měsíc bundu na martinka a tam jich měli toooolik, že jsem hodinu vybírala kterou, a další věcičky, no paráda, tak jsem něco pokoupila a jsem spokojená., jela jsem poprve pendolínem, to je paráda, bylo mi sice prvních 15min.blbě jako v letadle nebo na lodi, ale pak jsem si zvykla, letuška, nám nosila občerstvení, kávičku, pak jsme zašli do jídelnáku pro papu a krásný číšník nás pozval na šampáno, no paráda a navíc ta cesta do prahy trvala 2hodky - no prostě HANÁK V PRAZE

školení bylo taky bezva, zaměřený na pohyb.aparát a osteoporozu, takže rada pro vás co mají 20-30 let, co nejvíc vápníku do sebe dostat, aby jste oddálily osteoporozu, pak už to nezachráníte, nám ostatním -starším zbývá jen začít 10 let před přechodem užívat PRAEOSTIN, ke spomalení úbytku vápníku v kostech

kluci to celý víkend, doma zvládli na jedničku, jsou šikulci, takže paráda

v pondělí snad nějaká volná místa na cvičení budou, dám vědět zítra ve 13h a kdo budete mít zájem tak pisněte budu se na vás těšit, budu v práci 17-20 sice v masérně ale uvidíme se

dnes jsme byli s tatkou na přehradě, bylo nádherně a byla to paráda
19. dub 2009 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
četla jsem si znovu můj příspěvěk a mám tam všude slovíčko PARÁDA, to by mi literární kritik dal :grinning:
ale nám to je fuk, že?
19. dub 2009 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
kde jste???? :angry:
pro ty co chtějí dnes přijít cvičit , tak můžete od 17:20 je volno, nejpozději musíte přijít 18:30
20. dub 2009 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
kuk,
Dadli tak já nakonec nemůžu, naši přijedou až v pět, takže by bylo blbé jim vrazit hned ve dveřích Jáju a jít cvičit. :frowning2: Škoda, těšila jsem se.
20. dub 2009 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
cau holky...

dadli ten PARADNI odstavecek je dobrej :slight_smile: :grinning:

kolci a jak vy se mate s jajouskem co za chvili oslavite prvni rok...to je co ...leti to vid....

jinak holky dnes je venku moc hezky co premyslim co by jsme tak podnikli no...ale zacinaME pomalu stavebni pripravy tak asi budem zas makat no....teda ja toho s malym moc nepodelam ze lea kdyz chrupci no...uz aby jsme bydleli..

a coplanujete nekdo nejakou dovcu na leto?,

zatim pa
20. dub 2009 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, tak dadli příště razím na nákupy do prahy s tebou :grinning: :grinning: no vidíš, jak to chlapi parádně zvládli, musíme se domluvit i s Leou na to večerní posezení, ještě než budeš mít svatbu, já budu mít taky narozky tak to spojíme :slight_smile: :slight_smile:

jo a prosím tě, až budede se blížit k tomu přechodu, tak mi připomeň ten praeostin nebo už se k němu blížíme my starší???? :grinning: :grinning: :grinning:

venku krásně, tak odpoledne jedeme asi na chatu, taťka přijde domů dřív z práce

kolci děkujeme za pozvání, už jsem to řekla Adámkovi, kolik má Jaroušek nových hraček a houpačku, tak se těšíme, budeme s tím počítat asi tak za ten měsíc, však to si napíšeme, tak vás teď čeká bohatý program, rodiče , Jeseníky a pak zase u vašich, určitě se těšíte do Jeseníků a Jaroušek taky,co a kde tam budete????státnice to zvládneš, budeme ti držet pěstičky :slight_smile: :slight_smile:

denousku dovolená- stále něco hledám, líbí se mi Sardinie, tak uvidíme, ale autem je to daaaaleko,zatím nemáme nic na 100%, a vy někam vyrážíte a kde vůbec ten domeček stavíte?????
20. dub 2009 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
verdiku my by jsme raaaddii taky nekam jeli ale korunky musime vsechny smerovat na domecek...stavime tady u nas Kostelci..ted bydlime u rodicu vis nasi nahore v baraku a my dole tak mame svuj pristup a vsechno pohoda...ale budem stavet cca o 80 m dal :grinning: vzadu na konci zahrady mame autodilnu tak nad ni si pristavime manza dela rad taky auta chtel by se tim jednou zivit dilna nam zustane uz je to nase taksi to tam pristavime no....nasi nam to dali a jeste pulku zahrady tak pohoda..
dnes je kus pozemku tak šíílleenněě drahy takze jsem moc rada uz tam tak vzadu par domecku stoji a bude jich tam mnohem vic...bude tam nova a velice klidna lokalita :confused:

verdiku a co tvuj jorksirek jak se ma :slight_smile:
20. dub 2009 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Denoušku jojo letí to jako blázen. Nedávno jsem rodila... :grinning:
Verdíku jedeme přímo do Jeseníku. Do vojenské lázeňské léčebny. Manža se tam bude rehabilitovat a tak tam jedeme s ním a uděláme si takovou dovču. Snad bude pěkně.
20. dub 2009 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
cauves vespolek !
tak mame dnes zase dalsi krasny den co,,

kolci to se masv Jesenikach je pěkně tam jezdíme dost často no. .-) TEN VZDOUŠEK,VŠUDE OVEČKY A PARÁDNÍ PŘÍRODA.....
v Jeseniku primo je dobrej akvapark vedle kauflandu :grinning: akorat strasne studena voda tece jim tam primo z potoka :slight_smile: ale decka-jako vetsi se tam dost vyřádí ty sou odolny :sweat_smile:

jinak všem přeju krásný den!
21. dub 2009 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
tož holkyy kde to vazne??...
zas je dnes pekne jedem do mesta za kamoskou na poharek mnamky mysliete ze cukrarna florida je dobra?je dlouho opravena ale jeste jsem v ni nebyla vzdycky si dam jen venku kopeckovou zmrzku a du...

copak delate snad nechrnite ... nebo si uzivate slunicka?
22. dub 2009 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky já jen na skok

Jsme pořád venku a nějak nestíhám sem chodit Kája pořád stojí u dveří a volá Pá Pá takže jsme fakt pořád venku a když přes poledne spí tak lítám jako hadr na holi abych s ní mohla jít ven jak se vyspí.a večer dávám nádobí do myčky a žehlím atd no mazec ale jsem ráda že už je konečně teplo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Tak pa pa
22. dub 2009 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Kristy...tak to je u nás uplně stejné... :grinning: jsme furt venku a doma je to jak po vybuchu....ale malá je spokojená a pak aspon krásně spinká....
22. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré ránko,
Tak dnes asi celý den venku nebudeme co???Jinak se omlouvám že se moc neozývám mám docela honičku zařizuju srazy ze třídy.Ani v jedné třídě se toho nikdo moc neujal a jen se o tom mele :grinning:
23. dub 2009 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, já sice ještě nejsem maminka, ale za pár měsíců budu :slight_smile: Proletěla jsem pár posledních stran abych se s váma seznámila a zkontrolovala jestli náhodou některou z vás neznám v realu, asi ne :grinning:
Verdik - Sardinie je úžasná, tak čisté moře jako tam jsem nikdy nezažila. Autem se to taky dá, hlavně je to pěkné když se přejíždí tím trajektem. Aspoň jsem to slyšela, já tam byla jen letecky :wink:

Na spining jsem chodia do Kubusu a na podzim jsem byla parkrát v Jitřence (to je u hygieny). Na újezd chodím nerada, vždycky tam děsně smrděl záchod a hlídání dětí taky stálo za... (chodila jsem tam s neteří, která za mnou během cvičení sama přišla, protože "hlídací teta" odešla a nechala ji v hracím koutku samotnou) Ale to je jen můj názor, vím že hodně maminek tam chodí a rády :slight_smile:

Denousek - my sice jen rekonstrujeme, ale taky nám to pořádně zasahuje do rozpočtu. Dovolená letos žádná nebude, navíc budu o prázdninách jak velryba :grinning:
23. dub 2009 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
editah vítám tě tu :slight_smile: Ty jsi přímo z Prostějova????
23. dub 2009 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ano já jsem prostějovačka jak poleno :grinning: :grinning:
Dívám se většina z vás rodila okolo Vánoc a Mikuláše, tomu říkám super dáreček :slight_smile:
23. dub 2009 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Editah, tak tě vítám :wink:
Koukám, že máš v albíčku Teutonku :wink: to je moje srdeční záležitost :grinning:
23. dub 2009 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Do Teutonky jsem se zamilovala na první pohled, manžel taky a u ji máme objednanou. Jemu se moc nelíbila mnou vybraná barva, říká ji papoušek, ale já se nenechala odradit :grinning:
23. dub 2009 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
já chtěla kytičky, ale neprošly mi :grinning:
23. dub 2009 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky...

editah vitam te :slight_smile: chtelo by to hodit do albiku tvou foteck at vime s kym mame tu cest :grinning: jo a porody kolem vanoc to je nase ja sem rodila primona stedry den :sweat_smile: jinak na mikulase ma abinka a 25.12 zas martina taylor-byli jsme spolu v porodce :slight_smile:)

jinak malej ma dnes svatecek tak uz jsem mu dala darecky hraje si tady tak mame dnes pohodu skoda toho pocasi no...

mejte se

p.s. abi nechcete se stavit na kafco jak bude pekne?bud k nam na zahradku nebo muzem s detma na hriste,pripadne si tam dat pivko kdybys neridila :grinning: je tam zahradka :slight_smile:
23. dub 2009 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Kolca - ta hnědá korba je super. Zelená není moje barva, ale špatná taky není. Já budu mít všechno ve stejné, přijde mi to takové kompletní :slight_smile: Ale ty máš zase skoro dva různé kočárky. A jak jsi se Spiritem spokojená? Autosedačku máte i s bází? Já si koupila Teutonii Tário, nevím jestli jsem to viděla dobře, ty máš maxi-cosi? Já si pro teutonku jela až do Prahy, tady u nás nebyla nikde a ve Zlíně zrovna spirit na ukázku taky nebyl. :frowning2:

Za to, že nemám svou fotku v albu se moc omlouvám, ale já si na vystavování fotek nepotrpím. Když tak až s mimiskem :wink:
23. dub 2009 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Nazdárek tak už máme po jedné návštěvě a po spinkání jdeme pro změnu my :grinning:

Edit naho´d aspoň fotečku pupíka ať se pokocháme :dizzy_face:

Denoušku jak bude pěkně tak můžem dpojet.
23. dub 2009 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Albi - když já mám spíš než pupíka velký špek :grinning: Před těhu jsem vážila si 80kg takže žádná hubeňourka, bříško už sice trochu mám, ale proti kamarádce která vážila 50kg skoro nic :slight_smile: Ale zatím jsem přibrala jen 1,5kg!! Jím zdravě aspoň se o to snažím. A taky chodím na těhu plavání a 1x týdě cvičím doma.
23. dub 2009 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Edit já byla Spirit okounout ve Zlíně a pak objednala přímo z Liberce. Jsem moc spokojená. Autosedačku máme Maxi Cosi bez báze. No já chtěla dvě různé barvy, ať se mi to neokouká :grinning:
23. dub 2009 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek