• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Teď si taky říkám, že papoušek měl být jen na sporťák a korba mohla být hnědo červená. Pozdě :slight_smile:
Jak dlouho se ti Jaroušek vešel do Maxi cosi? Já ji nechtěla,protože nám každý tvrdil, že je max do půl roku, Tário má být větší (a já chtěla tu bázi), ale nevím jestli jsem jen zbytečně nevyhodila peníze.

Já ho koupila v Praze ve Špuntíku (majitel je ten pán co radí v Loskutáku), byl tam přímo on a já byla nadšená. U každého kočáru řekl všechna positiva i negativa, já se mohla konečně pořádně rozhodnout. Tady u nás maj jen samé polské kočárky nebo bebecar a ten se mi nelíbil. Netvrdím, že ty polské jsou špatné, ale já je prostě nechci. :slight_smile:
23. dub 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, taky nestíhám, bylo krásně tak jsme taky byli stále venku, dnes se mi nechce, ale nevím jak to zvládneme doma, kdyžtak jen vyběhneme :grinning:

vítám editah - ahoj , kočárek krásnej. no já mám bebecár a jsem moc spokojená, ted ale řeším golfáč a furt nevím a nevím

na dovolenou , jak se ptala Verdik - tak jedeme na svatební cestu na tu Šumavu na ten Aparthotel, jak jsem posílala mail stránky - tipa na dovču s miminkama, tak já to tam obkouknu a dám vědět, jedeme 15-21.6. a pojedeme jen s Martinkem, ostatní děti necháme doma, pač je to svatební cesta, tak to je tak trochu výmluva aby jsme nemuseli brát zbytek :grinning: :grinning: :grinning: - jsem macecha??? ale já to znám, ten nechce to , ten zas ono, ten zlobí toho , ten nejí to a ten zas tohle atd atd :grinning: :grinning: a bude to poprve dovolená jen s prckem, tak si to užijeme. levný to tam moc není . 1890,- za pokoj na noc / se snídaní, vířivkou, saunou, fitkem, využití bazenu/ , máme zamluvený kola se sedátkem, raffting, sjíždění řeky, grilování, tak snad to bude fajn, ja a jsou tam chůvy na hlídání, ale to nevím jestli bude Martinek chtít některou :grinning: že by jsme s tatkou dali romantickou večeři, saunu atd
23. dub 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bebecar byl můj favorit, ale pak jsem objevila Teutonku :grinning: Snad budu spokojená.

Super, dovču s miminkem budeme potřebovat příští rok a já už teď hledám. Každá rada a zkušenost druhých dobrá.

Já mám dnes volno (chystám nás na stěhování) a tak jen smutně koukám na to zamračeno venku a nic se mi nechce dělat :grinning:
23. dub 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edit já tam Jáju vozím ještě teď. A to není žádný prcek. V zimě to vypadalo naknop, jak byl oblečenej, ale teďka tam ještě kousek místa nad hlavou má. Myslím, že možná ještě ten měsíc do roka tam vydrží. Přece jen je to vajíčko bezpečnější. Větší jsme koupili Römer King Plus. Vidím to tak, že na roce přesedláme.
23. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolca - není nad zkušenosti zkušených :slight_smile: Díky.
23. dub 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk :wink:

Vítám Tě Editah, jé, těhulka, docela Ti závidím :grinning: :grinning:

Já rodila v červenci a miminko na léto je super!!! :wink:

Dadli tak to pořádně obhlídni a holky pojedeme teda někde? Už bychom to měly naplánovat!!!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak maličká mi moc asi 2dny nechce jíst, má hrozně nateklý dásínka, žlutý hovínka asi jak pořád pije z prsena... no snad už brzy vyleze zoubek..... :wink: a pořád chce být jen se mnou, chce se chovat a chodit za ručenky střídavě... je to fakt torpédo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No a já se rozhodla, že k spiiningu 2x týdně si přidám ještě kalanetiku.. potřebuju dostat pořádně do těla, chytlo mě to..... jo a Verdíku, co kdybychom zase začaly chodit na squasch????No teda jestli budu stíhat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky holciny a mrnouskové :slight_smile:

dnes mame peklo maly ma sice svatek ale mame nemocinkanyho 7 mesicniho jorksirka ma vysokou teplotku a asi hnisavou anginu porad knuci bolesti jak to ma moocc rozhnisane chuderka nase malinkata snad to bude ok...

jinak zitra jedemalej k babi mamka a s tatkou jdou vecer na bowling atd atd .. :confused:

jinak kocar ja jsem moc nejak neresila a hlubokej uz vubec ten je na chvili od 5 mes ma malej sportak cortinu a max spokojenost jako...

tak zatim pa vy bambule - jak by rekla kaelan :grinning:
23. dub 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

chvilk času napsat....včera sice nebylo počasí nic moc,ale stejně jsme byly venku celý odpoledne..... :wink:

Vítám novou tehulku...bylo by na čase udelat další srazík :wink: ,už dlouho jsme se nevideli zase všeci!!!!
A jak říká Renča,tak i tu dovču by jsme si mohly už naplanovat,aspon na pár dní,nemusíme nikde na dlouho.. :wink:

Jinak na Ujezde jsem s hlídáním zatím spokojená....a jinak je to tam celé pospravované,moc pekné... :wink:

Dnes valíme na 9 opet na kalanetiku,Renča na spining.....malá se už určo teší na deti....je tamopet nejdivočivejší....prý se minule poliskali s jednou holčičkou,zebrala totiž Klárince pitíčko :grinning: ....Kdo se k nám přidá holky?.... :unamused:

Tak se mejte,hlásí dnes konenčě zase pekný den,odpo jdeme ke kamošce popřát k narozkám a ma 2 letýho Samulku,ten slavil taky narozky,tak budeme slevit ve velkém :wink: a o víkendu budeme na chaloupce,hlásí nádherné počasí,tak se těším.Tak se mejte krásně pa pa
24. dub 2009 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renco - když já budu mít mimčo spíš na zimu :slight_smile: Ale příští rok už s ním budeme moc jet na dovču k vodě, bude mu/jí skoro rok. Ty jsi teda aktivní 2x spining + kalanetika, zavidím ti tu energii. Já teď furt jen spím a navíc trpím bolestma hlavy, takže se s bídou donutím jím 2x do lázní :frowning2:

Denousku - kočár jsem řešila hodně, možná zbytečně moc. Ale chtěla jsem něco co mi vydrží na všechny 3 plánované děti :grinning: :grinning: Doufám, že se pejsek brzo uzdraví.
24. dub 2009 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
Denoušku, pejskovi držím palečky, máme taky yorkširka - 3 letého Denndu :grinning: - když jsou zdraví děti, tak zase trápeníčko se psem, to je furt dokola, že ?? :grinning:

Reni, ty jsi teda borec, pěkně makáš, já bych měla taky, jak nekojím- třetí týden , tak přibírám, pač žeru furt stejně, jako při kojení, tak ted musím brzdit. Já nemám na cvičení ted čas, všechen volnej čas jsem v práci, máme sezonu, takže musím pomoct, už chodím skoro každý den, některý den i 4hod dopo a 4hod. odpo :wink: ale jen do prázdnin, pak to pomine - včera tam Verdík cvičila sama :frowning2:

jo a chtěla bych někam jet, stačí na 2-3dny, tak co vymyslíme?? mě by se to hodilo 1.2.3.května, pač tatka je pryč, ale vy zase asi jste s tatkama, tak ten další víkend ? to je to stejný, že?? a v týdnu já ted nebudu moct, kvůli práci, ale pokud něco naplánujete tak to nějak zařídím - tak pojdte s nápadama , šup šup :grinning:

dnes jedeme na Stražisko, k našim, slavíme troje narozky, tak budeme makrelovat :grinning: něco popijeme, no tak s tím krocením budu muset začít až od pondělí - já mám ale pořád šílený hlad, a chut jen na nezdravý jídla - ach jo
24. dub 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
editah - 3 děti????? doporučuju !!!!!! fakt super :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli - to říkám teď uvidíme jak budu mluvit po tom prvním :grinning:
24. dub 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to myslela jako fakt, že je to super, ale až ted, až jsou ty dvě velké, pač makají :grinning: a já si užívám mimouška, ale je furt plný dům a je to fajn , já jsem spokojená a štastná :grinning: ale nech si nějaký dítě - to třetí na nového chlapa, za takových 15 let , nebo plánuješ s ním ?? :grinning: :grinning: :grinning: hahaha, trochu černý humor, doufám, že se nezlobíš :wink:
24. dub 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nezlobím, to ani náhodou. Já si zatím hodlám nechat toho jednoho nafurt, ale kdo to teď může odhadnout :grinning:
24. dub 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ránko,¨dadli tak s tou závěrečnou větou si mě dost pobavila :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak co se týče toho někam vyrazit.Tak já zatím nevím.Máme s tátou něco v plánu a teď se čeká na ortel a podle toho bych buď mohla nebo ne.Až příjde čas tak vše osvětlím.Teď mám srach že kdybych to napsala tak to zakřiknu a bude prd. :unamused:

Edit já bych si taky přála aspoň tři děti.Po 4 měsících po porodu mi přišlo strašně líto že to všechno prožiju už jen jednou(kdyby jsme se rozhodly jen pro dvě děti)Od roku mě ta myšlenka ani nenapadla.Takovýho neposedu třikrát to fakt ne :confounded: No uvidíme jaký bude to druhý nebo dvě druhý :dizzy_face: Jojo to bych chtěla a hodný krásný holčičky :dizzy_face: :dizzy_face: No na mojí smůlu to budou dva Pepesáci a to mě asi brzy odvezou :sweat_smile:

Jinak my dnes vyrážíme do Srdíčka to je to co v Pv CIpísek :slight_smile:

Tak zatím pa my se snad po obídku ukážem :wink:
24. dub 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím pěkně co je to Cipísek? Nějaké mateřské centrum?
No a kam vůbec chodíte s dětma? Vím, že je tu něco jako chobotnička kam se chodí plavat, ale jinak jsem neználek.
A kam si chodí maminky s dětma na pokec, myslím do nějáké kavárny, restaurace nebo tak něco. Máme v PV nějakou takovou baby friendly? Prosím poučte a poraďte. :slight_smile:

Já bych taky chtěla prvního chlapečka (hodnýho jako je můj muž), pak holčičku (hodnou jako je můj muž) a to třetí může být po mamince :grinning: :grinning:
24. dub 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, jaksi jsem vás poslední dobou flákala
Zdravím Editah, ráda vidím další těhulku, aspoň jsme tady už dvě...
Minulý týden jsem byla na velkém ultrazvuju (31 + 1) vše je jak má být...pokud teda nemluvím o tom leženíčku :grinning: to pořád trvá, doopravdy je to kluk a váží 1600 g. Manžel už poskládal postýlku a já se pustila do praní a žehlení plínuší a oblečků...teda ale je toho hromada, uf uf.
Včera jsem byla na nějaké přednášce v nemocnici ohledně porodu, příští týden bude význam kojení. Ale celkem jsem se nic moc nedozvěděla. To nejdůležitěší, jak máme dýchat, nám teda nikdo neřekl, natož aby nám něco ukázali...Prý nás to naučí až přímo u porodu, ty jo, to jsem teda zvědavá :grinning: :grinning:
Taky jsem byla mrknout na porodní sály, celkem se mi tam líbilo, takže myslím, že to půjde...holky jsem blázen, ale já se na ten porod strašně těším :slight_smile:
Tak vám přeju pěkný den
24. dub 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
editah, tak pokud máš tak hodnýho muže tak to je super, užívej si to

zuziku, to je super, že se těšíš na porod, tak to má být, pak to půjde samo, uvidíš, nejhorší je když má žena strach a hysterčí, to se celá stáhne a nejde to. obdivuji že se ti líbil porodní sál, já když jsem tam jen vstoupila tak vždy na mě padl strach a divnej pocit, tak se drž , pěkně lež a hezký víkend

tak papa holky, já musím už něco dělat, jsem ještě v pyžamu, byla tady ségra a zdržela mě, chtěla jsem jít s Verdikem ven, ale nestíhám, dám Martinka spát do postýlky, už je hotovej / vstával v 5:30/ . ahojte a hezký víkend!!!!
24. dub 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky vy jste teda rani ptacci co :slight_smile:

vojta dnes rano nespal od 5 pak jsme usnuli v 7 a v 9 vstavali no...dnes jede odpolko k babicce a maminka si trosku podela svoje a odpocine no...

ja bych taky brala pak holcicky ptz s klukama je to fakt pestry chtela bych zkusit i to klidnejsi
:grinning: amazlivejsi...

jinak pesan ma dnes pu tvare jak papuc celou noc jsem mu topila primotopem oko ji uplne leze z dulku tak asi s ni zajedem znova uz dnes na veterinu nevim no....

zuziku nahodou na porod se tes je to bezva :sweat_smile: ne fakt jako klidne bych to vratila poprve je proste poprve :confused:

jinak jet nekam pres noc haa to u nas neklapne manza ted zije jen stavbou a beda jak ho zdrzim 2 hod pak nic nestiha a nervaci no aspon nekdo ten barak postavit musi ze :grinning: :sweat_smile:
pa kocky!
24. dub 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi - já jsem četla, že se u nás organizují předporodní kurzy někde na Husáku. Trvá to asi 3 dny a jeden den je snad i s budoucím tatínkem. Mělo by se tam právě probrat všechno okolo porodu + masáž hráze + všechno po porodu. Což teda já potřebuju nejvíc, abych toho chudáka malého vůbec dokázala držet :grinning: :grinning:
24. dub 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edit, vím od kámošky o nějakých kurzech z PAMADU (nevím jestli je to přesně to o čem mluvíš ty). Taky tam probíraly všechno možný a i tu péči o novorozence. Ale prý to až tak k ničemu nebylo. Že už stejně všechno věděla...takže o tom moc neuvažuju...a za 1100 co to stálo, se mi to zdá celkem dost. Teda né, že bych to ráda za malýho nedala, ale kdyby to aspoň k něčemu bylo...
Takže jsem se na to tak trošku vyflákla...ale věřím, že i tak to dobře dopadne. Masáž hráze mám nastudovanou a olej koupený, takže to snad zvládnu. Taky jsem nakoupila maliník a lněný semínko...
24. dub 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ti pak dám vědět...jestli to stačilo nebo je ten kurz opravdu potřeba :wink:
24. dub 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak PAMAD. Určitě je to na nic pro někoho kdo čeká druhé dítě a nebo nastudoval hodně literatury. Já do toho pak asi půjdu, ale uvidím.

Beru tě za slovo, ale chci slyšet jen samé: "Ach, ten porod byl tak krásnej, rychlej, bezbolestnej". :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadli me by ta dovča s vama bodla až po svatbe,ale já se přizpůsobím,ale jak píšeš tak to je volno to jsme s chlapama,jedno volno máme i akci s detma a tatinkama na Vojtechově.
A 13 kvetna do 18 kvetna jsme v beskydech na dovolené... ....rodiny s detmi...ale to asi víš,tam jede i Renča...
tak pak je mi to vcelku jedno... :wink:
24. dub 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzík maliník jsem pila a doporučuji..porod jsem mela rychlovka..3 hodky(prvorodičkaú),lněné semínko myslím baštila Denoušek..a s masirováním hráze taky zkušenosti nemám.... :wink:
24. dub 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edit, to víš že jo....určitě takovej bude :grinning: Já tam s tím aspoň tak půjdu...určitě je lepší pozitivní myšlení
24. dub 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek,
Edith ano je to mateřské centrum.Je super že se těšíš na porod.Já se taky těšila :dizzy_face:

No a sály mi nevadily byla jsem tam už 10 dní před porodem tak už jsem se tam cítíla jako doma :sweat_smile:
24. dub 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Denoušku to má být akce bez tatínků jen maminky a dětičky.Takže manžu zdržovat vůbec nebudeš.
24. dub 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky :grinning:

teda ani jedna jste si nevzpoměla že měla Anet 22.narozky :cry: :cry: ale budiž vám odpuštěno :grinning: :grinning:

my měli o víkendu velkou oslavu naši,babi,brácha... se podržte vařil opět Radek :stuck_out_tongue_closed_eyes: já jsem uvařila jenom polívku :wink: no nemám se já fakt dobře :grinning:

jinak vše proběhlo dobře dorty se mě povedly,dárky se líbily a Anet byla s kočárkem spokojená a Ela zas dostala batoh a vytoužený temperky :grinning: :grinning:

Zdravím Edit a přeju pohodový těhu :grinning: já rodila 2 krát a první v poho a druhej hnus 17h.ale každej si to musí prostě zažít a až budeš držet mimi v náručí na všechnu bolest rázem zapomeneš to mi věř ;-

byla jsem s Any v po na očkování Priorix tetra a ona ani nepípla ani když jí to džigl no já hleděla jak puk :wink:
ale máme zase rýmu a kašle tak dávám Hedelix ten jsem jěště neměla tak uvidím jak zabere :slight_smile:

Denoušku Vojtovi dodatečně vše nej ke svátečku :slight_smile: že mu Any a Ela posílají usoplenou pusu :grinning: :grinning:

Jo a už jsem zjistila proč mě nechce Anetka jíst má totiž 2 nový stoličky dole tak asi proto :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Včera jsem nechala holky ostříhat.Anet žádná sponka nevydržela na hlavě dýl jak 5s tak to má šmiklý vypadá sice jak kluk ale co vždyt to doroste :wink:

Tak nic končím nebo tady popíšu celou stránku tak páááááááááááá a užívejte si krásnýho počasí :wink:
24. dub 2009 ve 13:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a přidala jsem nějaký foto :grinning:
24. dub 2009 ve 14:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek